Spelprogram - Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Emmaljunga GOIF PF14 Carl Grundberg carl.grundberg@gmail.com Grön, Svart, Svart
FBC Engelholm P14 Johan Hammarlund hammarlund86@gmail.com 0738-39 62 11 Vit, Svart, Orange
FBC Engelholm P15 Blå Johan Eskilsson johaneskil@hotmail.com 0733-46 66 27 Vit, Svart, Orange
FBC Engelholm P15 Röd Johan Eskilsson johaneskil@hotmail.com 0733-46 66 27 Vit, Svart, Orange
Förslövs IF P14-16 Christofer Martens christofer_paulsson_1984@hotmail.com 0735024104 Röd, Röd, Röd
Förslövs IF P14-16 A Christofer Martens christofer_paulsson_1984@hotmail.com 0735024104 Röd, Röd, Röd
Höganäs IBF P14 Daniel Eldh danieleldh@outlook.com 070-499 19 04 Röd, Blå, Vit
IBK Landskrona P14/15 Sara Johnsson sarajohnsson@live.se 0709930753 Svart, Svart, Svart
Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Pirkko Jokikokko kansli@pbik.se Marinblå, Marinblå, Marinblå
Willands IBK P14/15 Grön Robert Enkel Larsson enkel82@hotmail.com Neongrön, Svart, Svart
Willands IBK P14/15 Svart Robert Enkel Larsson enkel82@hotmail.com Neongrön, Svart, Svart
VV-84 SK Bjuv P 14 Rickard Löfgren Rickard.lofgren@skola.bjuv.se Röd, Vit, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 13:00 1 Förslövs IF P14-16 - FBC Engelholm P15 Blå Förslövs Idrottshall
2023-10-22 13:00 1 Förslövs IF P14-16 A - Höganäs IBF P14 Förslövs Idrottshall
2023-10-22 13:45 1 FBC Engelholm P15 Blå - FBC Engelholm P14 Förslövs Idrottshall
2023-10-22 13:45 1 Höganäs IBF P14 - FBC Engelholm P15 Röd Förslövs Idrottshall
2023-10-22 14:30 1 FBC Engelholm P14 - Förslövs IF P14-16 Förslövs Idrottshall
2023-10-22 14:30 1 FBC Engelholm P15 Röd - Förslövs IF P14-16 A Förslövs Idrottshall
Omgång 2
2023-10-14 10:00 2 Willands IBK P14/15 Grön - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Nosabyhallen
2023-10-14 10:00 2 Willands IBK P14/15 Svart - IBK Landskrona P14/15 Nosabyhallen
2023-10-14 10:45 2 Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - Emmaljunga GOIF PF14 Nosabyhallen
2023-10-14 10:45 2 IBK Landskrona P14/15 - VV-84 SK Bjuv P 14 Nosabyhallen
2023-10-14 11:30 2 Emmaljunga GOIF PF14 - Willands IBK P14/15 Grön Nosabyhallen
2023-10-14 11:30 2 VV-84 SK Bjuv P 14 - Willands IBK P14/15 Svart Nosabyhallen
Omgång 3
2023-11-18 12:30 3 FBC Engelholm P15 Röd - Emmaljunga GOIF PF14 Ängelholms Idrottshall
2023-11-18 12:30 3 FBC Engelholm P15 Blå - Förslövs IF P14-16 A Ängelholms Idrottshall
2023-11-18 13:15 3 Emmaljunga GOIF PF14 - Förslövs IF P14-16 Ängelholms Idrottshall
2023-11-18 13:15 3 Förslövs IF P14-16 A - IBK Landskrona P14/15 Ängelholms Idrottshall
2023-11-18 14:00 3 Förslövs IF P14-16 - FBC Engelholm P15 Röd Ängelholms Idrottshall
2023-11-18 14:00 3 IBK Landskrona P14/15 - FBC Engelholm P15 Blå Ängelholms Idrottshall
Omgång 4
2023-11-18 12:15 4 VV-84 SK Bjuv P 14 - Willands IBK P14/15 Grön Brogårdaskolan
2023-11-18 12:15 4 Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - Willands IBK P14/15 Svart , Didrik Kristensen Brogårdaskolan
2023-11-18 13:00 4 Willands IBK P14/15 Grön - FBC Engelholm P14 , Didrik Kristensen Brogårdaskolan
2023-11-18 13:00 4 Höganäs IBF P14 - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Brogårdaskolan
2023-11-18 13:45 4 FBC Engelholm P14 - VV-84 SK Bjuv P 14 Brogårdaskolan
2023-11-18 13:45 4 Willands IBK P14/15 Svart - Höganäs IBF P14 , Didrik Kristensen Brogårdaskolan
Omgång 5
2023-12-02 12:30 5 FBC Engelholm P14 - Willands IBK P14/15 Svart Ängelholms Idrottshall
2023-12-02 12:30 5 Höganäs IBF P14 - FBC Engelholm P15 Röd Ängelholms Idrottshall
2023-12-02 13:15 5 Willands IBK P14/15 Svart - FBC Engelholm P15 Blå Ängelholms Idrottshall
2023-12-02 13:15 5 FBC Engelholm P15 Röd - Willands IBK P14/15 Grön Ängelholms Idrottshall
2023-12-02 14:00 5 FBC Engelholm P15 Blå - FBC Engelholm P14 Ängelholms Idrottshall
2023-12-02 14:00 5 Willands IBK P14/15 Grön - Höganäs IBF P14 Ängelholms Idrottshall
Omgång 6
2023-12-16 12:00 6 Emmaljunga GOIF PF14 - VV-84 SK Bjuv P 14 Landskrona Idrottshall
2023-12-16 12:00 6 IBK Landskrona P14/15 - Förslövs IF P14-16 Landskrona Idrottshall
2023-12-16 12:45 6 VV-84 SK Bjuv P 14 - Förslövs IF P14-16 A Landskrona Idrottshall
2023-12-16 12:45 6 Förslövs IF P14-16 - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Landskrona Idrottshall
2023-12-16 13:30 6 Förslövs IF P14-16 A - Emmaljunga GOIF PF14 Landskrona Idrottshall
2023-12-16 13:30 6 Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - IBK Landskrona P14/15 Landskrona Idrottshall
Omgång 7
2024-01-21 13:00 7 Förslövs IF P14-16 A - FBC Engelholm P14 , Ida Hed Bengtsson Förslövs Idrottshall
2024-01-21 13:00 7 Förslövs IF P14-16 - Höganäs IBF P14 Förslövs Idrottshall
2024-01-21 13:45 7 FBC Engelholm P14 - IBK Landskrona P14/15 , Ida Hed Bengtsson Förslövs Idrottshall
2024-01-21 13:45 7 Höganäs IBF P14 - Emmaljunga GOIF PF14 Förslövs Idrottshall
2024-01-21 14:30 7 IBK Landskrona P14/15 - Förslövs IF P14-16 A Förslövs Idrottshall
2024-01-21 14:30 7 Emmaljunga GOIF PF14 - Förslövs IF P14-16 , Ida Hed Bengtsson Förslövs Idrottshall
Omgång 8
2024-04-13 10:00 8 Willands IBK P14/15 Svart - FBC Engelholm P15 Röd Nosabyhallen
2024-04-13 10:00 8 Willands IBK P14/15 Grön - VV-84 SK Bjuv P 14 Nosabyhallen
2024-04-13 10:45 8 FBC Engelholm P15 Röd - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Nosabyhallen
2024-04-13 10:45 8 VV-84 SK Bjuv P 14 - FBC Engelholm P15 Blå Nosabyhallen
2024-04-13 11:30 8 Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - Willands IBK P14/15 Svart Nosabyhallen
2024-04-13 11:30 8 FBC Engelholm P15 Blå - Willands IBK P14/15 Grön Nosabyhallen
Omgång 9
2024-02-10 12:30 9 FBC Engelholm P15 Blå - Willands IBK P14/15 Svart Ängelholms Idrottshall
2024-02-10 12:30 9 FBC Engelholm P15 Röd - Förslövs IF P14-16 Ängelholms Idrottshall
2024-02-10 13:15 9 Willands IBK P14/15 Svart - Förslövs IF P14-16 A Ängelholms Idrottshall
2024-02-10 13:15 9 Förslövs IF P14-16 - Willands IBK P14/15 Grön Ängelholms Idrottshall
2024-02-10 14:00 9 Förslövs IF P14-16 A - FBC Engelholm P15 Blå Ängelholms Idrottshall
2024-02-10 14:00 9 Willands IBK P14/15 Grön - FBC Engelholm P15 Röd Ängelholms Idrottshall
Omgång 10
2024-02-03 10:00 10 Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - FBC Engelholm P14 Ugglehallen
2024-02-03 10:00 10 VV-84 SK Bjuv P 14 - IBK Landskrona P14/15 Ugglehallen
2024-02-03 10:45 10 FBC Engelholm P14 - Emmaljunga GOIF PF14 Ugglehallen
2024-02-03 10:45 10 IBK Landskrona P14/15 - Höganäs IBF P14 Ugglehallen
2024-02-03 11:30 10 Emmaljunga GOIF PF14 - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Ugglehallen
2024-02-03 11:30 10 Höganäs IBF P14 - VV-84 SK Bjuv P 14 Ugglehallen
Omgång 11
2024-03-10 10:00 11 Höganäs IBF P14 - Förslövs IF P14-16 A Höganäs Sportcenter B
2024-03-10 10:00 11 FBC Engelholm P14 - VV-84 SK Bjuv P 14 Höganäs Sportcenter B
2024-03-10 10:45 11 Förslövs IF P14-16 A - Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 Höganäs Sportcenter B
2024-03-10 10:45 11 VV-84 SK Bjuv P 14 - Förslövs IF P14-16 Höganäs Sportcenter B
2024-03-10 11:30 11 Perstorp Bälinge IK F/P 14/15 - Höganäs IBF P14 Höganäs Sportcenter B
2024-03-10 11:30 11 Förslövs IF P14-16 - FBC Engelholm P14 Höganäs Sportcenter B
Omgång 12
2024-03-10 10:30 12 Emmaljunga GOIF PF14 - Willands IBK P14/15 Svart Vittsjö Idrottshall
2024-03-10 10:30 12 Willands IBK P14/15 Grön - IBK Landskrona P14/15 Vittsjö Idrottshall
2024-03-10 11:15 12 FBC Engelholm P15 Röd - Willands IBK P14/15 Svart Vittsjö Idrottshall
2024-03-10 11:15 12 FBC Engelholm P15 Blå - Emmaljunga GOIF PF14 Vittsjö Idrottshall
2024-03-10 12:00 12 IBK Landskrona P14/15 - FBC Engelholm P15 Röd Vittsjö Idrottshall
2024-03-10 12:00 12 Willands IBK P14/15 Grön - FBC Engelholm P15 Blå Vittsjö Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis