Spelprogram - Pojkar Grön Poolspel Nybörjare Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Arvika IBF 1 Henrik Grahn grahns.mail@gmail.com 073-700 41 65 Svart/vit, Svart, Svarta
Arvika IBF 2 Valon Emini valon.emini@hotmail.com 0725006231 Svart/vit, Svart, Svarta
Billingsfors IBK 1 Patrick Erlandsson patrick.erlandsson@gmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
Billingsfors IBK 2 Patrick Erlandsson patrick.erlandsson@gmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
Billingsfors IBK 3 Glenn Fredriksson fredriksson_glenn@hotmail.com Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Weine Dahlén weinedahlen@yahoo.se 072-547 78 92 Röd, Svart, Svart
BKI Sunnanå 1 Robert Stahre Redda@hotmail.com 0705307122 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Robert Stahre Redda@hotmail.com 0705307122 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 3 Simon Löfvenholm Simon.lofvenholm@gmail.com 072-2355781 Gul, Svart, Svart
Deje IBF Roger Sundholm roger.o.sundholm@gmail.com Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF 1 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 2 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF 3 Katarina Gustavsson katarina_gustavsson@hotmail.com 0705901908 Röd, Röd, Röd
Edebäck IBF Niklas Henriksson knicken85@gmail.com 070-8411662 Vit, Blå, Blå
Filipstad IBK Madelen Savinainen madelensavinainen@hotmail.com 0706034514 svart, svart, svart
Finnskoga IF Erika Brindbergs-Karlstam erika.brindbergs@gmail.com Mörkblå, Svart, Inga
Grums IBK 1 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 2 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
Grums IBK 3 Zandra Nordmark znordmark@gmail.com 076-2237024 Orange, Svart, Svart
GS 86 AIF 1 Fredrik Malmqvist fredrik_malmqvist@outlook.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Fredrik Malmqvist fredrik_malmqvist@outlook.com Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 3 Fredrik Malmqvist fredrik_malmqvist@outlook.com Rosa, Svart, Svart
Hagfors IBS 1 Josefine Strand josefine.strand89@gmail.com 073-0406411 Röd, Vit, Röd
Hagfors IBS 2 Josefine Strand josefine.strand89@gmail.com 073-0406411 Röd, Vit, Röd
Herrhagens IF 1 Henrik Sundell henrik.sundell@structor.se 0706936757 Orange, Svart, Svart
Herrhagens IF 2 Erik Rådström erik_radstrom@hotmail.com 0702014670 Orange, Svart, Svart
Herrhagens IF 3 Björn Johannessen bjorn.Johannessen@ninetech.com 0722150185 Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Grön Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Hertzöga BK Gul Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Hertzöga BK Vit Jonas Calen JTMC77@gmail.com 073-6733636 Gul, Grön, Gul
Hultsberg IBF 1 Christian Eklund Dahl Christian.dahl@thermia.se 0702157337 Grå, svart, svart
Hultsberg IBF 2 Christian Eklund Dahl Christian.dahl@thermia.se 0702157337 Grå, svart, svart
IFK Heden 1 Lirije Smajli lirije_86@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Tomas Hägerström tomhag1980@gmail.com Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF 1 Joakim Tiger Jokzon89@gmail.com 076 1128681 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Joakim Tiger Jokzon89@gmail.com 076 1128681 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd Central Jonas Kihlström Jonas.kihlstrom@gmail.com Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 1 Daniel Monander d.monander@gmail.com 0730813492 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Väst 2 Daniel Monander d.monander@gmail.com 0730813492 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 1 Niklas Helgesson lillhelge@hotmail.com 0739122076 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd Öst 2 Niklas Helgesson lillhelge@hotmail.com 0739122076 Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF 1 Erik Palmqvist erik.palmqvistakeri@gmail.com Svart, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 2 Svart, Svart, Svart
Lekvattnets BK Emelie Sandberg Emeliesandberg86@hotmail.com 0703931682 Svart, Svart, svart
Munkfors IBK Malin Lundberg malin_87_9@hotmail.com 0737388993 Orange, Svart, Svart
Skattkärrs IK 1 Martin Kihlman martinkihlman@hotmail.com 073-7081153 blå, blå, blå
Skattkärrs IK 2 Martin Kihlman martinkihlman@hotmail.com 073-7081153 blå, blå, blå
Skoghalls IBK Utveckling Blå Anders Persson anders.persson@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Anders Persson anders.persson@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Svart Anders Persson anders.persson@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Anders Persson anders.persson@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Storfors IBF Markus Ståhl markus@jordkullen.se 070-6637330 Röd, Svarta, Svarta
Sunne IBK 1 Adam Axelsson-Gullström 0730417109 Vit, svart, svart
Sunne IBK 2 Adam Axelsson-Gullström 0730417109 Vit, svart, svart
Säffle SK Orange , Marinblå , Orange
Villastadens IF 1 Anders Steen steen.anders@hotmail.com Gul, svart, Gul
Villastadens IF 2 Anders Steen steen.anders@hotmail.com Gul, svart, Gul
Åmotfors IF Per Nilsson Pn@wito.as 0737575045 Svart, Svart, Svart
Åmåls IBK 1 Therese Nyren Blom ThereseNyrenBlom@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Åmåls IBK 2 Therese Nyren Blom ThereseNyrenBlom@hotmail.com Orange, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-22 10:00 1 Finnskoga IF - Hagfors IBS 1 GA-hallen, Sysslebäck
2023-10-22 10:00 1 Lekvattnets BK - Hagfors IBS 2 GA-hallen, Sysslebäck
2023-10-22 11:10 1 Hagfors IBS 1 - Edebäck IBF GA-hallen, Sysslebäck
2023-10-22 11:10 1 Hagfors IBS 2 - Munkfors IBK GA-hallen, Sysslebäck
2023-10-22 12:20 1 Edebäck IBF - Finnskoga IF GA-hallen, Sysslebäck
2023-10-22 12:20 1 Munkfors IBK - Lekvattnets BK GA-hallen, Sysslebäck
Omgång 2
2023-10-22 09:20 2 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Forshaga Sporthall
2023-10-22 09:20 2 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Forshaga Sporthall
2023-10-22 10:30 2 GS 86 AIF 3 - Hertzöga BK Vit Forshaga Sporthall
2023-10-22 10:30 2 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2023-10-22 11:40 2 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
2023-10-22 11:40 2 Hertzöga BK Vit - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
Omgång 3
2023-10-22 12:20 3 Herrhagens IF 1 - Hertzöga BK Gul Sporthallen Gjutaren
2023-10-22 12:20 3 Herrhagens IF 2 - Hertzöga BK Grön Sporthallen Gjutaren
2023-10-22 13:30 3 Herrhagens IF 3 - Deje IBF Sporthallen Gjutaren
2023-10-22 13:30 3 Hertzöga BK Gul - Herrhagens IF 2 Sporthallen Gjutaren
2023-10-22 14:40 3 Hertzöga BK Grön - Herrhagens IF 3 Sporthallen Gjutaren
2023-10-22 14:40 3 Deje IBF - Herrhagens IF 1 Sporthallen Gjutaren
Omgång 4
2023-10-21 10:20 4 Skattkärrs IK 1 - IFK Heden 1 , Olle Barse Väse Sporthall
2023-10-21 10:20 4 Skattkärrs IK 2 - IFK Heden 2 Maria Vall, Evelina Löfgren Väse Sporthall
2023-10-21 11:30 4 IFK Heden 1 - Åmåls IBK 1 Elma Vennerstrand, Niki Knutsson Väse Sporthall
2023-10-21 11:30 4 IFK Heden 2 - Åmåls IBK 2 Evelina Löfgren, Sanna Lundbäck-Jalkesten Väse Sporthall
2023-10-21 12:40 4 Åmåls IBK 1 - Skattkärrs IK 1 Sanna Lundbäck-Jalkesten, Maria Vall Väse Sporthall
2023-10-21 12:40 4 Åmåls IBK 2 - Skattkärrs IK 2 , Noah Kjell Väse Sporthall
Omgång 5
2023-10-21 11:20 5 Storfors IBF - Villastadens IF 1 Storfors Sporthall
2023-10-21 11:20 5 Filipstad IBK - Villastadens IF 2 Storfors Sporthall
2023-10-21 12:30 5 Villastadens IF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Storfors Sporthall
2023-10-21 12:30 5 Villastadens IF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Storfors Sporthall
2023-10-21 13:40 5 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Storfors IBF Storfors Sporthall
2023-10-21 13:40 5 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Storfors Sporthall
Omgång 6
2023-10-22 10:20 6 Arvika IBF 1 - Dotteviks IF 1 Arvika Sporthall
2023-10-22 10:20 6 Arvika IBF 2 - Dotteviks IF 2 Arvika Sporthall
2023-10-22 11:30 6 BK Vålberg - Arvika IBF 1 Arvika Sporthall
2023-10-22 11:30 6 Dotteviks IF 1 - Arvika IBF 2 Arvika Sporthall
2023-10-22 12:40 6 Dotteviks IF 2 - BK Vålberg Arvika Sporthall
Omgång 7
2023-10-21 10:20 7 Billingsfors IBK 1 - Grums IBK 1 Billingsfors Bollhall
2023-10-21 10:20 7 Billingsfors IBK 3 - Grums IBK 2 Billingsfors Bollhall
2023-10-21 11:30 7 Billingsfors IBK 2 - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2023-10-21 11:30 7 Grums IBK 1 - Billingsfors IBK 3 Billingsfors Bollhall
2023-10-21 12:40 7 Grums IBK 2 - Billingsfors IBK 2 Billingsfors Bollhall
2023-10-21 12:40 7 Säffle SK - Billingsfors IBK 1 Billingsfors Bollhall
Omgång 8
2023-10-21 10:20 8 BKI Sunnanå 1 - Hultsberg IBF 1 Alysssa Willingham, Alicia Rodriguez Sannerudshallen
2023-10-21 10:20 8 BKI Sunnanå 2 - Hultsberg IBF 2 Alicia Magnusson, Wilma Molander Sannerudshallen
2023-10-21 11:30 8 Hultsberg IBF 1 - Kristinehamns IBF 1 Ester Wallin, Wilma Molander Sannerudshallen
2023-10-21 11:30 8 Hultsberg IBF 2 - Kristinehamns IBF 2 Wilma Olsson, Hanna Andersson Sannerudshallen
2023-10-21 12:40 8 Kristinehamns IBF 1 - BKI Sunnanå 1 Josefine Skoglund, Telma Stahre Sannerudshallen
2023-10-21 12:40 8 Kristinehamns IBF 2 - BKI Sunnanå 2 Elsa Delvert, Ester Wallin Sannerudshallen
Omgång 9
2023-10-21 10:30 9 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Karlskoga IBF 1 Ramirent Arena
2023-10-21 10:30 9 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Karlskoga IBF 2 Ramirent Arena
2023-10-21 11:40 9 Karlstad IBF Bredd Central - BKI Sunnanå 3 Ramirent Arena
2023-10-21 11:40 9 Karlskoga IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Ramirent Arena
2023-10-21 12:50 9 Karlskoga IBF 2 - Karlstad IBF Bredd Central Ramirent Arena
2023-10-21 12:50 9 BKI Sunnanå 3 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Ramirent Arena
Omgång 10
2023-10-21 10:30 10 Åmotfors IF - Sunne IBK 1 Gärdeshallen
2023-10-21 10:30 10 Dotteviks IF 3 - Sunne IBK 2 Gärdeshallen
2023-10-21 11:40 10 Sunne IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Gärdeshallen
2023-10-21 11:40 10 Sunne IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Gärdeshallen
2023-10-21 12:50 10 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Åmotfors IF Gärdeshallen
2023-10-21 12:50 10 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Dotteviks IF 3 Gärdeshallen
Omgång 11
2023-11-19 10:20 11 Sunne IBK 1 - Hertzöga BK Vit Sparbankshallen
2023-11-19 10:20 11 Sunne IBK 2 - Lekvattnets BK Sparbankshallen
2023-11-19 11:30 11 Hertzöga BK Vit - Kristinehamns IBF 2 Sparbankshallen
2023-11-19 11:30 11 Lekvattnets BK - Finnskoga IF Sparbankshallen
2023-11-19 12:40 11 Finnskoga IF - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
2023-11-19 12:40 11 Kristinehamns IBF 2 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
Omgång 12
2023-11-18 11:50 12 Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena B
2023-11-18 11:50 12 Skoghalls IBK Utveckling Svart - GS 86 AIF 2 Hammarö Arena B
2023-11-18 13:00 12 GS 86 AIF 1 - Hagfors IBS 1 Hammarö Arena B
2023-11-18 13:00 12 GS 86 AIF 2 - Hagfors IBS 2 Hammarö Arena B
2023-11-18 14:10 12 Hagfors IBS 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2023-11-18 14:10 12 Hagfors IBS 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Hammarö Arena B
Omgång 13
2023-11-18 10:20 13 Edebäck IBF - Herrhagens IF 1 Lina Sjöberg, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2023-11-18 10:20 13 Munkfors IBK - Herrhagens IF 2 Ekshärads Sporthall
2023-11-18 11:30 13 GS 86 AIF 3 - Herrhagens IF 3 Lina Sjöberg, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2023-11-18 11:30 13 Herrhagens IF 1 - Munkfors IBK Ekshärads Sporthall
2023-11-18 12:40 13 Herrhagens IF 2 - GS 86 AIF 3 Lina Sjöberg, Elias Gräsberg Ekshärads Sporthall
2023-11-18 12:40 13 Herrhagens IF 3 - Edebäck IBF Ekshärads Sporthall
Omgång 14
2023-11-12 15:50 14 Karlstad IBF Bredd Central - Skattkärrs IK 1 Ramirent Arena
2023-11-12 15:50 14 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2023-11-12 17:00 14 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Deje IBF Ramirent Arena
2023-11-12 17:00 14 Skattkärrs IK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ramirent Arena
2023-11-12 18:10 14 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ramirent Arena
2023-11-12 18:10 14 Deje IBF - Karlstad IBF Bredd Central Ramirent Arena
Omgång 15
2023-11-18 09:50 15 Hertzöga BK Gul - Storfors IBF Ilandahallen
2023-11-18 09:50 15 Hertzöga BK Grön - Filipstad IBK Ilandahallen
2023-11-18 11:00 15 Storfors IBF - Åmåls IBK 1 Ilandahallen
2023-11-18 11:00 15 Filipstad IBK - Åmåls IBK 2 Ilandahallen
2023-11-18 12:10 15 Åmåls IBK 1 - Hertzöga BK Gul Ilandahallen
2023-11-18 12:10 15 Åmåls IBK 2 - Hertzöga BK Grön Ilandahallen
Omgång 16
2023-11-19 10:20 16 IFK Heden 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd , Julia Lind Väse Sporthall
2023-11-19 10:20 16 Kristinehamns IBF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå , Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2023-11-19 11:30 16 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Arvika IBF 1 , Julia Lind Väse Sporthall
2023-11-19 11:30 16 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Arvika IBF 2 , Linnéa Johnsson Väse Sporthall
2023-11-19 12:40 16 Arvika IBF 1 - IFK Heden 1 , Julia Lind Väse Sporthall
2023-11-19 12:40 16 Arvika IBF 2 - Kristinehamns IBF 1 , Linnéa Johnsson Väse Sporthall
Omgång 17
2023-11-19 10:20 17 BKI Sunnanå 3 - Dotteviks IF 1 Josefine Airiman, Johanna Johansson Vålbergs Sporthall
2023-11-19 11:20 17 Dotteviks IF 2 - BK Vålberg Moa Malmgren, Joline Stark Vålbergs Sporthall
2023-11-19 12:20 17 Billingsfors IBK 2 - BKI Sunnanå 3 Josefine Airiman, Johanna Johansson Vålbergs Sporthall
2023-11-19 13:20 17 Billingsfors IBK 1 - Dotteviks IF 1 Moa Malmgren, Joline Stark Vålbergs Sporthall
2023-11-19 14:20 17 Dotteviks IF 2 - Billingsfors IBK 2 Josefine Airiman, Johanna Johansson Vålbergs Sporthall
2023-11-19 15:20 17 BK Vålberg - Billingsfors IBK 1 Moa Malmgren, Joline Stark Vålbergs Sporthall
Omgång 18
2023-11-19 10:20 18 Billingsfors IBK 3 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Billingsfors Bollhall
2023-11-19 10:20 18 Säffle SK - Karlstad IBF Bredd Väst 2 Billingsfors Bollhall
2023-11-19 11:30 18 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2023-11-19 11:30 18 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Billingsfors IBK 3 Billingsfors Bollhall
Omgång 19
2023-11-18 09:50 19 Villastadens IF 1 - BKI Sunnanå 1 Brogårdshallen
2023-11-18 09:50 19 Villastadens IF 2 - BKI Sunnanå 2 Brogårdshallen
2023-11-18 11:00 19 BKI Sunnanå 1 - Grums IBK 1 Brogårdshallen
2023-11-18 11:00 19 BKI Sunnanå 2 - Grums IBK 2 Brogårdshallen
2023-11-18 12:10 19 Grums IBK 1 - Villastadens IF 1 Brogårdshallen
2023-11-18 12:10 19 Grums IBK 2 - Villastadens IF 2 Brogårdshallen
Omgång 20
2023-11-11 11:50 20 Hultsberg IBF 1 - Karlskoga IBF 1 Klubbhuset Arena
2023-11-11 11:50 20 Hultsberg IBF 2 - Karlskoga IBF 2 Klubbhuset Arena
2023-11-11 13:00 20 Karlskoga IBF 1 - Åmotfors IF Klubbhuset Arena
2023-11-11 13:00 20 Karlskoga IBF 2 - Dotteviks IF 3 Klubbhuset Arena
2023-11-11 14:10 20 Åmotfors IF - Hultsberg IBF 1 Klubbhuset Arena
2023-11-11 14:10 20 Dotteviks IF 3 - Hultsberg IBF 2 Klubbhuset Arena
Omgång 21
2023-12-09 10:20 21 BKI Sunnanå 3 - Munkfors IBK Wilma Molander, Alysssa Willingham Sannerudshallen
2023-12-09 10:20 21 BK Vålberg - Lekvattnets BK Wilma Olsson, Alicia Magnusson Sannerudshallen
2023-12-09 11:30 21 Munkfors IBK - Billingsfors IBK 3 Alysssa Willingham, Wilma Olsson Sannerudshallen
2023-12-09 11:30 21 Lekvattnets BK - BKI Sunnanå 3 Wilma Molander, Alicia Magnusson Sannerudshallen
2023-12-09 12:40 21 Billingsfors IBK 3 - BK Vålberg Alicia Magnusson, Alysssa Willingham Sannerudshallen
Omgång 22
22 Sunne IBK 1 - GS 86 AIF 1 Sparbankshallen
22 Sunne IBK 2 - GS 86 AIF 2 Sparbankshallen
22 GS 86 AIF 1 - Hultsberg IBF 1 Sparbankshallen
22 GS 86 AIF 2 - Hultsberg IBF 2 Sparbankshallen
22 Hultsberg IBF 1 - Sunne IBK 1 Sparbankshallen
22 Hultsberg IBF 2 - Sunne IBK 2 Sparbankshallen
Omgång 23
2023-12-10 12:20 23 Hagfors IBS 1 - Herrhagens IF 1 Elsa Höglund, Maya Steorn Älvstrandshallen
2023-12-10 12:20 23 Hagfors IBS 2 - Herrhagens IF 2 Ian Sandström, Vincent Johansson Älvstrandshallen
2023-12-10 13:30 23 Finnskoga IF - Herrhagens IF 3 Ian Sandström, Maya Steorn Älvstrandshallen
2023-12-10 13:30 23 Herrhagens IF 1 - Hagfors IBS 2 Elsa Höglund, Yasmin Hammoud Älvstrandshallen
2023-12-10 14:40 23 Herrhagens IF 2 - Finnskoga IF Vincent Johansson, Ian Sandström Älvstrandshallen
2023-12-10 14:40 23 Herrhagens IF 3 - Hagfors IBS 1 Maya Steorn, Elsa Höglund Älvstrandshallen
Omgång 24
2023-12-09 09:20 24 GS 86 AIF 3 - Skattkärrs IK 1 Forshaga Sporthall
2023-12-09 09:20 24 Hertzöga BK Vit - Skattkärrs IK 2 Forshaga Sporthall
2023-12-09 10:30 24 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Forshaga Sporthall
2023-12-09 10:30 24 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Forshaga Sporthall
2023-12-09 11:40 24 Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
2023-12-09 11:40 24 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Hertzöga BK Vit Forshaga Sporthall
Omgång 25
2023-12-09 10:20 25 Deje IBF - Filipstad IBK Deje Sporthall A
2023-12-09 10:20 25 Edebäck IBF - Storfors IBF Deje Sporthall A
2023-12-09 11:30 25 Filipstad IBK - Karlskoga IBF 1 Deje Sporthall A
2023-12-09 11:30 25 Storfors IBF - Karlskoga IBF 2 Deje Sporthall A
2023-12-09 12:40 25 Karlskoga IBF 1 - Deje IBF Deje Sporthall A
2023-12-09 12:40 25 Karlskoga IBF 2 - Edebäck IBF Deje Sporthall A
Omgång 26
2023-12-10 10:20 26 Åmåls IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Ville Sehlin Karlbergshallen Åmål
2023-12-10 10:20 26 Åmåls IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Emil Thorpman Karlbergshallen Åmål
2023-12-10 11:30 26 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Kristinehamns IBF 2 Oscar Gårdebratt Karlbergshallen Åmål
2023-12-10 11:30 26 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Kristinehamns IBF 1 Dewin Andersson Karlbergshallen Åmål
2023-12-10 12:40 26 Kristinehamns IBF 2 - Åmåls IBK 1 Sigge Johansson Ungerberg Karlbergshallen Åmål
2023-12-10 12:40 26 Kristinehamns IBF 1 - Åmåls IBK 2 Leo Jonasson Karlbergshallen Åmål
Omgång 27
2023-12-09 11:50 27 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK Gul Hammarö Arena B
2023-12-09 11:50 27 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Hertzöga BK Grön Hammarö Arena B
2023-12-09 13:00 27 Hertzöga BK Gul - Billingsfors IBK 1 Hammarö Arena B
2023-12-09 13:00 27 Hertzöga BK Grön - Billingsfors IBK 2 Hammarö Arena B
2023-12-09 14:10 27 Billingsfors IBK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2023-12-09 14:10 27 Billingsfors IBK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 28
2023-12-10 09:20 28 Dotteviks IF 1 - BKI Sunnanå 1 Strandhallen Arvika
2023-12-10 09:20 28 Dotteviks IF 2 - BKI Sunnanå 2 Strandhallen Arvika
2023-12-10 10:30 28 BKI Sunnanå 1 - IFK Heden 1 Strandhallen Arvika
2023-12-10 10:30 28 BKI Sunnanå 2 - Dotteviks IF 1 Strandhallen Arvika
2023-12-10 11:40 28 IFK Heden 1 - Dotteviks IF 2 Strandhallen Arvika
Omgång 29
2023-12-10 09:20 29 Grums IBK 1 - Karlstad IBF Bredd Väst 1 Loke Svensson, Anton Grimberg Grums Sporthall
2023-12-10 09:20 29 Grums IBK 2 - Karlstad IBF Bredd Väst 2 , Victor Sik Grums Sporthall
2023-12-10 10:30 29 Grums IBK 1 - Villastadens IF 1 Loke Svensson, Anton Grimberg Grums Sporthall
2023-12-10 10:30 29 Karlstad IBF Bredd Väst 2 - Grums IBK 3 , Joel Bäcklund Grums Sporthall
2023-12-10 11:40 29 Villastadens IF 1 - Grums IBK 3 , Joel Bäcklund Grums Sporthall
2023-12-10 11:40 29 Karlstad IBF Bredd Väst 1 - Grums IBK 2 Anton Grimberg, Loke Svensson Grums Sporthall
Omgång 30
2023-12-17 13:20 30 Arvika IBF 2 - Åmotfors IF Ramirent Arena
2023-12-17 13:20 30 Arvika IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Central Ramirent Arena
2023-12-17 14:30 30 Åmotfors IF - Arvika IBF 1 Ramirent Arena
2023-12-17 14:30 30 Dotteviks IF 3 - Arvika IBF 2 Ramirent Arena
2023-12-17 15:40 30 Karlstad IBF Bredd Central - Dotteviks IF 3 Ramirent Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis