Spelprogram - Träningsmatcher D1, H2 och Utv

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /HJ Erik Mazzarolli mazzarolli@yahoo.se 076-107 04 90 Svart, Svart, Svart
Gimonäs Umeå IF /HJ Utv Henrik Nyberg henrik_ny@hotmail.com 0706742332 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC /Dam UTV Anders Hällman a.hallman.1973@gmail.com 070-6477998 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC Herrar Johan Edin johan.edin82@gmail.com 0793-59 70 96 Svart, Svart, Svart
Hörnefors IF Marcus Königsson marcus.konigsson@gmail.com Röd, Röd, Röd
IBF Dalen /P06 Utv 6, PD1 Magnus Strömberg magnuss@vannasmail.se 0703754635 Svart, Svart, Svart
IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 Magnus Strömberg magnuss@vannasmail.se 0703754635 Svart, Svart, Svart
Norrbotten F 16 Annasofia Djärf annasofiad@telia.com 070-5318266
Norrbotten P 16 Pär Johansson par@norrlandsjord.se 070-235 40 35
Obbola IK Håkan Wirtala hakan.wirtala@gmail.com 070-5399777 Grön, Svart, Svart
Spöland Vännäs IF Henrik Persson henrik.persson73@hotmail.se 0739853406 Svart, SVART, SVART
Team Thorengruppen SK /F07 Andreas Norén andreas.noren@sartorius.com; andreas.noren@umetrics.com 0705-39 82 21 Grön, Grön, Grön
Team Thorengruppen SK/F09 Robert Tegström r.tegstrom@outlook.com 070-308 38 64 Grön, Grön, Grön
Umeå Västra IF Johan Åsberg johan.asberg@umeavastra.se 070-3553551 Grön, Grön, Grön
Vindelns IF Roddy Abarzua rat_357@hotmail.com 0705081491 gul/svart, svart, svart
Västerbotten F 16
Västerbotten P 16
Västernorrland F16 Tony Larsson Mallojen@live.se / tony.larsson@innebandy.se 0706553362
Västernorrland P 16
Örnsköldsvik IBF Stefan Sundquist stefan.sundquist@sportandadventure.se 070-606 05 81 Röd, Röd, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-08-29 19:30 1 Holmsund City IBC Herrar - Spöland Vännäs IF Björn Glad, Robert Segerstedt Storsjöhallen
2022-09-10 14:00 1 Spöland Vännäs IF - Vindelns IF Mats Erelund, Peter Saari Hammarhallen Vännäs
2022-09-17 10:00 1 IBF Dalen/IBS Dalen Utv. 1-2 - Gimonäs Umeå IF /HJ Robert Segerstedt, Rolf Svanold Musköten 2
2022-09-18 13:00 1 Gimonäs Umeå IF /HJ Utv - IBF Dalen /P06 Utv 6, PD1 Robert Segerstedt, Rolf Svanold Sjöfruhallen
2022-09-18 14:00 1 Umeå Västra IF - Örnsköldsvik IBF Klas Höglund, Lasse Ekesryd Umeå Energi Arena Öst
2022-12-28 11:15 1 Västerbotten P 16 - Norrbotten P 16 Umeå Energi Arena Öst
2022-12-28 11:45 1 Västerbotten F 16 - Norrbotten F 16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 13:15 1 Norrbotten P 16 - Västernorrland P 16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 14:30 1 Norrbotten F 16 - Västernorrland F16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 16:15 1 Västernorrland P 16 - Västerbotten P 16 Mats Erelund, Peter Saari Umeå Energi Arena Väst
2022-12-28 17:30 1 Västernorrland F16 - Västerbotten F 16 Umeå Energi Arena Väst
2023-02-09 00:00 1 Obbola IK - Hörnefors IF Linus Berglund, Peter Saari Bråvallahallen
2023-03-15 19:30 1 Holmsund City IBC /Dam UTV - Team Thorengruppen SK /F07 , Robert Segerstedt Storsjöhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis