Spelprogram - Poolspel Pojkar 4-4 S Gr 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Alvesta IBK P10/1 Johan Tuneskog jtuneskog@gmail.com 079-3497581 röd, svart, svart
Alvesta IBK P10/2 Johan Tuneskog jtuneskog@gmail.com 079-3497581 röd, svart, svart
IFK Lammhult P10 Sven Björnberg Lindhult7@hotmail.com Röd, Röd, Röd
Ingelstad IBK P10-11/2 Johan Lönn j30.svensson@gmail.com Röd, Svart, Röd
Ljungby IB P10-11/1 Kristina Rönn p1011@ljungbyinnebandy.se 0704627445 Vinröd, Svart, Vinröda
Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Mörkblå, Vit, Vit
Moheda IBK P/F10 Fredrik Stigsson fredrik.stigsson@ertgodis.se 0760356709 Orange, Orange, Orange
Vislanda IF P10-11 Paul Nyh nyhpaul@gmail.com +46706417662 Röd, Vit, Röd
Värnamo IK P10/2 Andreas Holmström andreas.holmstrom@srsafety.se 0708560813 VIT, SVART, VIT
Växjö IBK Utveckling P10/1 Henrik Johansson henjo48@gmail.com Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P10/2 Björn Åberg bjorn.abergvx@hotmail.com 0703-950461 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Växjö IBK Utveckling P11/1 Mikael Oscarsson micke_osc@hotmail.com 0703227530 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Älmhults IBK P10 Mattias Emanuelsson diftian@gmail.com 073-6378563 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Älmhults IBK P11 Håkan Ohlin hakan.l.r.ohlin@gmail.com 0702075332 Svart med vit reklam, Svart med vit reklam, Svart
Öjaby Sport IBK P09-10 Maria Fyhrman f.mia@hotmail.com 0733-999337 Vit, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-31 10:00 1 Vislanda IF P10-11 - Älmhults IBK P10 Vislanda Sporthall
2020-10-31 11:00 1 Älmhults IBK P10 - Ljungby IB P10-11/1 Vislanda Sporthall
2020-10-31 12:00 1 Ljungby IB P10-11/1 - Vislanda IF P10-11 Vislanda Sporthall
Omgång 2
2020-10-31 10:45 2 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Ingelstad IBK P10-11/2 Fortnox Arena B-hall
2020-10-31 11:30 2 Ingelstad IBK P10-11/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Fortnox Arena B-hall
2020-10-31 12:15 2 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 3
2020-10-17 10:30 3 Älmhults IBK P11 - IFK Lammhult P10 Linnéhallen
2020-10-17 11:30 3 IFK Lammhult P10 - Öjaby Sport IBK P09-10 Linnéhallen
2020-10-17 12:30 3 Öjaby Sport IBK P09-10 - Älmhults IBK P11 Linnéhallen
Omgång 4
2020-10-17 10:00 4 Alvesta IBK P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Alvesta Sporthall
2020-10-17 11:00 4 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Alvesta Sporthall
2020-10-17 12:00 4 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Alvesta IBK P10/1 Alvesta Sporthall
Omgång 5
2020-10-24 10:00 5 Moheda IBK P/F10 - Alvesta IBK P10/2 Moheda Sporthall
2020-10-24 11:00 5 Alvesta IBK P10/2 - Värnamo IK P10/2 Moheda Sporthall
2020-10-24 12:00 5 Värnamo IK P10/2 - Moheda IBK P/F10 Moheda Sporthall
Omgång 6
2020-11-14 10:30 6 Älmhults IBK P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Linnéhallen
2020-11-14 11:30 6 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Älmhults IBK P11 Linnéhallen
2020-11-14 12:30 6 Älmhults IBK P11 - Älmhults IBK P10 Linnéhallen
Omgång 7
2020-11-08 11:00 7 Ljungby IB P10-11/1 - Alvesta IBK P10/1 Innebandyhallen
2020-11-08 12:15 7 Alvesta IBK P10/1 - Moheda IBK P/F10 Innebandyhallen
2020-11-08 13:30 7 Moheda IBK P/F10 - Ljungby IB P10-11/1 Innebandyhallen
Omgång 8
2020-11-15 12:00 8 Ingelstad IBK P10-11/2 - Vislanda IF P10-11 Ingelstads Sporthall
2020-11-15 12:50 8 Vislanda IF P10-11 - Öjaby Sport IBK P09-10 Ingelstads Sporthall
2020-11-15 13:40 8 Öjaby Sport IBK P09-10 - Ingelstad IBK P10-11/2 Ingelstads Sporthall
Omgång 9
2020-11-08 09:15 9 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Fortnox Arena B-hall
2020-11-08 10:00 9 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Alvesta IBK P10/2 Fortnox Arena B-hall
2020-11-08 10:45 9 Alvesta IBK P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 10
2020-11-07 12:00 10 IFK Lammhult P10 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Lammhults Sporthall
2020-11-07 13:00 10 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Värnamo IK P10/2 Lammhults Sporthall
2020-11-07 14:00 10 Värnamo IK P10/2 - IFK Lammhult P10 Lammhults Sporthall
Omgång 11
2020-11-29 10:30 11 Öjaby Sport IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Pär Lagerkvistskolan
2020-11-29 11:30 11 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Alvesta IBK P10/1 Pär Lagerkvistskolan
2020-11-29 12:30 11 Alvesta IBK P10/1 - Öjaby Sport IBK P09-10 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 12
2020-11-29 09:45 12 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Vislanda IF P10-11 Fortnox Arena B-hall
2020-11-29 10:30 12 Vislanda IF P10-11 - Älmhults IBK P11 Fortnox Arena B-hall
2020-11-29 11:15 12 Älmhults IBK P11 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 13
2020-11-29 13:00 13 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Moheda IBK P/F10 Huneskolans Sporthall
2020-11-29 14:00 13 Moheda IBK P/F10 - Älmhults IBK P10 Huneskolans Sporthall
2020-11-29 15:00 13 Älmhults IBK P10 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Huneskolans Sporthall
Omgång 14
2020-11-29 09:30 14 Alvesta IBK P10/2 - Ljungby IB P10-11/1 Alvesta Sporthall
2020-11-29 10:30 14 Ljungby IB P10-11/1 - Ingelstad IBK P10-11/2 Alvesta Sporthall
2020-11-29 11:30 14 Ingelstad IBK P10-11/2 - Alvesta IBK P10/2 Alvesta Sporthall
Omgång 15
2020-12-12 11:30 15 Värnamo IK P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Östboskolan
2020-12-12 12:30 15 Växjö IBK Utveckling P11/1 - IFK Lammhult P10 Östboskolan
2020-12-12 13:30 15 IFK Lammhult P10 - Värnamo IK P10/2 Östboskolan
Omgång 16
2021-01-10 12:00 16 Vislanda IF P10-11 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Vislanda Sporthall
2021-01-10 13:00 16 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Vislanda Sporthall
2021-01-10 14:00 16 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Vislanda IF P10-11 Vislanda Sporthall
Omgång 17
2021-01-16 10:45 17 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Ljungby IB P10-11/1 Fortnox Arena B-hall
2021-01-16 11:30 17 Ljungby IB P10-11/1 - IFK Lammhult P10 Fortnox Arena B-hall
2021-01-16 12:15 17 IFK Lammhult P10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
Omgång 18
2021-01-16 10:30 18 Älmhults IBK P11 - Ingelstad IBK P10-11/2 Linnéhallen
2021-01-16 11:30 18 Ingelstad IBK P10-11/2 - Värnamo IK P10/2 Linnéhallen
2021-01-16 12:30 18 Värnamo IK P10/2 - Älmhults IBK P11 Linnéhallen
Omgång 19
2021-01-17 09:30 19 Alvesta IBK P10/1 - Älmhults IBK P10 Alvesta Sporthall
2021-01-17 10:30 19 Älmhults IBK P10 - Alvesta IBK P10/2 Alvesta Sporthall
2021-01-17 11:30 19 Alvesta IBK P10/2 - Alvesta IBK P10/1 Alvesta Sporthall
Omgång 20
2021-01-23 10:00 20 Moheda IBK P/F10 - Öjaby Sport IBK P09-10 Moheda Sporthall
2021-01-23 11:00 20 Öjaby Sport IBK P09-10 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Moheda Sporthall
2021-01-23 12:00 20 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Moheda IBK P/F10 Moheda Sporthall
Omgång 21
2021-02-06 10:30 21 Älmhults IBK P10 - Öjaby Sport IBK P09-10 Linnéhallen
2021-02-06 11:30 21 Öjaby Sport IBK P09-10 - Värnamo IK P10/2 Linnéhallen
2021-02-06 12:30 21 Värnamo IK P10/2 - Älmhults IBK P10 Linnéhallen
Omgång 22
2021-01-31 11:00 22 Ljungby IB P10-11/1 - Älmhults IBK P11 Innebandyhallen
2021-01-31 12:15 22 Älmhults IBK P11 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Innebandyhallen
2021-01-31 13:30 22 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Ljungby IB P10-11/1 Innebandyhallen
Omgång 23
2021-01-31 11:30 23 Ingelstad IBK P10-11/2 - Alvesta IBK P10/1 Ingelstads Sporthall
2021-01-31 12:20 23 Alvesta IBK P10/1 - Vislanda IF P10-11 Ingelstads Sporthall
2021-01-31 13:10 23 Vislanda IF P10-11 - Ingelstad IBK P10-11/2 Ingelstads Sporthall
Omgång 24
2021-01-31 09:45 24 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Moheda IBK P/F10 Fortnox Arena B-hall
2021-01-31 10:30 24 Moheda IBK P/F10 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
2021-01-31 11:15 24 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 25
2021-01-30 12:00 25 IFK Lammhult P10 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Lammhults Sporthall
2021-01-30 13:00 25 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Alvesta IBK P10/2 Lammhults Sporthall
2021-01-30 14:00 25 Alvesta IBK P10/2 - IFK Lammhult P10 Lammhults Sporthall
Omgång 26
2021-02-28 13:00 26 Öjaby Sport IBK P09-10 - Ljungby IB P10-11/1 Pär Lagerkvistskolan
2021-02-28 14:00 26 Ljungby IB P10-11/1 - Växjö IBK Utveckling P11/1 Pär Lagerkvistskolan
2021-02-28 15:00 26 Växjö IBK Utveckling P11/1 - Öjaby Sport IBK P09-10 Pär Lagerkvistskolan
Omgång 27
2021-02-20 10:45 27 Växjö IBK Utveckling P10/1 - Växjö IBK Utveckling P10/2 Fortnox Arena B-hall
2021-02-20 11:30 27 Växjö IBK Utveckling P10/2 - Vislanda IF P10-11 Fortnox Arena B-hall
2021-02-20 12:15 27 Vislanda IF P10-11 - Växjö IBK Utveckling P10/1 Fortnox Arena B-hall
Omgång 28
2021-02-21 13:00 28 Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 - Ingelstad IBK P10-11/2 Huneskolans Sporthall
2021-02-21 14:00 28 Ingelstad IBK P10-11/2 - Moheda IBK P/F10 Huneskolans Sporthall
2021-02-21 15:00 28 Moheda IBK P/F10 - Markaryd/Strömsnäsbruks IBK P10-11 Huneskolans Sporthall
Omgång 29
2021-02-20 10:00 29 Alvesta IBK P10/2 - Älmhults IBK P11 Alvesta Sporthall
2021-02-20 11:00 29 Älmhults IBK P11 - Alvesta IBK P10/1 Alvesta Sporthall
2021-02-20 12:00 29 Alvesta IBK P10/1 - Alvesta IBK P10/2 Alvesta Sporthall
Omgång 30
2021-03-06 11:30 30 Värnamo IK P10/2 - Älmhults IBK P10 Östboskolan
2021-03-06 12:30 30 Älmhults IBK P10 - IFK Lammhult P10 Östboskolan
2021-03-06 13:30 30 IFK Lammhult P10 - Värnamo IK P10/2 Östboskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis