Spelprogram - Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå 1 Patrik Torin Torin1186@gmail.com 0738071794 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Patrik Torin Torin1186@gmail.com 0738071794 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF Blå Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF Röd Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Eda IF Jessica Bergman jessica74bergman@gmail.com 070-5527965 röd, röd, röd
Fagerås BK 1 Karl Edvardsson karl.edvardsson84@gmail.com 0763232033 Gul, Svart, svart
Fagerås BK 2 Gul, Svart, svart
GS 86 AIF 1 Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 3 Ronnie Teigen Ronnie_79@hotmail.com Rosa, Svart, Svart
Hagfors IF Uddeholm Niklas Stridsberg strisse89@hotmail.com 070-2840633 blå, blå, blå
Herrhagens IF Samuel Carlsson Samuelcarlsson_89@hotmail.com 0738387530 Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Andreas Blomberg andreasblomberg85@gmail.com 072-9746582 Gul, Grön, Gul
IFK Heden 1 Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF 1 Peter Wetterskog peter@wetterskog.nu 070-371 4757 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Peter Wetterskog peter@wetterskog.nu 070-371 4757 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd 1 Terés Lagerkvist teres.lagerkvist@gmail.com Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd 2 Terés Lagerkvist teres.lagerkvist@gmail.com Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd 3 Terés Lagerkvist teres.lagerkvist@gmail.com Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF Ronny Torstensson ronnyt7769@gmail.com 070-5512099 Svart, Svart, Svart
Munkfors IBK 1 Ulf Zetterman ulfzetterman@hotmail.com 0706812713 Orange, Svart, Svart
Munkfors IBK 2 Ulf Zetterman ulfzetterman@hotmail.com 0706812713 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Orange Pernilla Tärnler pernillatarnler@icloud.com 0702939770 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Svart Pernilla Tärnler pernillatarnler@icloud.com 0702939770 Orange, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson.hh@gmail.com Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson.hh@gmail.com Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Henrik Hjalmarsson henrik.hjalmarsson.hh@gmail.com Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-14 11:50 1 Skoghalls IBK Utveckling Röd - BKI Sunnanå 1 Hammarö Arena B
2024-01-14 11:50 1 Skoghalls IBK Utveckling Blå - BKI Sunnanå 2 Hammarö Arena B
2024-01-14 13:00 1 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hagfors IF Uddeholm Hammarö Arena B
2024-01-14 13:00 1 BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2024-01-14 14:10 1 BKI Sunnanå 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2024-01-14 14:10 1 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 2
2024-01-14 09:20 2 GS 86 AIF 1 - Dotteviks IF Blå Forshaga Sporthall
2024-01-14 09:20 2 GS 86 AIF 2 - Dotteviks IF Röd Forshaga Sporthall
2024-01-14 10:30 2 GS 86 AIF 3 - Kristinehamns IBF Forshaga Sporthall
2024-01-14 10:30 2 Dotteviks IF Röd - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2024-01-14 11:40 2 Dotteviks IF Blå - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
2024-01-14 11:40 2 Kristinehamns IBF - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 3
2024-01-20 10:30 3 Karlstad IBF Bredd 1 - IFK Heden 1 Klubbhuset Arena
2024-01-20 10:30 3 Karlstad IBF Bredd 2 - IFK Heden 2 Klubbhuset Arena
2024-01-20 11:40 3 IFK Heden 1 - Karlskoga IBF 1 Klubbhuset Arena
2024-01-20 11:40 3 IFK Heden 2 - Karlskoga IBF 2 Klubbhuset Arena
2024-01-20 12:50 3 Karlskoga IBF 1 - Karlstad IBF Bredd 1 Klubbhuset Arena
2024-01-20 12:50 3 Karlskoga IBF 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Klubbhuset Arena
Omgång 4
2024-01-13 10:30 4 Herrhagens IF - Eda IF Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 10:30 4 Hertzöga BK - Fagerås BK 1 Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 11:40 4 Eda IF - Hertzöga BK Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 11:40 4 Fagerås BK 1 - Karlstad IBF Bredd 3 Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 12:50 4 Karlstad IBF Bredd 3 - Herrhagens IF Sporthallen Gjutaren
Omgång 5
2024-01-14 10:30 5 SK Örnen Orange - Munkfors IBK 1 , Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2024-01-14 10:30 5 SK Örnen Svart - Munkfors IBK 2 , Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-01-14 11:40 5 Munkfors IBK 1 - SK Örnen Svart , Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2024-01-14 11:40 5 Munkfors IBK 2 - SK Örnen Orange , Linnea Löfman Molkoms Sporthall
Omgång 6
2024-02-11 12:20 6 Hagfors IF Uddeholm - Karlstad IBF Bredd 3 Mira Kihl, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2024-02-11 12:20 6 Munkfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd 2 Maya Steorn, Ester Kjellvang Älvstrandshallen
2024-02-11 13:30 6 Munkfors IBK 2 - Karlstad IBF Bredd 1 Mira Kihl, Ester Kjellvang Älvstrandshallen
2024-02-11 13:30 6 Karlstad IBF Bredd 3 - Munkfors IBK 1 Maya Steorn, Elsa Höglund Älvstrandshallen
2024-02-11 14:40 6 Karlstad IBF Bredd 1 - Hagfors IF Uddeholm Elsa Höglund, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2024-02-11 14:40 6 Karlstad IBF Bredd 2 - Munkfors IBK 2 Yasmin Hammoud, Mira Kihl Älvstrandshallen
Omgång 7
2024-02-11 14:20 7 BKI Sunnanå 1 - GS 86 AIF 1 Wilma Molander Sannerudshallen
2024-02-11 14:20 7 BKI Sunnanå 2 - GS 86 AIF 2 Alicia Magnusson Sannerudshallen
2024-02-11 15:30 7 Fagerås BK 1 - GS 86 AIF 3 Wilma Molander Sannerudshallen
2024-02-11 15:30 7 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 2 Alicia Magnusson Sannerudshallen
2024-02-11 16:40 7 GS 86 AIF 2 - Fagerås BK 1 Alicia Magnusson Sannerudshallen
2024-02-11 16:40 7 GS 86 AIF 3 - BKI Sunnanå 1 Wilma Molander Sannerudshallen
Omgång 8
2024-02-11 10:20 8 IFK Heden 1 - Kristinehamns IBF Julia Lind Väse Sporthall
2024-02-11 10:20 8 IFK Heden 2 - Herrhagens IF Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-02-11 11:30 8 Hertzöga BK - IFK Heden 1 Julia Lind Väse Sporthall
2024-02-11 11:30 8 Kristinehamns IBF - IFK Heden 2 Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-02-11 12:40 8 Herrhagens IF - Hertzöga BK Alva Johnsson, Julia Lind Väse Sporthall
Omgång 9
2024-02-10 09:20 9 Dotteviks IF Blå - Skoghalls IBK Utveckling Röd Strandhallen Arvika
2024-02-10 09:20 9 Dotteviks IF Röd - Skoghalls IBK Utveckling Blå Strandhallen Arvika
2024-02-10 10:30 9 Eda IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit Strandhallen Arvika
2024-02-10 10:30 9 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Dotteviks IF Blå Strandhallen Arvika
2024-02-10 11:40 9 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF Röd Strandhallen Arvika
2024-02-10 11:40 9 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Eda IF Strandhallen Arvika
Omgång 10
2024-02-11 11:00 10 Karlskoga IBF 1 - SK Örnen Orange Astrid Fridholm, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 11:00 10 Karlskoga IBF 2 - SK Örnen Svart Linn Andersson, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 12:10 10 SK Örnen Orange - Karlskoga IBF 2 August Bergström, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 12:10 10 SK Örnen Svart - Karlskoga IBF 1 Linn Andersson, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 11
2024-03-10 10:30 11 SK Örnen Orange - Herrhagens IF Elis Kronberg, Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-03-10 10:30 11 SK Örnen Svart - Hertzöga BK Nora Häggkvist, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
2024-03-10 11:40 11 Herrhagens IF - Dotteviks IF Blå Elis Kronberg, Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-03-10 11:40 11 Hertzöga BK - Dotteviks IF Röd Nora Häggkvist, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
2024-03-10 12:50 11 Dotteviks IF Blå - SK Örnen Orange Elis Kronberg, Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-03-10 12:50 11 Dotteviks IF Röd - SK Örnen Svart Nora Häggkvist, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
Omgång 12
2024-03-09 09:20 12 Kristinehamns IBF - Karlskoga IBF 1 Noah Porter Stenstalidshallen
2024-03-09 09:20 12 Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF 2 Folke Englund Stenstalidshallen
2024-03-09 10:30 12 Karlskoga IBF 1 - Munkfors IBK 1 Noah Porter Stenstalidshallen
2024-03-09 10:30 12 Karlskoga IBF 2 - Munkfors IBK 2 Folke Englund Stenstalidshallen
2024-03-09 11:40 12 Munkfors IBK 1 - Kristinehamns IBF Noah Porter Stenstalidshallen
2024-03-09 11:40 12 Munkfors IBK 2 - Hagfors IF Uddeholm Folke Englund Stenstalidshallen
Omgång 13
2024-03-17 10:20 13 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Forshaga Sporthall
2024-03-17 10:20 13 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Forshaga Sporthall
2024-03-17 11:30 13 GS 86 AIF 3 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Forshaga Sporthall
2024-03-17 11:30 13 Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2024-03-17 12:40 13 Skoghalls IBK Utveckling Röd - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
2024-03-17 12:40 13 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
Omgång 14
2024-03-17 10:00 14 Fagerås BK 1 - IFK Heden 1 Casper Möller Fageråshallen
2024-03-17 10:00 14 Fagerås BK 2 - IFK Heden 2 Adrian Koka Larsson Fageråshallen
2024-03-17 11:10 14 IFK Heden 1 - Fagerås BK 2 Casper Möller Fageråshallen
2024-03-17 11:10 14 IFK Heden 2 - Fagerås BK 1 Adrian Koka Larsson Fageråshallen
Omgång 15
2024-03-09 12:00 15 BKI Sunnanå 1 - Karlstad IBF Bredd 1 Casper Möller Vikstahallen
2024-03-09 12:00 15 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Adrian Koka Larsson Vikstahallen
2024-03-09 13:10 15 Eda IF - Karlstad IBF Bredd 3 Casper Möller Vikstahallen
2024-03-09 13:10 15 Karlstad IBF Bredd 2 - BKI Sunnanå 1 Adrian Koka Larsson Vikstahallen
2024-03-09 14:20 15 Karlstad IBF Bredd 3 - BKI Sunnanå 2 Casper Möller Vikstahallen
2024-03-09 14:20 15 Karlstad IBF Bredd 1 - Eda IF Adrian Koka Larsson Vikstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis