Pojkar Blå Serie 3 (2023/24)

Gruppspel
Pojkar Blå Serie 3 Central
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 12:00 185301001 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Syd Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-10-14 14:00 185301004 Skattkärrs IK 2 - Säffle SK 1 , Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2023-10-15 13:00 185301005 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Lekvattnets BK Hammarö Arena B
2023-10-20 19:30 185301006 Karlstad IBF Bredd Syd - Skoghalls IBK Utveckling Röd Klubbhuset Arena
2023-10-22 09:30 185301009 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Hultsberg IBF Ramirent Arena
2023-10-22 16:00 185301007 Lekvattnets BK - Skattkärrs IK 2 Stjernehallen
2023-10-28 12:00 185301012 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Gustav Falkevik, Nova Östberg Strandhallen Arvika
2023-10-28 13:30 185301013 Hultsberg IBF - Säffle SK 1 Hultsbergshallen
2023-10-29 17:00 185301015 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena
2023-11-12 11:30 185301019 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Hammarö Arena B
2023-11-12 12:00 185301020 Lekvattnets BK - Säffle SK 1 Stjernehallen
2023-12-02 10:30 185301016 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Bredd Syd Ramirent Arena
2023-11-18 10:30 185301021 Dotteviks IF/Arvika IBF - Hultsberg IBF Klara Andersson, Nova Östberg Strandhallen Arvika
2023-11-19 09:30 185301023 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2023-12-09 12:00 185301025 Karlstad IBF Bredd Syd - Lekvattnets BK Klubbhuset Arena
2023-12-10 10:00 185301022 Säffle SK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Tegnérhallen
2023-11-25 11:30 185301027 Skattkärrs IK 2 - Hultsberg IBF Olle Barse, Carl-Johan Bergsten Skattkärrsskolan
2023-11-26 13:00 185301030 Säffle SK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Tegnérhallen
2023-11-26 18:00 185301028 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF/Arvika IBF Hammarö Arena B
185301035 Karlstad IBF Bredd Syd - Säffle SK 1
2023-12-02 11:30 185301031 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skattkärrs IK 2 Jenny Bäckman, Ayla Östberg Strandhallen Arvika
2023-12-03 12:30 185301033 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Lekvattnets BK Ramirent Arena
185301036 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Syd Skattkärrsskolan
2023-12-17 11:00 185301038 Lekvattnets BK - Hultsberg IBF Stjernehallen
2023-12-17 13:00 185301039 Säffle SK 1 - Dotteviks IF/Arvika IBF Tegnérhallen
2023-10-15   Uppskj. 185301045 Karlstad IBF Bredd Syd - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Uppskj. Klubbhuset Arena
2024-01-13 11:00 185301041 Dotteviks IF/Arvika IBF - Lekvattnets BK Oskar Andersson, Nils Larsson Strandhallen Arvika
2024-01-14 09:30 185301042 Hultsberg IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
2024-01-20 14:45 185301050 Karlstad IBF Bredd Syd - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2024-01-21 11:00 185301047 Säffle SK 1 - Skattkärrs IK 2 Tegnérhallen
2024-02-25   Uppskj. 185301046 Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd Uppskj. Stjernehallen
2024-02-03 14:00 185301054 Skattkärrs IK 2 - Lekvattnets BK Oliver Lindmark, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2024-02-03 17:30 185301055 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Syd Hammarö Arena
2024-02-04 09:30 185301052 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ramirent Arena
2024-02-10 12:00 185301059 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2024-02-10 13:15 185301056 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Olle Barse, Noah Kjell Skattkärrsskolan
2024-02-11 11:00 185301058 Säffle SK 1 - Hultsberg IBF Tegnérhallen
2024-02-17 17:30 185301065 Karlstad IBF Bredd Syd - Hultsberg IBF Klubbhuset Arena
2024-02-18 09:30 185301063 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
2024-02-18 11:00 185301062 Säffle SK 1 - Lekvattnets BK Tegnérhallen
2024-02-11 16:00 185301070 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Syd Stjernehallen
2024-02-24 10:30 185301066 Hultsberg IBF - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2024-02-24 11:30 185301068 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Linus Westman, Elis Tibell Skattkärrsskolan
2024-02-24 15:00 185301069 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Säffle SK 1 Hammarö Arena
2024-03-09 11:30 185301071 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Strandhallen Arvika
2024-03-10 09:30 185301072 Hultsberg IBF - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2024-03-10 14:00 185301073 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Säffle SK 1 Ramirent Arena
185301089 Skattkärrs IK 2 - Dotteviks IF/Arvika IBF Väse Sporthall
2024-03-16 10:30 185301080 Säffle SK 1 - Karlstad IBF Bredd Syd Tegnérhallen
2024-03-17 12:00 185301088 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Stjernehallen
185301091 Hultsberg IBF - Karlstad IBF Bredd Syd Ramirent Arena
2024-03-03 10:30 185301090 Dotteviks IF/Arvika IBF - Lekvattnets BK Gustav Falkevik, Nova Östberg Strandhallen Arvika
Pojkar Blå Serie 3 Extra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
185303002 Hertzöga BK Röd - Åmåls IBK Ilandahallen
2024-02-03 11:00 185303001 Åmåls IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Eddie Magnusson Brodin, Sanne Nilsson Guerra Karlbergshallen Åmål
2024-02-24 11:00 185303003 Åmåls IBK - GS 86 AIF 1 Mio Thorin, Edvin Storm Karlbergshallen Åmål
2024-03-02 16:30 185303004 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Åmåls IBK Hammarö Arena B
2024-03-17 11:00 185303005 Åmåls IBK - Karlstad IBF Bredd Syd , Leo Jonasson Karlbergshallen Åmål
2024-02-25 17:00 185303007 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK Röd Hammarö Arena B
2024-03-02 10:00 185303010 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Alva Johansson, Nelli Jansson Forshaga Sporthall
2024-03-03 11:30 185303009 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Grön Hammarö Arena B
2024-03-03 13:00 185303006 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2024-03-10 11:00 185303008 Karlstad IBF Bredd Syd - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
Pojkar Blå Serie 3 Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 09:30 185300004 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Stina Falck, Erik Johansson Forshaga Sporthall
2023-10-15 09:30 185300002 Säffle SK 2 - BKI Sunnanå Tegnérhallen
2023-10-15 16:00 185300005 Fagerås BK - Hertzöga BK Grön , Noah Delvert Fageråshallen
2023-11-05 11:30 185300001 Arvika IBF/Dotteviks IF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Strandhallen Arvika
2023-10-21 12:30 185300007 Hertzöga BK Grön - GS 86 AIF 2 Ilandaskolan
2023-10-21 15:00 185300010 BKI Sunnanå - Arvika IBF/Dotteviks IF Nathalie Landgren, Hanna Frykäng Sannerudshallen
2023-10-22 12:00 185300009 Hertzöga BK Röd - Säffle SK 2 Ilandaskolan
2023-10-22 14:00 185300006 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Fagerås BK Ramirent Arena
2023-10-28 10:30 185300012 Arvika IBF/Dotteviks IF - Hertzöga BK Röd Strandhallen Arvika
2023-10-29 11:00 185300015 Fagerås BK - GS 86 AIF 2 Fageråshallen
2023-10-29 15:30 185300011 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - BKI Sunnanå Ramirent Arena
2023-11-05 10:00 185300013 Säffle SK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Tegnérhallen
2023-11-11 16:00 185300018 GS 86 AIF 2 - BKI Sunnanå Milton Ljung Andersson, Erik Johansson Forshaga Sporthall
2023-11-12 13:00 185300016 Säffle SK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Tegnérhallen
2023-11-12 13:30 185300019 Fagerås BK - Hertzöga BK Röd Moa Edberg, Saga Andersson Fageråshallen
2023-11-12 14:00 185300020 Hertzöga BK Grön - Skoghalls IBK Utveckling Grön Ilandaskolan
2023-11-18 10:00 185300022 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Fagerås BK Hammarö Arena B
2023-11-18 12:00 185300021 Arvika IBF/Dotteviks IF - Säffle SK 2 Nova Östberg, Klara Andersson Strandhallen Arvika
2023-11-19 11:00 185300025 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Hertzöga BK Grön Ramirent Arena
2023-11-19 12:00 185300023 Hertzöga BK Röd - GS 86 AIF 2 Ilandaskolan
2023-11-25 11:00 185300027 GS 86 AIF 2 - Säffle SK 2 Milton Ljung Andersson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2023-11-26 11:00 185300028 Fagerås BK - Arvika IBF/Dotteviks IF Ville Lomarker, Jonathan Lennemyr Fageråshallen
2023-11-26 11:30 185300029 Hertzöga BK Grön - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2023-12-10 11:30 185300030 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Hertzöga BK Röd Hammarö Arena
2023-12-02 12:00 185300034 BKI Sunnanå - Fagerås BK Hanna Frykäng, Moa Edberg ECG Arena
2023-12-02 16:00 185300033 Hertzöga BK Röd - Hertzöga BK Grön Ilandahallen
2023-12-03 15:30 185300035 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Ramirent Arena
2023-12-10 13:30 185300031 Arvika IBF/Dotteviks IF - GS 86 AIF 2 , Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-12-16 12:30 185300038 Hertzöga BK Grön - Säffle SK 2 Ilandahallen
2023-12-17 10:00 185300036 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Albin Norder Eriksson, Erik Johansson Forshaga Sporthall
2023-12-17 14:00 185300040 Hertzöga BK Röd - BKI Sunnanå Ilandaskolan
2023-12-17 17:30 185300039 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Arvika IBF/Dotteviks IF Hammarö Arena B
2024-01-08   Uppskj. 185300045 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Hertzöga BK Röd Uppskj. Klubbhuset Arena
2024-01-13 12:30 185300041 Arvika IBF/Dotteviks IF - Hertzöga BK Grön Oskar Andersson, Nils Larsson Strandhallen Arvika
2024-01-13 15:00 185300042 Säffle SK 2 - Fagerås BK Tegnérhallen
2024-01-14 13:30 185300044 BKI Sunnanå - Skoghalls IBK Utveckling Grön Ville Lomarker, Jonathan Lennemyr Sannerudshallen
2024-01-20 14:30 185300046 Hertzöga BK Grön - Fagerås BK Ilandaskolan
2024-01-21 11:00 185300049 BKI Sunnanå - Säffle SK 2 Telma Stahre, Saga Andersson Sannerudshallen
2024-01-21 14:00 185300050 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Arvika IBF/Dotteviks IF Ramirent Arena
2024-01-21 16:00 185300047 Skoghalls IBK Utveckling Grön - GS 86 AIF 2 Hammarö Arena B
2024-02-03 10:00 185300051 Arvika IBF/Dotteviks IF - BKI Sunnanå Klara Andersson, Nova Östberg Strandhallen Arvika
2024-02-03 10:00 185300054 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK Grön Ej offentliggjord, Elis Hallerstedt Forshaga Sporthall
2024-02-04 11:00 185300055 Fagerås BK - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ville Lomarker, Jonathan Lennemyr Fageråshallen
2024-02-04 15:00 185300052 Säffle SK 2 - Hertzöga BK Röd Tegnérhallen
2024-02-10 09:30 185300056 GS 86 AIF 2 - Fagerås BK Alva Johansson, Nelli Jansson Forshaga Sporthall
2024-02-10 14:00 185300060 BKI Sunnanå - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hanna Frykäng, Moa Edberg Sannerudshallen
2024-02-11 14:00 185300059 Hertzöga BK Röd - Arvika IBF/Dotteviks IF Ilandaskolan
2024-03-17 13:00 185300058 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Säffle SK 2 Hammarö Arena
2024-02-18 13:30 185300063 Hertzöga BK Röd - Fagerås BK Ilandaskolan
2024-02-18 13:30 185300064 BKI Sunnanå - GS 86 AIF 2 Noah Delvert, Alysssa Willingham Sannerudshallen
2024-02-18 15:00 185300065 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Säffle SK 2 Klubbhuset Arena
2024-02-18 17:30 185300062 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Hertzöga BK Grön Hammarö Arena B
2024-02-24 10:00 185300068 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK Röd Elis Hallerstedt, Nelli Jansson Forshaga Sporthall
2024-02-25 11:00 185300066 Säffle SK 2 - Arvika IBF/Dotteviks IF Tegnérhallen
2024-02-25 13:00 185300070 Hertzöga BK Grön - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ilandaskolan
2024-02-25 16:00 185300069 Fagerås BK - Skoghalls IBK Utveckling Grön Amanda Lindblom Fageråshallen
2024-03-09 10:00 185300071 Arvika IBF/Dotteviks IF - Fagerås BK Strandhallen Arvika
2024-03-09 14:00 185300074 BKI Sunnanå - Hertzöga BK Grön Ej offentliggjord ECG Arena
2024-03-10 11:00 185300072 Säffle SK 2 - GS 86 AIF 2 Tegnérhallen
2024-03-10 12:00 185300073 Hertzöga BK Röd - Skoghalls IBK Utveckling Grön Ilandaskolan
185300089 GS 86 AIF 2 - Arvika IBF/Dotteviks IF Forshaga Sporthall
2024-03-16 11:00 185300078 Fagerås BK - BKI Sunnanå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Fageråshallen
2024-03-17 14:00 185300088 Hertzöga BK Grön - Hertzöga BK Röd Ilandaskolan
2024-03-17 15:30 185300080 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hammarö Arena B
Pojkar Blå Serie 3 Östra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 10:00 185302002 Herrhagens IF - Hertzöga BK Gul Sporthallen Gjutaren
2023-10-14 16:00 185302004 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Edwin Thelning, Willliam Grehn Skattkärrsskolan
2023-10-15 10:00 185302003 Villastadens IF - Karlskoga IBF Brogårdshallen
2023-10-21 14:30 185302008 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Villastadens IF Hammarö Arena
2023-10-21 16:30 185302010 Hertzöga BK Gul - Hagfors IBS Ilandaskolan
2023-10-22 14:15 185302007 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 1 Adam Gustafsson, Albin Norder Eriksson Forshaga Sporthall
2023-10-22 16:00 185302009 Karlskoga IBF - Herrhagens IF Nellie Söderström, Leona Axelsson Karlbergshallen A Karlskoga
2023-10-28 10:00 185302013 Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Sporthallen Gjutaren
2023-10-28 13:00 185302014 Villastadens IF - GS 86 AIF 1 Noah Porter, Melwin Österberg Stenstalidshallen
2023-10-29 13:45 185302012 Hagfors IBS - Karlskoga IBF Yasmin Hammoud, Mira Kihl Uddeholm Arena
2023-11-11 14:30 185302020 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Milton Ljung Andersson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2023-11-12 11:00 185302018 Skattkärrs IK 1 - Hertzöga BK Gul Carl-Johan Bergsten, Olle Barse Skattkärrsskolan
2023-11-12 12:30 185302017 Villastadens IF - Hagfors IBS Noah Porter, Samuel Karlsson Brogårdshallen
2023-11-18 10:00 185302023 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK 1 Nellie Söderström, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-18 14:30 185302024 Hertzöga BK Gul - Villastadens IF Ilandaskolan
2023-11-19 13:00 185302021 Hagfors IBS - Herrhagens IF Yasmin Hammoud, Imran Husseini Uddeholm Arena
2023-11-24 18:00 185302030 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
2023-11-25 09:30 185302029 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK Gul Nelli Jansson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2023-11-25 13:30 185302027 Skattkärrs IK 1 - Herrhagens IF Olle Barse, Carl-Johan Bergsten Skattkärrsskolan
2023-12-02 10:00 185302033 Karlskoga IBF - GS 86 AIF 1 Leona Axelsson, Nellie Söderström Karlbergshallen A Karlskoga
2023-12-02 13:15 185302031 Hagfors IBS - Skattkärrs IK 1 Maja Stefansson, Mira Kihl Uddeholm Arena
2023-12-02 14:00 185302032 Herrhagens IF - Villastadens IF Sporthallen Gjutaren
2023-12-16 16:00 185302039 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hagfors IBS Hammarö Arena B
2023-12-17 14:00 185302038 GS 86 AIF 1 - Herrhagens IF Elis Hallerstedt, Albin Norder Eriksson Forshaga Sporthall
2024-01-27 10:00 185302040 Karlskoga IBF - Hertzöga BK Gul Astrid Fridholm, Ella Stendahl Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-13 10:30 185302043 Villastadens IF - Skattkärrs IK 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Brogårdshallen
2024-01-13 14:30 185302044 Hertzöga BK Gul - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ilandaskolan
2024-01-14 11:45 185302041 Hagfors IBS - GS 86 AIF 1 Tyra Lehikoinen, Elsa Eriksson Uddeholm Arena
2024-01-20 12:00 185302048 Karlskoga IBF - Villastadens IF Hedda Norling Liljedahl, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-21 11:30 185302049 Hertzöga BK Gul - Herrhagens IF Ilandaskolan
2024-01-21 17:30 185302047 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1 Hammarö Arena B
2024-02-03 12:00 185302054 Skattkärrs IK 1 - GS 86 AIF 1 Oliver Lindmark, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2024-02-03 15:00 185302052 Herrhagens IF - Karlskoga IBF Sporthallen Gjutaren
2024-02-04 09:00 185302053 Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Brogårdshallen
2024-03-02 12:30 185302051 Hagfors IBS - Hertzöga BK Gul Ian Sandström, Vincent Johansson Uddeholm Arena
2024-02-10 11:00 185302057 GS 86 AIF 1 - Villastadens IF Nelli Jansson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2024-02-10 14:00 185302059 Karlskoga IBF - Hagfors IBS Leona Axelsson, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-10 14:30 185302058 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Herrhagens IF Hammarö Arena B
2024-02-17 14:15 185302061 Hagfors IBS - Villastadens IF Noa Ek, Gustav Björkner Uddeholm Arena
2024-02-17 17:00 185302062 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
2024-02-18 11:30 185302064 Hertzöga BK Gul - Skattkärrs IK 1 Ilandaskolan
2024-02-24 13:00 185302067 Villastadens IF - Hertzöga BK Gul Noah Porter Brogårdshallen
2024-02-24 15:00 185302066 Herrhagens IF - Hagfors IBS Sporthallen Gjutaren
2024-03-12 18:50 185302068 Skattkärrs IK 1 - Karlskoga IBF Willliam Grehn, Linus Westman Skattkärrsskolan
2024-03-09 10:00 185302072 Herrhagens IF - Skattkärrs IK 1 Sporthallen Gjutaren
2024-03-09 14:30 185302074 Hertzöga BK Gul - GS 86 AIF 1 Ilandaskolan
2024-03-09 15:00 185302073 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Leona Axelsson, Ella Stendahl Karlbergshallen A Karlskoga
2024-03-16 10:00 185302088 GS 86 AIF 1 - Hagfors IBS Alva Johansson, Erik Johansson Forshaga Sporthall
2024-03-17 16:00 185302076 Villastadens IF - Herrhagens IF Stenstalidshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis