Pantamera Pojkar Division 7 (2022/23)

Gruppspel
Pantamera Pojkar Division 7 Syd
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2022-10-22 09:00 248072001 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P13 Väst 1 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 09:50 248072002 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P13 Väst 2 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 10:40 248072003 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Väst 3 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 11:30 248072004 S-vall FBC U P12 Sydväst - S-vall FBC U P12 Öst Svart Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 12:20 248072005 S-vall FBC U P13 Väst 1 - FBC Lo P12-13 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 13:10 248072006 S-vall FBC U P13 Väst 2 - IBK Härnösand P12 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 14:00 248072007 S-vall FBC U P12 Öst Svart - Timrå IBC P12 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 14:50 248072008 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P12 Väst Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 15:40 248072009 S-vall FBC U P13 Öst Svart - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 16:30 248072010 S-vall FBC U P13 Väst 3 - S-vall FBC U P12 Sydväst Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 17:20 248072011 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - Klockarberget P11-12 Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-22 18:10 248072012 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Öst Svart Landgrenshallen (Plan A)
2022-10-29 09:00 248072013 S-vall FBC U P12 Sydväst - S-vall FBC U P13 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 09:50 248072014 Klockarberget P11-12 - IBK Härnösand P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 10:40 248072015 S-vall FBC U P12 Väst - FBC Lo P12-13 Inst. Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 11:30 248072016 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 3 Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 12:20 248072017 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P12 Sydväst Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 13:10 248072018 S-vall FBC U P13 Väst 2 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 14:00 248072019 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Inst. Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 14:50 248072020 S-vall FBC U P13 Väst 3 - Klockarberget P11-12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 15:40 248072021 S-vall FBC U P12 Väst - IBK Härnösand P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 16:30 248072022 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 2 Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-10-29 17:15 248072023 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - FBC Lo P12-13 Inst. Sundsvalls Sporthall B-hall
2022-11-12 09:00 248072024 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Väst 1 Timrå Sporthall
2022-11-12 09:50 248072025 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Väst 2 Timrå Sporthall
2022-11-12 10:40 248072026 S-vall FBC U P12 Öst Svart - FBC Lo P12-13 Timrå Sporthall
2022-11-12 11:30 248072027 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P12 Väst Timrå Sporthall
2022-11-12 12:20 248072028 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Timrå Sporthall
2022-11-12 13:10 248072029 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P13 Väst 2 Timrå Sporthall
2022-11-12 14:00 248072030 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P13 Väst 3 Timrå Sporthall
2022-11-12 14:50 248072031 S-vall FBC U P12 Sydväst - IBK Härnösand P12 Timrå Sporthall
2022-11-12 15:40 248072032 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Timrå Sporthall
2022-11-12 16:30 248072033 S-vall FBC U P12 Sydväst - Klockarberget P11-12 Timrå Sporthall
2022-11-12 17:20 248072034 S-vall FBC U P13 Väst 3 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Timrå Sporthall
2022-11-12 18:10 248072035 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Timrå Sporthall
2022-12-04 09:00 248072036 S-vall FBC U P12 Sydväst - S-vall FBC U P13 Väst 3 Baldershallen 4
2022-12-04 09:45 248072037 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Väst 1 Baldershallen 4
2022-12-04 10:30 248072038 Timrå IBC P12 - Klockarberget P11-12 Baldershallen 4
2022-12-04 11:15 248072039 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Sydväst Baldershallen 4
2022-12-04 12:00 248072040 S-vall FBC U P13 Väst 3 - Timrå IBC P12 Baldershallen 4
2022-12-04 12:45 248072041 Klockarberget P11-12 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Baldershallen 4
2022-12-04 13:30 248072042 IBK Härnösand P12 - FBC Lo P12-13 Baldershallen 4
2022-12-04 14:15 248072043 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Öst Svart Baldershallen 4
2022-12-04 15:00 248072044 S-vall FBC U P13 Väst 2 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Baldershallen 4
2022-12-04 15:45 248072045 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P12 Väst Baldershallen 4
2022-12-04 16:30 248072046 S-vall FBC U P12 Öst Svart - IBK Härnösand P12 Baldershallen 4
2022-12-04 17:15 248072047 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 2 Baldershallen 4
2022-11-26 09:00 248072048 FBC Lo P12-13 - IBK Härnösand P12 Bollstahallen
2022-11-26 09:50 248072049 S-vall FBC U P13 Öst Svart - Timrå IBC P12 Bollstahallen
2022-11-26 10:40 248072050 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Väst 1 Bollstahallen
2022-11-26 11:30 248072051 IBK Härnösand P12 - Timrå IBC P12 Bollstahallen
2022-11-26 12:20 248072052 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P13 Väst 1 Bollstahallen
2022-11-26 13:10 248072053 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Öst Svart Bollstahallen
2022-11-26 14:00 248072054 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P12 Väst Bollstahallen
2022-11-26 14:50 248072055 S-vall FBC U P12 Sydväst - S-vall FBC U P13 Väst 2 Bollstahallen
2022-11-26 15:40 248072056 S-vall FBC U P13 Väst 3 - Klockarberget P11-12 Bollstahallen
2022-11-26 16:30 248072057 S-vall FBC U P13 Väst 2 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Bollstahallen
2022-11-26 17:20 248072058 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Väst 3 Bollstahallen
2022-11-26 18:10 248072059 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P12 Sydväst Bollstahallen
2022-12-10 09:00 248072060 S-vall FBC U P13 Väst 1 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Timrå Sporthall
2022-12-10 09:45 248072061 S-vall FBC U P13 Väst 2 - S-vall FBC U P12 Sydväst Timrå Sporthall
2022-12-10 10:30 248072062 Timrå IBC P12 - FBC Lo P12-13 Timrå Sporthall
2022-12-10 11:15 248072063 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Sydväst Timrå Sporthall
2022-12-10 12:00 248072064 FBC Lo P12-13 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Timrå Sporthall
2022-12-10 12:45 248072065 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Väst 2 Timrå Sporthall
2022-12-10 13:30 248072066 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Timrå Sporthall
2022-12-10 14:15 248072067 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P12 Väst Timrå Sporthall
2022-12-10 15:00 248072068 S-vall FBC U P13 Väst 3 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Timrå Sporthall
2022-12-10 15:45 248072069 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Väst Timrå Sporthall
2022-12-10 16:30 248072070 S-vall FBC U P13 Öst Svart - Klockarberget P11-12 Timrå Sporthall
2022-12-10 17:15 248072071 S-vall FBC U P13 Väst 3 - IBK Härnösand P12 Timrå Sporthall
2023-01-14 09:00 248072072 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P12 Sydväst Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 09:45 248072073 S-vall FBC U P13 Väst 2 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 10:30 248072074 S-vall FBC U P13 Väst 1 - IBK Härnösand P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 11:15 248072075 S-vall FBC U P13 Väst 2 - Timrå IBC P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 12:00 248072076 S-vall FBC U P12 Sydväst - S-vall FBC U P13 Väst 1 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 12:45 248072077 S-vall FBC U P12 Öst Svart - IBK Härnösand P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 13:30 248072078 FBC Lo P12-13 - Klockarberget P11-12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 14:15 248072079 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Väst 3 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 15:00 248072080 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Väst Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 15:45 248072081 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P13 Väst 3 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 16:30 248072082 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-14 17:15 248072083 S-vall FBC U P12 Väst - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-01-28 09:15 248072084 S-vall FBC U P12 Sydväst - Timrå IBC P12 Baldershallen 4
2023-01-28 10:00 248072085 IBK Härnösand P12 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Baldershallen 4
2023-01-28 10:45 248072086 S-vall FBC U P12 Öst Svart - Klockarberget P11-12 Baldershallen 4
2023-01-28 11:30 248072087 S-vall FBC U P13 Väst 1 - Timrå IBC P12 Baldershallen 4
2023-01-28 12:15 248072088 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Sydväst Baldershallen 4
2023-01-28 13:00 248072089 IBK Härnösand P12 - Klockarberget P11-12 Baldershallen 4
2023-01-28 13:45 248072090 S-vall FBC U P13 Väst 2 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Baldershallen 4
2023-01-28 14:30 248072091 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Väst 3 Baldershallen 4
2023-01-28 15:15 248072092 S-vall FBC U P13 Öst Svart - FBC Lo P12-13 Baldershallen 4
2023-01-28 16:00 248072093 S-vall FBC U P13 Väst 2 - S-vall FBC U P12 Väst Baldershallen 4
2023-01-28 16:45 248072094 S-vall FBC U P13 Väst 3 - FBC Lo P12-13 Baldershallen 4
2023-01-28 17:30 248072095 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Öst Svart Baldershallen 4
2023-02-11 09:00 248072096 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P12 Sydväst Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 09:45 248072097 Timrå IBC P12 - IBK Härnösand P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 10:30 248072098 S-vall FBC U P13 Väst 3 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 10:45 248072099 Timrå IBC P12 - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 11:15 248072100 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P13 Väst 3 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 12:00 248072101 S-vall FBC U P12 Sydväst - S-vall FBC U P13 Väst 2 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 12:45 248072102 Klockarberget P11-12 - FBC Lo P12-13 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 13:30 248072103 S-vall FBC U P12 Väst - S-vall FBC U P13 Väst 1 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 14:15 248072104 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 3 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 15:00 248072105 S-vall FBC U P13 Väst 2 - FBC Lo P12-13 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-11 15:45 248072106 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P13 Väst 1 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-02-25 08:30 248072107 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Väst Timrå Sporthall
2023-02-25 09:15 248072108 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P12 Sydväst Timrå Sporthall
2023-02-25 10:00 248072109 FBC Lo P12-13 - Timrå IBC P12 Timrå Sporthall
2023-02-25 10:45 248072110 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Timrå Sporthall
2023-02-25 11:30 248072111 S-vall FBC U P12 Sydväst - FBC Lo P12-13 Timrå Sporthall
2023-02-25 12:15 248072112 S-vall FBC U P12 Väst - Timrå IBC P12 Timrå Sporthall
2023-02-25 13:00 248072113 S-vall FBC U P13 Väst 2 - Klockarberget P11-12 Timrå Sporthall
2023-02-25 13:45 248072114 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - IBK Härnösand P12 Timrå Sporthall
2023-02-25 14:30 248072115 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 3 Timrå Sporthall
2023-02-25 15:15 248072116 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - S-vall FBC U P13 Väst 2 Timrå Sporthall
2023-02-25 16:00 248072117 IBK Härnösand P12 - Klockarberget P11-12 Timrå Sporthall
2023-02-25 16:45 248072118 S-vall FBC U P12 Väst - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Timrå Sporthall
2023-03-25 09:00 248072119 Klockarberget P11-12 - S-vall FBC U P13 Väst 2 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 09:45 248072120 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 10:30 248072121 S-vall FBC U P13 Väst 1 - S-vall FBC U P12 Väst Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 11:15 248072122 Klockarberget P11-12 - Timrå IBC P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 12:00 248072123 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P13 Väst 2 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 12:45 248072124 S-vall FBC U P12 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 1 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 13:30 248072125 S-vall FBC U P13 Väst 3 - S-vall FBC U P12 Väst Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 14:15 248072126 IBK Härnösand P12 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-03-25 15:00 248072127 S-vall FBC U P13 Väst 3 - Timrå IBC P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 09:00 248072128 Timrå IBC P12 - S-vall FBC U P13 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 09:45 248072129 S-vall FBC U P13 Öst Svart - S-vall FBC U P13 Väst 1 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 10:30 248072130 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P12 Sydväst Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 11:15 248072131 FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 - Timrå IBC P12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 12:00 248072132 FBC Lo P12-13 - S-vall FBC U P12 Öst Svart Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 12:45 248072133 S-vall FBC U P13 Väst 1 - Klockarberget P11-12 Sundsvalls Sporthall B-hall
2023-04-02 13:30 248072134 S-vall FBC U P12 Sydväst - FBC Nordic P12/Sundsvall City P13 Sundsvalls Sporthall B-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis