Spelprogram - Knattespelen Pojkar Blå Medel

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Grön, Grön, Vit
Borlänge IBK Michael Danielsson Michael.Danielsson@ssab.com 073-6669959 Svart/Svart/Svart
Hälsinggårdens AIK Röd, svart, svart
IBF Borlänge Andreas Andersson Andyy26@icloud.com 0723585606 Blå/Blå/Blå
IBF Falun Ungdom Rosa, Rosa, Svart
IBF Falun Ungdom 0809 Rosa, Rosa, Svart
IBF Gagnef Orange, Svart, Svart
IBF Hedemora Röd, Röd, Röd
IBF Ludvika Svart, Svart, Svart
IBF Säter Micael Gustafsson Morelius micael.morelius@gmail.com 0702701136 Blå med svarta ränder/Svart/Svart
Insjön/Leksand Vit, Blå, Blå
Insjön/Leksand Svart Anders Wigström anders@wigstrom.com 070-6674545 Svart/Svart/Svart
KAIS Mora UIF Anna Norlin a.norlin@gmail.com 073 - 577 89 44 Röd/Svart/Svart
KFUM Falun röd, svart, svart
Krylbo AIS Svart, Svart, Svart
Krylbo AIS Vit Svart, Svart, Svart
Smedjebackens IBK Svart, Svart, Svart
Älvdalens IF Henrik Skottheim henke@ymse.com 0703542447 Vit/Röd/Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-03-07 13:45 1 IBF Falun Ungdom - Smedjebackens IBK Noah Von Sicard, Alfred Pettersson Gruvrisskolan
2020-03-07 14:15 1 Krylbo AIS - Insjön/Leksand Svart Bianca Papmehl-Dufay, Herman Andersson Lugnet A
2020-03-07 14:15 1 Borlänge IBK - IBF Hedemora Max Nygren, Mio Björklunds Lugnet B
2020-03-07 14:30 1 IBF Falun Ungdom 0809 - Insjön/Leksand Alfred Pettersson, Noah Von Sicard Gruvrisskolan
2020-03-07 15:00 1 KFUM Falun - IBF Ludvika Herman Andersson, Bianca Papmehl-Dufay Lugnet A
2020-03-07 15:00 1 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF Max Nygren, Mio Björklunds Lugnet B
2020-03-07 15:00 1 IBF Gagnef - IBF Säter Gustaf Österberg, Kim Develius Lugnet C
2020-03-07 15:00 1 Hälsinggårdens AIK - Älvdalens IF Oskar Gezelius, Hannes Pettersson Lugnet D
2020-03-07 16:00 1 Krylbo AIS Vit - Bjursås IK Olle Gahnshag, Gustav Grannas Lugnet A
Omgång 2
2020-03-07 16:00 2 Smedjebackens IBK - Krylbo AIS Gustav Wahlström, Isac Jansson Lugnet D
2020-03-07 16:45 2 Insjön/Leksand Svart - Borlänge IBK Olle Gahnshag, Gustav Grannas Lugnet A
2020-03-07 16:45 2 IBF Hedemora - IBF Falun Ungdom Bianca Papmehl-Dufay, Herman Andersson Lugnet B
2020-03-07 16:45 2 IBF Ludvika - IBF Borlänge Edwin Hermansson, Wilhelm Lundkvist Lugnet C
2020-03-07 16:45 2 KAIS Mora UIF - IBF Falun Ungdom 0809 Isac Jansson, Gustav Wahlström Lugnet D
2020-03-07 17:30 2 Insjön/Leksand - KFUM Falun Oskar Gezelius, Hannes Pettersson Lugnet A
2020-03-07 17:30 2 IBF Säter - Krylbo AIS Vit Herman Andersson, Bianca Papmehl-Dufay Lugnet B
2020-03-07 17:30 2 Älvdalens IF - IBF Gagnef Max Nygren, Mio Björklunds Lugnet C
2020-03-07 17:30 2 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK Kim Develius, Gustaf Österberg Lugnet D
Omgång 3
2020-03-07 18:15 3 IBF Falun Ungdom - Insjön/Leksand Svart Max Nygren, Mio Björklunds Lugnet C
2020-03-07 18:15 3 Krylbo AIS - IBF Hedemora Gustaf Österberg, Kim Develius Lugnet D
2020-03-07 18:15 3 Borlänge IBK - Smedjebackens IBK Isac Jansson, Gustav Wahlström Guide Arena 1
2020-03-07 19:00 3 IBF Falun Ungdom 0809 - IBF Ludvika Edwin Hermansson, Wilhelm Lundkvist Lugnet A
2020-03-07 19:00 3 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Oskar Gezelius, Hannes Pettersson Lugnet B
2020-03-07 19:00 3 IBF Borlänge - Insjön/Leksand Max Nygren, Mio Björklunds Lugnet C
2020-03-07 19:00 3 Krylbo AIS Vit - Älvdalens IF Kim Develius, Gustaf Österberg Lugnet D
2020-03-07 19:00 3 Hälsinggårdens AIK - IBF Säter Isac Jansson, Gustav Wahlström Guide Arena 1
2020-03-07 19:00 3 IBF Gagnef - Bjursås IK Bianca Papmehl-Dufay, Herman Andersson Guide Arena 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis