Spelprogram - Pojkar Blå Serie 2 Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK Svart/röd, Svart/röd, Svart
Grums IBK Sandra Hempel hempelsandramaria@gmail.com 073-947 36 91 Orange, Svart, Svart
Nordmarkens IBF Röd Joakim Nilsson joakim.nilsson85@gmail.com 0738398185 Svart , Svart, Svart
Nordmarkens IBF Svart Joakim Nilsson joakim.nilsson85@gmail.com 0738398185 Svart , Svart, Svart
Säffle SK Åsa Pettersson aasa.pettersson@gmail.com 0703044845 Orange , Marinblå , Orange
Åmotfors IF Björn Engmark 0702829442 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:00 1 Åmotfors IF - Arvika IBF Gärdeshallen
2023-10-14 13:00 1 Billingsfors IBK - Grums IBK Billingsfors Bollhall 50
2023-10-15 11:30 1 Säffle SK - Nordmarkens IBF Röd Tegnérhallen
Omgång 2
2023-10-21 13:30 2 Grums IBK - Säffle SK William Enemark, Max Löfgren Grums Sporthall
2023-10-22 15:00 2 Nordmarkens IBF Röd - Billingsfors IBK Isaac Bryntesson, William Johansson Årjängs Sporthall A
2023-10-22 17:00 2 Nordmarkens IBF Svart - Åmotfors IF Arvid Nilsson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
Omgång 3
2023-10-28 15:00 3 Billingsfors IBK - Åmotfors IF Billingsfors Bollhall
2023-10-28 15:15 3 Grums IBK - Arvika IBF William Enemark, Max Löfgren Grums Sporthall
2023-10-29 10:00 3 Nordmarkens IBF Svart - Nordmarkens IBF Röd Årjängs Sporthall A
Omgång 4
2023-11-12 11:00 4 Åmotfors IF - Grums IBK Albin Olsson, Daniel Boya Gärdeshallen
2023-11-12 11:00 4 Säffle SK - Nordmarkens IBF Svart Tegnérhallen
2023-11-12 14:00 4 Billingsfors IBK - Arvika IBF Billingsfors Bollhall
Omgång 5
2023-11-18 13:30 5 Arvika IBF - Säffle SK Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-11-19 15:00 5 Nordmarkens IBF Röd - Åmotfors IF William Johansson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
2023-11-19 17:00 5 Nordmarkens IBF Svart - Billingsfors IBK Isaac Bryntesson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
Omgång 6
2023-11-26 10:00 6 Nordmarkens IBF Röd - Arvika IBF Odin Bryntesson, Melwin Hodzic Årjängs Sporthall A
2023-11-26 12:00 6 Nordmarkens IBF Svart - Grums IBK Elias Arnesen, Emma Paulsen Svensson Årjängs Sporthall A
2023-11-26 15:00 6 Säffle SK - Åmotfors IF Tegnérhallen
Omgång 7
2023-12-09 13:30 7 Grums IBK - Nordmarkens IBF Röd Max Löfgren, Joel Bäcklund Grums Sporthall
2023-12-10 14:45 7 Billingsfors IBK - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2023-12-10 15:00 7 Arvika IBF - Nordmarkens IBF Svart Meja Skoglund, Klara Andersson Strandhallen Arvika
Omgång 8
2023-12-16 13:30 8 Arvika IBF - Åmotfors IF Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-12-17 10:00 8 Grums IBK - Billingsfors IBK Victor Sik, Max Löfgren Grums Sporthall
2023-12-17 12:00 8 Nordmarkens IBF Röd - Säffle SK Arvid Nilsson, Isaac Bryntesson Årjängs Sporthall A
Omgång 9
2024-01-19 18:00 9 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Röd Billingsfors Bollhall
2024-01-20 11:00 9 Åmotfors IF - Nordmarkens IBF Svart Albin Olsson, Daniel Boya Gärdeshallen
2024-01-21 13:00 9 Säffle SK - Grums IBK Tegnérhallen
Omgång 10
2024-01-27 10:30 10 Arvika IBF - Grums IBK Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2024-01-28 10:00 10 Nordmarkens IBF Röd - Nordmarkens IBF Svart Årjängs Sporthall A
2024-01-28 11:00 10 Åmotfors IF - Billingsfors IBK Albin Olsson, Daniel Boya Gärdeshallen
Omgång 11
2024-02-03 13:00 11 Arvika IBF - Billingsfors IBK Nova Östberg, Klara Andersson Strandhallen Arvika
2024-02-04 10:00 11 Grums IBK - Åmotfors IF Joel Bäcklund, Victor Sik Grums Sporthall
2024-02-04 12:00 11 Nordmarkens IBF Svart - Säffle SK Odin Bryntesson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
Omgång 12
2024-02-10 11:00 12 Åmotfors IF - Nordmarkens IBF Röd Peter Berntsson, Lars Room Gärdeshallen
2024-02-11 13:00 12 Säffle SK - Arvika IBF Tegnérhallen
2024-02-24 11:00 12 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Svart Billingsfors Bollhall
Omgång 13
2024-02-17 10:00 13 Arvika IBF - Nordmarkens IBF Röd Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2024-02-17 11:00 13 Åmotfors IF - Säffle SK Gärdeshallen
2024-02-17 13:30 13 Grums IBK - Nordmarkens IBF Svart Victor Henriksson, Milton Svensson Grums Sporthall
Omgång 14
2024-03-10 10:00 14 Nordmarkens IBF Röd - Grums IBK Emma Paulsen Svensson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
2024-03-10 12:00 14 Nordmarkens IBF Svart - Arvika IBF Isaac Bryntesson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
2024-03-10 13:00 14 Säffle SK - Billingsfors IBK Tegnérhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis