Omgång 1 |
2008-10-04 09:40 |
1 |
Lindome IBK Lila - Partille IBS Partille |
2 - 2 |
|
Almåshallen B |
|
2008-10-04 18:00 |
1 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Mölndals IBF 1 |
4 - 6 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2008-10-05 10:00 |
1 |
Lindås IBK Svart - Frölunda IBK |
11 - 4 |
|
Önneredsskolan |
|
2008-10-05 17:20 |
1 |
FBC Lerum Black - Öckerö IBK |
8 - 4 |
|
Rydsbergshallen |
|
Omgång 2 |
2008-10-11 10:00 |
2 |
Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
7 - 12 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2008-10-11 10:10 |
2 |
Mölndals IBF 1 - IBK Göteborg 2 |
2 - 10 |
|
Katrinebergshallen |
|
2008-10-12 13:10 |
2 |
Partille IBS Partille - FBC Lerum Black |
4 - 7 |
|
Lexby Idrottshall |
|
2008-10-12 13:20 |
2 |
Frölunda IBK - Lindome IBK Lila |
4 - 4 |
|
Flatåsskolan |
|
Omgång 3 |
2008-10-18 12:00 |
3 |
Mölndals IBF 1 - Öckerö IBK |
7 - 1 |
|
Katrinebergshallen |
|
2008-10-18 15:10 |
3 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Partille IBS Partille |
8 - 1 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2008-10-19 14:20 |
3 |
FBC Lerum Black - Frölunda IBK |
9 - 4 |
|
Rydsbergshallen |
|
2008-10-19 16:50 |
3 |
IBK Göteborg 2 - Lindås IBK Svart |
4 - 1 |
|
Svingelns Sporthall |
|
Omgång 4 |
2008-10-26 09:00 |
4 |
FBC Lerum Black - Mölndals IBF 1 |
5 - 1 |
|
Rydsbergshallen |
|
2008-10-26 10:10 |
4 |
Lindome IBK Lila - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
7 - 7 |
|
Skånhällaskolan |
|
2008-10-26 12:00 |
4 |
Lindås IBK Svart - Öckerö IBK |
3 - 4 |
|
Önneredsskolan |
|
2008-10-26 12:00 |
4 |
IBK Göteborg 2 - Partille IBS Partille |
8 - 2 |
|
Svingelns Sporthall |
|
Omgång 5 |
2008-11-08 11:00 |
5 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - FBC Lerum Black |
4 - 1 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2008-11-08 11:00 |
5 |
Öckerö IBK - Lindome IBK Lila |
3 - 3 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2008-11-08 13:00 |
5 |
Partille IBS Partille - Lindås IBK Svart |
6 - 11 |
|
Jonsereds Idrottshall |
|
2008-11-09 12:00 |
5 |
Frölunda IBK - IBK Göteborg 2 |
2 - 7 |
|
Flatåsskolan |
|
Omgång 6 |
2008-11-16 10:00 |
6 |
Frölunda IBK - Partille IBS Partille |
3 - 3 |
|
Hall Of Flame |
|
2008-11-16 10:10 |
6 |
Lindås IBK Svart - FBC Lerum Black |
3 - 3 |
|
Askims Sporthall |
|
2008-11-16 11:20 |
6 |
Lindome IBK Lila - Mölndals IBF 1 |
9 - 1 |
|
Almåshallen B |
|
2008-11-16 13:20 |
6 |
IBK Göteborg 2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
2 - 5 |
|
Svingelns Sporthall |
|
Omgång 7 |
2008-11-22 11:00 |
7 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Svart |
7 - 3 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2008-11-22 12:20 |
7 |
Mölndals IBF 1 - Frölunda IBK |
8 - 9 |
|
Katrinebergshallen |
|
2008-11-23 13:10 |
7 |
FBC Lerum Black - Lindome IBK Lila |
3 - 8 |
|
Rydsbergshallen |
|
2008-11-23 17:30 |
7 |
Öckerö IBK - IBK Göteborg 2 |
0 - 2 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
Omgång 8 |
2008-12-06 12:30 |
8 |
Partille IBS Partille - Öckerö IBK |
3 - 4 |
|
Lexby Idrottshall |
|
2008-12-07 10:10 |
8 |
Lindås IBK Svart - Mölndals IBF 1 |
3 - 1 |
|
Önneredsskolan |
|
2008-12-07 11:00 |
8 |
IBK Göteborg 2 - Lindome IBK Lila |
2 - 5 |
|
Svingelns Sporthall |
|
2008-12-07 14:20 |
8 |
Frölunda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
5 - 5 |
|
Flatåsskolan |
|
Omgång 9 |
2008-12-13 09:00 |
9 |
Mölndals IBF 1 - Partille IBS Partille |
4 - 6 |
|
Katrinebergshallen |
|
2008-12-13 11:10 |
9 |
Öckerö IBK - Frölunda IBK |
5 - 9 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2008-12-14 14:10 |
9 |
Lindome IBK Lila - Lindås IBK Svart |
4 - 5 |
|
Almåshallen B |
|
2008-12-14 15:10 |
9 |
FBC Lerum Black - IBK Göteborg 2 |
6 - 4 |
|
Rydsbergshallen |
|
Omgång 10 |
2009-01-10 10:00 |
10 |
Mölndals IBF 1 - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
2 - 7 |
|
Katrinebergshallen |
|
2009-01-10 11:10 |
10 |
Öckerö IBK - FBC Lerum Black |
8 - 4 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2009-01-11 10:00 |
10 |
Frölunda IBK - Lindås IBK Svart |
3 - 3 |
|
Flatåsskolan |
|
2009-01-11 11:30 |
10 |
Partille IBS Partille - Lindome IBK Lila |
3 - 5 |
|
Lexby Idrottshall |
|
Omgång 11 |
2009-01-17 09:10 |
11 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Öckerö IBK |
3 - 2 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2009-01-18 09:00 |
11 |
IBK Göteborg 2 - Mölndals IBF 1 |
14 - 2 |
|
Svingelns Sporthall |
|
2009-01-18 11:20 |
11 |
Lindome IBK Lila - Frölunda IBK |
2 - 0 |
|
Skånhällaskolan |
|
2009-01-18 15:50 |
11 |
FBC Lerum Black - Partille IBS Partille |
10 - 3 |
|
Rydsbergshallen |
|
Omgång 12 |
2009-01-24 12:20 |
12 |
Öckerö IBK - Mölndals IBF 1 |
5 - 2 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2009-01-24 13:20 |
12 |
Partille IBS Partille - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
3 - 5 |
|
Lexby Idrottshall |
|
2009-01-25 10:10 |
12 |
Lindås IBK Svart - IBK Göteborg 2 |
0 - 5 |
|
Askims Sporthall |
|
2009-01-25 11:10 |
12 |
Frölunda IBK - FBC Lerum Black |
6 - 3 |
|
Flatåsskolan |
|
Omgång 13 |
2009-01-27 19:00 |
13 |
Öckerö IBK - Lindås IBK Svart |
7 - 3 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2009-01-31 10:10 |
13 |
Mölndals IBF 1 - FBC Lerum Black |
5 - 4 |
|
Katrinebergshallen |
|
2009-01-31 15:10 |
13 |
Partille IBS Partille - IBK Göteborg 2 |
2 - 3 |
|
Lexby Idrottshall |
|
2009-02-07 13:50 |
13 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindome IBK Lila |
8 - 7 |
|
Wallenstam Arena |
|
Omgång 14 |
2009-02-22 09:00 |
14 |
FBC Lerum Black - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
2 - 4 |
|
Rydsbergshallen |
|
2009-02-22 11:00 |
14 |
IBK Göteborg 2 - Frölunda IBK |
3 - 1 |
|
Svingelns Sporthall |
|
2009-02-22 11:20 |
14 |
Lindome IBK Lila - Öckerö IBK |
3 - 2 |
|
Almåshallen B |
|
2009-02-22 13:20 |
14 |
Lindås IBK Svart - Partille IBS Partille |
7 - 1 |
|
Askims Sporthall |
|
Omgång 15 |
2009-02-28 09:10 |
15 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - IBK Göteborg 2 |
4 - 8 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2009-02-28 11:10 |
15 |
Mölndals IBF 1 - Lindome IBK Lila |
4 - 4 |
|
Katrinebergshallen |
|
2009-02-28 11:20 |
15 |
Partille IBS Partille - Frölunda IBK |
2 - 15 |
|
Lexby Idrottshall |
|
2009-03-01 10:50 |
15 |
FBC Lerum Black - Lindås IBK Svart |
1 - 11 |
|
Rydsbergshallen |
|
Omgång 16 |
2009-03-08 11:10 |
16 |
Lindås IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Svart |
4 - 5 |
|
Askims Sporthall |
|
2009-03-08 11:10 |
16 |
Frölunda IBK - Mölndals IBF 1 |
8 - 7 |
|
Flatåsskolan |
|
2009-03-08 12:20 |
16 |
IBK Göteborg 2 - Öckerö IBK |
10 - 2 |
|
Svingelns Sporthall |
|
2009-03-08 13:20 |
16 |
Lindome IBK Lila - FBC Lerum Black |
4 - 3 |
|
Almåshallen B |
|
Omgång 17 |
2009-03-21 10:00 |
17 |
Öckerö IBK - Partille IBS Partille |
8 - 7 |
|
Hedenskolans Idrottshall |
|
2009-03-21 10:10 |
17 |
Mölndals IBF 1 - Lindås IBK Svart |
4 - 8 |
|
Aktiviteten |
|
2009-03-21 11:30 |
17 |
Pixbo Wallenstam IBK Svart - Frölunda IBK |
2 - 5 |
|
Mölnlycke Idrottshall |
|
2009-03-22 12:30 |
17 |
Lindome IBK Lila - IBK Göteborg 2 |
4 - 7 |
|
Almåshallen B |
|
Omgång 18 |
2009-03-28 11:10 |
18 |
Partille IBS Partille - Mölndals IBF 1 |
6 - 6 |
|
Lexby Idrottshall |
|
2009-03-29 09:00 |
18 |
Lindås IBK Svart - Lindome IBK Lila |
8 - 5 |
|
Askims Sporthall |
|
2009-03-29 10:00 |
18 |
IBK Göteborg 2 - FBC Lerum Black |
7 - 4 |
|
Svingelns Sporthall |
|
2009-03-29 14:20 |
18 |
Frölunda IBK - Öckerö IBK |
7 - 2 |
|
Flatåsskolan |
|