Åtvidaberg Sporthall

Adress
Östantorpsvägen, Åtvidaberg
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-03 Pojkar Blå Klass A 233000004 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Bergs IK P 10 Gul
2021-10-03 Pojkar Blå Klass A 233000005 Bergs IK P 10 Gul - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2021-10-03 Pojkar Blå Klass A 233000006 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-10-10 Flickor Blå Klass D 233203001 IBK Åtvidaberg F 10/13 - IBF Kolmården F11/12
2021-10-10 Flickor Blå Klass D 233203002 Brokinds IF F 11/12 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2021-10-10 Flickor Blå Klass D 233203003 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2021-10-10 Flickor Blå Klass D 233203004 IBF Kolmården F11/12 - Brokinds IF F 11/12
2021-10-10 Flickor Blå Klass D 233203005 Hjulsbro IK Blå (Lila) - IBF Kolmården F11/12
2021-10-10 Flickor Blå Klass D 233203006 Brokinds IF F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2021-10-17 Damer division 2 230350001 IBK Åtvidaberg - Bergs IK U-lag
2021-10-17 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201002 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
2021-10-24 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201006 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart
2021-10-31 Damer division 2 230350011 IBK Åtvidaberg - IK Standard
2021-10-31 Herrar Division 3 230200013 IBK Åtvidaberg - Solfjäderstaden IBK U-lag
November
2021-11-14 Herrar Division 3 230200025 IBK Åtvidaberg - Linköpings IBS U-lag
2021-11-14 Damer division 2 230350021 IBK Åtvidaberg - Borensberg IBC
2021-11-14 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201011 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Boets IK F 07-08
2021-11-21 Herrar Division 3 230200030 IBK Åtvidaberg - Linköping IBK Ungdom U-lag
2021-11-21 Pojkar Blå Klass A 233000022 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2021-11-21 Pojkar Blå Klass A 233000023 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Bergs IK P 10 Gul
2021-11-21 Pojkar Blå Klass A 233000024 Bergs IK P 10 Gul - IBK Åtvidaberg P 08/11
2021-11-28 Damer division 2 230350031 IBK Åtvidaberg - Kolpenäs IBF
December
2021-12-05 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201021 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Solfjäderstaden IBK F 05/07 Svart
2021-12-05 Herrar Division 3 230200038 IBK Åtvidaberg - Söderköpings IBK
2021-12-12 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201024 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Linghems SK F 07/08
2021-12-12 Damer division 2 230350041 IBK Åtvidaberg - Linköping IBK Ungdom U-lag
Januari
2022-01-16 Herrar Division 3 230200046 IBK Åtvidaberg - Bergs IK U-lag
2022-01-16 Pojkar Blå Klass A 233000040 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Ledberg IBF P 10 Grön
2022-01-16 Pojkar Blå Klass A 233000041 Ledberg IBF P 10 Grön - Solfjäderstaden IBK P 09 Blå
2022-01-16 Pojkar Blå Klass A 233000042 Solfjäderstaden IBK P 09 Blå - IBK Åtvidaberg P 08/11
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003061 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Hjulsbro IK Grön (Lila)
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003063 Ledberg IBF P 13 Grön - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003065 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003067 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - IBK Åtvidaberg P 12/13
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003069 Hjulsbro IK Grön (Lila) - Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003071 IBK Åtvidaberg P 12/13 - Ledberg IBF P 13 Grön
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003073 Ledberg IBF P 13 Grön - Hjulsbro IK Grön (Svart)
2022-01-23 Pojkar Grön Klass B Västra 234003075 Linköping IBK Ungdom P13:32 Svart - IBK Åtvidaberg P 12/13
2022-01-23 Herrar Division 3 230200052 IBK Åtvidaberg - Borensberg IBC
2022-01-23 Damer division 2 230350051 IBK Åtvidaberg - IBF Norrköping
2022-01-23 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201028 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Hjulsbro IK Röd (Gul)
2022-01-30 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201032 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Linköping IBK Ungdom F 06-08:77
Februari
2022-02-06 Damer division 2 230350061 IBK Åtvidaberg - Endre IF U-lag D2
2022-02-06 Herrar Division 3 230200064 IBK Åtvidaberg - Mjölby IBK
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200061 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200063 IBF Linköping F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Gul)
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200065 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200067 IBF Linköping F 11/12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200069 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK F 12 Blå
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200071 Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart - IBF Linköping F 11/12
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200073 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Hjulsbro IK Grön (Grå)
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200075 Solfjäderstaden IBK F 12 Blå - Ledberg IBF F 12/13
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200077 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Linköping IBK Ungdom F11-13:33 Svart
2022-02-13 Flickor Grön Klass A 234200079 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Solfjäderstaden IBK F 12/13 Grön
2022-02-20 Damer division 2 230350071 IBK Åtvidaberg - Katrineholms IBF
2022-02-20 Pantamera Flickor Röd Klass B 232201041 IBK Åtvidaberg F 06/08 - Boets IK F 07-08
2022-02-27 Herrar Division 3 230200079 IBK Åtvidaberg - BK Vingen
Mars
2022-03-06 Damer division 2 230350081 IBK Åtvidaberg - IBF Linköping U-lag
2022-03-13 Flickor Blå Klass D 233203043 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-03-13 Flickor Blå Klass D 233203044 Ekängens IF F12 - Bergs IK F 11/12 Svart
2022-03-13 Flickor Blå Klass D 233203045 IBK Åtvidaberg F 10/13 - Bergs IK F 11/12 Svart
2022-03-13 Flickor Blå Klass D 233203046 Hjulsbro IK Blå (Lila) - Ekängens IF F12
2022-03-13 Flickor Blå Klass D 233203047 Bergs IK F 11/12 Svart - Hjulsbro IK Blå (Lila)
2022-03-13 Flickor Blå Klass D 233203048 Ekängens IF F12 - IBK Åtvidaberg F 10/13
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005109 IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd - Bergs IK P 14 Gul
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005111 Borensberg IBC P14/15 Orange - Boets IK P/F 13/14
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005113 Bergs IK P 14 Svart - Ledberg IBF P 13 Vit
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005115 Boets IK P/F 13/14 - IBK Åtvidaberg P 14-15 Röd
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005117 Bergs IK P 14 Svart - Borensberg IBC P14/15 Svart
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005119 IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart - Borensberg IBC P14/15 Orange
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005121 Boets IK P/F 13/14 - Bergs IK P 14 Svart
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005123 Ledberg IBF P 13 Vit - Hjulsbro IK Grön (Vinröd)
2022-03-13 Pojkar Grön Klass C Västra 234005125 Bergs IK P 14 Svart - IBK Åtvidaberg P 14-15 Svart
2022-03-13 14:30 Herrar Division 3 230200087 IBK Åtvidaberg - Hjulsbro IK
2022-03-20 Pojkar Blå Klass A 233000058 IBK Åtvidaberg P 08/11 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit
2022-03-20 Pojkar Blå Klass A 233000059 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Vit - Ledberg IBF P 10 Grön
2022-03-20 Pojkar Blå Klass A 233000060 Ledberg IBF P 10 Grön - IBK Åtvidaberg P 08/11

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis