Spelprogram - Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm P12-1 Ola Kronvall Ola.kronvall@gmail.com 0704-85 89 53 Vit/Svart/Orange
FBC Engelholm P12-A Ola Kronvall Ola.kronvall@gmail.com 0704-85 89 53 Vit/Svart/Orange
FBC Engelholm P13-1 Anna Hylander anna99anna@hotmail.com 0708-716736 Vit/Svart/Orange
FBC Engelholm P13-A Anna Hylander anna99anna@hotmail.com 0708-716736 Vit/Svart/Orange
Frosta IBF P11 Thomas Skoglund t.skoglund83@gmail.com 073-368 95 07 Röd, Röd, Röd
Höganäs IBF P11 Blå Patric Lindgren patric.lindgren@teva.se 070-466 32 63 Röd/Blå/Vit
Höganäs IBF P11 Röd Patric Lindgren patric.lindgren@teva.se 070-466 32 63 Röd/Blå/Vit
Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 Fredrik Ahlin ahlin.apelryd@gmail.com 070 - 142 55 55 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 Fredrik Ahlin ahlin.apelryd@gmail.com 070 - 142 55 55 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Röke IBK P11/12 Magnus Rasmusson m.ras@live.se 0733364715 Vinrött/Svart/Svart
Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön Rasmus Camper rasmus.camper@gmail.com 070 880 81 38 Svart/Svart/Svart
Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit Rasmus Camper rasmus.camper@gmail.com 070 880 81 38 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-10 09:00 1 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - Höganäs IBF P11 Blå Åstorps Sporthall
2020-10-10 09:00 1 FBC Engelholm P13-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit Åstorps Sporthall
2020-10-10 09:45 1 Höganäs IBF P11 Blå - FBC Engelholm P13-A Åstorps Sporthall
2020-10-10 09:45 1 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Höganäs IBF P11 Röd Åstorps Sporthall
2020-10-10 10:30 1 FBC Engelholm P13-A - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön Åstorps Sporthall
2020-10-10 10:30 1 Höganäs IBF P11 Röd - FBC Engelholm P13-1 Åstorps Sporthall
Omgång 2
2020-10-10 09:15 2 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - FBC Engelholm P12-1 Munkahallen
2020-10-10 09:15 2 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - Röke IBK P11/12 Munkahallen
2020-10-10 10:00 2 FBC Engelholm P12-1 - Frosta IBF P11 Munkahallen
2020-10-10 10:00 2 Röke IBK P11/12 - FBC Engelholm P12-A Munkahallen
2020-10-10 10:45 2 Frosta IBF P11 - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 Munkahallen
2020-10-10 10:45 2 FBC Engelholm P12-A - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 Munkahallen
Omgång 3
2020-11-07 3 FBC Engelholm P13-1 - Röke IBK P11/12
2020-11-07 3 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - FBC Engelholm P13-A
2020-11-07 3 Röke IBK P11/12 - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2
2020-11-07 3 FBC Engelholm P13-A - Frosta IBF P11
2020-11-07 3 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - FBC Engelholm P13-1
2020-11-07 3 Frosta IBF P11 - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1
Omgång 4
2020-11-15 4 Höganäs IBF P11 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön
2020-11-15 4 Höganäs IBF P11 Röd - FBC Engelholm P12-1
2020-11-15 4 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - FBC Engelholm P12-A
2020-11-15 4 FBC Engelholm P12-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit
2020-11-15 4 FBC Engelholm P12-A - Höganäs IBF P11 Blå
2020-11-15 4 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Höganäs IBF P11 Röd
Omgång 5
2020-12-12 5 FBC Engelholm P12-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön
2020-12-12 5 Röke IBK P11/12 - FBC Engelholm P12-A
2020-12-12 5 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - Frosta IBF P11
2020-12-12 5 FBC Engelholm P12-A - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit
2020-12-12 5 Frosta IBF P11 - FBC Engelholm P12-1
2020-12-12 5 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Röke IBK P11/12
Omgång 6
2020-12-05 6 FBC Engelholm P13-1 - Höganäs IBF P11 Blå
2020-12-05 6 FBC Engelholm P13-A - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1
2020-12-05 6 Höganäs IBF P11 Blå - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2
2020-12-05 6 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - Höganäs IBF P11 Röd
2020-12-05 6 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - FBC Engelholm P13-1
2020-12-05 6 Höganäs IBF P11 Röd - FBC Engelholm P13-A
Omgång 7
2021-01-17 11:15 7 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - FBC Engelholm P12-A Munkahallen
2021-01-17 11:15 7 Höganäs IBF P11 Röd - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 Munkahallen
2021-01-17 12:00 7 FBC Engelholm P12-A - Höganäs IBF P11 Blå Munkahallen
2021-01-17 12:00 7 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - FBC Engelholm P12-1 Munkahallen
2021-01-17 12:45 7 Höganäs IBF P11 Blå - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 Munkahallen
2021-01-17 12:45 7 FBC Engelholm P12-1 - Höganäs IBF P11 Röd Munkahallen
Omgång 8
2021-01-23 10:00 8 Röke IBK P11/12 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön T4 Sporthall
2021-01-23 10:00 8 Frosta IBF P11 - FBC Engelholm P13-1 T4 Sporthall
2021-01-23 10:45 8 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - FBC Engelholm P13-A T4 Sporthall
2021-01-23 10:45 8 FBC Engelholm P13-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit T4 Sporthall
2021-01-23 11:30 8 FBC Engelholm P13-A - Röke IBK P11/12 T4 Sporthall
2021-01-23 11:30 8 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Frosta IBF P11 T4 Sporthall
Omgång 9
2021-01-31 13:00 9 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 Åstorps Sporthall
2021-01-31 13:00 9 FBC Engelholm P13-1 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit Åstorps Sporthall
2021-01-31 13:45 9 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - FBC Engelholm P13-A Åstorps Sporthall
2021-01-31 13:45 9 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 Åstorps Sporthall
2021-01-31 14:30 9 FBC Engelholm P13-A - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön Åstorps Sporthall
2021-01-31 14:30 9 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - FBC Engelholm P13-1 Åstorps Sporthall
Omgång 10
2021-02-14 09:30 10 Höganäs IBF P11 Röd - FBC Engelholm P12-1 Höganäs Sportcenter B
2021-02-14 09:30 10 Höganäs IBF P11 Blå - Frosta IBF P11 Höganäs Sportcenter B
2021-02-14 10:15 10 FBC Engelholm P12-1 - Röke IBK P11/12 Höganäs Sportcenter B
2021-02-14 10:15 10 Frosta IBF P11 - FBC Engelholm P12-A Höganäs Sportcenter B
2021-02-14 11:00 10 Röke IBK P11/12 - Höganäs IBF P11 Röd Höganäs Sportcenter B
2021-02-14 11:00 10 FBC Engelholm P12-A - Höganäs IBF P11 Blå Höganäs Sportcenter B
Omgång 11
2021-03-06 10:00 11 Röke IBK P11/12 - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön T4 Sporthall
2021-03-06 10:00 11 Höganäs IBF P11 Blå - Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit T4 Sporthall
2021-03-06 10:45 11 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Grön - Höganäs IBF P11 Röd T4 Sporthall
2021-03-06 10:45 11 Åstorp/Kvidinge IBS P11 Vit - Frosta IBF P11 T4 Sporthall
2021-03-06 11:30 11 Höganäs IBF P11 Röd - Röke IBK P11/12 T4 Sporthall
2021-03-06 11:30 11 Frosta IBF P11 - Höganäs IBF P11 Blå T4 Sporthall
Omgång 12
2021-03-06 10:00 12 FBC Engelholm P13-1 - Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 Strövelstorpshallen
2021-03-06 10:00 12 FBC Engelholm P13-A - FBC Engelholm P12-1 Strövelstorpshallen
2021-03-06 11:00 12 Munka Ljungby IBK Akademi P11-1 - FBC Engelholm P12-A Strövelstorpshallen
2021-03-06 11:00 12 FBC Engelholm P12-1 - Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 Strövelstorpshallen
2021-03-06 12:00 12 FBC Engelholm P12-A - FBC Engelholm P13-A Strövelstorpshallen
2021-03-06 12:00 12 Munka Ljungby IBK Akademi P11-2 - FBC Engelholm P13-1 Strövelstorpshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis