Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Floda IBK Ville Ekener ville.ekener@flodaibk.se 0721-680085 Vit/Vit/Vit
Fristads GoIF Lena Gustafsson lm.gustafsson@hotmail.com 0730914166 Grön/Svart/Grön
Hagfors IBS Jananders Larsson jananders.larsson54@icloud.com 0703184354 Röd, vit, röd
IBK Alingsås Niklas Bengtsson niklas.bengtsson88@gmail.com 0708141774 Blå/blå/blå
IBK Kungälv Anders Nilsson anders.nilsson2@skola.kungalv.se 0706-392045 vit/svart/svart
IBK Lidköping Jonas Fredrik Antonsson jantonsson1980@gmail.com 0702-941 577 Röd/Röd/Vita
IBK Lockerud Mariestad Johan Libäck johanliback_@hotmail.com 0730 75 19 20 Röd,röd,röd
Karlstad IBF Ungdom Oskar Moberg o_moberg@live.se 070-5777485 Blå/Svart/Blå
Nilsby IK Robin Granlund robin.granlund1988@gmail.com Blå/Blå/Vit
Sandareds IBS Fredrik Langmead fredrik.langmead@swedac.se Svart/Svart/Svart
Skoghalls IBK Björn Haevaker bjorn.haevaker@addoceo.se 070-1806546 Blå/Blå/Blå
Stenungsunds IBK Roine Andersson roine.andersson@akvarellmuseet.org 0706-674495 blå/svart svarta svarta

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis