Spelprogram - Pojkar Grön A

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hölö-Mörkö IF Anna Andersson Forsberg annaforsberg@aol.com 0704928786 Kornblå/Kornblå/Kornblå
IFK Gnesta Graham Norris Gnorris0172@gmail.com Blå/vit, blå, blå
IFK Mariefred Caroline Sebö carolinesebo@hotmail.com 0733604219 blå/vit/blå
IK Standard Joachim Eriksson jeriksson069@gmail.com 0767699180 Svart/Svart/Svart
Järna SK Caroline Fristedt carolinefristedt@outlook.com 0704716606 Röd, Röd, Röd
Järna SK Röd Caroline Fristedt carolinefristedt@outlook.com 0704716606 Röd, Röd, Röd
Mesta IBK Johanna Schiller johannalindahl87@live.se Svart/Svart/Svart
Mesta IBK Svart Johanna Schiller johannalindahl87@live.se Svart/Svart/Svart
Nykvarns IF Martin Lampinen martin.lampinen@gmail.com 0736504844 Svart/Svart/Svart
Onyx IBS Andreas Berg Regner Berg.regner@gmail.com Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Orange Andreas Berg Regner Berg.regner@gmail.com Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Orange/svart Andreas Berg Regner Berg.regner@gmail.com Orange/Svart/Svart
Onyx IBS Svart Andreas Berg Regner Berg.regner@gmail.com Orange/Svart/Svart
Strängnäs IBK Martin Lärnestad martin.larnestad@gmail.com 0739131451 Röd, Röd, Röd
Strängnäs IBK Röd Martin Lärnestad martin.larnestad@gmail.com 0739131451 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Camilla Hammarström c.hammarstrom@hotmail.com 0736905652 Röd, Röd, Vita
Telge SIBK Röd Camilla Hammarström c.hammarstrom@hotmail.com 0736905652 Röd/Röd/Vita
Trosa Edanö IBK Robert Bergström janrobertbergstrom@gmail.com 079-066 36 46 SVART/SVART/SVART
Trosa Edanö IBK Svart Robert Bergström janrobertbergstrom@gmail.com 079-066 36 46 SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-24 10:00 1 IFK Mariefred - Telge SIBK Röd Enya Englund, Johanna Florens Hammarens IP
2021-10-24 10:45 1 Trosa Edanö IBK - Telge SIBK Enya Englund, Linnea Omberg Hammarens IP
2021-10-24 11:30 1 IFK Mariefred - Telge SIBK Johanna Florens, Linnea Omberg Hammarens IP
2021-10-24 12:15 1 Telge SIBK Röd - Trosa Edanö IBK Enya Englund, Johanna Florens Hammarens IP
2021-10-24 13:00 1 Telge SIBK - Telge SIBK Röd Enya Englund, Linnea Omberg Hammarens IP
2021-10-24 13:45 1 Trosa Edanö IBK - IFK Mariefred Johanna Florens, Linnea Omberg Hammarens IP
Omgång 2
2021-10-31 09:30 2 Strängnäs IBK Röd - Mesta IBK Svart Vilhelm Stegborg, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
2021-10-31 11:00 2 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Oscar Löving, Vilhelm Stegborg Thomas Arena
2021-10-31 12:30 2 Onyx IBS - Strängnäs IBK Röd Oscar Löving, Michaela Sigurbjörnsson Thomas Arena
Omgång 3
2021-11-13 13:15 3 Mesta IBK - IK Standard Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-11-13 14:00 3 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Orange/svart Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-11-13 14:45 3 Mesta IBK - Onyx IBS Orange/svart Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-11-13 15:30 3 IK Standard - Hölö-Mörkö IF Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-11-13 16:15 3 Onyx IBS Orange/svart - IK Standard Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
2021-11-13 17:00 3 Hölö-Mörkö IF - Mesta IBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Skjulstahallen A
Omgång 4
2021-10-30 10:30 4 Nykvarns IF - IFK Gnesta Axel Andersen, Kasper Olofsson Neogard Björkestahallen
2021-10-30 12:00 4 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Axel Andersen, Axel Haag Björkestahallen
2021-10-30 13:30 4 Nykvarns IF - Onyx IBS Orange Kasper Olofsson Neogard, Axel Haag Björkestahallen
Omgång 5
2021-11-20 09:00 5 Telge SIBK Röd - Telge SIBK Västergård Arena A
2021-11-20 09:45 5 Mesta IBK - Nykvarns IF Sofia Nilsson, Linnea Omberg Västergård Arena A
2021-11-20 10:30 5 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Ayla Hämäläinen, Linnea Omberg Västergård Arena A
2021-11-20 11:15 5 Telge SIBK - Mesta IBK Ayla Hämäläinen, Sofia Nilsson Västergård Arena A
2021-11-20 12:00 5 Nykvarns IF - Telge SIBK Linnea Omberg, Sofia Nilsson Västergård Arena A
2021-11-20 12:45 5 Mesta IBK - Telge SIBK Röd Ayla Hämäläinen, Linnea Omberg Västergård Arena A
Omgång 6
2021-11-20 09:00 6 Trosa Edanö IBK - Trosa Edanö IBK Svart Alice Grafford, Tilda Vildelin Hedebyhallen
2021-11-20 09:45 6 IK Standard - Onyx IBS Svart Alice Grafford, Tilda Vildelin Hedebyhallen
2021-11-20 10:30 6 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Svart Alice Grafford, Tilda Vildelin Hedebyhallen
2021-11-20 11:15 6 Trosa Edanö IBK Svart - IK Standard Fanny Strandgren, Ida Anrell Hedebyhallen
2021-11-20 12:00 6 Onyx IBS Svart - Trosa Edanö IBK Svart Fanny Strandgren, Ida Anrell Hedebyhallen
2021-11-20 12:45 6 IK Standard - Trosa Edanö IBK Fanny Strandgren, Ida Anrell Hedebyhallen
Omgång 7
2021-11-20 09:00 7 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Emilia Brunzell, Johanna-Louise Wiberg Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 09:45 7 Strängnäs IBK Röd - Järna SK Röd Emilia Brunzell, Johanna-Louise Wiberg Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 10:30 7 Hölö-Mörkö IF - Järna SK Röd Emilia Brunzell, Johanna-Louise Wiberg Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 11:15 7 Onyx IBS - Strängnäs IBK Röd Emilia Brunzell, Johanna-Louise Wiberg Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 12:00 7 Järna SK Röd - Onyx IBS Emilia Brunzell, Johanna-Louise Wiberg Hölö Allaktivitetshall
2021-11-20 12:45 7 Strängnäs IBK Röd - Hölö-Mörkö IF Emilia Brunzell, Johanna-Louise Wiberg Hölö Allaktivitetshall
Omgång 8
2021-11-27 09:30 8 Onyx IBS Orange/svart - IFK Mariefred Jacob Lindblom, Erik Ljung Gripenskolan
2021-11-27 10:15 8 Järna SK - IFK Gnesta Anton Pettersson-Lailang, Erik Ljung Gripenskolan
2021-11-27 11:00 8 Onyx IBS Orange/svart - IFK Gnesta Anton Pettersson-Lailang, Jacob Lindblom Gripenskolan
2021-11-27 11:45 8 IFK Mariefred - Järna SK Erik Ljung, Jacob Lindblom Gripenskolan
2021-11-27 12:30 8 IFK Gnesta - IFK Mariefred Erik Ljung, Anton Pettersson-Lailang Gripenskolan
2021-11-27 13:15 8 Järna SK - Onyx IBS Orange/svart Jacob Lindblom, Anton Pettersson-Lailang Gripenskolan
Omgång 9
2022-01-23 10:30 9 Strängnäs IBK Röd - Nykvarns IF Karinslundshallen
2022-01-23 11:15 9 Mesta IBK - Onyx IBS Svart Karinslundshallen
2022-01-23 12:00 9 Strängnäs IBK Röd - Onyx IBS Svart Karinslundshallen
2022-01-23 12:45 9 Nykvarns IF - Mesta IBK Karinslundshallen
2022-01-23 13:30 9 Onyx IBS Svart - Nykvarns IF Karinslundshallen
2022-01-23 14:15 9 Mesta IBK - Strängnäs IBK Röd Karinslundshallen
Omgång 10
2022-01-22 09:15 10 Onyx IBS - IFK Mariefred Gripenskolan
2022-01-22 10:00 10 Trosa Edanö IBK - Vakant plats Gripenskolan
2022-01-22 10:45 10 Onyx IBS - Vakant plats Gripenskolan
2022-01-22 11:30 10 IFK Mariefred - Trosa Edanö IBK Gripenskolan
2022-01-22 12:15 10 Vakant plats - IFK Mariefred Gripenskolan
2022-01-22 13:00 10 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Gripenskolan
Omgång 11
2022-01-22 10:00 11 IK Standard - IFK Gnesta Hållstahallen
2022-01-22 10:45 11 Hölö-Mörkö IF - Onyx IBS Orange Hållstahallen
2022-01-22 11:30 11 IK Standard - Onyx IBS Orange Hållstahallen
2022-01-22 12:15 11 IFK Gnesta - Hölö-Mörkö IF Hållstahallen
2022-01-22 13:00 11 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Hållstahallen
2022-01-22 13:45 11 Hölö-Mörkö IF - IK Standard Hållstahallen
Omgång 12
2022-01-16 08:30 12 Telge SIBK - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2022-01-16 09:15 12 Onyx IBS Orange/svart - Järna SK Röd Västergård Arena A
2022-01-16 10:00 12 Telge SIBK - Järna SK Röd Västergård Arena A
2022-01-16 10:45 12 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Orange/svart Västergård Arena A
2022-01-16 11:30 12 Järna SK Röd - Telge SIBK Röd Västergård Arena A
2022-01-16 12:15 12 Onyx IBS Orange/svart - Telge SIBK Västergård Arena A
Omgång 13
2022-02-06 09:00 13 Järna SK - Strängnäs IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2022-02-06 09:45 13 Trosa Edanö IBK - Onyx IBS Hölö Allaktivitetshall
2022-02-06 10:30 13 Järna SK - Onyx IBS Hölö Allaktivitetshall
2022-02-06 11:15 13 Strängnäs IBK Röd - Trosa Edanö IBK Hölö Allaktivitetshall
2022-02-06 12:00 13 Onyx IBS - Strängnäs IBK Röd Hölö Allaktivitetshall
2022-02-06 12:45 13 Trosa Edanö IBK - Järna SK Hölö Allaktivitetshall
Omgång 14
2022-02-20 10:00 14 IFK Gnesta - IFK Mariefred Gnesta Sporthall
2022-02-20 10:45 14 Järna SK Röd - Mesta IBK Gnesta Sporthall
2022-02-20 11:30 14 IFK Gnesta - Mesta IBK Gnesta Sporthall
2022-02-20 12:15 14 IFK Mariefred - Järna SK Röd Gnesta Sporthall
2022-02-20 13:00 14 Mesta IBK - IFK Mariefred Gnesta Sporthall
2022-02-20 13:45 14 Järna SK Röd - IFK Gnesta Gnesta Sporthall
Omgång 15
2022-02-20 13:30 15 Strängnäs IBK - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2022-02-20 14:15 15 IK Standard - Onyx IBS Svart Thomas Arena
2022-02-20 15:00 15 Strängnäs IBK - Onyx IBS Svart Thomas Arena
2022-02-20 15:45 15 Telge SIBK Röd - IK Standard Thomas Arena
2022-02-20 16:30 15 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Röd Thomas Arena
2022-02-20 17:15 15 IK Standard - Strängnäs IBK Thomas Arena
Omgång 16
2022-02-12 09:30 16 Onyx IBS Orange - Nykvarns IF Gripenskolan
2022-02-12 10:15 16 Mesta IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Gripenskolan
2022-02-12 11:00 16 Onyx IBS Orange - Hölö-Mörkö IF Gripenskolan
2022-02-12 11:45 16 Nykvarns IF - Mesta IBK Svart Gripenskolan
2022-02-12 12:30 16 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Gripenskolan
2022-02-12 13:15 16 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Orange Gripenskolan
Omgång 17
2022-03-12 12:00 17 Järna SK Röd - Mesta IBK Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 12:45 17 Onyx IBS Orange - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 13:30 17 Järna SK Röd - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 14:15 17 Mesta IBK - Onyx IBS Orange Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 15:00 17 Hölö-Mörkö IF - Mesta IBK Hölö Allaktivitetshall
2022-03-12 15:45 17 Onyx IBS Orange - Järna SK Röd Hölö Allaktivitetshall
Omgång 18
2022-03-12 09:30 18 Onyx IBS Svart - Telge SIBK Gripenskolan
2022-03-12 10:15 18 Telge SIBK Röd - Järna SK Gripenskolan
2022-03-12 11:00 18 Onyx IBS Svart - Järna SK Gripenskolan
2022-03-12 11:45 18 Telge SIBK - Telge SIBK Röd Gripenskolan
2022-03-12 12:30 18 Järna SK - Telge SIBK Gripenskolan
2022-03-12 13:15 18 Telge SIBK Röd - Onyx IBS Svart Gripenskolan
Omgång 19
2022-03-19 12:00 19 IFK Mariefred - Nykvarns IF Hammarens IP
2022-03-19 12:45 19 IK Standard - Onyx IBS Hammarens IP
2022-03-19 13:30 19 IFK Mariefred - Onyx IBS Hammarens IP
2022-03-19 14:15 19 Nykvarns IF - IK Standard Hammarens IP
2022-03-19 15:00 19 Onyx IBS - Nykvarns IF Hammarens IP
2022-03-19 15:45 19 IK Standard - IFK Mariefred Hammarens IP
Omgång 20
2022-03-20 09:30 20 Strängnäs IBK - Onyx IBS Orange/svart Thomas Arena
2022-03-20 10:15 20 IFK Gnesta - Mesta IBK Svart Thomas Arena
2022-03-20 11:00 20 Strängnäs IBK - Mesta IBK Svart Thomas Arena
2022-03-20 11:45 20 Onyx IBS Orange/svart - IFK Gnesta Thomas Arena
2022-03-20 12:30 20 Mesta IBK Svart - Onyx IBS Orange/svart Thomas Arena
2022-03-20 13:15 20 IFK Gnesta - Strängnäs IBK Thomas Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis