Spelprogram - Pojkar Blå Division 3 (12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Martin Nordlund bjursmartin@hotmail.com 0730661435 Grön/Svart/Vit
Digers BK Britta Schaar 0762578032 Röd/Svart/Svart
Envikens IF Elisabet Andersjöns elisabet_andersjons@hotmail.com 0702018125 Grön/Vit/Grön
Hälsinggårdens AIK Innebandy Martin Malm Martin.malm72@gmail.com 070-6590308 Röd, svart, röd eller svart
Hälsinggårdens AIK P12 Haris Tvica h_tvica@hotmail.com 0737711482 Röd/svart/röd eller svart
IBF Borlänge Therese Wennström tessanwennstrom@gmail.com 072-2107753 Blå/Svart/Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Hanna Ahlenius stenberg.hanna@gmail.com Rosa/Svart/Svart
IBF Gagnef David Rosengren davidrosengren78@gmail.com 0703349891 Orange/Svart/Svart
IBF Ludvika P10 Christian Ängegärd christian@ibfludvika.se 070-533 80 15 Svart/Svart/Svart
IBF Ludvika P11 Peter Östman peter.ostman@sweco.se Svart/Svart/Svart
IBF Säter Maria Sellberg mariasellberg77@gmail.com 0706438024 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Lena Hedström lena.hedstrom77@gmail.com 072-8368640 Röd/Svart/Svart
Krylbo AIS Maria Westland mj123@live.se 0739880252 Svart/Svart/Svart
LI20 IBF Bengt-Olov Bäck prippsfans@hotmail.com 070 3797319 Blå/Svart/Svart
Nås IF Tim Axelin timpa13@hotmail.com 0738169819 Vit/Röd/Vit
Ornäs IK Johan Johansson johan.hellander@gmail.com 070 - 398 70 79 Orange/Vit/Svart
Samuelsdals IF Jessica Ekberg jessica.ekberg@telia.com 0702346126 Orange/Svarta/Svarta
Sundborns GOIF Jens Sunnerback jens7650@hotmail.com 0703401840 Röd/Röd/röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:00 1 IBF Gagnef - IBF Säter Jonatan Åcerclinth, Håkan Aspman Mockfjärds Sporthall
2022-10-22 11:00 1 Envikens IF - Ornäs IK , Jonatan Åcerclinth Envikens Sporthall
2022-10-22 13:45 1 Hälsinggårdens AIK Innebandy - Nås IF Arlinda Kutllovci, Albina Doberdolani Haraldsbo Sporthall 30
2022-10-22 14:15 1 Bjursås IK - Sundborns GOIF Nelly Lundgren, Emilia Knies Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-10-22 15:15 1 Hälsinggårdens AIK P12 - LI20 IBF Yozo Björklund, William Sterner Haraldsbo Sporthall
2022-10-22 16:30 1 IBF Borlänge - Krylbo AIS Nils Ekemark, Emil Jansson Gyllehallen
2022-10-23 10:00 1 IBF Ludvika P11 - IBF Ludvika P10 Filippa Holmgren, Vilma Lassis Lorensbergaskolan
2022-10-23 15:30 1 Digers BK - Samuelsdals IF Rasmus Backolars, Senad Omerbasic Orsa Sporthall
2022-10-23 16:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF Emil Sterner, William Sterner Lugnet D
Omgång 2
2022-10-29 11:00 2 IBF Säter - IBF Borlänge Nelly Nilsson, Julia Hjulström Skäve Arena
2022-10-29 12:00 2 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK P12 Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Idre Fjäll Arena B
2022-10-29 14:30 2 IBF Ludvika P11 - IBF Falun Ungdom och Barn Filippa Holmgren, Felicia Holmgren Lorensbergaskolan
2022-10-29 16:30 2 IBF Ludvika P10 - IBF Gagnef Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan 76
2022-10-30 09:45 2 Samuelsdals IF - Bjursås IK Edvin Johansson, Hugo Råbacka Gruvrisskolan
2022-10-30 10:30 2 LI20 IBF - Envikens IF Jonatan Åcerclinth, Tea Karlsson Leksandshallen A
2022-10-30 12:00 2 Krylbo AIS - Hälsinggårdens AIK Innebandy , Nicklas Hildensjö Markushallen
2022-10-30 16:30 2 Ornäs IK - Sundborns GOIF Nils Ekemark, Emil Jansson Ornäs Sporthall
2022-11-26 12:00 2 Nås IF - Digers BK , Håkan Aspman Nås Sporthall
Omgång 3
2022-11-05 11:00 3 KAIS Mora UIF - Envikens IF Rasmus Backolars, Nicklas Sjöström Idre Fjäll Arena B
2022-11-05 11:15 3 Hälsinggårdens AIK Innebandy - IBF Säter Albina Doberdolani, Arlinda Kutllovci Haraldsbo Sporthall
2022-11-05 12:30 3 IBF Gagnef - IBF Falun Ungdom och Barn Håkan Aspman, Abdirizak Ali Mockfjärds Sporthall
2022-11-05 13:15 3 Sundborns GOIF - LI20 IBF Wilma Johansen, Björn Lundqvist Sundbornshallen
2022-11-05 14:15 3 Hälsinggårdens AIK P12 - IBF Ludvika P11 Oliver Sterner, Emil Sterner Haraldsbo Sporthall
2022-11-05 15:45 3 Bjursås IK - Ornäs IK Lisa Schnürer, Lina Croner Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-11-06 10:30 3 IBF Borlänge - IBF Ludvika P10 Nell Akre, Emma Lundmark Gyllehallen
2022-11-06 13:45 3 Samuelsdals IF - Nås IF Gruvrisskolan
2022-11-26 13:45 3 Digers BK - Krylbo AIS , Håkan Aspman Nås Sporthall
Omgång 4
2022-11-19 10:30 4 KAIS Mora UIF - Sundborns GOIF , Rasmus Backolars Idre Fjäll Arena B
2022-11-20 10:00 4 LI20 IBF - Ornäs IK Hajrudin Omerbasic, Fahrudin Omerbasic Leksandshallen A
2022-11-20 10:30 4 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge Lina Croner, Lisa Schnürer Guide Arena 1
2022-11-20 11:00 4 Nås IF - Bjursås IK Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Nås Sporthall
2022-11-20 11:00 4 IBF Ludvika P10 - Hälsinggårdens AIK Innebandy Filippa Holmgren, Felicia Holmgren Lorensbergaskolan 55
2022-11-20 12:00 4 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK P12 Simon Halldén, Sebastian Wattberg Mockfjärds Sporthall
2022-11-20 13:00 4 IBF Ludvika P11 - Envikens IF , Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-11-20 14:00 4 Krylbo AIS - Samuelsdals IF , Theo Hildensjö Markushallen
2022-12-04 14:00 4 IBF Säter - Digers BK Nelly Nilsson, Julia Hjulström Skönvikshallen
Omgång 5
2022-11-26 11:45 5 Sundborns GOIF - IBF Ludvika P11 , Olle Staffas Sundbornshallen
2022-11-26 12:00 5 Envikens IF - IBF Gagnef , Jonatan Åcerclinth Envikens Sporthall
2022-11-26 12:15 5 Bjursås IK - LI20 IBF Matilda Lindhe Stille, Lisa Schnürer Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-11-26 15:30 5 Nås IF - Krylbo AIS , Håkan Aspman Nås Sporthall
2022-11-27 09:45 5 Hälsinggårdens AIK Innebandy - IBF Falun Ungdom och Barn Tyra Lundqvist, Emilia Knies Haraldsbo Sporthall
2022-11-27 11:00 5 Digers BK - IBF Ludvika P10 , Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2022-11-27 12:45 5 Samuelsdals IF - IBF Säter , Tomas Jansson Gruvrisskolan
2022-11-27 16:30 5 Ornäs IK - KAIS Mora UIF Håkan Aspman, Jonatan Åcerclinth Ornäs Sporthall
2022-11-27 16:30 5 IBF Borlänge - Hälsinggårdens AIK P12 Emma Karlqvist, Fahrudin Omerbasic Gyllehallen
Omgång 6
2022-12-03 09:30 6 KAIS Mora UIF - LI20 IBF , Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2022-12-03 12:45 6 IBF Säter - Nås IF Christer Sundberg, Noah Sellberg Skönvikshallen
2022-12-04 08:15 6 Hälsinggårdens AIK P12 - Hälsinggårdens AIK Innebandy Albina Doberdolani, Arlinda Kutllovci Haraldsbo Sporthall
2022-12-04 09:00 6 IBF Gagnef - Sundborns GOIF Fahrudin Omerbasic, Hajrudin Omerbasic Mockfjärds Sporthall
2022-12-04 09:30 6 IBF Falun Ungdom och Barn - Digers BK Guide Arena 2
2022-12-04 10:00 6 IBF Ludvika P10 - Samuelsdals IF Felicia Holmgren, Filippa Holmgren Lorensbergaskolan
2022-12-04 10:30 6 IBF Borlänge - Envikens IF Nell Akre, Emma Lundmark Gyllehallen
2022-12-04 12:00 6 Krylbo AIS - Bjursås IK Theo Hildensjö, Nicklas Hildensjö Markushallen
2022-12-04 12:00 6 IBF Ludvika P11 - Ornäs IK Felicia Holmgren, Vilma Lassis Lorensbergaskolan
Omgång 7
2022-12-10 11:45 7 Sundborns GOIF - IBF Borlänge Björn Lundqvist, Olle Staffas Sundbornshallen
2022-12-11 10:00 7 LI20 IBF - IBF Ludvika P11 Emma Karlqvist, Melissa Samuelsson Wallin Leksandshallen A
2022-12-11 11:15 7 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn Arlinda Kutllovci, Albina Doberdolani Gruvrisskolan
2022-12-11 11:45 7 Bjursås IK - KAIS Mora UIF Albina Doberdolani, Arlinda Kutllovci Bjursåsskolans gymnastiksal
2022-12-11 12:30 7 Digers BK - Hälsinggårdens AIK P12 , Rasmus Backolars Orsa Sporthall
2022-12-11 13:00 7 Nås IF - IBF Ludvika P10 Fahrudin Omerbasic, Hajrudin Omerbasic Nås Sporthall
2022-12-11 14:00 7 Krylbo AIS - IBF Säter Nicklas Hildensjö, Theo Hildensjö Markushallen
2022-12-11 16:30 7 Ornäs IK - IBF Gagnef Nils Ekemark, Emil Jansson Ornäs Sporthall
2022-12-11 16:30 7 Envikens IF - Hälsinggårdens AIK Innebandy Ida Andersson Groth, Alva Larsson Envikens Sporthall
Omgång 8
2023-01-14 09:15 8 Hälsinggårdens AIK Innebandy - Sundborns GOIF Haraldsbo Sporthall
2023-01-14 09:30 8 IBF Gagnef - LI20 IBF Mockfjärds Sporthall
2023-01-14 12:30 8 IBF Falun Ungdom och Barn - Nås IF Guide Arena 2
2023-01-14 12:45 8 IBF Säter - Bjursås IK Skäve Arena
2023-01-15 09:15 8 Hälsinggårdens AIK P12 - Samuelsdals IF Haraldsbo Sporthall
2023-01-15 11:00 8 Envikens IF - Digers BK Envikens Sporthall
2023-01-15 12:00 8 IBF Ludvika P10 - Krylbo AIS Lorensbergaskolan
2023-01-15 12:00 8 IBF Borlänge - Ornäs IK Gyllehallen
2023-01-15 14:00 8 IBF Ludvika P11 - KAIS Mora UIF Lorensbergaskolan
Omgång 9
2023-01-21 11:00 9 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef Idre Fjäll Arena B
2023-01-21 11:30 9 Ornäs IK - Hälsinggårdens AIK Innebandy Ornäs Sporthall
2023-01-21 12:15 9 Bjursås IK - IBF Ludvika P11 Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-01-21 13:15 9 Sundborns GOIF - Digers BK Sundbornshallen
2023-01-22 10:00 9 LI20 IBF - IBF Borlänge Leksandshallen A
2023-01-22 12:45 9 Samuelsdals IF - Envikens IF Gruvrisskolan
2023-01-22 13:00 9 Nås IF - Hälsinggårdens AIK P12 Nås Sporthall
2023-01-22 14:00 9 Krylbo AIS - IBF Falun Ungdom och Barn Markushallen
2023-01-22 14:15 9 IBF Säter - IBF Ludvika P10 Skäve Arena
Omgång 10
2023-02-04 11:45 10 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Sundbornshallen
2023-02-04 14:30 10 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Säter Guide Arena 1
2023-02-05 10:45 10 Hälsinggårdens AIK P12 - Krylbo AIS Haraldsbo Sporthall
2023-02-05 11:00 10 IBF Gagnef - IBF Ludvika P11 Mockfjärds Sporthall
2023-02-05 11:00 10 Digers BK - Ornäs IK Orsa Sporthall
2023-02-05 12:15 10 Hälsinggårdens AIK Innebandy - LI20 IBF Haraldsbo Sporthall
2023-02-05 13:00 10 Envikens IF - Nås IF Envikens Sporthall
2023-02-05 16:30 10 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF Gyllehallen
2023-02-05 17:00 10 IBF Ludvika P10 - Bjursås IK Lorensbergaskolan
Omgång 11
2023-02-11 09:30 11 LI20 IBF - Digers BK Leksandshallen A
2023-02-11 11:00 11 IBF Säter - Hälsinggårdens AIK P12 Skäve Arena
2023-02-12 11:00 11 IBF Ludvika P11 - IBF Borlänge Lorensbergaskolan
2023-02-12 12:00 11 KAIS Mora UIF - Hälsinggårdens AIK Innebandy Idre Fjäll Arena B
2023-02-12 12:00 11 Krylbo AIS - Envikens IF Markushallen
2023-02-12 12:15 11 Bjursås IK - IBF Gagnef Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-02-12 13:00 11 Nås IF - Sundborns GOIF Nås Sporthall
2023-02-12 15:00 11 IBF Ludvika P10 - IBF Falun Ungdom och Barn Lorensbergaskolan
2023-02-12 16:30 11 Ornäs IK - Samuelsdals IF Ornäs Sporthall
Omgång 12
2023-02-25 10:30 12 IBF Borlänge - IBF Gagnef Gyllehallen
2023-02-25 10:45 12 Hälsinggårdens AIK Innebandy - IBF Ludvika P11 Haraldsbo Sporthall
2023-02-25 11:45 12 Sundborns GOIF - Krylbo AIS Sundbornshallen
2023-02-26 10:00 12 Digers BK - KAIS Mora UIF Orsa Sporthall
2023-02-26 10:15 12 Hälsinggårdens AIK P12 - IBF Ludvika P10 Haraldsbo Sporthall
2023-02-26 12:00 12 Envikens IF - IBF Säter Envikens Sporthall
2023-02-26 12:45 12 Samuelsdals IF - LI20 IBF Gruvrisskolan
2023-02-26 13:15 12 IBF Falun Ungdom och Barn - Bjursås IK Guide Arena 2
2023-02-26 16:30 12 Ornäs IK - Nås IF Ornäs Sporthall
Omgång 13
2023-03-11 09:30 13 IBF Gagnef - Hälsinggårdens AIK Innebandy Mockfjärds Sporthall
2023-03-11 11:00 13 IBF Säter - Sundborns GOIF Skäve Arena
2023-03-11 12:15 13 Bjursås IK - IBF Borlänge Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-03-11 14:00 13 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF Idre Fjäll Arena B
2023-03-12 10:00 13 LI20 IBF - Nås IF Leksandshallen A
2023-03-12 10:30 13 IBF Falun Ungdom och Barn - Hälsinggårdens AIK P12 Guide Arena 2
2023-03-12 12:00 13 Krylbo AIS - Ornäs IK Markushallen
2023-03-12 14:00 13 IBF Ludvika P11 - Digers BK Lorensbergaskolan
2023-03-12 16:00 13 IBF Ludvika P10 - Envikens IF Lorensbergaskolan
Omgång 14
2023-03-18 11:45 14 Sundborns GOIF - IBF Ludvika P10 Sundbornshallen
2023-03-18 12:00 14 Envikens IF - IBF Falun Ungdom och Barn Envikens Sporthall
2023-03-19 10:00 14 LI20 IBF - Krylbo AIS Leksandshallen A
2023-03-19 11:00 14 Digers BK - IBF Gagnef Orsa Sporthall
2023-03-19 11:45 14 Hälsinggårdens AIK P12 - Bjursås IK Haraldsbo Sporthall
2023-03-19 12:45 14 Samuelsdals IF - IBF Ludvika P11 Gruvrisskolan
2023-03-19 13:00 14 Nås IF - KAIS Mora UIF Nås Sporthall
2023-03-19 13:15 14 Hälsinggårdens AIK Innebandy - IBF Borlänge Haraldsbo Sporthall
2023-03-19 16:30 14 Ornäs IK - IBF Säter Ornäs Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis