Spelprogram - Pantamera F N Blå Gr1 -12

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Aneby SK F11-12 Emmie Bjerkander emmie.bjerkander@gmail.com 0730820871 Blå, Blå, Blå
Barnarps IF F12-13 Henrik Nilsson henrik.nilsson5@peab.se 073-384 83 96 Vinrött, Svart, Svart
Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Mona Brag party_monabrag@hotmail.com 0738334989 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK F12 Jonatan Vincent jonatan.vincent@gmail.com 070-3790112 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK F12/2 Johan Forsander johan.forsander@paverka.nu Svart, Svart, Svart
IBF Tranås F12-13 Sara Gunnstam sara.gunnstam@gmail.com 0763260891 SVART, SVART, SVART
LEDIG PLATS
Månsarps IBK F12-13/1 Daniel Eriksson tipsoraklet@hotmail.com 0766-432701 Lila, Vit, Vit
Sävsjö IBK F12-13 Henrik Hjertonsson henrik.hjertonsson@hotmail.com 0735467971 Röd, Svart, Vit
Vetlanda IBF F12 Sofie Hansen 89hansensofie@gmail.com 0735293346 Blå, Blå, Blå
Vimmerby IBK F12 Alexander Bernerson Abernerson@gmail.com 070 230 68 65 Vit, Svart, Vit
Ölmstads IS F11 Mårten Rydberg Rydberg85@gmail.com Blå, Blå, Blå
Östra SK Jönköping F11-12 Jonas Quist quist.jonas@gmail.com 0707-388686 Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-08 09:00 1 Månsarps IBK F12-13/1 - Östra SK Jönköping F11-12 Clara Thorén, Agnes Lidén Barnarps Sporthall
2023-10-08 10:00 1 Östra SK Jönköping F11-12 - IBF Tranås F12-13 Agnes Lidén, Clara Thorén Barnarps Sporthall
2023-10-08 11:00 1 IBF Tranås F12-13 - Månsarps IBK F12-13/1 Selma Lidén, Saga Odeen Barnarps Sporthall
Omgång 2
2023-10-15 10:15 2 Aneby SK F11-12 - Husqvarna IK F12/2 FB-hallen
2023-10-15 11:30 2 Husqvarna IK F12/2 - Vetlanda IBF F12 FB-hallen
2023-10-15 12:45 2 Vetlanda IBF F12 - Aneby SK F11-12 FB-hallen
Omgång 3
2023-10-14 11:30 3 Sävsjö IBK F12-13 - Hovslätts IK F12 Hofgårdshallen
2023-10-14 12:45 3 Hovslätts IK F12 - Månsarps IBK F12-13/1 Hofgårdshallen
2023-10-14 14:00 3 Månsarps IBK F12-13/1 - Sävsjö IBK F12-13 Hofgårdshallen
Omgång 4
2023-10-08 11:00 4 Vimmerby IBK F12 - Barnarps IF F12-13 Vimmerby Idrottshall
2023-10-08 12:15 4 Barnarps IF F12-13 - Ölmstads IS F11 Vimmerby Idrottshall
2023-10-08 13:30 4 Ölmstads IS F11 - Vimmerby IBK F12 Vimmerby Idrottshall
Omgång 5
2023-10-29 09:30 5 Östra SK Jönköping F11-12 - Aneby SK F11-12 Axel Wilsson Eng, Olle Ahnström Kålgårdshallen
2023-10-29 10:30 5 Aneby SK F11-12 - Sävsjö IBK F12-13 Olle Ahnström, Axel Wilsson Eng Kålgårdshallen
2023-10-29 11:30 5 Sävsjö IBK F12-13 - Östra SK Jönköping F11-12 Olle Ahnström, Anton Alderhammar Kålgårdshallen
Omgång 6
2023-10-21 13:30 6 IBF Tranås F12-13 - Vimmerby IBK F12 Tranås Idrottshall
2023-10-21 14:30 6 Vimmerby IBK F12 - Hovslätts IK F12 Tranås Idrottshall
2023-10-21 15:30 6 Hovslätts IK F12 - IBF Tranås F12-13 Tranås Idrottshall
Omgång 7
2023-10-29 09:30 7 Husqvarna IK F12/2 - Månsarps IBK F12-13/1 Huskvarna Sporthall A
2023-10-29 10:45 7 Månsarps IBK F12-13/1 - Hovslätts IK F12 Huskvarna Sporthall A
2023-10-29 12:00 7 Hovslätts IK F12 - Husqvarna IK F12/2 Huskvarna Sporthall A
Omgång 8
2023-10-21 14:30 8 Vetlanda IBF F12 - Barnarps IF F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-21 16:00 8 Barnarps IF F12-13 - Ölmstads IS F11 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-21 17:30 8 Ölmstads IS F11 - Vetlanda IBF F12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 9
2023-11-12 12:30 9 Hovslätts IK F12 - Månsarps IBK F12-13/1 Elton Adelin, Eddie Fasth Stadsgården, Råslätt
2023-11-12 13:30 9 Månsarps IBK F12-13/1 - Aneby SK F11-12 Melker Lindén, Albin Sjöberg Stadsgården, Råslätt
2023-11-12 14:30 9 Aneby SK F11-12 - Hovslätts IK F12 Milian Tellbom, Olle Almén Stadsgården, Råslätt
Omgång 10
2023-11-11 10:00 10 Sävsjö IBK F12-13 - Vimmerby IBK F12 Hofgårdshallen
2023-11-11 11:15 10 Vimmerby IBK F12 - Östra SK Jönköping F11-12 Hofgårdshallen
2023-11-11 12:30 10 Östra SK Jönköping F11-12 - Sävsjö IBK F12-13 Hofgårdshallen
Omgång 11
2023-11-19 13:45 11 Sävsjö IBK F12-13 - IBF Tranås F12-13 Barnarps Sporthall
2023-11-19 14:45 11 Barnarps IF F12-13 - Sävsjö IBK F12-13 Barnarps Sporthall
2023-11-19 15:45 11 IBF Tranås F12-13 - Barnarps IF F12-13 Barnarps Sporthall
Omgång 12
2023-11-11 09:30 12 Ölmstads IS F11 - Husqvarna IK F12/2 Lithea Tryggmer, Selma Fransson Ribbahallen A-hall
2023-11-11 10:30 12 Husqvarna IK F12/2 - Vetlanda IBF F12 Tova Andersson, Selma Fransson Ribbahallen A-hall
2023-11-11 11:30 12 Vetlanda IBF F12 - Ölmstads IS F11 Tova Andersson, Lithea Tryggmer Ribbahallen A-hall
Omgång 13
2023-12-03 09:30 13 Månsarps IBK F12-13/1 - Vetlanda IBF F12 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-12-03 10:30 13 Vetlanda IBF F12 - Östra SK Jönköping F11-12 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
2023-12-03 11:30 13 Östra SK Jönköping F11-12 - Månsarps IBK F12-13/1 Ebba Philip, Beatrice Samuelsson Norrahammars Sporthall
Omgång 14
2023-11-26 10:00 14 Aneby SK F11-12 - IBF Tranås F12-13 FB-hallen
2023-11-26 11:15 14 IBF Tranås F12-13 - Månsarps IBK F12-13/1 FB-hallen
2023-11-26 12:30 14 Månsarps IBK F12-13/1 - Aneby SK F11-12 FB-hallen
Omgång 15
2023-12-03 13:30 15 Sävsjö IBK F12-13 - Husqvarna IK F12/2 Hofgårdshallen
2023-12-03 14:45 15 Husqvarna IK F12/2 - Hovslätts IK F12 Hofgårdshallen
2023-12-03 16:00 15 Hovslätts IK F12 - Sävsjö IBK F12-13 Hofgårdshallen
Omgång 16
2023-12-03 11:00 16 Vimmerby IBK F12 - Barnarps IF F12-13 Vimmerby Idrottshall
2023-12-03 12:15 16 Barnarps IF F12-13 - Ölmstads IS F11 Vimmerby Idrottshall
2023-12-03 13:30 16 Ölmstads IS F11 - Vimmerby IBK F12 Vimmerby Idrottshall
Omgång 17
2023-12-09 13:30 17 Östra SK Jönköping F11-12 - Hovslätts IK F12 Gordon Vikor, Oskar Ekelund Kålgårdshallen
2023-12-09 14:30 17 Hovslätts IK F12 - Barnarps IF F12-13 Gordon Vikor, Oskar Ekelund Kålgårdshallen
2023-12-09 15:30 17 Barnarps IF F12-13 - Östra SK Jönköping F11-12 Oskar Ekelund, Gordon Vikor Kålgårdshallen
Omgång 18
2023-12-16 10:00 18 IBF Tranås F12-13 - Ölmstads IS F11 Elsa Ahlm, Emla Pettersson Tranås Idrottshall
2023-12-16 11:00 18 Ölmstads IS F11 - Månsarps IBK F12-13/1 Emla Pettersson, Elsa Ahlm Tranås Idrottshall
2023-12-16 12:00 18 Månsarps IBK F12-13/1 - IBF Tranås F12-13 Emla Pettersson, Elsa Ahlm Tranås Idrottshall
Omgång 19
2023-12-16 13:30 19 Husqvarna IK F12/2 - Vimmerby IBK F12 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-16 14:45 19 Vimmerby IBK F12 - Aneby SK F11-12 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-16 16:00 19 Aneby SK F11-12 - Husqvarna IK F12/2 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 20
2023-12-09 10:00 20 Vetlanda IBF F12 - Sävsjö IBK F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-12-09 11:30 20 Sävsjö IBK F12-13 - Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-12-09 13:00 20 Hjältevad Mariannelund IS F13-15 - Vetlanda IBF F12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 21
2024-01-14 09:30 21 Hovslätts IK F12 - Vetlanda IBF F12 Nova Åström, Elina Kylberg Stadsgården, Råslätt
2024-01-14 10:30 21 Vetlanda IBF F12 - Vimmerby IBK F12 Ebba Skogsmo Casell, Ebba Arvidsson Stadsgården, Råslätt
2024-01-14 11:30 21 Vimmerby IBK F12 - Hovslätts IK F12 Molly Kindbom, Ellen Wetter-Viscovich Stadsgården, Råslätt
Omgång 22
2024-01-07 11:00 22 Hjältevad Mariannelund IS F13-15 - Månsarps IBK F12-13/1 Furulundshallen
2024-01-07 12:00 22 Månsarps IBK F12-13/1 - Aneby SK F11-12 Furulundshallen
2024-01-07 13:00 22 Aneby SK F11-12 - Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Furulundshallen
Omgång 23
2024-01-21 13:45 23 Husqvarna IK F12/2 - Östra SK Jönköping F11-12 Barnarps Sporthall
2024-01-21 14:45 23 Barnarps IF F12-13 - Husqvarna IK F12/2 Barnarps Sporthall
2024-01-21 15:45 23 Östra SK Jönköping F11-12 - Barnarps IF F12-13 Barnarps Sporthall
Omgång 24
2024-01-14 13:30 24 Ölmstads IS F11 - Sävsjö IBK F12-13 Selma Fransson, Tova Andersson Ribbahallen A-hall
2024-01-14 14:30 24 Sävsjö IBK F12-13 - IBF Tranås F12-13 Lithea Tryggmer, Selma Fransson Ribbahallen A-hall
2024-01-14 15:30 24 IBF Tranås F12-13 - Ölmstads IS F11 Tova Andersson, Lithea Tryggmer Ribbahallen A-hall
Omgång 25
2024-02-11 09:30 25 Månsarps IBK F12-13/1 - Barnarps IF F12-13 Agnes Lidén, Lovisa Henriksson Norrahammars Sporthall
2024-02-11 10:30 25 Barnarps IF F12-13 - Husqvarna IK F12/2 Agnes Lidén, Lovisa Henriksson Norrahammars Sporthall
2024-02-11 11:30 25 Husqvarna IK F12/2 - Månsarps IBK F12-13/1 Lovisa Henriksson, Frida Lesse Norrahammars Sporthall
Omgång 26
2024-01-28 10:00 26 Aneby SK F11-12 - Ölmstads IS F11 FB-hallen
2024-01-28 11:15 26 Ölmstads IS F11 - Östra SK Jönköping F11-12 FB-hallen
2024-01-28 12:30 26 Östra SK Jönköping F11-12 - Aneby SK F11-12 FB-hallen
Omgång 27
2024-02-04 10:00 27 Sävsjö IBK F12-13 - Vetlanda IBF F12 Hofgårdshallen
2024-02-04 11:15 27 Vetlanda IBF F12 - IBF Tranås F12-13 Hofgårdshallen
2024-02-04 12:30 27 IBF Tranås F12-13 - Sävsjö IBK F12-13 Hofgårdshallen
Omgång 28
2024-01-28 12:15 28 Vimmerby IBK F12 - Hovslätts IK F12 Vimmerby Idrottshall
2024-01-28 13:30 28 Hovslätts IK F12 - Månsarps IBK F12-13/1 Vimmerby Idrottshall
2024-01-28 14:45 28 Månsarps IBK F12-13/1 - Vimmerby IBK F12 Vimmerby Idrottshall
Omgång 29
2024-02-24 13:30 29 Östra SK Jönköping F11-12 - Sävsjö IBK F12-13 Olle Ahnström, Adam Lindrud Kålgårdshallen
2024-02-24 14:30 29 Sävsjö IBK F12-13 - Vimmerby IBK F12 Olle Ahnström, Adam Lindrud Kålgårdshallen
2024-02-24 15:30 29 Vimmerby IBK F12 - Östra SK Jönköping F11-12 Olle Ahnström, Adam Lindrud Kålgårdshallen
Omgång 30
2024-02-24 10:00 30 IBF Tranås F12-13 - Aneby SK F11-12 Lucas Nyhlén, Adam Paradzik Tranås Idrottshall
2024-02-24 11:00 30 Aneby SK F11-12 - Barnarps IF F12-13 Lucas Nyhlén, Adam Paradzik Tranås Idrottshall
2024-02-24 12:00 30 Barnarps IF F12-13 - IBF Tranås F12-13 Lucas Nyhlén, Adam Paradzik Tranås Idrottshall
Omgång 31
2024-03-02 09:30 31 Husqvarna IK F12/2 - Hovslätts IK F12 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-02 10:45 31 Hovslätts IK F12 - Ölmstads IS F11 Fagerslätt Idrottshall
2024-03-02 12:00 31 Ölmstads IS F11 - Husqvarna IK F12/2 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 32
2024-02-17 13:00 32 Vetlanda IBF F12 - Månsarps IBK F12-13/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-02-17 14:15 32 Månsarps IBK F12-13/1 - Sävsjö IBK F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-02-17 15:30 32 Sävsjö IBK F12-13 - Vetlanda IBF F12 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 33
2024-03-16 09:30 33 Hovslätts IK F12 - Månsarps IBK F12-13/1 Stadsgården, Råslätt
2024-03-16 10:30 33 Månsarps IBK F12-13/1 - Östra SK Jönköping F11-12 Stadsgården, Råslätt
2024-03-16 11:30 33 Östra SK Jönköping F11-12 - Hovslätts IK F12 Stadsgården, Råslätt
Omgång 34
2024-03-16 10:00 34 Hjältevad Mariannelund IS F13-15 - Aneby SK F11-12 Furulundshallen
2024-03-16 11:00 34 Aneby SK F11-12 - Vimmerby IBK F12 Furulundshallen
2024-03-16 12:00 34 Vimmerby IBK F12 - Hjältevad Mariannelund IS F13-15 Furulundshallen
Omgång 35
2024-03-09 13:45 35 Barnarps IF F12-13 - Husqvarna IK F12/2 Barnarps Sporthall
2024-03-09 14:45 35 Husqvarna IK F12/2 - Sävsjö IBK F12-13 Barnarps Sporthall
2024-03-09 15:45 35 Sävsjö IBK F12-13 - Barnarps IF F12-13 Barnarps Sporthall
Omgång 36
2024-03-09 10:00 36 Ölmstads IS F11 - IBF Tranås F12-13 Ribbahallen A-hall
2024-03-09 11:00 36 IBF Tranås F12-13 - Vetlanda IBF F12 Ribbahallen A-hall
2024-03-09 12:00 36 Vetlanda IBF F12 - Ölmstads IS F11 Ribbahallen A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis