Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medellätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bromma KFUK-KFUM Anna Philipson anna.philipson@outlook.com Blå-Blå-Vit
Duvbo IK Preeti Nagarajan preeti.nagarajan@ericsson.com 0768-314590 Röd/Röd/Svart
Ekerö IK Joakim Arneland joakim_arneland@icloud.com 070-303 32 85 Blå/Blå/Blå
Hässelby SK IBK (B) Joel Ek Kanslätt joelofsweden@hotmail.com Röd/Svart/Svart
Mariebergs SK Filip Stjernholm stjernholm.filip@gmail.com röd, blå, röda
Sundbybergs IK (A) Johan Ersson johan.ersson@jll.com 0709525413 Grön/Vit/Grön
Täby FC (B) Fredrik Jürss fredrik@curvejump.se Vit/Vit/Vit
Ängby IF (A) Mats Gustafsson magxxx@gmail.com 0725969124 Grön/Vit/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 09:00 1 Sundbybergs IK (A) - Ängby IF (A) Dion Samryd Ekwedike, Agaton Östlund Brotorpshallen
2022-10-01 15:15 1 Ekerö IK - Duvbo IK Alexander Löfgren, Sadjad Nima Mälaröhallen
2022-10-02 10:00 1 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK (B) Marcus Lundelin, Isak Eriksson Telefonplanshallen
Omgång 2
2022-10-08 12:00 2 Hässelby SK IBK (B) - Sundbybergs IK (A) Sam Robertsson, Oliver Hallgren Riddersvik
2022-10-09 13:00 2 Bromma KFUK-KFUM - Täby FC (B) Mattias Dahlgren, Ilias Neffling Grimstahallen
2022-10-09 13:00 2 Duvbo IK - Mariebergs SK Olle Forsberg, Leo Haochen Li Löthallen
Omgång 3
2022-10-15 08:30 3 Ekerö IK - Bromma KFUK-KFUM Alexander Löfgren, Isak Eriksson Mälaröhallen
2022-10-15 11:00 3 Sundbybergs IK (A) - Duvbo IK Dion Samryd Ekwedike, Alfred Lampa Halling Brotorpshallen
2022-10-16 12:15 3 Ängby IF (A) - Hässelby SK IBK (B) Edvin Svensson, Isak Wallenius Grimstahallen
Omgång 4
2022-10-22 12:00 4 Täby FC (B) - Ekerö IK Anton Ponnert, Gabriella Kallner Grindtorpshallen
2022-10-22 14:00 4 Bromma KFUK-KFUM - Mariebergs SK Robert Milerud, Mattias Thomasson Stora Mossen 1
2022-10-23 09:00 4 Duvbo IK - Ängby IF (A) Linnea Turegård, Tobias Jansson Löthallen
Omgång 5
2022-10-29 11:00 5 Sundbybergs IK (A) - Bromma KFUK-KFUM Johan Nima, Imtiaz Karim Brotorpshallen
2022-10-30 10:15 5 Mariebergs SK - Täby FC (B) Sadjad Nima, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
2022-10-30 12:00 5 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK Alexander Friberg, Olle Forsberg Hässelbyhallen
Omgång 6
2022-11-12 10:00 6 Bromma KFUK-KFUM - Ängby IF (A) Anna Mandelstam, Olle Forsberg Stora Mossen 1
2022-11-12 10:00 6 Täby FC (B) - Sundbybergs IK (A) Gustav Olsen, Alfred Kardevall Grindtorpshallen
2022-11-12 11:15 6 Ekerö IK - Mariebergs SK , Mattias Thomasson Mälaröhallen
Omgång 7
2022-11-19 12:00 7 Sundbybergs IK (A) - Ekerö IK Filip Geber, Axel Mickelsson Hallonbergshallen
2022-11-19 12:00 7 Hässelby SK IBK (B) - Bromma KFUK-KFUM Petrus Gebäck, Kasper Feiler Riddersvik
2022-11-20 13:00 7 Ängby IF (A) - Täby FC (B) Agaton Östlund, Edvin Linder Grimstahallen
Omgång 8
2022-11-26 10:15 8 Ekerö IK - Ängby IF (A) Fredrik Hallenberg, Michael Leimer Mälaröhallen
2022-11-27 10:00 8 Bromma KFUK-KFUM - Duvbo IK Oliver Andersson-Lind, Carl Theorén Grimstahallen
2022-11-27 10:15 8 Mariebergs SK - Sundbybergs IK (A) Isak Eriksson, Marcus Lundelin Telefonplanshallen
2022-11-27 12:00 8 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (B) Melker Vallen, Ville Kallas Grindtorpshallen
Omgång 9
2022-12-04 10:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Bjarne Hekkelstrand Hässelbyhallen
2022-12-04 10:00 9 Duvbo IK - Täby FC (B) Dante Grähs Eriksson, Julian Jacoel Löthallen
2022-12-04 13:00 9 Ängby IF (A) - Mariebergs SK William Edgren, Jonas Vedin Grimstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis