Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Grästorps IBK P11-13 Patrik Högemark patrik.hogemark@gmail.com 0708297990 Svart, Svart, Svart
IBK Alingsås P13/14 lag 1 Jenny Monell jenny.monell@gmail.com 0761-843101 Blå, Blå, Vit
IBK Elfhög P13 Lag 2 Edward Bodling edward.bodling@ibkelfhog.se 0703387452 Vit, Röd, Röd
IBK Lidköping P13 2 Johan Larsson johan7htc@gmail.com 0708170845 Röd, Röd, Vita
IBK Vänersborg P13/14 Röd, Röd, Röd
Skara IBK P14 lag 1 Jessica Karlsson jessiekay80@hotmail.com 076-1418463 Lila, Svart, Svart
Vara IBK P 2013 Rosa Carolina Hölmark c.holmark@hotmail.com 0793352753 Rosa, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 11:00 1 Grästorps IBK P11-13 - Vara IBK P 2013 Rosa Åse/Vistehallen Grästorp
2023-10-21 12:30 1 IBK Elfhög P13 Lag 2 - Skara IBK P14 lag 1 Älvhögsborg, Entréhallen
2023-10-22 11:30 1 IBK Lidköping P13 2 - IBK Vänersborg P13/14 Idrottens hus T2, Lidköping
Omgång 2
2023-10-15 13:00 2 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - Grästorps IBK P11-13 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-10-28 14:30 2 Skara IBK P14 lag 1 - IBK Lidköping P13 2 Vilanhallen, Skara
2023-10-28 15:00 2 Vara IBK P 2013 Rosa - IBK Elfhög P13 Lag 2 Vara IBK Arena
Omgång 3
2023-11-11 10:00 3 IBK Elfhög P13 Lag 2 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Alfred Gustafsson, Emil Jacobsson Älvhögsborg A, Trollhättan
2023-11-11 15:30 3 IBK Vänersborg P13/14 - Skara IBK P14 lag 1 Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-12 15:15 3 IBK Lidköping P13 2 - Vara IBK P 2013 Rosa Idrottens hus T2, Lidköping
Omgång 4
2023-11-18 12:00 4 Vara IBK P 2013 Rosa - IBK Vänersborg P13/14 Vara IBK Arena
2023-11-19 10:00 4 Grästorps IBK P11-13 - IBK Elfhög P13 Lag 2 Åse/Vistehallen Grästorp
2023-11-19 12:15 4 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - IBK Lidköping P13 2 Stadsskogshallen, Alingsås
Omgång 5
2023-11-25 13:30 5 IBK Vänersborg P13/14 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Idrottshuset, Vänersborg
2023-11-26 11:00 5 IBK Lidköping P13 2 - Grästorps IBK P11-13 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-26 16:00 5 Skara IBK P14 lag 1 - Vara IBK P 2013 Rosa Vilanhallen, Skara
Omgång 6
2023-12-02 12:30 6 IBK Elfhög P13 Lag 2 - IBK Lidköping P13 2 Elliot Detlefsen, Emelie Gustafsson Älvhögsborg A, Trollhättan
2023-12-03 11:00 6 Grästorps IBK P11-13 - IBK Vänersborg P13/14 Åse/Vistehallen Grästorp
2023-12-03 12:30 6 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - Skara IBK P14 lag 1 Stadsskogshallen, Alingsås
Omgång 7
2023-12-09 16:00 7 Vara IBK P 2013 Rosa - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Vara IBK Arena
2023-12-10 16:15 7 IBK Vänersborg P13/14 - IBK Elfhög P13 Lag 2 Idrottshuset, Vänersborg
2023-12-10 16:30 7 Skara IBK P14 lag 1 - Grästorps IBK P11-13 Vilanhallen, Skara
Omgång 8
2023-12-17 11:00 8 Grästorps IBK P11-13 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Åse/Vistehallen Grästorp
2023-12-17 13:00 8 IBK Lidköping P13 2 - Skara IBK P14 lag 1 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-17 15:00 8 IBK Elfhög P13 Lag 2 - Vara IBK P 2013 Rosa Oliver Danielsson, Elliot Detlefsen Entréhallen, Trollhättan
Omgång 9
2024-01-13 12:30 9 Skara IBK P14 lag 1 - IBK Elfhög P13 Lag 2 Vilanhallen, Skara
2024-01-14 11:30 9 IBK Vänersborg P13/14 - IBK Lidköping P13 2 Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-14 18:00 9 Vara IBK P 2013 Rosa - Grästorps IBK P11-13 Vara IBK Arena
Omgång 10
2024-01-20 10:00 10 Vara IBK P 2013 Rosa - IBK Lidköping P13 2 Vara IBK Arena
2024-01-21 13:00 10 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - IBK Elfhög P13 Lag 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-01-21 16:30 10 Skara IBK P14 lag 1 - IBK Vänersborg P13/14 Vilanhallen, Skara
Omgång 11
2024-01-27 15:30 11 IBK Vänersborg P13/14 - Vara IBK P 2013 Rosa Frigghallen, Vänersborg
2024-01-28 11:15 11 IBK Lidköping P13 2 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-01-28 15:00 11 IBK Elfhög P13 Lag 2 - Grästorps IBK P11-13 Emelie Gustafsson, Casper Söder Entréhallen, Trollhättan
Omgång 12
2024-02-03 13:00 12 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - IBK Vänersborg P13/14 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-02-03 15:30 12 Vara IBK P 2013 Rosa - Skara IBK P14 lag 1 Vara IBK Arena
2024-02-04 11:00 12 Grästorps IBK P11-13 - IBK Lidköping P13 2 Åse/Vistehallen Grästorp
Omgång 13
2024-02-10 09:30 13 IBK Vänersborg P13/14 - Grästorps IBK P11-13 Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-11 11:15 13 IBK Lidköping P13 2 - IBK Elfhög P13 Lag 2 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-02-11 14:30 13 Skara IBK P14 lag 1 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Vilanhallen, Skara
Omgång 14
2024-03-02 11:00 14 Grästorps IBK P11-13 - Skara IBK P14 lag 1 Åse/Vistehallen Grästorp
2024-03-02 14:30 14 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - Vara IBK P 2013 Rosa Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-02 17:00 14 IBK Elfhög P13 Lag 2 - IBK Vänersborg P13/14 William Karlsson-Bjurbäck, Emelie Gustafsson Älvhögsborg A, Trollhättan
Omgång 15
2024-03-10 11:00 15 IBK Alingsås P13/14 lag 1 - Grästorps IBK P11-13 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-10 12:15 15 IBK Lidköping P13 2 - Skara IBK P14 lag 1 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-10 17:30 15 IBK Elfhög P13 Lag 2 - IBK Vänersborg P13/14 Fritz Högnert, Wille Olofsson Älvhögsborg, Entréhallen
Omgång 16
2024-03-17 09:30 16 IBK Vänersborg P13/14 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-17 11:00 16 Grästorps IBK P11-13 - IBK Elfhög P13 Lag 2
2024-03-17 16:30 16 Skara IBK P14 lag 1 - Vara IBK P 2013 Rosa Vilanhallen, Skara
Omgång 17
2024-03-23 14:00 17 Vara IBK P 2013 Rosa - IBK Lidköping P13 2 Vara IBK Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis