Spelprogram - Pantamera PK9 GRÖN 2015 VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Hallsta P2015 PK9 Fredrik Rantonen fredrik.rantonen@abkarlhedin.se Vit, Svart, Vit
IBK Köping Svart P2015 PK9 Jonas Lundgren jonas.lundgren@balco.se 0733456178 Svart, Svart, Svart
IBK Sala PK9 Peter Danielsson danielsson.peter@gmail.com 0722303403 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK P2015 PK9 Markus Jurstrand Markus.jurstrand@gmail.com 0708505049 Blå, Blå, Blå
IK Råby Västerås P2015 PK9 Rosalie Sjödahl rosaliesjodahl@hotmail.com Vinröd, Vinröd, Vinröd
Kungsörs IBK P2015 PK9 Peter Skogsberg peter.skogsberg@lyreco.com 0733138869 Svart, Svart , Svart
Per-Ols IBF P2015 PK9 Magnus Olsson MangeMangeOlsson@gmail.com Röd, Svart, Svart
Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Andreas Sjöstrand sjostra@gmail.com 0736310796 Orange, Svart, Vit
Skiljebo SK 2015 PK9 Andreas Galic andreas.galic@gmail.com 0739239579 Svart och gul, Svart, Svart
Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Mattias Eriksson 076-3171465 Blå, Blå, Blå
Surahammars IBF 2015 PK9 Hannah Englund hannah.englund1@outlook.com 076-050 27 38 Svart, Svart, Gul
Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Marcus Björklund Marcusbjorklund26@gmail.com 070-5196310 Grön, Svart, Svart
Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Marcus Björklund Marcusbjorklund26@gmail.com 070-5196310 Grön, Svart, Svart
Ullvi SK 15-16 PK9 Per Johan Ekblad per.johan.ekblad@gmail.com 076-144 21 24 Lila, Svart, Lila
Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 Niclas Boman boman.niclas@gmail.com 0739866809 Vit, Svart, Vit
Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 Niclas Boman boman.niclas@gmail.com 0739866809 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:30 1 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Vasahallen
2023-10-15 10:00 1 IBK Hallsta P2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Noah Nordlund, Emil Edlund Sporthallen Hallstahammar
2023-10-15 10:00 1 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Sixten Björk, Emil Wollart Klövernhallen Plan 1
2023-10-15 11:00 1 Per-Ols IBF P2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Alvin Lundqvist, Malte Lovén Fagerstahallen
2023-10-15 11:30 1 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 William Zeijlon, Emil Wollart Klövernhallen Plan 1
2023-10-15 14:00 1 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Frida Hansdotter Arena
2023-10-15 16:00 1 Surahammars IBF 2015 PK9 - Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Mälarenergi Arena Surahammar
Omgång 2
2023-10-21 09:15 2 Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 - Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 Emelie McLaren, Elsa Eriksson Önsta Skolan
2023-10-21 10:30 2 IK Råby Västerås P2015 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Råbyhallen
2023-10-21 11:30 2 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Vasahallen
2023-10-22 11:30 2 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Albin Trygg, Dani Zakidan Ullvihallen
2023-10-22 11:30 2 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Theo Gardh, Justin Åhlander Ullvihallen
2023-10-22 13:00 2 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 Leo Ullberg, Alva Carlsson Tillberga Sporthall
2023-10-22 13:30 2 Skiljebo SK 2015 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Mälarenergi Arena B
2023-10-22 14:15 2 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Alva Carlsson, Leo Ullberg Tillberga Sporthall
Omgång 3
2023-11-11 10:00 3 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Hugo Moström, Lucas Voxberg Klövernhallen Plan 1
2023-11-11 10:00 3 Ullvi SK 15-16 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Irstahallen
2023-11-11 11:30 3 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Lucas Voxberg, Hugo Moström Klövernhallen Plan 1
2023-11-11 15:30 3 Kungsörs IBK P2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Sporthallen Kungsör A
2023-11-12 10:00 3 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - IFK Arboga IBK P2015 PK9 Frida Hansdotter Arena
2023-11-12 14:00 3 Surahammars IBF 2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Zaga Stålarv, Vilma Gustafsson Mälarenergi Arena Surahammar
2023-11-12 15:00 3 IBK Hallsta P2015 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Oscar Petersson, Amro Denno Sporthallen Hallstahammar
Omgång 4
2023-11-18 09:00 4 Surahammars IBF 2015 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Ellen Trollvad, Meya Persson Mälarenergi Arena Surahammar
2023-11-18 09:15 4 Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Önsta Skolan
2023-11-18 09:15 4 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 Colin Hjelm, Casper Vare Tillberga Sporthall
2023-11-18 10:30 4 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 , Casper Vare Tillberga Sporthall
2023-11-18 11:00 4 Per-Ols IBF P2015 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 , Loke Bylund Fagerstahallen
2023-11-18 11:30 4 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 Vasahallen
2023-11-19 10:30 4 Skiljebo SK 2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Emausskolan
Omgång 5
2023-11-25 10:00 5 IK Råby Västerås P2015 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Råbyhallen
2023-11-25 10:00 5 Ullvi SK 15-16 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Irstahallen
2023-11-25 11:00 5 Kungsörs IBK P2015 PK9 - IFK Arboga IBK P2015 PK9 Sporthallen Kungsör A
2023-11-26 10:00 5 IBK Hallsta P2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Sander Bylund, Kian Pokkinen Sporthallen Hallstahammar
2023-11-26 13:30 5 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Elsa Åberg, Engla Nylander Ullvihallen
2023-11-26 14:00 5 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Matilda Wiik, Alice Lindevall Klövernhallen Plan 1
2023-11-26 15:00 5 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Emil Wollart, Wille Ahlfors Klövernhallen Plan 1
Omgång 6
2023-12-02 10:00 6 Ullvi SK 15-16 PK9 - Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 Irstahallen
2023-12-09 09:00 6 Surahammars IBF 2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Vilma Gustafsson, Zaga Stålarv Mälarenergi Arena Surahammar
2023-12-09 11:00 6 Per-Ols IBF P2015 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 Elliot Norgren, Alvin Larsson Fagerstahallen
2023-12-09 11:30 6 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Vasahallen
2023-12-10 11:00 6 Skiljebo SK 2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Emausskolan
2023-12-10 12:45 6 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Herman Cramnell, Leo Ullberg Tillberga Sporthall
2023-12-10 13:00 6 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 Frida Hansdotter Arena
Omgång 7
2023-12-16 10:30 7 IK Råby Västerås P2015 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Råbyhallen
2023-12-16 10:45 7 Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 - IFK Arboga IBK P2015 PK9 Elsa Eriksson, Leia Lundkvist Önsta Skolan
2023-12-16 11:30 7 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 , Linus Hawerman Tillberga Sporthall
2023-12-17 11:30 7 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Albin Trygg, Gabriel Rimsten Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2023-12-17 11:30 7 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 Selma Överfjord Salih, Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2023-12-17 12:00 7 IBK Hallsta P2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Alice Persson Sterner, Milli Zeeck Sporthallen Hallstahammar
2023-12-17 14:00 7 Kungsörs IBK P2015 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 , Adam Eriksson Sporthallen Kungsör A
Omgång 8
2024-01-06 09:00 8 Surahammars IBF 2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Ellen Trollvad, Zaga Stålarv Mälarenergi Arena Surahammar
2024-01-06 16:30 8 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Tillberga Sporthall
2024-01-09 18:00 8 Per-Ols IBF P2015 PK9 - Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Elliot Norgren, Alvin Larsson Fagerstahallen
2024-01-13 10:00 8 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 , William Zeijlon Klövernhallen Plan 1
2024-01-13 11:30 8 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Johan Edberg, William Zeijlon Klövernhallen Plan 1
2024-01-13 12:30 8 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Vasahallen
2024-02-24 09:30 8 Ullvi SK 15-16 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Irstahallen
Omgång 9
2024-01-20 09:15 9 Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 Piotr Malawski, Isak Söderberg Önsta Skolan
2024-01-20 13:00 9 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 , Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
2024-01-20 14:15 9 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Gustav Löfberg, Anton Jimsten Tillberga Sporthall
2024-01-21 11:00 9 Skiljebo SK 2015 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Emausskolan
2024-01-21 11:00 9 IK Råby Västerås P2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Råbyhallen
2024-01-21 11:30 9 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 Engla Nylander, Ester Åberg Ullvihallen
2024-01-21 12:30 9 IBK Hallsta P2015 PK9 - IFK Arboga IBK P2015 PK9 Vera Simonsson, Milli Zeeck Sporthallen Hallstahammar
Omgång 10
2024-01-25 18:00 10 Per-Ols IBF P2015 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Elliot Norgren, Alvin Larsson Fagerstahallen
2024-01-27 10:00 10 Ullvi SK 15-16 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Irstahallen
2024-01-27 10:00 10 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Emil Wollart, Albin Gustafsson Klövernhallen Plan 1
2024-01-27 11:30 10 Surahammars IBF 2015 PK9 - IFK Arboga IBK P2015 PK9 Ellen Trollvad, Vilma Gustafsson Mälarenergi Arena Surahammar
2024-01-27 11:30 10 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Emil Wollart, Kevin Bruggeman Klövernhallen Plan 1
2024-01-28 10:30 10 IK Råby Västerås P2015 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Råbyhallen
2024-01-28 12:00 10 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Frida Hansdotter Arena
Omgång 11
2024-02-03 13:00 11 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 , Casper Vare Tillberga Sporthall
2024-02-03 14:15 11 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 , Casper Vare Tillberga Sporthall
2024-02-04 09:15 11 Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 Casper Klemets, Piotr Malawski Önsta Skolan
2024-02-04 09:30 11 Skiljebo SK 2015 PK9 - Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 Emausskolan
2024-02-06 18:00 11 Per-Ols IBF P2015 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Alvin Lundqvist, Isak Borgström Fagerstahallen
2024-02-10 11:00 11 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 Vasahallen
2024-02-11 10:00 11 IBK Hallsta P2015 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Vera Simonsson, Matilda Bergström Sporthallen Hallstahammar
Omgång 12
2024-01-01 00:00 12 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - IFK Arboga IBK P2015 PK9 Astrid Cederlöf, Ronja Johansson Klövernhallen Plan 1
2024-02-03 10:00 12 Ullvi SK 15-16 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Irstahallen
2024-02-07 18:00 12 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Frida Hansdotter Arena
2024-02-10 11:00 12 Kungsörs IBK P2015 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Ville Ek, Robin Jakobsson Sporthallen Kungsör A
2024-02-11 10:30 12 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Ronja Johansson, Astrid Cederlöf Klövernhallen Plan 1
2024-02-11 11:00 12 IK Råby Västerås P2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Råbyhallen
2024-02-11 11:30 12 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Karl Felde Leierudh, Leon Alfredsson Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 13
2024-03-03 12:00 13 Per-Ols IBF P2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
2024-03-09 09:00 13 Surahammars IBF 2015 PK9 - Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 Meya Persson, Ellen Trollvad Mälarenergi Arena Surahammar
2024-03-09 11:00 13 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 Vasahallen
2024-03-09 11:30 13 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 Gustav Löfberg, Alva Carlsson Tillberga Sporthall
2024-03-09 16:00 13 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Gustav Löfberg, Leo Ullberg Tillberga Sporthall
2024-03-10 10:00 13 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 Frida Hansdotter Arena
2024-03-10 13:00 13 IBK Hallsta P2015 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 Zeke Lindgren, Oscar Petersson Sporthallen Hallstahammar
Omgång 14
2024-03-15 18:00 14 Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 , Edvin Vare Tillberga Sporthall
2024-03-16 08:30 14 IK Råby Västerås P2015 PK9 - Surahammars IBF 2015 PK9 Råbyhallen
2024-03-16 09:15 14 Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 - Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 Valdemar Herrfall, Casper Klemets Önsta Skolan
2024-03-16 13:30 14 Kungsörs IBK P2015 PK9 - Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 Moa Bohlin, Lovisa Leo Sporthallen Kungsör C
2024-03-17 10:00 14 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Matilda Wiik, Viola Nyholm Klövernhallen Plan 1
2024-03-17 11:30 14 Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 - Ullvi SK 15-16 PK9 Matilda Wiik, Viola Nyholm Klövernhallen Plan 1
2024-03-17 15:30 14 IBK Köping Svart P2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Aila Rimsten, Ester Åberg Köpings bad & sport (Nya Arenan)
Omgång 15
2024-03-23 10:00 15 Ullvi SK 15-16 PK9 - IK Råby Västerås P2015 PK9 Irstahallen
2024-03-23 10:30 15 Tillberga IK Ung Grön 2015 PK9 - Skiljebo SK 2015 PK9 Jimmy Petersson, Alva Carlsson Tillberga Sporthall
2024-03-23 11:30 15 IFK Arboga IBK P2015 PK9 - Tillberga IK Ung Vit 2015 PK9 Vasahallen
2024-03-24 10:00 15 Västerås IBS Ung Svart 2015 PK9 - Kungsörs IBK P2015 PK9 Selma Överfjord Salih, Ronja Johansson Klövernhallen Plan 1
2024-03-24 11:00 15 Skogsgymnastikens IBS 14-16 PK9 - IBK Köping Svart P2015 PK9 Frida Hansdotter Arena
2024-03-24 11:00 15 Per-Ols IBF P2015 PK9 - Rönnby Västerås IBK Ung P14-15 PK9 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
2024-03-24 12:30 15 IBK Hallsta P2015 PK9 - Västerås IBS Ung Vit 2015 PK9 Sander Bylund, Kian Pokkinen Sporthallen Hallstahammar
Omgång 16
2024-01-27 09:30 16 IBK Hallsta P2015 PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 09:30 16 IBK Sala PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Elise Amundsen, Nora Andersson Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 10:15 16 IBK Sala PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Elise Amundsen, Nora Andersson Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 10:15 16 IBK Sala PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 11:00 16 IBK Sala PK9 - Per-Ols IBF P2015 PK9 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 11:00 16 Per-Ols IBF P2015 PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 11:45 16 IBK Sala PK9 - IBK Hallsta P2015 PK9 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen, Lärkans Sportcenter
2024-01-27 11:45 16 Per-Ols IBF P2015 PK9 - IBK Sala PK9 Sporthallen, Lärkans Sportcenter

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis