Spelprogram - Pantamera Pojkar Division 6 Syd

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Nordic P12/Vattjom P10 Tomas Stenlund stenlundtomas@hotmail.com 070-1707627 Blå/svart, Svart, Svart
IBK Härnösand PF11 Maria Wallenman Maria_wallenman@hotmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Klockarberget BK P09-10 Anna Sundelin annasundelin79@gmail.com Gul/svart/svart
Sundsvall City IBC U P10 Lars Gustavsson Lars.gustavsson74@gmail.com 0703445657 Orange, svart, svart
Sundsvall GBK P10-11 Anders Johansson an_jo73@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Sundsvall GBK P11 Patrik Callhammar patrik.callhammar@gmail.com 0702359773 Röd, Röd, Röd
Timrå IBC P11 Malin Maxen malinmaxen@gmail.com 0732435409 Röd, Svart, Svart
Vattjoms IK P11 Robert Holmqvist Robert.holmqvist@gmail.com 0703754603 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:00 1 Vattjoms IK P11 - Klockarberget BK P09-10 Joel Bergqvist, Ludvig Callhammar Matfors Sporthall
2022-10-22 10:00 1 Timrå IBC P11 - Sundsvall City IBC U P10 Joel Bergqvist, Ludvig Callhammar Matfors Sporthall
2022-10-22 11:00 1 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Sundsvall GBK P10-11 Ludvig Callhammar, Joel Bergqvist Matfors Sporthall
2022-10-22 12:00 1 IBK Härnösand PF11 - Klockarberget BK P09-10 Bruno Ventura, Ludvig Callhammar Matfors Sporthall
2022-10-22 13:00 1 Sundsvall GBK P11 - Timrå IBC P11 Ludvig Callhammar, Bruno Ventura Matfors Sporthall
2022-10-22 14:00 1 IBK Härnösand PF11 - Vattjoms IK P11 Tony Lööf, Ludvig Callhammar Matfors Sporthall
2022-10-22 15:00 1 Sundsvall City IBC U P10 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 William Bergman, Tony Lööf Matfors Sporthall
2022-10-22 16:00 1 Sundsvall GBK P11 - Sundsvall GBK P10-11 William Bergman, Tony Lööf Matfors Sporthall
Omgång 2
2022-10-30 09:30 2 Sundsvall GBK P11 - IBK Härnösand PF11 Ludvig Callhammar, Magnus Näslund Baldershallen 4
2022-10-30 10:25 2 Klockarberget BK P09-10 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Magnus Näslund, Ludvig Callhammar Baldershallen 4
2022-10-30 11:20 2 Sundsvall GBK P10-11 - Timrå IBC P11 Magnus Näslund, Ludvig Callhammar Baldershallen 4
2022-10-30 12:15 2 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - IBK Härnösand PF11 Ludvig Callhammar, Magnus Näslund Baldershallen 4
2022-10-30 13:10 2 Vattjoms IK P11 - Sundsvall City IBC U P10 , Magnus Näslund Baldershallen 4
2022-10-30 14:05 2 Sundsvall GBK P11 - Klockarberget BK P09-10 Morgan Karlström, Ludvig Callhammar Baldershallen 4
2022-10-30 15:00 2 Timrå IBC P11 - IBK Härnösand PF11 Morgan Karlström, Ludvig Callhammar Baldershallen 4
2022-10-30 16:00 2 Vattjoms IK P11 - Sundsvall GBK P10-11 Morgan Karlström, Ludvig Callhammar Baldershallen 4
2022-10-30 17:00 2 Sundsvall GBK P11 - Sundsvall City IBC U P10 Morgan Karlström, Ludvig Callhammar Baldershallen 4
Omgång 3
2022-12-03 09:00 3 Timrå IBC P11 - Klockarberget BK P09-10 Albert Engstrand, Casper Amrén Timrå Sporthall
2022-12-03 10:00 3 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall GBK P10-11 Albert Engstrand, Casper Amrén Timrå Sporthall
2022-12-03 11:00 3 Vattjoms IK P11 - Sundsvall GBK P11 Albert Engstrand, Casper Amrén Timrå Sporthall
2022-12-03 12:00 3 Sundsvall City IBC U P10 - IBK Härnösand PF11 Albert Engstrand, Tayo Ullberg Timrå Sporthall
2022-12-03 13:00 3 Timrå IBC P11 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Tayo Ullberg, Albert Engstrand Timrå Sporthall
2022-12-03 14:00 3 Klockarberget BK P09-10 - Sundsvall GBK P11 Albert Engstrand, Tayo Ullberg Timrå Sporthall
2022-12-03 15:00 3 IBK Härnösand PF11 - Timrå IBC P11 Tayo Ullberg, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
2022-12-03 16:00 3 Vattjoms IK P11 - Sundsvall GBK P10-11 Ludvig Callhammar, Roger Lundbäck Timrå Sporthall
2022-12-03 17:00 3 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Sundsvall GBK P11 Roger Lundbäck, Ludvig Callhammar Timrå Sporthall
Omgång 4
2022-11-19 10:00 4 Sundsvall GBK P11 - IBK Härnösand PF11 Matilda Öhlén, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 11:00 4 Timrå IBC P11 - Sundsvall GBK P10-11 Matilda Öhlén, Emilia Schedin Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 12:00 4 Klockarberget BK P09-10 - Vattjoms IK P11 Magnus Näslund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 13:00 4 Timrå IBC P11 - Sundsvall GBK P11 William Oldenborg, Magnus Näslund Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 14:00 4 Vattjoms IK P11 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Magnus Näslund, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 15:00 4 Sundsvall City IBC U P10 - IBK Härnösand PF11 Emilia Schedin, Matilda Öhlén Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 16:00 4 Klockarberget BK P09-10 - Sundsvall GBK P10-11 Emilia Schedin, William Oldenborg Landgrenshallen (Plan A)
2022-11-19 17:00 4 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P10 Emilia Schedin, Matilda Öhlén Landgrenshallen (Plan A)
Omgång 5
2023-01-22 09:30 5 Klockarberget BK P09-10 - Sundsvall City IBC U P10 Hugo Söderberg, Filip Magnusson Njurundahallen
2023-01-22 10:30 5 Vattjoms IK P11 - Timrå IBC P11 Hugo Söderberg, Filip Magnusson Njurundahallen
2023-01-22 11:30 5 Klockarberget BK P09-10 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Filip Magnusson, Victor Ceder Njurundahallen
2023-01-22 12:30 5 Sundsvall GBK P10-11 - IBK Härnösand PF11 Victor Ceder, Filip Magnusson Njurundahallen
2023-01-22 13:30 5 Vattjoms IK P11 - Sundsvall GBK P11 Roger Lundbäck, Filip Magnusson Njurundahallen
2023-01-22 14:30 5 Sundsvall GBK P10-11 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Victor Ceder, Roger Lundbäck Njurundahallen
2023-01-22 15:30 5 IBK Härnösand PF11 - Sundsvall GBK P11 , Roger Lundbäck Njurundahallen
2023-01-22 16:30 5 Sundsvall City IBC U P10 - Timrå IBC P11 , Roger Lundbäck Njurundahallen
2023-01-22 17:30 5 Klockarberget BK P09-10 - IBK Härnösand PF11 , Roger Lundbäck Njurundahallen
Omgång 6
2023-02-12 11:20 6 Sundsvall City IBC U P10 - Sundsvall GBK P11 Filip Magnusson, Hugo Söderberg Baldershallen 4
2023-02-12 12:15 6 Timrå IBC P11 - Sundsvall GBK P10-11 Hugo Söderberg, Filip Magnusson Baldershallen 4
2023-02-12 13:10 6 Klockarberget BK P09-10 - Vattjoms IK P11 Ludvig Callhammar, Filip Magnusson Baldershallen 4
2023-02-12 14:05 6 Sundsvall GBK P10-11 - IBK Härnösand PF11 Ludvig Callhammar, Casper Amrén Baldershallen 4
2023-02-12 15:00 6 Timrå IBC P11 - Klockarberget BK P09-10 Tayo Ullberg, Casper Amrén Baldershallen 4
2023-02-12 16:00 6 Vattjoms IK P11 - IBK Härnösand PF11 Tayo Ullberg, Casper Amrén Baldershallen 4
2023-02-12 17:00 6 Sundsvall GBK P11 - Klockarberget BK P09-10 Edvard Lundgren, Albert Engstrand Baldershallen 4
2023-02-12 18:00 6 Sundsvall City IBC U P10 - Vattjoms IK P11 Albert Engstrand, Edvard Lundgren Baldershallen 4
Omgång 7
2023-03-05 09:30 7 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Timrå IBC P11 Baldershallen 4
2023-03-05 10:30 7 Sundsvall GBK P11 - Vattjoms IK P11 Baldershallen 4
2023-03-05 11:30 7 Sundsvall GBK P10-11 - Sundsvall City IBC U P10 Baldershallen 4
2023-03-05 12:30 7 IBK Härnösand PF11 - Timrå IBC P11 Baldershallen 4
2023-03-05 13:30 7 Sundsvall GBK P10-11 - Vattjoms IK P11 Baldershallen 4
2023-03-05 14:30 7 IBK Härnösand PF11 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Baldershallen 4
2023-03-05 15:30 7 Klockarberget BK P09-10 - Sundsvall GBK P10-11 Baldershallen 4
2023-03-05 16:30 7 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Sundsvall City IBC U P10 Baldershallen 4
2023-03-05 17:30 7 IBK Härnösand PF11 - Klockarberget BK P09-10 Baldershallen 4
Omgång 8
2023-03-19 11:30 8 IBK Härnösand PF11 - Sundsvall GBK P10-11 Baldershallen 4
2023-03-19 12:30 8 Sundsvall GBK P10-11 - Sundsvall GBK P11 Baldershallen 4
2023-03-19 13:30 8 Sundsvall City IBC U P10 - Klockarberget BK P09-10 Baldershallen 4
2023-03-19 14:30 8 IBK Härnösand PF11 - Sundsvall City IBC U P10 Baldershallen 4
2023-03-19 15:30 8 IBK Härnösand PF11 - Vattjoms IK P11 Baldershallen 4
2023-03-19 16:30 8 Klockarberget BK P09-10 - Timrå IBC P11 Baldershallen 4
2023-03-19 17:30 8 Vattjoms IK P11 - Timrå IBC P11 Baldershallen 4
Omgång 9
2023-04-01 10:30 9 Sundsvall GBK P10-11 - Sundsvall GBK P11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-01 11:30 9 Sundsvall GBK P10-11 - Klockarberget BK P09-10 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-01 12:30 9 FBC Nordic P12/Vattjom P10 - Vattjoms IK P11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-01 13:30 9 Timrå IBC P11 - Vattjoms IK P11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-01 14:30 9 Sundsvall GBK P11 - Timrå IBC P11 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-01 15:30 9 Sundsvall GBK P11 - FBC Nordic P12/Vattjom P10 Sundsvalls Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis