Spelprogram - Svenska Cupen Herrar Omg 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Björklinge BK Martin Dahlberg dahl90@gmail.com 0705-666352 Svart, Svart, Svart
FBC Bollnäs Peter Eismar pmjsj22@hotmail.com 070-5509653 Vit/Vit/Vit
FBC Lerum Magnus Johansson herr@fbclerum.se 070-714 89 44 Röd, Röd, Vit
Gamla Stan IBK Svart, Svart, Svart
Gävle GIK Håkan Gavlén hakan.gavlen@bredband.net 073-089 83 43 Blå, Blå, Blå
Hagfors IBS Simon Larsson Simpan_99@hotmail.com 073-843 05 99 Röd/Vit/röd
IBF Falun Utveckling Birgitta Bortas birgittabortas@hotmail.com 073-5040200 Rosa, Svart, Svart
IBF Västerås Anna Nordström anna.nordstrom@vib.se 0708198854 Vit, Vit, Vit
IBK Lockerud Mariestad Johan Libäck johanliback_@hotmail.com 0730 75 19 20 Röd, Röd, Röd
Krokoms IBK Börre Andreassen arntborre@hotmail.com 070-5918508 Svart svart svart
Ledberg IBF Fredrik Hemmingberg fredrik.hemmingberg@gmail.com 0733-142059 Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Lillån IBK Joakim Björnstad joakim.bjornstad@gmail.com Grön, Vit , Vit
Malmö FBC Patric Johansson patric.johansson@malmofbc.se 0708-819900 Magenta, Magenta, Svart
Olofströms IBK Markku Torikka markku.torikka@volvocars.com 070-8488517 vit,svart,vit
Strängnäs IBK Johan Blomdahl blomdahl.johan74@gmail.com 070-511 25 09 Röd, Röd, Röd
Sundsvall FBC Patrik Norlander patrik.norlander@gmail.com 070-5667777 Svart , Svart, Svart
Wibax-Piteå IBK Conny Björnfot conny.bjornfot@innebandy.se 073 - 814 60 03 VIT, VIT, Vitt
Vimmerby IBK Michael Elmér fladervagen7@outlook.com 072-7340519 Vit, Svart, Vit
Vinbergs IBS Mikael Erheden kungen_229@hotmail.com 070-2325944 Blå/Blå/Blå
Älvsjö AIK IBF Mia Anttila mia.anttila@alvsjoaik.nu 0709-98 58 42 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-18 19:30 1 Gamla Stan IBK - Wibax-Piteå IBK 11 - 0 Balderhallen A 111
2021-08-20 19:30 1 Gävle GIK - Björklinge BK 6 - 4 Alfahallen - Gavlehov 205
2021-08-21 14:00 1 Krokoms IBK - Sundsvall FBC 6 - 11 Krokomshallen 50
2021-08-21 14:00 1 Hagfors IBS - Lillån IBK 6 - 9 Uddeholm Arena 160
2021-08-21 14:00 1 Olofströms IBK - Vimmerby IBK 3 - 6 Olofströms Sporthall
2021-08-21 15:00 1 FBC Lerum - IBK Lockerud Mariestad 11 - 1 Rydsbergshallen
2021-08-21 15:30 1 FBC Bollnäs - IBF Falun Utveckling 4 - 5 Bollnäs Sporthall A
2021-08-22 15:00 1 Vinbergs IBS - Malmö FBC 10 - 11 e.förl. Vinbergs Idrottshall 92
2021-08-22 19:00 1 IBF Västerås - Älvsjö AIK IBF 11 - 8 Mälarenergi Arena A 167
2021-08-24 19:30 1 Strängnäs IBK - Ledberg IBF 3 - 8 Thomas Arena 100

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis