Spelprogram - Pantamera PK10 GRÖN 2016 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta P16-17 PK10 Stefan Borg stefan_borg@hotmail.com 0707780777 Vit, Svart, Vit
IBK Köping 2016 PK10 Syzane Peshku syzane@ibkkoping.se 072-3075546 Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK 2016 PK10 Niklas Lagerberg lagerberg83@live.se 0735589292 Blå, Blå, Blå
IK Råby Västerås 2016 PK10 Vinröd, Vinröd, Vinröd
Per-Ols IBF PK10 Röd, Svart, Svart
Romfartuna GOIF 2016 PK10 Tobias Liljekvist lirken19@gmail.com 073 - 546 99 00 Svart, Svart, Vit
Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Felicia Lindholm felician97@hotmail.com 0707547804 Orange, Svart, Vit
Skiljebo SK 2016 PK10 Gustav Hård gustavhaard@gmail.com 0763366443 Svart och gul, Svart, Svart
Skälby IBK 2016 PK10 Christer Sundvik Räms christer.sundvik@gmail.com 0736201014 Svart, Svart, Svart
Tillberga IK Ung 16-17 PK10 Ida Leek ida.leek@hotmail.com 0738166102 Grön, Svart, Svart
Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 Kristoffer Trossing kristoffer.trossing@hmbcon.com 0706176479 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Kristoffer Trossing kristoffer.trossing@hmbcon.com 0706176479 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 10:00 1 Skiljebo SK 2016 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Mälarenergi Arena B
2023-10-21 13:15 1 IFK Arboga IBK 2016 PK10 - IBK Köping 2016 PK10 Vasahallen
2023-10-22 11:30 1 Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 Alice Lindevall, Selma Överfjord Salih Klövernhallen Plan 1
2023-10-29 10:00 1 Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 - Romfartuna GOIF 2016 PK10 Anton Graflund, Lucas Voxberg Klövernhallen Plan 1
2024-02-25 16:00 1 IBK Hallsta P16-17 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 , Jolin Glad Sporthallen Hallstahammar
Omgång 2
2023-11-11 09:15 2 Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 Casper Klemets, William Illikainen Sandberg Önsta Skolan
2023-11-11 12:00 2 IBK Köping 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Theo Gardh, Dani Zakidan Ullvihallen
2023-11-11 12:00 2 IBK Köping 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Oscar Jakobsson, Justin Åhlander Ullvihallen
2023-11-12 09:00 2 IK Råby Västerås 2016 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 , Ej offentliggjord Råbyhallen
2023-11-12 10:00 2 Romfartuna GOIF 2016 PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 Lilly Engzell, Astrid Cederlöf Castellums Sportcenter
2023-11-12 12:30 2 IFK Arboga IBK 2016 PK10 - Skiljebo SK 2016 PK10 Vasahallen
Omgång 3
2023-11-18 10:00 3 Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 - Tillberga IK Ung 16-17 PK10 Hugo Moström, William Zeijlon Klövernhallen Plan 1
2023-11-18 11:30 3 Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 - IFK Arboga IBK 2016 PK10 Elliot Melen Nordin, Emil Wollart Klövernhallen Plan 1
2023-11-19 10:00 3 Romfartuna GOIF 2016 PK10 - IBK Köping 2016 PK10 Ebba Linder, Emma Falk Castellums Sportcenter
2023-11-19 13:30 3 IBK Hallsta P16-17 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 Milli Zeeck, Kellie Bruhn Sporthallen Hallstahammar
2023-11-19 15:15 3 Skälby IBK 2016 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Olle Engström, Sigge Ejvind Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
2023-11-26 10:00 3 Per-Ols IBF PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 , Loke Bylund Fagerstahallen
Omgång 4
2023-12-03 13:00 4 Per-Ols IBF PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Isak Borgström, Alvin Lundqvist Fagerstahallen
2023-12-07 17:30 4 Tillberga IK Ung 16-17 PK10 - Romfartuna GOIF 2016 PK10 Linus Hawerman, Martin Kollander Tillberga Sporthall
2023-12-09 09:15 4 Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 Emelie McLaren, Elsa Eriksson Önsta Skolan
2023-12-10 09:30 4 Skiljebo SK 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Emausskolan
2023-12-10 11:30 4 IFK Arboga IBK 2016 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 Vasahallen
2023-12-10 13:30 4 IBK Köping 2016 PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 Ester Åberg, Aila Rimsten Ullvihallen
2023-12-10 13:30 4 IBK Köping 2016 PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 Ullvihallen
Omgång 5
2023-12-16 16:00 5 IBK Köping 2016 PK10 - Tillberga IK Ung 16-17 PK10 Albin Trygg, Karl Felde Leierudh Ullvihallen
2023-12-16 16:00 5 IBK Köping 2016 PK10 - Tillberga IK Ung 16-17 PK10 Karl Felde Leierudh, Albin Trygg Ullvihallen
2023-12-17 10:00 5 Romfartuna GOIF 2016 PK10 - Skiljebo SK 2016 PK10 , Valter Lundkvist Castellums Sportcenter
2023-12-17 10:00 5 Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 Kevin Bruggeman, Niko Ludvigsson Klövernhallen Plan 1
2023-12-17 11:00 5 IK Råby Västerås 2016 PK10 - IFK Arboga IBK 2016 PK10 Råbyhallen
2024-03-03 10:00 5 IBK Hallsta P16-17 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Amro Denno, Oscar Petersson Sporthallen Hallstahammar
Omgång 6
2024-01-20 11:30 6 Tillberga IK Ung 16-17 PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 , Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
2024-01-21 09:30 6 Skiljebo SK 2016 PK10 - IBK Köping 2016 PK10 Emausskolan
2024-01-21 10:00 6 Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 - Romfartuna GOIF 2016 PK10 Emma Falk, Ebba Linder Klövernhallen Plan 1
2024-01-21 11:30 6 Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 Ebba Linder, Emma Falk Klövernhallen Plan 1
2024-01-21 12:45 6 IFK Arboga IBK 2016 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Vasahallen
Omgång 7
2024-01-27 12:00 7 Tillberga IK Ung 16-17 PK10 - Skiljebo SK 2016 PK10 , Anton Jimsten Tillberga Sporthall
2024-01-27 14:00 7 IBK Köping 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 , Dani Zakidan Ullvihallen
2024-01-27 14:00 7 IBK Köping 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 , Karl Felde Leierudh Ullvihallen
2024-01-28 09:00 7 IK Råby Västerås 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Råbyhallen
2024-01-28 10:00 7 Romfartuna GOIF 2016 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 Alice Lindevall, Matilda Wiik Castellums Sportcenter
2024-01-28 14:00 7 IBK Hallsta P16-17 PK10 - IFK Arboga IBK 2016 PK10 Oscar Petersson, Zeke Lindgren Sporthallen Hallstahammar
Omgång 8
2024-02-10 10:00 8 Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 - Tillberga IK Ung 16-17 PK10 Klövernhallen Plan 1
2024-02-10 11:30 8 Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Selma Överfjord Salih, Ebba Linder Klövernhallen Plan 1
2024-02-11 09:30 8 Skiljebo SK 2016 PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 Emausskolan
2024-02-11 09:45 8 Romfartuna GOIF 2016 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 Castellums Sportcenter
2024-02-11 11:30 8 Skälby IBK 2016 PK10 - IBK Köping 2016 PK10 Sigge Ejvind, Ivar Jäderholm Pettersbergsskolan (S:T Ilian Skolan)
Omgång 9
2024-02-17 09:15 9 Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 - Romfartuna GOIF 2016 PK10 Nelly Andersson, Leia Lundkvist Önsta Skolan
2024-02-17 11:30 9 Tillberga IK Ung 16-17 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 Tillberga Sporthall
2024-02-18 09:30 9 Skiljebo SK 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 Emausskolan
2024-02-18 10:15 9 IBK Köping 2016 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 , Edvin Culum Ullvihallen
2024-02-18 10:15 9 IBK Köping 2016 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 , Dani Zakidan Ullvihallen
2024-02-18 13:15 9 IFK Arboga IBK 2016 PK10 - Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Vasahallen
Omgång 10
2024-03-09 13:15 10 Skälby IBK 2016 PK10 - Skiljebo SK 2016 PK10 Olle Engström, Sigge Ejvind Mälarenergi Arena A
2024-03-10 09:45 10 Romfartuna GOIF 2016 PK10 - IFK Arboga IBK 2016 PK10 Alice Lindevall, Matilda Wiik Castellums Sportcenter
2024-03-10 11:00 10 IK Råby Västerås 2016 PK10 - Tillberga IK Ung 16-17 PK10 Råbyhallen
2024-03-10 11:30 10 Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 - IBK Hallsta P16-17 PK10 Ronja Johansson, Ebba Linder Klövernhallen Plan 1
2024-03-10 11:30 10 IBK Köping 2016 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 , Oscar Jakobsson Ullvihallen
2024-03-10 11:30 10 IBK Köping 2016 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 , Justin Åhlander Ullvihallen
Omgång 11
2024-03-16 10:00 11 Västerås IBS Ung Svart 2016 PK10 - Skälby IBK 2016 PK10 Niko Ludvigsson, Leon Björkbacka Zethtraeus Klövernhallen Plan 1
2024-03-16 10:30 11 Tillberga IK Ung 16-17 PK10 - Rönnby Västerås IBK Ung 2016 PK10 Alva Carlsson, Erik Röder Tillberga Sporthall
2024-03-17 11:00 11 Skiljebo SK 2016 PK10 - IK Råby Västerås 2016 PK10 Emausskolan
2024-03-17 11:30 11 IFK Arboga IBK 2016 PK10 - IBK Köping 2016 PK10 Vasahallen
2024-03-17 12:30 11 IBK Hallsta P16-17 PK10 - Västerås IBS Ung Vit 2016 PK10 Jolin Glad, Kellie Bruhn Sporthallen Hallstahammar

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis