Pojkar klass 8 (06) Mellersta (2014/15)

Gruppspel
Pojkar klass 8 (06) Mellersta
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2014-10-11 10:30 034000003 IBF Gagnef Svart - KFUM Falun 6 - 26 Samuel Larsson, Emil Herbertsson Mockfjärds Sporthall
2014-10-11 12:30 034000002 IBF Falun Ungdom - Samuelsdals IF 20 - 4 Linus Isberg, Jesper Forsling Guide Arena 1
2014-10-12 15:45 034000001 Hälsinggårdens AIK - Sundborns GOIF 8 - 2 Minda Helders, Filip Jansson Haraldsbo Sporthall
2014-10-25 11:30 034000006 IBF Gagnef Svart - IBF Falun Ungdom 1 - 20 Samuel Larsson, Emil Herbertsson Mockfjärds Sporthall
2014-10-26 11:45 034000005 KFUM Falun - Sundborns GOIF 14 - 3 Petra Pettersson, Diana Pettersson Lugnet D
2014-10-26 13:45 034000004 Samuelsdals IF - Hälsinggårdens AIK 6 - 8 Filip Jansson, Linus Isberg Gruvrisskolan
2014-11-08 11:15 034000009 Sundborns GOIF - IBF Falun Ungdom 6 - 13 Lars Nymark, Björn Lundqvist Sundbornshallen
2014-11-09 10:15 034000007 Hälsinggårdens AIK - KFUM Falun 12 - 1 Nathalie Jansson, Frida Garpedal Haraldsbo Sporthall
2014-11-09 12:15 034000008 Samuelsdals IF - IBF Gagnef Svart 8 - 4 Linus Isberg, Anton Pahl Gruvrisskolan
2014-11-22 10:30 034000010 IBF Gagnef Svart - Hälsinggårdens AIK 0 - 16 Samuel Larsson, Håkan Aspman Mockfjärds Sporthall
2014-11-23 10:00 034000011 IBF Falun Ungdom - KFUM Falun 18 - 3 Emma Bichis, Petra Pettersson Guide Arena 1
2014-11-23 11:45 034000012 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF 6 - 2 Björn Lundqvist, Anton Pahl Sundbornshallen
2014-11-30 14:00 034000014 IBF Gagnef Svart - Sundborns GOIF 0 - 8 Jonatan Åcerclinth, Simon Halldén Mockfjärds Sporthall
2014-12-06 11:45 034000013 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun Ungdom 2 - 3 Diana Pettersson, Emma Bichis Haraldsbo Sporthall
2014-12-07 10:15 034000015 KFUM Falun - Samuelsdals IF 4 - 16 , Anton Pahl Lugnet D
2015-01-17 11:15 034000016 Sundborns GOIF - Hälsinggårdens AIK 1 - 8 Björn Lundqvist, Ludwig Hedman Sundbornshallen
2015-01-18 12:15 034000017 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom 5 - 8 Karin Wingqvist, Elin Lennartsson Gruvrisskolan
2015-01-18 12:15 034000018 KFUM Falun - IBF Gagnef Svart Linus Isberg, Leo Holmström Slätta Sporthall
2015-01-31 10:15 034000019 Hälsinggårdens AIK - Samuelsdals IF 7 - 0 Petra Pettersson, Emma Bichis Haraldsbo Sporthall
2015-01-31 11:15 034000020 Sundborns GOIF - KFUM Falun 5 - 3 Elin Lennartsson, Karin Wingqvist Sundbornshallen
2015-02-01 10:30 034000021 IBF Falun Ungdom - IBF Gagnef Svart 16 - 6 Minda Helders, Nathalie Jansson Guide Arena 1
2015-02-14 10:30 034000023 IBF Gagnef Svart - Samuelsdals IF 0 - 8 Samuel Larsson, Emil Herbertsson Mockfjärds Sporthall
2015-02-14 10:30 034000024 IBF Falun Ungdom - Sundborns GOIF 14 - 6 Diako Sido, Berfin Altun Guide Arena 1
2015-02-15 13:45 034000022 KFUM Falun - Hälsinggårdens AIK 5 - 10 Anton Pahl, Berfin Altun Slätta Sporthall
2015-03-07 12:15 034000025 Hälsinggårdens AIK - IBF Gagnef Svart 11 - 4 Petra Pettersson, Daniel Pettersson Haraldsbo Sporthall
2015-03-08 10:45 034000027 Samuelsdals IF - Sundborns GOIF 4 - 8 Diana Pettersson, Daniel Pettersson Gruvrisskolan
2015-03-08 15:15 034000026 KFUM Falun - IBF Falun Ungdom 4 - 12 Berfin Altun, Minda Helders Slätta Sporthall
2015-03-21 09:30 034000028 IBF Falun Ungdom - Hälsinggårdens AIK 5 - 5 Karin Wingqvist, Niklas Lennartsson Guide Arena 1
2015-03-21 11:15 034000029 Sundborns GOIF - IBF Gagnef Svart 16 - 4 Björn Lundqvist, Ludwig Hedman Sundbornshallen
2015-03-22 15:15 034000030 Samuelsdals IF - KFUM Falun 5 - 2 Linus Isberg, Leo Holmström Gruvrisskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis