Spelprogram - Flickor Blå Division 2 (2013) Södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Borlänge Stina Malmi stinamalmi@gmail.com 0706548040 Blå, Svart, Svart
IBF Falun UoB 2014 Jenny Thorén thoren.j.e@gmail.com 0736585010 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Rosa Mattias Orsén mattias.orsen@ibffalunub.se Rosa, Svart, Svart
IBF Hedemora Sandra Reinurm Plumen@hotmail.com 0733462353 Röd, Röd, Röd
IBF Ludvika Niklas Sjödin niklas8011@gmail.com 070 422 11 18 Svart, Svart, Svart
Samuelsdals IF Sofie Persson zofie81@hotmail.com 0702314700 Orange, Svarta, Svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 11:30 1 IBF Borlänge - Samuelsdals IF Emrik Wilstrand, Emil Jansson Honefshallen
2023-10-22 14:00 1 IBF Falun UoB 2014 - IBF Hedemora Edvin Johansson, Björn Lundqvist Guide Arena 2
2023-10-22 14:30 1 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Nils Forsberg, Pelle Thunmarker Guide Arena 1
Omgång 2
2023-10-28 12:00 2 IBF Falun UoB 2014 - IBF Falun UoB Rosa Molly Bengtsson, Nellie Högbom Guide Arena 2
2023-10-29 09:00 2 IBF Hedemora - IBF Borlänge Nellie Pettersson, Linnéa Lindevik Långshyttans Sporthall
Omgång 3
2023-11-12 15:30 3 IBF Borlänge - IBF Falun UoB Rosa , Andreas Spång Honefshallen
2023-12-09 16:45 3 Samuelsdals IF - IBF Hedemora Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Gruvrisskolan
Omgång 4
2023-11-18 11:30 4 IBF Falun UoB 2014 - IBF Ludvika Albina Doberdolani, Arlinda Kutllovci Guide Arena 2
2023-11-19 09:30 4 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF , Per Nordström Guide Arena 2
Omgång 5
2023-12-03 10:45 5 IBF Hedemora - IBF Falun UoB Rosa Ida Gustavsson, Klara Hultgren Vikmanshyttans sporthall
2023-12-03 13:30 5 IBF Ludvika - IBF Borlänge Simon Jansson, Tonni Boström Ludvika Sporthall
Omgång 6
2023-12-16 11:15 6 Samuelsdals IF - IBF Ludvika Nils Forsberg, Hugo Stenkvist Gruvrisskolan
2023-12-17 11:30 6 IBF Borlänge - IBF Falun UoB 2014 , Halvar Gotthardsson Honefshallen
Omgång 7
2024-01-13 12:00 7 IBF Hedemora - IBF Ludvika Julia Kraft, Alva Karlsson Vikmanshyttans sporthall
2024-01-14 10:00 7 IBF Falun UoB 2014 - Samuelsdals IF Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Guide Arena 2
Omgång 8
2024-01-20 12:45 8 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Felix Färlin, Edvin Johansson Gruvrisskolan
2024-01-21 10:00 8 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Simon Jansson, Eddy Ramquist Lorensbergaskolan
2024-01-21 12:00 8 IBF Hedemora - IBF Falun UoB 2014 Julia Kraft, Nellie Pettersson Vikmanshyttans sporthall
Omgång 9
2024-01-27 12:30 9 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB 2014 Olle Hansson, Eric Svelander Guide Arena 1
2024-01-28 13:30 9 IBF Borlänge - IBF Hedemora Lukas Larsson, Johan Forsström Honefshallen
Omgång 10
2024-02-04 12:00 10 IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Albina Doberdolani, Arlinda Kutllovci Guide Arena 1
2024-02-11 11:30 10 IBF Hedemora - Samuelsdals IF Julia Kraft, Nellie Pettersson Vasahallen
Omgång 11
2024-02-17 10:00 11 IBF Ludvika - IBF Falun UoB 2014 Simon Jansson, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2024-02-17 12:45 11 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Rosa Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Gruvrisskolan
Omgång 12
2024-02-25 09:30 12 IBF Falun UoB Rosa - IBF Hedemora Tilda Phaethaya, Phichet Phaetaya Guide Arena 2
2024-02-25 11:30 12 IBF Borlänge - IBF Ludvika Sebastian Wattberg, Sebastian Wattberg Honefshallen
Omgång 13
2024-03-09 14:15 13 IBF Falun UoB 2014 - IBF Borlänge Guide Arena 2
2024-03-09 16:00 13 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Ludvika Sporthall
Omgång 14
2024-03-16 10:45 14 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB 2014 Gruvrisskolan
2024-03-17 15:00 14 IBF Ludvika - IBF Hedemora Lorensbergaskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis