Spelprogram - Pojkar Blå B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekbackskyrkans IBK Hans Kauppila hans.kauppila@icloud.com 0700910572 Svart, Svart, Svart
IFK Gnesta Jessica Blom jessicablom75@gmail.com 070-3695751 blå
Katrineholms IBF Emma Callhammar callitzz@hotmail.com 0709520757 Vit, Svart, Svart
Nykvarns IF Magnus Karlsson magnus_z.karlsson@scania.com 0703089536 Svart/Svart/Svart
Pershagens SK Mikaela Eriksson mickis_83@hotmail.com grön, grön, grön
Strängnäs IBK Jerry Åhlen jerry.ahlen@outlook.com 0707283704 Svart
Telge SIBK Linda Lindqvist linda.lindqvist@telgesibk.se 070-544 78 52 röd/röd/vit
Torshälla IBK Röd Pierre Hagström phagstrom@hotmail.se 073-023 26 19 Röd, Svart, Svart
Torshälla IBK Röd/Vit Mikael Hagström hagstrom.mikael@gmail.com 0731428751 röd/svart/svart
Trosa Edanö IBK Daniel Mickelsson Mickelsson.daniel@outlook.com Svart, svart, svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 2
2020-10-10 10:30 2 Pershagens SK - Torshälla IBK Röd/Vit Josef Johancsik, Kjell-olof Ingvar Rolin Pershagens Sporthall
2020-10-10 10:45 2 Nykvarns IF - Ekbackskyrkans IBK Göran Engfors, Peter Sigurbjörnsson Björkestahallen
2020-10-10 11:00 2 Telge SIBK - IFK Gnesta Amanda Sigurbjörnsson, Michaela Sigurbjörnsson Västergård Arena A
2020-10-11 13:30 2 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Röd Tindra Sigurbjörnsson, Hailie Jalkebo Karinslundshallen
Omgång 3
2020-10-17 10:00 3 IFK Gnesta - Trosa Edanö IBK Niclas Andersson, Magnus Appelkvist Gnesta Sporthall
2020-10-18 09:30 3 Torshälla IBK Röd - Nykvarns IF Adam Mejenqvist, Casper Larsson Skjulstahallen A
2020-10-18 10:45 3 Torshälla IBK Röd/Vit - Katrineholms IBF Kevin Bergman, Adam Mejenqvist Skjulstahallen A
2020-10-18 16:30 3 Telge SIBK - Strängnäs IBK Ingela Hedlund, Kjell-olof Ingvar Rolin Västergård Arena A
Omgång 4
2020-10-24 10:00 4 Pershagens SK - Trosa Edanö IBK Ivan Wahlström, Mathias Lindvall Pershagens Sporthall
2020-10-24 10:00 4 Ekbackskyrkans IBK - Torshälla IBK Röd/Vit Daniel Jävergren, Anton Carlsson Vingåkers Sporthall 7
2020-10-25 14:15 4 Nykvarns IF - Telge SIBK Alva Kasselskog, Felizia Eriksson Björkestahallen
Omgång 5
2020-11-07 5 IFK Gnesta - Pershagens SK Gnesta Sporthall
2020-11-07 14:00 5 Trosa Edanö IBK - Katrineholms IBF Hedebyhallen
2020-11-08 5 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Karinslundshallen
Omgång 6
2020-11-15 6 Nykvarns IF - IFK Gnesta Björkestahallen
2020-11-15 6 Katrineholms IBF - Pershagens SK Duveholmshallen C
2020-11-15 15:00 6 Torshälla IBK Röd/Vit - Telge SIBK Skjulstahallen A
Omgång 7
2020-11-21 09:00 7 Strängnäs IBK - Torshälla IBK Röd/Vit Thomas Arena
2020-11-21 11:00 7 Trosa Edanö IBK - Torshälla IBK Röd Hedebyhallen
2020-11-21 11:30 7 Pershagens SK - Ekbackskyrkans IBK Pershagens Sporthall
Omgång 8
2020-11-28 10:30 8 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Västergård Arena A
2020-11-28 12:15 8 Torshälla IBK Röd/Vit - Nykvarns IF Skjulstahallen A
2020-11-28 13:30 8 Torshälla IBK Röd - Pershagens SK Skjulstahallen A
2020-11-29 15:30 8 Ekbackskyrkans IBK - Katrineholms IBF Vingåkers Sporthall
Omgång 9
2020-12-05 10:15 9 IFK Gnesta - Ekbackskyrkans IBK Gnesta Sporthall
2020-12-06 12:30 9 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Röd Duveholmshallen C
2020-12-06 13:30 9 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Karinslundshallen
Omgång 10
2020-12-12 09:00 10 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Hedebyhallen
2020-12-12 11:00 10 Telge SIBK - Katrineholms IBF Västergård Arena A
2020-12-13 10:00 10 Torshälla IBK Röd/Vit - IFK Gnesta Skjulstahallen A
2020-12-13 11:15 10 Torshälla IBK Röd - Ekbackskyrkans IBK Skjulstahallen A
2020-12-13 13:30 10 Strängnäs IBK - Pershagens SK Karinslundshallen
Omgång 11
2020-12-19 10:00 11 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd Gnesta Sporthall
2020-12-19 10:00 11 Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Vingåkers Sporthall
2020-12-19 11:00 11 Katrineholms IBF - Strängnäs IBK Duveholmshallen A
Omgång 13
2021-01-16 09:00 13 IFK Gnesta - Telge SIBK Gnesta Sporthall
2021-01-17 11:15 13 Torshälla IBK Röd - Strängnäs IBK Skjulstahallen A
2021-01-17 12:30 13 Torshälla IBK Röd/Vit - Pershagens SK Skjulstahallen A
2021-01-17 14:45 13 Ekbackskyrkans IBK - Nykvarns IF Vingåkers Sporthall
Omgång 14
2021-01-23 09:30 14 Trosa Edanö IBK - IFK Gnesta Hedebyhallen
2021-01-23 10:45 14 Nykvarns IF - Torshälla IBK Röd Björkestahallen
2021-01-23 11:30 14 Katrineholms IBF - Torshälla IBK Röd/Vit Duveholmshallen A
2021-01-24 10:15 14 Strängnäs IBK - Telge SIBK Thomas Arena
Omgång 15
2021-01-30 11:15 15 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Gnesta Sporthall
2021-01-31 09:00 15 Telge SIBK - Nykvarns IF Västergård Arena A
2021-01-31 11:15 15 Torshälla IBK Röd/Vit - Ekbackskyrkans IBK Skjulstahallen A
2021-01-31 15:00 15 Trosa Edanö IBK - Pershagens SK Hedebyhallen
Omgång 16
2021-02-06 10:00 16 Pershagens SK - IFK Gnesta Pershagens Sporthall
2021-02-07 12:30 16 Katrineholms IBF - Trosa Edanö IBK Duveholmshallen A
Omgång 17
2021-02-13 10:30 17 IFK Gnesta - Nykvarns IF Gnesta Sporthall
2021-02-13 12:30 17 Pershagens SK - Katrineholms IBF Pershagens Sporthall
2021-02-14 12:30 17 Telge SIBK - Torshälla IBK Röd/Vit Västergård Arena A
Omgång 18
2021-02-21 11:15 18 Torshälla IBK Röd/Vit - Strängnäs IBK Skjulstahallen A
2021-02-21 12:30 18 Katrineholms IBF - IFK Gnesta Duveholmshallen A
2021-02-21 12:30 18 Torshälla IBK Röd - Trosa Edanö IBK Skjulstahallen A
2021-02-21 13:45 18 Ekbackskyrkans IBK - Pershagens SK Vingåkers Sporthall
Omgång 19
2021-03-06 11:30 19 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Hedebyhallen
2021-03-06 12:00 19 Pershagens SK - Torshälla IBK Röd Pershagens Sporthall
2021-03-07 10:30 19 Nykvarns IF - Torshälla IBK Röd/Vit Björkestahallen
2021-03-07 13:30 19 Katrineholms IBF - Ekbackskyrkans IBK Duveholmshallen A
Omgång 20
2021-03-13 09:30 20 Telge SIBK - Pershagens SK Västergård Arena A
2021-03-13 11:30 20 Trosa Edanö IBK - Strängnäs IBK Hedebyhallen
2021-03-13 15:30 20 Ekbackskyrkans IBK - IFK Gnesta Vingåkers Sporthall
2021-03-14 11:15 20 Torshälla IBK Röd - Katrineholms IBF Skjulstahallen A
Omgång 21
2021-03-20 11:30 21 IFK Gnesta - Torshälla IBK Röd/Vit Gnesta Sporthall
2021-03-20 13:00 21 Nykvarns IF - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
2021-03-20 14:30 21 Ekbackskyrkans IBK - Torshälla IBK Röd Vingåkers Sporthall
2021-03-21 10:30 21 Pershagens SK - Strängnäs IBK Pershagens Sporthall
Omgång 22
2021-03-27 09:15 22 Strängnäs IBK - Katrineholms IBF Thomas Arena
2021-03-27 10:30 22 Telge SIBK - Ekbackskyrkans IBK Västergård Arena A
2021-03-27 11:00 22 Pershagens SK - Nykvarns IF Pershagens Sporthall
2021-03-28 10:00 22 Torshälla IBK Röd - IFK Gnesta Skjulstahallen A

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis