Spelprogram - Pojkar Grön B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IFK Gnesta P14 Matilda Höglund hoglundmatilda14@gmail.com 0738180647 Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Henrik Ryden henrik@impactpool.org 0720128002 blå/vit/blå
Katrineholms IBF Tobias Lindström lindstromtobias@hotmail.com 0705825332 Vit/Svart/Svart
Katrineholms IBF Vit Tobias Lindström lindstromtobias@hotmail.com 0705825332 Vit, Svart, Svart
Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd, (Röd/Svart H3), Vit, (Svart/Röd H3 och Flicklag), Vit, (Svart/Röd H3)
Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Röd, (Röd/Svart H3), Vit, (Svart/Röd H3 och Flicklag), Vit, (Svart/Röd H3)
Nykvarns IF Mia Romlin Mia.romlin@gmail.com 0707633566 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart Mia Romlin Mia.romlin@gmail.com 0707633566 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Svart/Vit Mia Romlin Mia.romlin@gmail.com 0707633566 Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Vit Mia Romlin Mia.romlin@gmail.com 0707633566 Svart/Svart/Svart
Telge SIBK Leo Lundgren leo.lundgren@telgesibk.se 070-669 20 69 Röd/Röd/Vita
Torshälla IBK Oskar Toftling oskartoftling@gmail.com 072-176 81 48 Röd/Svart/Svart
Torshälla IBK SVART Oskar Toftling oskartoftling@gmail.com 072-176 81 48 Röd/Svart/Svart
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-17 10:00 1 IFK Gnesta P14 - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Clara Bernström Gnesta Sporthall
2021-10-17 10:00 1 Katrineholms IBF - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2021-10-17 10:25 1 Nykvarns IF - IFK Gnesta P14 , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2021-10-17 10:25 1 Nykvarns IF Svart - Katrineholms IBF , Clara Bernström Gnesta Sporthall
2021-10-17 10:50 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF , Frida Stenudd Gnesta Sporthall
2021-10-17 10:50 1 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Svart , Clara Bernström Gnesta Sporthall
2021-10-17 11:15 1 IFK Gnesta P14 - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2021-10-17 11:15 1 Katrineholms IBF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Nora Johnson Gnesta Sporthall
2021-10-17 12:00 1 Nykvarns IF - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Nora Johnson Gnesta Sporthall
2021-10-17 12:00 1 Nykvarns IF Svart - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
2021-10-17 12:25 1 IFK Gnesta P14 - Nykvarns IF Svart , Nora Johnson Gnesta Sporthall 100
2021-10-17 12:25 1 Katrineholms IBF - Nykvarns IF , Jennifer Holmberg Gnesta Sporthall
Omgång 2
2021-11-21 12:00 2 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart/Vit , Oscar Löving Hammarens IP
2021-11-21 12:00 2 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit , Vilhelm Stegborg Hammarens IP
2021-11-21 12:25 2 Torshälla IBK - IFK Mariefred , Oscar Löving Hammarens IP
2021-11-21 12:25 2 Torshälla IBK SVART - Telge SIBK , Vilhelm Stegborg Hammarens IP
2021-11-21 12:50 2 Nykvarns IF Svart/Vit - Torshälla IBK , Oscar Löving Hammarens IP
2021-11-21 12:50 2 Nykvarns IF Vit - Torshälla IBK SVART , Vilhelm Stegborg Hammarens IP
2021-11-21 13:15 2 IFK Mariefred - Nykvarns IF Vit , Oscar Löving Hammarens IP
2021-11-21 13:15 2 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart/Vit , Vilhelm Stegborg Hammarens IP
2021-11-21 14:00 2 Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit , Oscar Löving Hammarens IP
2021-11-21 14:00 2 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart/Vit , Vilhelm Stegborg Hammarens IP
2021-11-21 14:25 2 IFK Mariefred - Torshälla IBK SVART , Oscar Löving Hammarens IP
2021-11-21 14:25 2 Telge SIBK - Torshälla IBK , Vilhelm Stegborg Hammarens IP
Omgång 3
2021-12-04 10:00 3 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Svart/Vit , Alva Callhammar Duveholmshallen A
2021-12-04 10:00 3 IFK Mariefred - Nykvarns IF Vit , Amelia Ahlström Duveholmshallen A
2021-12-04 10:25 3 Telge SIBK - Katrineholms IBF , Alva Callhammar Duveholmshallen A
2021-12-04 10:25 3 Katrineholms IBF Vit - IFK Mariefred , Amelia Ahlström Duveholmshallen A
2021-12-04 10:50 3 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK , Alva Callhammar Duveholmshallen A
2021-12-04 10:50 3 Nykvarns IF Vit - Katrineholms IBF Vit , Amelia Ahlström Duveholmshallen A
2021-12-04 11:15 3 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Vit , Alva Callhammar Duveholmshallen A
2021-12-04 11:15 3 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart/Vit , Amelia Ahlström Duveholmshallen A
2021-12-04 12:00 3 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit , Amelia Ahlström Duveholmshallen A
2021-12-04 12:00 3 Katrineholms IBF Vit - Nykvarns IF Svart/Vit , Alva Callhammar Duveholmshallen A
2021-12-04 12:25 3 Katrineholms IBF - Katrineholms IBF Vit , Alva Callhammar Duveholmshallen A
2021-12-04 12:25 3 IFK Mariefred - Telge SIBK , Amelia Ahlström Duveholmshallen A
Omgång 4
2021-12-04 09:30 4 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF , Sandra Gustavsson Malmköpings Sporthall
2021-12-04 09:30 4 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart , Kerrellos Jamal Malmköpings Sporthall
2021-12-04 09:55 4 Torshälla IBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF , Sandra Gustavsson Malmköpings Sporthall
2021-12-04 09:55 4 Torshälla IBK SVART - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd , Kerrellos Jamal Malmköpings Sporthall
2021-12-04 10:20 4 Nykvarns IF - Torshälla IBK , Sandra Gustavsson Malmköpings Sporthall
2021-12-04 10:20 4 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK SVART , Kerrellos Jamal Malmköpings Sporthall
2021-12-04 10:45 4 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Svart , Sandra Gustavsson Malmköpings Sporthall
2021-12-04 10:45 4 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF , Kerrellos Jamal Malmköpings Sporthall
2021-12-04 11:30 4 Torshälla IBK - Nykvarns IF Svart , Sandra Gustavsson Malmköpings Sporthall
2021-12-04 11:30 4 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF , Kerrellos Jamal Malmköpings Sporthall
2021-12-04 11:55 4 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART , Sandra Gustavsson Malmköpings Sporthall
2021-12-04 11:55 4 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Torshälla IBK , Kerrellos Jamal Malmköpings Sporthall
Omgång 5
2022-01-29 09:30 5 Vakant plats - Malmköpings IBF/ Flens IBF Hammarvallen
2022-01-29 09:30 5 Nykvarns IF Svart/Vit - Telge SIBK Hammarvallen
2022-01-29 09:55 5 Nykvarns IF Vit - Vakant plats Hammarvallen
2022-01-29 09:55 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Vit Hammarvallen
2022-01-29 10:20 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Svart/Vit Hammarvallen
2022-01-29 10:20 5 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Hammarvallen
2022-01-29 10:45 5 Vakant plats - Nykvarns IF Svart/Vit Hammarvallen
2022-01-29 10:45 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Vakant plats Hammarvallen
2022-01-29 11:30 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart/Vit Hammarvallen
2022-01-29 11:30 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Telge SIBK Hammarvallen
2022-01-29 11:55 5 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Nykvarns IF Vit Hammarvallen
2022-01-29 11:55 5 Telge SIBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Hammarvallen
Omgång 6
2022-02-06 10:30 6 Nykvarns IF - Torshälla IBK Björkestahallen
2022-02-06 10:30 6 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK SVART Björkestahallen
2022-02-06 10:55 6 IFK Mariefred - Nykvarns IF Björkestahallen
2022-02-06 10:55 6 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2022-02-06 11:20 6 Torshälla IBK - IFK Mariefred Björkestahallen
2022-02-06 11:20 6 Torshälla IBK SVART - Katrineholms IBF Björkestahallen
2022-02-06 11:45 6 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART Björkestahallen
2022-02-06 11:45 6 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Björkestahallen
2022-02-06 12:40 6 IFK Mariefred - Torshälla IBK SVART Björkestahallen
2022-02-06 12:40 6 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Björkestahallen
2022-02-06 13:05 6 Nykvarns IF - Katrineholms IBF Björkestahallen
2022-02-06 13:05 6 Nykvarns IF Svart - IFK Mariefred Björkestahallen
Omgång 7
2022-03-13 10:00 7 Torshälla IBK SVART - Nykvarns IF Svart Skjulstahallen A
2022-03-13 10:00 7 Torshälla IBK - Nykvarns IF Skjulstahallen A
2022-03-13 10:25 7 IFK Mariefred - Nykvarns IF Svart Skjulstahallen A
2022-03-13 10:25 7 Vakant plats - Nykvarns IF Skjulstahallen A
2022-03-13 10:50 7 Torshälla IBK SVART - IFK Mariefred Skjulstahallen A
2022-03-13 10:50 7 Torshälla IBK - Vakant plats Skjulstahallen A
2022-03-13 11:15 7 Nykvarns IF Svart - Torshälla IBK Skjulstahallen A
2022-03-13 11:15 7 Nykvarns IF - Torshälla IBK SVART Skjulstahallen A
2022-03-13 12:00 7 IFK Mariefred - Torshälla IBK Skjulstahallen A
2022-03-13 12:00 7 Vakant plats - Torshälla IBK SVART Skjulstahallen A
2022-03-13 12:25 7 Nykvarns IF Svart - Vakant plats Skjulstahallen A
2022-03-13 12:25 7 Nykvarns IF - IFK Mariefred Skjulstahallen A
Omgång 8
2022-03-12 09:00 8 Telge SIBK - Nykvarns IF Svart/Vit Västergård Arena A
2022-03-12 09:00 8 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Vit Västergård Arena A
2022-03-12 09:25 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF - Telge SIBK Västergård Arena A
2022-03-12 09:25 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Katrineholms IBF Västergård Arena A
2022-03-12 09:50 8 Nykvarns IF Svart/Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Västergård Arena A
2022-03-12 09:50 8 Nykvarns IF Vit - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Västergård Arena A
2022-03-12 10:15 8 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Västergård Arena A
2022-03-12 10:15 8 Katrineholms IBF - Nykvarns IF Svart/Vit Västergård Arena A
2022-03-12 11:00 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Vit Västergård Arena A
2022-03-12 11:00 8 Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd - Nykvarns IF Svart/Vit Västergård Arena A
2022-03-12 11:25 8 Telge SIBK - Malmköpings IBF/ Flens IBF Röd Västergård Arena A
2022-03-12 11:25 8 Katrineholms IBF - Malmköpings IBF/ Flens IBF Västergård Arena A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis