Spelprogram - Pojkar Blå Serie 3 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
GS 86 AIF 1 Jan Gustavsson jangustavsson@live.com 0725958928 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IBS Lars Spångberg lars.spangberg18@gmail.com 072-5531119 Röd, Vit, Röd
Herrhagens IF Klas Jansson Klasjansson17@hotmail.com 0706815849 Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Gul Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Karlskoga IBF Pierre Malmgren Malmgren.pierre1@gmail.com 0735054304 Blå, Blå, Vit
Skattkärrs IK 1 Emanuel Wennergrund Iderström manne5@hotmail.com 070-2383253 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Blå Anders Persson anders.persson@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Villastadens IF Ulf Johansson ulf.713.johansson@gmail.com 0705295148 Gul, svart, Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 10:00 1 Herrhagens IF - Hertzöga BK Gul Sporthallen Gjutaren
2023-10-14 16:00 1 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Edwin Thelning, Willliam Grehn Skattkärrsskolan
2023-10-15 10:00 1 Villastadens IF - Karlskoga IBF Brogårdshallen
Omgång 2
2023-10-21 14:30 2 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Villastadens IF Hammarö Arena
2023-10-21 16:30 2 Hertzöga BK Gul - Hagfors IBS Ilandaskolan
2023-10-22 14:15 2 GS 86 AIF 1 - Skattkärrs IK 1 Adam Gustafsson, Albin Norder Eriksson Forshaga Sporthall
2023-10-22 16:00 2 Karlskoga IBF - Herrhagens IF Nellie Söderström, Leona Axelsson Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 3
2023-10-28 10:00 3 Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Sporthallen Gjutaren
2023-10-28 13:00 3 Villastadens IF - GS 86 AIF 1 Noah Porter, Melwin Österberg Stenstalidshallen
2023-10-29 13:45 3 Hagfors IBS - Karlskoga IBF Yasmin Hammoud, Mira Kihl Uddeholm Arena
Omgång 4
2023-11-11 14:30 4 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Milton Ljung Andersson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2023-11-12 11:00 4 Skattkärrs IK 1 - Hertzöga BK Gul Carl-Johan Bergsten, Olle Barse Skattkärrsskolan
2023-11-12 12:30 4 Villastadens IF - Hagfors IBS Noah Porter, Samuel Karlsson Brogårdshallen
Omgång 5
2023-11-18 10:00 5 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK 1 Nellie Söderström, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-18 14:30 5 Hertzöga BK Gul - Villastadens IF Ilandaskolan
2023-11-19 13:00 5 Hagfors IBS - Herrhagens IF Yasmin Hammoud, Imran Husseini Uddeholm Arena
Omgång 6
2023-11-24 18:00 6 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
2023-11-25 09:30 6 GS 86 AIF 1 - Hertzöga BK Gul Nelli Jansson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2023-11-25 13:30 6 Skattkärrs IK 1 - Herrhagens IF Olle Barse, Carl-Johan Bergsten Skattkärrsskolan
Omgång 7
2023-12-02 10:00 7 Karlskoga IBF - GS 86 AIF 1 Leona Axelsson, Nellie Söderström Karlbergshallen A Karlskoga
2023-12-02 13:15 7 Hagfors IBS - Skattkärrs IK 1 Maja Stefansson, Mira Kihl Uddeholm Arena
2023-12-02 14:00 7 Herrhagens IF - Villastadens IF Sporthallen Gjutaren
Omgång 8
2023-12-16 16:00 8 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hagfors IBS Hammarö Arena B
2023-12-17 14:00 8 GS 86 AIF 1 - Herrhagens IF Elis Hallerstedt, Albin Norder Eriksson Forshaga Sporthall
2024-01-27 10:00 8 Karlskoga IBF - Hertzöga BK Gul Astrid Fridholm, Ella Stendahl Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 9
2024-01-13 10:30 9 Villastadens IF - Skattkärrs IK 1 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Brogårdshallen
2024-01-13 14:30 9 Hertzöga BK Gul - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ilandaskolan
2024-01-14 11:45 9 Hagfors IBS - GS 86 AIF 1 Tyra Lehikoinen, Elsa Eriksson Uddeholm Arena
Omgång 10
2024-01-20 12:00 10 Karlskoga IBF - Villastadens IF Hedda Norling Liljedahl, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2024-01-21 11:30 10 Hertzöga BK Gul - Herrhagens IF Ilandaskolan
2024-01-21 17:30 10 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1 Hammarö Arena B
Omgång 11
2024-02-03 12:00 11 Skattkärrs IK 1 - GS 86 AIF 1 Oliver Lindmark, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2024-02-03 15:00 11 Herrhagens IF - Karlskoga IBF Sporthallen Gjutaren
2024-02-04 09:00 11 Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Brogårdshallen
2024-03-02 12:30 11 Hagfors IBS - Hertzöga BK Gul Ian Sandström, Vincent Johansson Uddeholm Arena
Omgång 12
2024-02-10 11:00 12 GS 86 AIF 1 - Villastadens IF Nelli Jansson, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2024-02-10 14:00 12 Karlskoga IBF - Hagfors IBS Leona Axelsson, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-10 14:30 12 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Herrhagens IF Hammarö Arena B
Omgång 13
2024-02-17 14:15 13 Hagfors IBS - Villastadens IF Noa Ek, Gustav Björkner Uddeholm Arena
2024-02-17 17:00 13 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
2024-02-18 11:30 13 Hertzöga BK Gul - Skattkärrs IK 1 Ilandaskolan
Omgång 14
2024-02-24 13:00 14 Villastadens IF - Hertzöga BK Gul Noah Porter Brogårdshallen
2024-02-24 15:00 14 Herrhagens IF - Hagfors IBS Sporthallen Gjutaren
2024-03-12 18:50 14 Skattkärrs IK 1 - Karlskoga IBF Willliam Grehn, Linus Westman Skattkärrsskolan
Omgång 15
2024-03-09 10:00 15 Herrhagens IF - Skattkärrs IK 1 Sporthallen Gjutaren
2024-03-09 14:30 15 Hertzöga BK Gul - GS 86 AIF 1 Ilandaskolan
2024-03-09 15:00 15 Karlskoga IBF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Leona Axelsson, Ella Stendahl Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 16
2024-03-16 10:00 16 GS 86 AIF 1 - Hagfors IBS Alva Johansson, Erik Johansson Forshaga Sporthall
2024-03-17 16:00 16 Villastadens IF - Herrhagens IF Stenstalidshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis