Oktober |
2023-10-28 11:00 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 |
204337001 |
IBK Lidköping P15 1 - Skara IBK P16 |
|
2023-10-28 12:00 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 |
204337002 |
Skara IBK P16 - Skövde IBF P15 Röd |
|
2023-10-28 13:00 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 6 |
204337003 |
Skövde IBF P15 Röd - IBK Lidköping P15 1 |
|
2023-10-29 11:00 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 |
204340001 |
IBK Lidköping P15 2 - IBK Lockerud Mariestad P16 |
|
2023-10-29 12:00 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 |
204340002 |
IBK Lockerud Mariestad P16 - Tibro IBK FP16 |
|
2023-10-29 13:00 |
Pantamera Pojkar Grön Nybörjare Grupp 9 |
204340003 |
Tibro IBK FP16 - IBK Lidköping P15 2 |
|
November |
2023-11-05 11:15 |
Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 |
204341003 |
IBK Lidköping F14 - Fröjereds IBF F14/15 |
|
2023-11-05 12:15 |
Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 |
204341004 |
IBK Lidköping F14 - Fröjereds IBF F14/15 |
|
2023-11-12 15:15 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 |
204321008 |
IBK Lidköping P13 2 - Vara IBK P 2013 Rosa |
|
December |
2023-12-10 11:30 |
Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 |
204341011 |
IBK Lidköping F14 - Skövde IBF F14 (F8) |
|
2023-12-10 12:30 |
Pantamera Flickor Grön Fortsättning Grupp 1 |
204341012 |
IBK Lidköping F14 - Skövde IBF F14 (F8) |
|
2023-12-17 13:00 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 |
204321023 |
IBK Lidköping P13 2 - Skara IBK P14 lag 1 |
|
Januari |
2024-01-14 11:30 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 8 |
204384001 |
IBK Lidköping P15 2 - Sävens BK P/F 14/15 |
|
2024-01-14 12:30 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 8 |
204384002 |
Sävens BK P/F 14/15 - Wårgårda IBK P14/15 (1) |
|
2024-01-14 13:30 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 8 |
204384003 |
Wårgårda IBK P14/15 (1) - IBK Lidköping P15 2 |
|
2024-01-28 11:15 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 |
204321031 |
IBK Lidköping P13 2 - IBK Alingsås P13/14 lag 1 |
|
Februari |
2024-02-03 15:00 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 |
204382004 |
IBK Lidköping P14 2 - Fröjereds IBF P14 |
|
2024-02-03 16:00 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 |
204382005 |
Fröjereds IBF P14 - Skövde IBF P14 |
|
2024-02-03 17:00 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 6 |
204382006 |
Skövde IBF P14 - IBK Lidköping P14 2 |
|
2024-02-04 15:00 |
Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 1 |
204362007 |
IBK Lidköping F14 - IBK Elfhög F14/15 |
|
2024-02-04 16:00 |
Pantamera Flickor Grön Svår Grupp 1 |
204362008 |
IBK Lidköping F14 - IBK Elfhög F14/15 |
|
2024-02-11 11:15 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 |
204321039 |
IBK Lidköping P13 2 - IBK Elfhög P13 Lag 2 |
|
2024-02-11 13:00 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 4 |
204322039 |
IBK Lidköping P12 - IBK Elfhög P13 Lag 1 |
|
2024-02-17 11:30 |
Pantamera Pojkar Grön SVår Grupp 4 |
204380004 |
IBK Lidköping P14 - Falköpings IBK P14 |
|
2024-02-17 12:30 |
Pantamera Pojkar Grön SVår Grupp 4 |
204380005 |
Falköpings IBK P14 - IBK Lockerud Mariestad P14 |
|
2024-02-17 13:30 |
Pantamera Pojkar Grön SVår Grupp 4 |
204380006 |
IBK Lockerud Mariestad P14 - IBK Lidköping P14 |
|
Mars |
2024-03-09 11:15 |
Pantamera pojkar Blå 2 Grupp 3 |
204320045 |
IBK Lidköping P13 1 - Skara IBK P14 lag 2 |
|
2024-03-10 12:15 |
Pantamera Pojkar Blå 2 Grupp 5 |
204321045 |
IBK Lidköping P13 2 - Skara IBK P14 lag 1 |
|
2024-03-17 11:30 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 10 |
204386007 |
IBK Lidköping P15 1 - Fröjereds IBF P15 lag 1 |
|
2024-03-17 12:30 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 10 |
204386008 |
Fröjereds IBF P15 lag 1 - IBK Elfhög P15 |
|
2024-03-17 13:30 |
Pantamera Pojkar Grön Svår Grupp 10 |
204386009 |
IBK Elfhög P15 - IBK Lidköping P15 1 |
|