Spelprogram - Pantamera Flickor Blå Medelsvår Norra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Monica Lundholm monica_lundholm@hotmail.com 0769428757 Svart/Svart/Svart
Hässelby SK IBK Carin Sjölander Rosén carins@hotmail.com 0707783110 Röd/Svart/Svart
Sundbybergs IK (B) Hanna Blom hannahansson98@hotmail.com 0702060864 Grön/vit eller svart/grön
Täby FC (A) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Täby FC (C) Mikael Corp mikael.corp@gmail.com Vit/Vit/Vit
Vallentuna IBK Kalle Lund Kalle.lund@qleanair.se 0733-814414 Svart/Svart/Svart
Vaxholms IBF Sara Von Knorring info@saras.se 0704-971883 Svart/Svart/Svart
Åkersberga IBF (B) Jonas Radeskog jonas.radeskog@gmail.com 0733454438 Orange/Svart/Orange
Åkersberga IBF (C ) Jonas Radeskog jonas.radeskog@gmail.com 0733454438 Orange, Svart, Orange
Ängby IF Björn Viman b.viman@gmail.com 0706896115 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 11:00 1 Sundbybergs IK (B) - Åkersberga IBF (B) Amanda Brehme, Sofia Brehme Brotorpshallen
2022-10-02 10:15 1 Vallentuna IBK - Åkersberga IBF (C ) Max Åstrand, Sebastian Ericson Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-10-02 11:00 1 Bele Barkarby IF IBF - Täby FC (A) Sezgin Youmer, Alexander Löfgren Björkebyhallen
2022-10-02 11:00 1 Hässelby SK IBK - Täby FC (C) Anton Fritshammar, Samuel Oreland Hässelbyhallen
Omgång 2
2022-10-08 13:00 2 Täby FC (C) - Bele Barkarby IF IBF India Rauman, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2022-10-08 15:00 2 Åkersberga IBF (B) - Åkersberga IBF (C ) Theo Briston, Theo Briston Österåkers Multiarena 2
2022-10-08 17:00 2 Sundbybergs IK (B) - Hässelby SK IBK Hugo Nilsson, Isak Lampa Halling Brotorpshallen
2022-10-09 12:00 2 Vallentuna IBK - Ängby IF Hugo Zetterberg, Isak Eriksson Rosendalsskolan Södra Sporthall
Omgång 3
2022-10-16 09:00 3 Åkersberga IBF (C ) - Hässelby SK IBK Hugo Joråd, Jonathan Ström Österåkers Multiarena 1
2022-10-16 09:15 3 Täby FC (A) - Vaxholms IBF Melker Vallen, Joline Briston Grindtorpshallen
2022-10-16 15:00 3 Bele Barkarby IF IBF - Sundbybergs IK (B) Steffanie Bramer, Rebecca Johansson Björkebyhallen
2022-10-16 15:15 3 Ängby IF - Åkersberga IBF (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Grimstahallen
Omgång 4
2022-10-22 10:00 4 Hässelby SK IBK - Ängby IF Olle Forsberg, Alvin Aronsson Hässelbyhallen
2022-10-22 15:00 4 Åkersberga IBF (B) - Vallentuna IBK Camilla Karlsson, Robin Johansson Österåkers Multiarena 2
2022-10-23 09:00 4 Bele Barkarby IF IBF - Åkersberga IBF (C ) Sadjad Nima, Alexander Löfgren Björkebyhallen
2022-12-11 13:30 4 Täby FC (C) - Vaxholms IBF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 5
2022-10-30 09:00 5 Ängby IF - Bele Barkarby IF IBF , Johan Nima Grimstahallen
2022-10-30   Uppskj. 5 Vallentuna IBK - Hässelby SK IBK Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-12   Uppskj. 5 Täby FC (A) - Täby FC (C) Grindtorpshallen
2022-11-27 13:30 5 Vaxholms IBF - Sundbybergs IK (B) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Vaxholm innebandyhallen
Omgång 6
2022-11-12 09:00 6 Åkersberga IBF (C ) - Vaxholms IBF Fredrik Hallenberg, Per Sundvall Österåkers Multiarena 1
2022-11-12 15:45 6 Sundbybergs IK (B) - Täby FC (A) Vilmer Björkman, Thorri Thorisson Brotorpshallen
2022-11-13 12:00 6 Vallentuna IBK - Bele Barkarby IF IBF Melker Vallen, Ville Kallas Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-11-13 16:00 6 Hässelby SK IBK - Åkersberga IBF (B) Ludwig Karlström, Arvid Klomark Hässelbyhallen
Omgång 7
2022-11-19 11:00 7 Åkersberga IBF (B) - Bele Barkarby IF IBF Otto Alberius, Lukas Edenström Åkersberga Sporthall A
2022-11-19 17:00 7 Täby FC (C) - Sundbybergs IK (B) Astrid Isaksson, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2022-11-19 18:00 7 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (C ) Astrid Isaksson, Nora Wagner Nottberg Grindtorpshallen
2022-11-20   Uppskj. 7 Vaxholms IBF - Ängby IF Vaxholm innebandyhallen
Omgång 8
2022-11-26 09:00 8 Åkersberga IBF (C ) - Täby FC (C) Robin Johansson, Alexander Löfgren Österåkers Multiarena 1
2022-11-27 09:00 8 Ängby IF - Täby FC (A) Carl Theorén, Oliver Andersson-Lind Grimstahallen
2022-11-27 16:30 8 Vaxholms IBF - Vallentuna IBK Isak Eriksson, Marcus Lundelin Vaxholm innebandyhallen
2022-12-11 11:00 8 Bele Barkarby IF IBF - Hässelby SK IBK Sezgin Youmer, Johnn Wahlgren Björkebyhallen
Omgång 9
2022-12-03 11:00 9 Täby FC (C) - Ängby IF Emmie Helleday, Astrid Isaksson Grindtorpshallen
2022-12-03 12:00 9 Täby FC (A) - Vallentuna IBK Emmie Helleday, Astrid Isaksson Grindtorpshallen
2022-12-03 14:00 9 Åkersberga IBF (B) - Vaxholms IBF Österåkers Multiarena 2
2022-12-03 14:30 9 Sundbybergs IK (B) - Åkersberga IBF (C ) Joula Wahlström, Jan Lingemark Brotorpshallen
Omgång 10
2022-12-10 14:00 10 Täby FC (A) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
2022-12-10 16:30 10 Vaxholms IBF - Hässelby SK IBK , Isak Wallenius Vaxholm innebandyhallen
2022-12-11 13:00 10 Vallentuna IBK - Täby FC (C) Rosendalsskolan Södra Sporthall
2022-12-11 13:15 10 Ängby IF - Sundbybergs IK (B) Grimstahallen
Omgång 11
2022-12-17 12:00 11 Hässelby SK IBK - Täby FC (A) Thorri Thorisson, Vilmer Björkman Hässelbyhallen
2022-12-17 12:00 11 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (C) , Sadjad Nima Österåkers Multiarena 1
2022-12-17 14:30 11 Åkersberga IBF (C ) - Ängby IF Österåkers Multiarena 1
2022-12-17 14:45 11 Sundbybergs IK (B) - Vallentuna IBK Jonathan Stertzell, Isak Lampa Halling Hallonbergshallen
2022-12-18 11:00 11 Bele Barkarby IF IBF - Vaxholms IBF Filip Saverstam, Albin Forsman Björkebyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis