Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Fortsättning Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF 1 Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Svart/vit, Svart, Svarta
Arvika IBF 2 Håkan Nykvist hakan.nykvist75@gmail.com 0734147998 Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK Glenn Fredriksson fredriksson_glenn@hotmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Kajsa Svensson Annakajsa.s@hotmail.com 0708636626 Röd, Svart, Svart
BKI Sunnanå 1 Peter Röhr peterrohr90@hotmail.com 0706987284 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Peter Röhr peterrohr90@hotmail.com 0706987284 Gul, Svart, Svart
Edebäck IBF Erik Bengtsson romboland@live.se 073-8124005 Vit, Blå, Blå
Fagerås BK 1 Johan Ekberg johan@ekbergs.net 070-549 74 09 Gul, Svart, svart
Fagerås BK 2 Johan Ekberg johan@ekbergs.net 070-549 74 09 Gul, Svart, svart
Filipstad IBK 1 Linn Jansson linnjansson9@hotmail.com 0727259940 svart, svart, svart
Filipstad IBK 2 Linn Jansson linnjansson9@hotmail.com 0727259940 svart, svart, svart
Filipstad IBK 3 Linn Jansson linnjansson9@hotmail.com 0727259940 svart, svart, svart
GS 86 AIF 1 Michael Schüssleder schluser@gmail.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Michael Schüssleder schluser@gmail.com Rosa, Svart, Svart
Hagfors IBS Johan Mossfeldt johanmossfeldt@gmail.com 073-0593048 Röd, Vit, Röd
Herrhagens IF Jimmy Ottosson jimmy.ottosson1@gmail.com 0703555690 Orange, Svart, Svart
Hultsberg IBF 1 Henrik Salomonsson henrik.salomonsson87@gmail.com 073-9422123 Grå, svart, svart
Hultsberg IBF 2 Henrik Salomonsson henrik.salomonsson87@gmail.com 073-9422123 Grå, svart, svart
IFK Heden 1 Tomas Hägerström tomhag1980@gmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Tomas Hägerström tomhag1980@gmail.com Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF 1 Marcus Strandberg Strandberg__88@hotmail.com Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Marcus Strandberg Strandberg__88@hotmail.com Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd Central 1 Hanna Norell hmjnorell@hotmail.com 0735648799 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Central 2 Andreas Olsson 6019@email.com 0702449132 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Norr Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF Svart, Svart, Svart
Lekvattnets BK Malin Jonsson Malin.jonsson@torsby.se 0706159454 Svart, Svart, svart
Mangskog SK Tomas Andersson grytterud@hotmail.com 0706914697 Röd, Svart, Röd
Munkfors IBK Therese Rybeck Therese_ifk@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Nordmarkens IBF Röd Jennifer Frohm jenniferfrohm15@gmail.com 0738421515 Svart , Svart, Svart
Nordmarkens IBF Svart Jennifer Frohm jenniferfrohm15@gmail.com 0738421515 Svart , Svart, Svart
SK Örnen Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson87@gmail.com 0767852670 Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 1 Andreas Wester andreas@flexscandinavia.se 070-9301362 blå, blå, blå
Skattkärrs IK 2 Andreas Wester andreas@flexscandinavia.se 070-9301362 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Anders Persson anders.persson@hotmail.com 0704878828 Blå, Blå, Blå
Storfors IBF Markus Ståhl markus@jordkullen.se 070-6637330 Röd, Svarta, Svarta
Villastadens IF Niklas Hedlund n.hedlund@hotmail.com Gul, svart, Gul
Åmåls IBK Daniel Åslund danielaslund86@hotmail.com 073-597 53 95 Orange, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-28 10:20 1 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Svart Billingsfors Bollhall
2023-10-28 10:20 1 Åmåls IBK - Nordmarkens IBF Röd Billingsfors Bollhall
2023-10-28 11:30 1 Nordmarkens IBF Svart - Skoghalls IBK Utveckling Billingsfors Bollhall
2023-10-28 11:30 1 Nordmarkens IBF Röd - Mangskog SK Billingsfors Bollhall
2023-10-28 12:40 1 Skoghalls IBK Utveckling - Billingsfors IBK Billingsfors Bollhall
2023-10-28 12:40 1 Mangskog SK - Åmåls IBK Billingsfors Bollhall
Omgång 2
2023-10-29 09:20 2 Arvika IBF 1 - BKI Sunnanå 1 Arvika Sporthall
2023-10-29 09:20 2 Arvika IBF 2 - BKI Sunnanå 2 Arvika Sporthall
2023-10-29 10:30 2 BKI Sunnanå 1 - Karlstad IBF Bredd Central 1 Arvika Sporthall
2023-10-29 10:30 2 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Arvika Sporthall
2023-10-29 11:40 2 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Arvika IBF 1 Arvika Sporthall
2023-10-29 11:40 2 Karlstad IBF Bredd Central 2 - Arvika IBF 2 Arvika Sporthall
Omgång 3
2023-10-28 09:20 3 Lekvattnets BK - Edebäck IBF Stjernehallen
2023-10-28 09:20 3 Hagfors IBS - Munkfors IBK Stjernehallen
2023-10-28 10:30 3 Edebäck IBF - SK Örnen Stjernehallen
2023-10-28 10:30 3 Munkfors IBK - Filipstad IBK 3 Stjernehallen
2023-10-28 11:40 3 SK Örnen - Lekvattnets BK Stjernehallen
2023-10-28 11:40 3 Filipstad IBK 3 - Hagfors IBS Stjernehallen
Omgång 4
2023-10-29 10:20 4 Filipstad IBK 1 - Karlskoga IBF 1 Filipstads Sporthall
2023-10-29 10:20 4 Filipstad IBK 2 - Karlskoga IBF 2 Filipstads Sporthall
2023-10-29 11:30 4 Karlskoga IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Norr Filipstads Sporthall
2023-10-29 11:30 4 Karlskoga IBF 2 - Storfors IBF Filipstads Sporthall
2023-10-29 12:40 4 Karlstad IBF Bredd Norr - Filipstad IBK 1 Filipstads Sporthall
2023-10-29 12:40 4 Storfors IBF - Filipstad IBK 2 Filipstads Sporthall
Omgång 5
2023-10-29 09:20 5 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 1 Forshaga Sporthall
2023-10-29 09:20 5 GS 86 AIF 2 - Skattkärrs IK 2 Forshaga Sporthall
2023-10-29 10:30 5 Skattkärrs IK 2 - Hultsberg IBF 1 Forshaga Sporthall
2023-10-29 10:30 5 Skattkärrs IK 1 - Hultsberg IBF 2 Forshaga Sporthall
2023-10-29 11:40 5 Hultsberg IBF 1 - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2023-10-29 11:40 5 Hultsberg IBF 2 - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 6
2023-10-28 12:20 6 Herrhagens IF - Fagerås BK 1 Sporthallen Gjutaren
2023-10-28 12:20 6 IFK Heden 1 - Villastadens IF Sporthallen Gjutaren
2023-10-28 13:30 6 Villastadens IF - BK Vålberg Sporthallen Gjutaren
2023-10-28 13:30 6 Fagerås BK 1 - IFK Heden 1 Sporthallen Gjutaren
2023-10-28 14:40 6 BK Vålberg - Herrhagens IF Sporthallen Gjutaren
Omgång 8
2023-11-11 15:40 8 Hultsberg IBF 1 - Billingsfors IBK Klubbhuset Arena
2023-11-11 15:40 8 Hultsberg IBF 2 - Åmåls IBK Klubbhuset Arena
2023-11-11 16:50 8 Åmåls IBK - Filipstad IBK 2 Klubbhuset Arena
2023-11-11 16:50 8 Billingsfors IBK - Filipstad IBK 3 Klubbhuset Arena
2023-11-11 18:00 8 Filipstad IBK 2 - Hultsberg IBF 1 Klubbhuset Arena
2023-11-11 18:00 8 Filipstad IBK 3 - Hultsberg IBF 2 Klubbhuset Arena
Omgång 9
2023-11-19 09:20 9 Nordmarkens IBF Röd - Arvika IBF 1 Arvid Nilsson, Emma Paulsen Svensson Årjängs Sporthall A
2023-11-19 09:20 9 Nordmarkens IBF Svart - Arvika IBF 2 Odin Bryntesson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
2023-11-19 10:30 9 Arvika IBF 2 - Nordmarkens IBF Röd Melwin Hodzic, William Johansson Årjängs Sporthall A
2023-11-19 10:30 9 Arvika IBF 1 - Nordmarkens IBF Svart Arvid Nilsson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
Omgång 10
2023-11-18 14:20 10 BKI Sunnanå 1 - BK Vålberg Casper Möller, Ville Lomarker Sannerudshallen
2023-11-18 14:20 10 BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling Anna Gräsberg, Adrian Koka Larsson Sannerudshallen
2023-11-18 15:30 10 BK Vålberg - Edebäck IBF Ville Lomarker, Casper Möller Sannerudshallen
2023-11-18 15:30 10 Skoghalls IBK Utveckling - Lekvattnets BK Adrian Koka Larsson, Anna Gräsberg Sannerudshallen
2023-11-18 16:40 10 Edebäck IBF - BKI Sunnanå 1 Adrian Koka Larsson, Anna Gräsberg Sannerudshallen
2023-11-18 16:40 10 Lekvattnets BK - BKI Sunnanå 2 Adrian Koka Larsson, Casper Möller Sannerudshallen
Omgång 11
2023-11-19 12:30 11 Hagfors IBS - Filipstad IBK 1 Maya Steorn, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2023-11-19 12:30 11 Munkfors IBK - Storfors IBF Ester Kjellvang, Elsa Höglund Älvstrandshallen
2023-11-19 13:40 11 Mangskog SK - Munkfors IBK Vincent Johansson, Ian Sandström Älvstrandshallen
2023-11-19 13:40 11 Storfors IBF - Hagfors IBS Gustav Björkner, Noa Ek Älvstrandshallen
2023-11-19 14:50 11 Filipstad IBK 1 - Mangskog SK Gustav Björkner, Ian Sandström Älvstrandshallen
Omgång 12
2023-11-19 10:20 12 Karlskoga IBF 1 - GS 86 AIF 1 Hugo Hagberg, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-19 10:20 12 Karlskoga IBF 2 - GS 86 AIF 2 Wilma Wallin, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-19 11:30 12 SK Örnen - Karlskoga IBF 1 Linn Andersson, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-19 11:30 12 GS 86 AIF 1 - Karlskoga IBF 2 Lovisa Roos, Hugo Hagberg Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-19 12:40 12 GS 86 AIF 2 - SK Örnen Lovisa Roos, Wilma Wallin Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 13
2023-12-09 11:20 13 Skattkärrs IK 1 - Fagerås BK 1 , Leo Frykberg Väse Sporthall
2023-12-09 11:20 13 Skattkärrs IK 2 - Fagerås BK 2 , Carl-Johan Bergsten Väse Sporthall
2023-12-09 12:30 13 Fagerås BK 2 - Skattkärrs IK 1 , Carl-Johan Bergsten Väse Sporthall
2023-12-09 12:30 13 Fagerås BK 1 - Skattkärrs IK 2 , Leo Frykberg Väse Sporthall
Omgång 14
2023-11-25 10:00 14 Villastadens IF - Karlstad IBF Bredd Central 1 Brogårdshallen
2023-11-25 10:00 14 IFK Heden 1 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Brogårdshallen
2023-11-25 11:10 14 Karlstad IBF Bredd Central 1 - IFK Heden 1 Brogårdshallen
2023-11-25 11:10 14 Karlstad IBF Bredd Central 2 - IFK Heden 2 Brogårdshallen
2023-11-25 12:20 14 IFK Heden 2 - Villastadens IF Brogårdshallen
Omgång 16
2023-12-16 10:00 16 Mangskog SK - Nordmarkens IBF Svart Strandhallen Arvika
2023-12-16 10:00 16 Fagerås BK 1 - Nordmarkens IBF Röd Strandhallen Arvika
2023-12-16 11:10 16 Nordmarkens IBF Röd - Åmåls IBK Strandhallen Arvika
2023-12-16 11:10 16 Nordmarkens IBF Svart - Fagerås BK 2 Strandhallen Arvika
2023-12-16 12:20 16 Fagerås BK 2 - Mangskog SK Strandhallen Arvika
2023-12-16 12:20 16 Åmåls IBK - Fagerås BK 1 Strandhallen Arvika
Omgång 17
2023-12-09 14:20 17 Filipstad IBK 1 - Hultsberg IBF 1 Filipstads Sporthall
2023-12-09 14:20 17 Filipstad IBK 2 - Hultsberg IBF 2 Filipstads Sporthall
2023-12-09 15:30 17 Filipstad IBK 3 - Herrhagens IF Filipstads Sporthall
2023-12-09 15:30 17 Hultsberg IBF 1 - Filipstad IBK 2 Filipstads Sporthall
2023-12-09 16:40 17 Hultsberg IBF 2 - Filipstad IBK 3 Filipstads Sporthall
2023-12-09 16:40 17 Herrhagens IF - Filipstad IBK 1 Filipstads Sporthall
Omgång 18
2023-12-17 10:20 18 IFK Heden 1 - BKI Sunnanå 1 , Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2023-12-17 10:20 18 IFK Heden 2 - BKI Sunnanå 2 , Alva Johnsson Väse Sporthall
2023-12-17 11:30 18 BKI Sunnanå 1 - Storfors IBF , Matilda Lundbäck Väse Sporthall
2023-12-17 11:30 18 BKI Sunnanå 2 - Herrhagens IF , Alva Johnsson Väse Sporthall
2023-12-17 12:40 18 Storfors IBF - IFK Heden 2 Matilda Lundbäck, Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2023-12-17 12:40 18 Herrhagens IF - IFK Heden 1 , Alva Johnsson Väse Sporthall
Omgång 19
2023-12-17 11:50 19 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
2023-12-17 11:50 19 BK Vålberg - GS 86 AIF 2 Hammarö Arena B
2023-12-17 13:10 19 GS 86 AIF 1 - Hagfors IBS Hammarö Arena B
2023-12-17 13:10 19 GS 86 AIF 2 - Munkfors IBK Hammarö Arena B
2023-12-17 14:20 19 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling Hammarö Arena B
2023-12-17 14:20 19 Munkfors IBK - BK Vålberg Hammarö Arena B
Omgång 20
2023-12-16 10:30 20 Karlstad IBF Bredd Central 1 - Karlskoga IBF 1 Klubbhuset Arena
2023-12-16 10:30 20 Karlstad IBF Bredd Central 2 - Karlskoga IBF 2 Klubbhuset Arena
2023-12-16 11:40 20 Karlskoga IBF 1 - Arvika IBF 1 Klubbhuset Arena
2023-12-16 11:40 20 Karlskoga IBF 2 - Arvika IBF 2 Klubbhuset Arena
2023-12-16 12:50 20 Arvika IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Central 1 Klubbhuset Arena
2023-12-16 12:50 20 Arvika IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Central 2 Klubbhuset Arena
Omgång 21
2023-12-17 10:30 21 SK Örnen - Skattkärrs IK 1 Nora Häggkvist, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
2023-12-17 10:30 21 Lekvattnets BK - Skattkärrs IK 2 Elis Kronberg, Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2023-12-17 11:40 21 Skattkärrs IK 2 - Edebäck IBF Linnea Löfman, Nora Häggkvist Molkoms Sporthall
2023-12-17 11:40 21 Skattkärrs IK 1 - Villastadens IF Elis Kronberg, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
2023-12-17 12:50 21 Edebäck IBF - SK Örnen Nora Häggkvist, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2023-12-17 12:50 21 Villastadens IF - Lekvattnets BK Tyra Johansson, Linnea Löfman Molkoms Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis