Spelprogram - Knatteligan Pantamera Flickor grön 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alunda IBF 15-16 (Hoppat av) Trond Didriksen trond_didriksen@hotmail.com 0735-464531 Blå/Svart/Svart
Björklinge BK F14 Emilie Sundell Emilie.sundell@hotmail.com 0730301584 Svart, Svart, Svart
Björklinge BK F14 svart Emilie Sundell Emilie.sundell@hotmail.com 0730301584 Svart, Svart, Svart
Bälinge IF F13 Gul Robert Rönn robertronn76@gmail.com 0706590999 Gul/Svart/Svart
Bälinge IF F13 Svart Robert Rönn robertronn76@gmail.com 0706590999 Gul/Svart/Svart
Bälinge IF F14 Gul Sara Peterson sarapeterson84@gmail.com 0704683037 Gul, Svart, Svart
Bälinge IF F14 Svart Sara Peterson sarapeterson84@gmail.com 0704683037 Gul, Svart, Svart
Enköpings IBK F12-14 Dennis Svärd Dennis.svard@gmail.com 0704804094 Vit/Svart/Vit
Hagunda IF F13/14 Kajsa Risberg Caisa82@hotmail.com Blå/Svart/Blå
Hagunda IF F13/14 blå Kajsa Risberg Caisa82@hotmail.com Blå/Svart/Blå
IBK Östhammar F13/14 Christina Eriksson Kraggatan19@hotmail.com 0703632191 Svart tröja, Svarta shorts, Svarta strumpor
IFK Dannemora/Ö F13/14 Johanna Lindelöf lindelof.johanna@gmail.com 0737642854 Vit/Blå/Vit
IK Sirius IBK F13 Södra Veronica Svensson svensa@hotmail.com 0739050025 Blå/Svart, Svart, Svart
IK Sirius IBK F14 Södra Mats Lovén mats@lovenadeback.se 0760317300 Blå/Svart, Svart, Svart
SK Vide Flickor Grön Johan Fredriksson fredriksson@live.se Marinblå , Marinblå , Marinblå
SK Vide Flickor Grön II Johan Fredriksson fredriksson@live.se Marinblå , Marinblå , Marinblå
Stenhagens KK F13/14 Röd, Svart, Svart
Vakant plats
Vaksala SK F 2014 Gul 1 Emilie Ericsson emelie-ericsson@hotmail.com Svart/Gul/Svart/Gul
Vaksala SK F 2014 Gul 2 Emilie Ericsson emelie-ericsson@hotmail.com Svart/Gul/Svart/Gul
Vaksala SK F 2014 Svart Elin Trolte elin.trolte@telia.com Svart/Gul/Svart/Gul
Örsundsbro IF F13/14 Angelica Östlin angelica.oestlin@gmail.com 0706021361 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-22 09:00 1 Vaksala SK F 2014 Svart - SK Vide Flickor Grön II Agnes Erling IFU Arena Upplands Energi
2022-10-22 09:00 1 Enköpings IBK F12-14 - SK Vide Flickor Grön Magnus Wallin IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2022-10-22 09:35 1 Vaksala SK F 2014 Svart - SK Vide Flickor Grön Agnes Erling IFU Arena Upplands Energi
2022-10-22 09:35 1 SK Vide Flickor Grön II - Enköpings IBK F12-14 Magnus Wallin IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2022-10-22 10:10 1 SK Vide Flickor Grön - Enköpings IBK F12-14 Agnes Erling IFU Arena Upplands Energi
2022-10-22 10:10 1 SK Vide Flickor Grön II - Vaksala SK F 2014 Svart Magnus Wallin IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
Omgång 2
2022-10-22 11:00 2 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Gul Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2022-10-22 11:00 2 Bälinge IF F13 Svart - IBK Östhammar F13/14 Hanna Haglund Örsundsbro Sporthall
2022-10-22 11:30 2 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Svart Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2022-10-22 11:30 2 Bälinge IF F13 Gul - IBK Östhammar F13/14 Hanna Haglund Örsundsbro Sporthall
2022-10-22 12:00 2 IBK Östhammar F13/14 - Bälinge IF F13 Svart Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2022-10-22 12:00 2 Bälinge IF F13 Gul - Örsundsbro IF F13/14 Hanna Haglund Örsundsbro Sporthall
Omgång 3
2022-10-29 3 Stenhagens KK F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 3 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - IFK Dannemora/Ö F13/14 Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 3 Stenhagens KK F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 3 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IFK Dannemora/Ö F13/14 Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 3 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 3 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Stenhagens KK F13/14 Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 4
2022-10-29 13:00 4 Björklinge BK F14 - Hagunda IF F13/14 blå Adis Jejna Björklinge Sporthall
2022-10-29 13:00 4 Björklinge BK F14 svart - Hagunda IF F13/14 Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
2022-10-29 13:35 4 Björklinge BK F14 - Hagunda IF F13/14 Adis Jejna Björklinge Sporthall
2022-10-29 13:35 4 Björklinge BK F14 svart - Hagunda IF F13/14 blå Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
2022-10-29 14:10 4 Hagunda IF F13/14 - Björklinge BK F14 svart Adis Jejna Björklinge Sporthall
2022-10-29 14:10 4 Hagunda IF F13/14 blå - Björklinge BK F14 Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
Omgång 5
2022-11-12 15:00 5 SK Vide Flickor Grön II - Björklinge BK F14 svart Kevin Åström CIK B
2022-11-12 15:00 5 SK Vide Flickor Grön - Björklinge BK F14 Oscar Rosendahl CIK B
2022-11-12 15:35 5 SK Vide Flickor Grön II - Björklinge BK F14 Oscar Rosendahl CIK B
2022-11-12 15:35 5 Björklinge BK F14 svart - SK Vide Flickor Grön Kevin Åström CIK B
2022-11-12 16:10 5 Björklinge BK F14 - SK Vide Flickor Grön Kevin Åström CIK B
2022-11-12 16:10 5 Björklinge BK F14 svart - SK Vide Flickor Grön II Oscar Rosendahl CIK B
Omgång 6
2022-11-13 10:00 6 Enköpings IBK F12-14 - Hagunda IF F13/14 blå Leon Petersen S:t Ilianshallen
2022-11-13 10:00 6 IK Sirius IBK F13 Södra - Hagunda IF F13/14 Elina Sand S:t Ilianshallen
2022-11-13 10:35 6 Enköpings IBK F12-14 - Hagunda IF F13/14 Elina Sand S:t Ilianshallen
2022-11-13 10:35 6 Hagunda IF F13/14 blå - IK Sirius IBK F13 Södra Leon Petersen S:t Ilianshallen
2022-11-13 11:10 6 Hagunda IF F13/14 - IK Sirius IBK F13 Södra Leon Petersen S:t Ilianshallen
2022-11-13 11:10 6 Hagunda IF F13/14 blå - Enköpings IBK F12-14 Elina Sand S:t Ilianshallen
Omgång 7
2022-11-19 15:00 7 SK Vide Flickor Grön - IBK Östhammar F13/14 Valter Engdahl CIK B
2022-11-19 15:00 7 IK Sirius IBK F13 Södra - SK Vide Flickor Grön II Sara Axelsson CIK B
2022-11-19 15:35 7 SK Vide Flickor Grön - IK Sirius IBK F13 Södra Valter Engdahl CIK B
2022-11-19 15:35 7 IBK Östhammar F13/14 - SK Vide Flickor Grön II Sara Axelsson CIK B
2022-11-19 16:10 7 SK Vide Flickor Grön - IBK Östhammar F13/14 Valter Engdahl CIK B
2022-11-19 16:10 7 IK Sirius IBK F13 Södra - SK Vide Flickor Grön II Sara Axelsson CIK B
Omgång 8
2022-11-20 15:00 8 Bälinge IF F13 Gul - Vaksala SK F 2014 Svart Elina Söderberg IFU Arena Upplands Energi
2022-11-20 15:00 8 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Bälinge IF F13 Svart Mira Zetterman Reinholtz IFU Arena Upplands Energi
2022-11-20 15:35 8 Bälinge IF F13 Gul - IFK Dannemora/Ö F13/14 Elina Söderberg IFU Arena Upplands Energi
2022-11-20 15:35 8 Vaksala SK F 2014 Svart - Bälinge IF F13 Svart Mira Zetterman Reinholtz IFU Arena Upplands Energi
2022-11-20 16:10 8 Bälinge IF F13 Gul - Vaksala SK F 2014 Svart Elina Söderberg IFU Arena Upplands Energi
2022-11-20 16:10 8 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Bälinge IF F13 Svart Mira Zetterman Reinholtz IFU Arena Upplands Energi
Omgång 9
2022-11-26 14:45 9 Hagunda IF F13/14 blå - Vaksala SK F 2014 Svart Julia Karlsson Vänge Sporthall
2022-11-26 14:45 9 Örsundsbro IF F13/14 - Hagunda IF F13/14 Felicia Bergström Vänge Sporthall
2022-11-26 15:20 9 Hagunda IF F13/14 blå - Örsundsbro IF F13/14 Julia Karlsson Vänge Sporthall
2022-11-26 15:20 9 Vaksala SK F 2014 Svart - Hagunda IF F13/14 Felicia Bergström Vänge Sporthall
2022-11-26 15:55 9 Hagunda IF F13/14 blå - Vaksala SK F 2014 Svart Julia Karlsson Vänge Sporthall
2022-11-26 15:55 9 Örsundsbro IF F13/14 - Hagunda IF F13/14 Felicia Bergström Vänge Sporthall
Omgång 10
2022-12-03 10:10 10 IBK Östhammar F13/14 - Björklinge BK F14 Peter Holm Frösåkersskolan
2022-12-03 10:10 10 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Björklinge BK F14 svart Dennis Engström Frösåkersskolan
2022-12-03 10:45 10 IBK Östhammar F13/14 - Björklinge BK F14 svart Peter Holm Frösåkersskolan
2022-12-03 10:45 10 Björklinge BK F14 - IFK Dannemora/Ö F13/14 Dennis Engström Frösåkersskolan
2022-12-03 11:20 10 Björklinge BK F14 svart - IFK Dannemora/Ö F13/14 Peter Holm Frösåkersskolan
2022-12-03 11:20 10 Björklinge BK F14 - IBK Östhammar F13/14 Dennis Engström Frösåkersskolan
Omgång 11
2022-12-10 09:00 11 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Hagunda IF F13/14 blå Vilgot Nord IFU Arena Upplands Energi
2022-12-10 09:00 11 Enköpings IBK F12-14 - Hagunda IF F13/14 Lovis Isaksson IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2022-12-10 09:35 11 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Hagunda IF F13/14 Vilgot Nord IFU Arena Upplands Energi
2022-12-10 09:35 11 Hagunda IF F13/14 blå - Enköpings IBK F12-14 Lovis Isaksson IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2022-12-10 10:10 11 Hagunda IF F13/14 - Enköpings IBK F12-14 Vilgot Nord IFU Arena Upplands Energi
2022-12-10 10:10 11 Hagunda IF F13/14 blå - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Lovis Isaksson IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
Omgång 12
2022-12-10 09:30 12 IK Sirius IBK F13 Södra - Bälinge IF F13 Svart Gottsundahallen
2022-12-10 09:30 12 Örsundsbro IF F13/14 - Bälinge IF F13 Gul Sara Axelsson Gottsundahallen
2022-12-10 10:40 12 IK Sirius IBK F13 Södra - Bälinge IF F13 Gul Gottsundahallen
2022-12-10 10:40 12 Bälinge IF F13 Svart - Örsundsbro IF F13/14 Sara Axelsson Gottsundahallen
2022-12-10 11:20 12 Bälinge IF F13 Gul - Örsundsbro IF F13/14 Gottsundahallen
2022-12-10 11:20 12 Bälinge IF F13 Svart - IK Sirius IBK F13 Södra Sara Axelsson Gottsundahallen
Omgång 13
2022-12-17 10:00 13 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Vaksala SK F 2014 Svart Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-12-17 10:00 13 IBK Östhammar F13/14 - Alunda IBF 15-16 (Hoppat av) Dennis Engström Österby Sim o Sporthall
2022-12-17 10:30 13 IFK Dannemora/Ö F13/14 - Alunda IBF 15-16 (Hoppat av) Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-12-17 10:30 13 Vaksala SK F 2014 Svart - IBK Östhammar F13/14 Dennis Engström Österby Sim o Sporthall
2022-12-17 11:00 13 Alunda IBF 15-16 (Hoppat av) - IBK Östhammar F13/14 Jouni Myller Österby Sim o Sporthall
2022-12-17 11:00 13 Vaksala SK F 2014 Svart - IFK Dannemora/Ö F13/14 Dennis Engström Österby Sim o Sporthall
Omgång 14
2022-12-17 09:00 14 Björklinge BK F14 svart - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Hugo Lindberg Björklinge Sporthall
2022-12-17 09:00 14 Björklinge BK F14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
2022-12-17 09:35 14 Björklinge BK F14 svart - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Hugo Lindberg Björklinge Sporthall
2022-12-17 09:35 14 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Björklinge BK F14 Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
2022-12-17 10:10 14 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Björklinge BK F14 Hugo Lindberg Björklinge Sporthall
2022-12-17 10:10 14 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Björklinge BK F14 svart Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
Omgång 15
2023-01-15 11:00 15 Bälinge IF F13 Svart - SK Vide Flickor Grön II Maja Hörnqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-01-15 11:00 15 SK Vide Flickor Grön - Bälinge IF F13 Gul Wilma Hillerström IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-01-15 11:35 15 Bälinge IF F13 Svart - SK Vide Flickor Grön Maja Hörnqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-01-15 11:35 15 SK Vide Flickor Grön II - Bälinge IF F13 Gul Wilma Hillerström IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-01-15 12:10 15 Bälinge IF F13 Svart - SK Vide Flickor Grön II Maja Hörnqvist IFU Arena Upplands Energi
2023-01-15 12:10 15 SK Vide Flickor Grön - Bälinge IF F13 Gul Wilma Hillerström IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
Omgång 16
2023-01-14 12:45 16 Hagunda IF F13/14 - Björklinge BK F14 Felicia Bergström Vänge Sporthall
2023-01-14 12:45 16 Hagunda IF F13/14 blå - Björklinge BK F14 svart Julia Karlsson Vänge Sporthall
2023-01-14 13:20 16 Hagunda IF F13/14 - Björklinge BK F14 svart Felicia Bergström Vänge Sporthall
2023-01-14 13:20 16 Björklinge BK F14 - Hagunda IF F13/14 blå Julia Karlsson Vänge Sporthall
2023-01-14 13:55 16 Björklinge BK F14 svart - Hagunda IF F13/14 blå Felicia Bergström Vänge Sporthall
2023-01-14 13:55 16 Björklinge BK F14 - Hagunda IF F13/14 Julia Karlsson Vänge Sporthall
Omgång 17
2023-01-21 09:00 17 Vaksala SK F 2014 Svart - IBK Östhammar F13/14 Mira Zetterman Reinholtz IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 09:00 17 Enköpings IBK F12-14 - SK Vide Flickor Grön Emma Nordström IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-01-21 09:35 17 Vaksala SK F 2014 Svart - SK Vide Flickor Grön Mira Zetterman Reinholtz IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 09:35 17 IBK Östhammar F13/14 - Enköpings IBK F12-14 Emma Nordström IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 10:10 17 SK Vide Flickor Grön - IBK Östhammar F13/14 Mira Zetterman Reinholtz IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 10:10 17 Enköpings IBK F12-14 - Vaksala SK F 2014 Svart Emma Nordström IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
Omgång 19
2023-01-21 15:00 19 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Bälinge IF F13 Svart Agnes Erling IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 15:00 19 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Bälinge IF F13 Gul Lovis Isaksson IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 15:35 19 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Bälinge IF F13 Gul Agnes Erling IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 15:35 19 Bälinge IF F13 Svart - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Lovis Isaksson IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-01-21 16:10 19 Bälinge IF F13 Gul - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Agnes Erling IFU Arena Upplands Energi
2023-01-21 16:10 19 Bälinge IF F13 Svart - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Lovis Isaksson IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
Omgång 20
2023-02-04 15:20 20 Bälinge IF F14 Gul - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Bälinge Sporthall
2023-02-04 15:20 20 Bälinge IF F14 Svart - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Bälinge Sporthall
2023-02-04 15:55 20 Bälinge IF F14 Gul - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Bälinge Sporthall
2023-02-04 15:55 20 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Bälinge IF F14 Svart Bälinge Sporthall
2023-02-04 16:30 20 Bälinge IF F14 Gul - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Bälinge Sporthall
2023-02-04 16:30 20 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Bälinge IF F14 Svart Bälinge Sporthall
Omgång 22
2023-02-11 09:00 22 Björklinge BK F14 - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Tyra Incitis Björklinge Sporthall
2023-02-11 09:00 22 Björklinge BK F14 svart - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Isaac Bolin Elsoudi Björklinge Sporthall
2023-02-11 09:35 22 Björklinge BK F14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Tyra Incitis Björklinge Sporthall
2023-02-11 09:35 22 Björklinge BK F14 svart - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Isaac Bolin Elsoudi Björklinge Sporthall
2023-02-11 10:10 22 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Björklinge BK F14 svart Tyra Incitis Björklinge Sporthall
2023-02-11 10:10 22 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Björklinge BK F14 Isaac Bolin Elsoudi Björklinge Sporthall
Omgång 23
2023-03-04 15:00 23 SK Vide Flickor Grön II - Hagunda IF F13/14 blå Valter Engdahl CIK B
2023-03-04 15:00 23 SK Vide Flickor Grön - Hagunda IF F13/14 Hugo Wilhelmsson CIK B
2023-03-04 15:35 23 SK Vide Flickor Grön II - Hagunda IF F13/14 Valter Engdahl CIK B
2023-03-04 15:35 23 Hagunda IF F13/14 blå - SK Vide Flickor Grön Hugo Wilhelmsson CIK B
2023-03-04 16:10 23 Hagunda IF F13/14 - SK Vide Flickor Grön Valter Engdahl CIK B
2023-03-04 16:10 23 Hagunda IF F13/14 blå - SK Vide Flickor Grön II Hugo Wilhelmsson CIK B
Omgång 24
2023-03-04 10:00 24 Enköpings IBK F12-14 - Bälinge IF F14 Gul Leon Petersen S:t Ilianshallen
2023-03-04 10:00 24 Bälinge IF F14 Svart - Vaksala SK F 2014 Svart Melvin Karlqvist S:t Ilianshallen
2023-03-04 10:35 24 Enköpings IBK F12-14 - Vaksala SK F 2014 Svart Leon Petersen S:t Ilianshallen
2023-03-04 10:35 24 Bälinge IF F14 Gul - Bälinge IF F14 Svart Melvin Karlqvist S:t Ilianshallen
2023-03-04 11:10 24 Vaksala SK F 2014 Svart - Bälinge IF F14 Gul Leon Petersen S:t Ilianshallen
2023-03-04 11:10 24 Bälinge IF F14 Svart - Enköpings IBK F12-14 Melvin Karlqvist S:t Ilianshallen
Omgång 25
2023-03-11 15:00 25 SK Vide Flickor Grön - Björklinge BK F14 Adis Jejna CIK B
2023-03-11 15:00 25 Björklinge BK F14 svart - SK Vide Flickor Grön II Hugo Wilhelmsson CIK B
2023-03-11 15:35 25 SK Vide Flickor Grön - Björklinge BK F14 svart Adis Jejna CIK B
2023-03-11 15:35 25 Björklinge BK F14 - SK Vide Flickor Grön II Hugo Wilhelmsson CIK B
2023-03-11 16:10 25 SK Vide Flickor Grön II - Björklinge BK F14 svart Adis Jejna CIK B
2023-03-11 16:10 25 Björklinge BK F14 - SK Vide Flickor Grön Hugo Wilhelmsson CIK B
2023-03-12 12:15 25 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - IK Sirius IBK F14 Södra Elias Westerlund Celsiusskolan
2023-03-12 12:15 25 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Vaksala SK F 2014 Svart Lovis Isaksson Celsiusskolan
2023-03-12 12:50 25 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - Vaksala SK F 2014 Svart Elias Westerlund Celsiusskolan
2023-03-12 12:50 25 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IK Sirius IBK F14 Södra Lovis Isaksson Celsiusskolan
2023-03-12 13:25 25 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - IK Sirius IBK F14 Södra Elias Westerlund Celsiusskolan
2023-03-12 13:25 25 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - Vaksala SK F 2014 Svart Lovis Isaksson Celsiusskolan
Omgång 26
2023-03-19 11:00 26 Bälinge IF F13 Gul - Enköpings IBK F12-14 Elsa Brodén IFU Arena Upplands Energi
2023-03-19 11:00 26 Bälinge IF F13 Svart - IBK Östhammar F13/14 David Petersson IFU Arena Upplands Energi
2023-03-19 11:35 26 Bälinge IF F13 Gul - IBK Östhammar F13/14 Elsa Brodén IFU Arena Upplands Energi
2023-03-19 11:35 26 Enköpings IBK F12-14 - Bälinge IF F13 Svart Fabian Hedberg IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-03-19 12:10 26 IBK Östhammar F13/14 - Bälinge IF F13 Svart David Petersson IFU Arena Upplands Energi
2023-03-19 12:10 26 Enköpings IBK F12-14 - Bälinge IF F13 Gul Elsa Brodén IFU Arena Upplands Energi
Omgång 27
2023-03-18 14:45 27 Hagunda IF F13/14 blå - SK Vide Flickor Grön II Julia Karlsson Vänge Sporthall
2023-03-18 14:45 27 Vaksala SK F 2014 Svart - Hagunda IF F13/14 Felicia Bergström Vänge Sporthall
2023-03-18 15:20 27 Hagunda IF F13/14 blå - Vaksala SK F 2014 Svart Julia Karlsson Vänge Sporthall
2023-03-18 15:20 27 SK Vide Flickor Grön II - Hagunda IF F13/14 Felicia Bergström Vänge Sporthall
2023-03-18 15:55 27 Hagunda IF F13/14 - Vaksala SK F 2014 Svart Julia Karlsson Vänge Sporthall
2023-03-18 15:55 27 SK Vide Flickor Grön II - Hagunda IF F13/14 blå Felicia Bergström Vänge Sporthall
Omgång 28
2023-03-25 10:10 28 IBK Östhammar F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 2 Peter Holm Frösåkersskolan
2023-03-25 10:10 28 IBK Östhammar F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Dennis Engström Frösåkersskolan
2023-03-25 10:45 28 IBK Östhammar F13/14 - Vaksala SK F 2014 Gul 1 Peter Holm Frösåkersskolan
2023-03-25 10:45 28 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IBK Östhammar F13/14 Dennis Engström Frösåkersskolan
2023-03-25 11:20 28 Vaksala SK F 2014 Gul 1 - IBK Östhammar F13/14 Peter Holm Frösåkersskolan
2023-03-25 11:20 28 Vaksala SK F 2014 Gul 2 - IBK Östhammar F13/14 Dennis Engström Frösåkersskolan
2023-03-25 15:00 28 Bälinge IF F14 Svart - SK Vide Flickor Grön Nelly Hultgren, Hedvig Ehrengren IFU Arena Upplands Energi
2023-03-25 15:00 28 Bälinge IF F14 Gul - SK Vide Flickor Grön II IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-03-25 15:35 28 Bälinge IF F14 Svart - SK Vide Flickor Grön II Nelly Hultgren, Hedvig Ehrengren IFU Arena Upplands Energi
2023-03-25 15:35 28 SK Vide Flickor Grön - Bälinge IF F14 Gul IFU Arena Upplands Energi (plan 2)
2023-03-25 16:10 28 Bälinge IF F14 Svart - SK Vide Flickor Grön Nelly Hultgren, Hedvig Ehrengren IFU Arena Upplands Energi
2023-03-25 16:10 28 SK Vide Flickor Grön II - Bälinge IF F14 Gul IFU Arena Upplands Energi (plan 2)

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis