Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 4

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
CL98IC P10/1 Jonny Karlsson jonnywalker79@hotmail.com 0739495546 Blå, Blå, Blå
CL98IC P10/2 Jonny Karlsson jonnywalker79@hotmail.com 0739495546 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Conny Karlsson conny.karlsson@klt.se 076-8516002 Röd/Svart/Röd
Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Conny Karlsson conny.karlsson@klt.se 076-8516002 Röd/Svart/Röd
FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Matheus Tholin matheus.tholin@gmail.com 0703-82 48 99 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Matheus Tholin matheus.tholin@gmail.com 0703-82 48 99 Cyan Blå, Marinblå, Marinblå
FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Johan Kling jkling82@gmail.com 070-9405172 Cyan/Vit/Vit
FBC Karlskrona P10 Robert Eriksson robert850615eriksson@gmail.com 0703145460 Orange, Svart, Svart
Westerviks IBK P10 Andreas Ek Andreasek1982@gmail.com 073-683 56 47 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-31 12:00 1 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - CL98IC P10/1 Albin Stolpe, Daniel Helge KIFAB Arena
2020-10-31 12:45 1 CL98IC P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Albin Stolpe, Daniel Helge KIFAB Arena
2020-10-31 13:30 1 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Albin Stolpe, Daniel Helge KIFAB Arena
Omgång 3
2020-10-18 12:30 3 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 , Matti Idensjö Färjehallen
2020-10-18 13:15 3 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 , Matti Idensjö Färjehallen
2020-10-18 14:00 3 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Westerviks IBK P10 , Matti Idensjö Färjehallen
Omgång 4
2020-10-25 12:30 4 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL98IC P10/1 , Max Smedfors Färjehallen
2020-10-25 13:15 4 CL98IC P10/1 - FBC Karlskrona P10 Max Smedfors Färjehallen
2020-10-25 14:00 4 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 , Max Smedfors Färjehallen
Omgång 5
2020-11-15 11:30 5 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL98IC P10/1 Falkenbergshallen
Omgång 6
2020-11-07 12:00 6 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-11-07 13:00 6 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - Westerviks IBK P10 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-11-07 14:00 6 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 7
2020-11-15 12:15 7 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Falkenbergshallen
2020-11-15 13:00 7 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Falkenbergshallen
2020-11-15 13:45 7 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - CL98IC P10/2 Falkenbergshallen
Omgång 9
2020-12-12 12:00 9 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Westerviks IBK P10 Skogshaga Sporthall
2020-12-12 13:00 9 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Skogshaga Sporthall
2020-12-12 14:00 9 Westerviks IBK P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Skogshaga Sporthall
Omgång 10
2020-11-29 12:00 10 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-11-29 13:00 10 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL98IC P10/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2020-11-29 14:00 10 CL98IC P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 12
2020-12-06 13:00 12 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/2 Vedeby Sporthall B
2020-12-06 14:00 12 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Vedeby Sporthall B
2020-12-06 15:00 12 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Karlskrona P10 Vedeby Sporthall B
Omgång 13
13 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL98IC P10/1
Omgång 14
2021-01-17 17:00 14 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Färjehallen
Omgång 15
15 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2
Omgång 16
2021-01-16 13:00 16 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - Westerviks IBK P10 Färjehallen
Omgång 17
2021-01-31 12:30 17 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Färjehallen
Omgång 18
2021-01-24 11:30 18 FBC Karlskrona P10 - CL98IC P10/1 Falkenbergshallen
Omgång 19
2021-01-31 12:00 19 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - Westerviks IBK P10 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-01-31 13:00 19 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2021-01-31 14:00 19 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 21
21 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Allaktivitetshuset, Rockneby 3-manna
Omgång 22
2021-02-13 11:00 22 Westerviks IBK P10 - CL98IC P10/2 Skogshaga Sporthall
2021-02-13 12:00 22 CL98IC P10/2 - CL98IC P10/1 Skogshaga Sporthall
2021-02-13 13:00 22 CL98IC P10/1 - Westerviks IBK P10 Skogshaga Sporthall
Omgång 23
2021-02-13 14:00 23 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 24
24 Craftstadens IBK Oskarshamn P10/1 - FBC Karlskrona P10
Omgång 25
2021-03-06 13:00 25 FBC Karlskrona P10 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 Vedeby Sporthall B
2021-03-06 14:00 25 FBC Kalmarsund Ungdom P10/1 - CL98IC P10/1 Vedeby Sporthall B
2021-03-06 15:00 25 CL98IC P10/1 - FBC Karlskrona P10 Vedeby Sporthall B
Omgång 27
2021-03-06 09:30 27 FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 - FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 Färjehallen
2021-03-06 10:15 27 FBC Kalmarsund Ungdom P10/2 - CL98IC P10/2 Färjehallen
2021-03-06 11:00 27 CL98IC P10/2 - FBC Kalmarsund Ungdom P11/3 Färjehallen
Omgång 28
28 Westerviks IBK P10 - Craftstadens IBK Oskarshamn P10/2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis