Spelprogram - Flickor Grön Klass A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Brokinds IF F 12 Johan Erichsen erichsen.johan@gmail.com 0733-414715 Vit/Blå/Blå
Hjulsbro IK Grön (Grå) Mattias Evertsson mattias.evertsson@gmail.com 0734189572 Blå/Vit/Vit
Hjulsbro IK Grön (Gul) Mattias Evertsson mattias.evertsson@gmail.com 0734189572 Blå/Vit/Vit
IBF Linköping F 11/12 Tommy Pettersson maz16@bredband.net 0702-233140 Vit/Blå/Vit
IBK Åtvidaberg F 10/13 Andreas Dernelid Andreas.dernelid@gmail.com 0739952015 Röd, Svart, Svart
Ledberg IBF F 12/13 Josefin Helmfrid josefin.helmfrid@gmail.com Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Marie Larsson larsson.c.marie@gmail.com 0702-977525 Svart/Svart/Svart
Mjölby IBK F Grön Johan Lidemalm johan.lidemalm@gmail.com 0722188682 Gul, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Henrik Gustavsson henrik.gustavsson@live.se 0703-67 89 34 Röd/Röd/Svart
Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Henrik Gustavsson henrik.gustavsson@live.se 0703-67 89 34 Röd/Röd/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-23 13:30 1 Hjulsbro IK Grön (Grå) - IBK Åtvidaberg F 10/13 Stureforshallen
2021-10-23 13:30 1 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Brokinds IF F 12 Stureforshallen
2021-10-23 13:55 1 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - IBF Linköping F 11/12 Stureforshallen
2021-10-23 13:55 1 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Ledberg IBF F 12/13 Stureforshallen
2021-10-23 14:20 1 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Hjulsbro IK Grön (Grå) Stureforshallen
2021-10-23 14:20 1 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK Grön (Gul) Stureforshallen
2021-10-23 14:45 1 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - IBK Åtvidaberg F 10/13 Stureforshallen
2021-10-23 14:45 1 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Brokinds IF F 12 Stureforshallen
2021-10-23 15:10 1 IBF Linköping F 11/12 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Stureforshallen
2021-10-23 15:10 1 Ledberg IBF F 12/13 - Mjölby IBK F Grön Stureforshallen
2021-10-23 15:40 1 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Stureforshallen
2021-10-23 15:40 1 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Stureforshallen
2021-10-23 16:10 1 IBK Åtvidaberg F 10/13 - IBF Linköping F 11/12 Stureforshallen
2021-10-23 16:10 1 Brokinds IF F 12 - Ledberg IBF F 12/13 Stureforshallen
2021-10-23 16:40 1 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Stureforshallen
2021-10-23 16:40 1 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Stureforshallen
2021-10-23 17:10 1 IBF Linköping F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Grå) Stureforshallen
2021-10-23 17:10 1 Ledberg IBF F 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Stureforshallen
2021-10-23 17:40 1 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Stureforshallen
2021-10-23 17:40 1 Brokinds IF F 12 - Mjölby IBK F Grön Stureforshallen
Omgång 2
2021-12-05 10:00 2 Brokinds IF F 12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Brokindshallen
2021-12-05 10:00 2 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Brokindshallen
2021-12-05 10:25 2 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul) Brokindshallen
2021-12-05 10:25 2 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå) Brokindshallen
2021-12-05 10:50 2 IBF Linköping F 11/12 - Brokinds IF F 12 Brokindshallen
2021-12-05 10:50 2 Ledberg IBF F 12/13 - IBK Åtvidaberg F 10/13 Brokindshallen
2021-12-05 11:15 2 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Brokindshallen
2021-12-05 11:15 2 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Brokindshallen
2021-12-05 11:40 2 Hjulsbro IK Grön (Gul) - IBF Linköping F 11/12 Brokindshallen
2021-12-05 11:40 2 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ledberg IBF F 12/13 Brokindshallen
2021-12-05 12:05 2 Brokinds IF F 12 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Brokindshallen
2021-12-05 12:05 2 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Mjölby IBK F Grön Brokindshallen
2021-12-05 12:30 2 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Hjulsbro IK Grön (Gul) Brokindshallen
2021-12-05 12:30 2 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå) Brokindshallen
2021-12-05 12:55 2 IBF Linköping F 11/12 - Ledberg IBF F 12/13 Brokindshallen
2021-12-05 12:55 2 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Mjölby IBK F Grön Brokindshallen
2021-12-05 13:20 2 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Brokinds IF F 12 Brokindshallen
2021-12-05 13:20 2 Hjulsbro IK Grön (Gul) - IBK Åtvidaberg F 10/13 Brokindshallen
2021-12-05 13:45 2 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - IBF Linköping F 11/12 Brokindshallen
2021-12-05 13:45 2 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Ledberg IBF F 12/13 Brokindshallen
Omgång 3
2022-01-15 11:00 3 IBF Linköping F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13 Valkebohallen
2022-01-15 11:00 3 Ledberg IBF F 12/13 - Brokinds IF F 12 Valkebohallen
2022-01-15 11:30 3 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Hjulsbro IK Grön (Grå) Valkebohallen
2022-01-15 11:30 3 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Hjulsbro IK Grön (Gul) Valkebohallen
2022-01-15 12:00 3 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Ledberg IBF F 12/13 Valkebohallen
2022-01-15 12:00 3 Mjölby IBK F Grön - IBF Linköping F 11/12 Valkebohallen
2022-01-15 12:30 3 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - IBK Åtvidaberg F 10/13 Valkebohallen
2022-01-15 12:30 3 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Brokinds IF F 12 Valkebohallen
2022-01-15 13:00 3 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Valkebohallen
2022-01-15 13:00 3 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Mjölby IBK F Grön Valkebohallen
2022-01-15 13:30 3 IBF Linköping F 11/12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Valkebohallen
2022-01-15 13:30 3 Ledberg IBF F 12/13 - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Valkebohallen
2022-01-15 14:00 3 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Valkebohallen
2022-01-15 14:00 3 Brokinds IF F 12 - Hjulsbro IK Grön (Grå) Valkebohallen
2022-01-15 14:30 3 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Valkebohallen
2022-01-15 14:30 3 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Valkebohallen
2022-01-15 15:00 3 Hjulsbro IK Grön (Grå) - IBF Linköping F 11/12 Valkebohallen
2022-01-15 15:00 3 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF F 12/13 Valkebohallen
2022-01-15 15:30 3 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Mjölby IBK F Grön Valkebohallen
2022-01-15 15:30 3 Brokinds IF F 12 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Valkebohallen
Omgång 4
2022-02-12 10:00 4 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 10:00 4 Mjölby IBK F Grön - Brokinds IF F 12 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 10:30 4 IBF Linköping F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 10:30 4 Ledberg IBF F 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Grå) Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 11:00 4 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 11:00 4 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Mjölby IBK F Grön Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 11:30 4 IBF Linköping F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 11:30 4 Ledberg IBF F 12/13 - Brokinds IF F 12 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 12:00 4 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 12:00 4 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 12:30 4 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - IBF Linköping F 11/12 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 12:30 4 Mjölby IBK F Grön - Ledberg IBF F 12/13 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 13:00 4 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Hjulsbro IK Grön (Grå) Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 13:00 4 Brokinds IF F 12 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 13:30 4 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Ledberg IBF F 12/13 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 13:30 4 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - IBF Linköping F 11/12 Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 14:00 4 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 14:00 4 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK F Grön Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 14:30 4 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Åtvidaberg Sporthall
2022-02-12 14:30 4 Brokinds IF F 12 - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Åtvidaberg Sporthall
Omgång 5
2022-03-20 10:00 5 Mjölby IBK F Grön - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Lagmanshallen
2022-03-20 10:00 5 Brokinds IF F 12 - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Lagmanshallen
2022-03-20 10:30 5 Hjulsbro IK Grön (Grå) - IBK Åtvidaberg F 10/13 Lagmanshallen
2022-03-20 10:30 5 Hjulsbro IK Grön (Gul) - IBF Linköping F 11/12 Lagmanshallen
2022-03-20 11:00 5 Ledberg IBF F 12/13 - Mjölby IBK F Grön Lagmanshallen
2022-03-20 11:00 5 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Brokinds IF F 12 Lagmanshallen
2022-03-20 11:30 5 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå Lagmanshallen
2022-03-20 11:30 5 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön Lagmanshallen
2022-03-20 12:00 5 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Ledberg IBF F 12/13 Lagmanshallen
2022-03-20 12:00 5 IBF Linköping F 11/12 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Lagmanshallen
2022-03-20 12:30 5 Mjölby IBK F Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå) Lagmanshallen
2022-03-20 12:30 5 Brokinds IF F 12 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Lagmanshallen
2022-03-20 13:00 5 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - IBK Åtvidaberg F 10/13 Lagmanshallen
2022-03-20 13:00 5 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - IBF Linköping F 11/12 Lagmanshallen
2022-03-20 13:30 5 Ledberg IBF F 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Grå) Lagmanshallen
2022-03-20 13:30 5 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul) Lagmanshallen
2022-03-20 14:00 5 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Mjölby IBK F Grön Lagmanshallen
2022-03-20 14:00 5 IBF Linköping F 11/12 - Brokinds IF F 12 Lagmanshallen
2022-03-20 14:30 5 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Ledberg IBF F 12/13 Lagmanshallen
2022-03-20 14:30 5 Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart Lagmanshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis