Spelprogram - Flickor Grön Poolspel Nybörjare Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå Oscar Lidström oscar.lidstrom@kil.se 0738013842 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF Blå Kristin Andersson kristin_8509@hotmail.com 0739952081 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF Röd Kristin Andersson kristin_8509@hotmail.com 0739952081 Röd, Röd, Röd
Eda IF Jessica Bergman jessica74bergman@gmail.com 070-5527965 röd, röd, röd
Fagerås BK Viktoria Bengtsson viktoria.bengtsson16@gmail.com 0703177031 Gul, Svart, svart
Hagfors IF Uddeholm Andreas Persson pirri_boy@live.se 073-8984132 blå, blå, blå
Karlskoga IBF 1 Peter Wetterskog peter@wetterskog.nu 070-371 4757 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Peter Wetterskog peter@wetterskog.nu 070-371 4757 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd Pernilla Haglund plilla@hotmail.com 0704 00 29 60 Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF 1 Ronny Torstensson ronnyt7769@gmail.com 070-5512099 Svart, Svart, Svart
Kristinehamns IBF 2 Björn Djup bjorn.djup@redbull.com Svart, Svart, Svart
Munkfors IBK Klas Asker klas.asker@gmail.com 0706674553 Orange, Svart, Svart
Nordmarkens IBF Jimmy Svensson jimmy_koppom83@hotmail.com 0725416665 Svart , Svart, Svart
Säffle SK Orange , Marinblå , Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-11-25 12:00 1 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF Blå Gustav Sköld, Odin Bryntesson Årjängs Sporthall A
2023-11-25 12:00 1 Eda IF - Dotteviks IF Röd William Johansson, Emma Paulsen Svensson Årjängs Sporthall A
2023-11-25 13:10 1 Dotteviks IF Blå - Eda IF Elias Arnesen, Emma Paulsen Svensson Årjängs Sporthall A
2023-11-25 13:10 1 Dotteviks IF Röd - Nordmarkens IBF Odin Bryntesson, William Johansson Årjängs Sporthall A
Omgång 2
2023-10-22 09:20 2 Kristinehamns IBF 1 - Karlstad IBF Bredd Astrid Englund, Noah Porter Brogårdshallen
2023-10-22 09:20 2 Kristinehamns IBF 2 - Karlskoga IBF 1 , Olle Karlsson Brogårdshallen
2023-10-22 10:30 2 Karlskoga IBF 1 - Kristinehamns IBF 1 Noah Porter, Astrid Englund Brogårdshallen
2023-10-22 10:30 2 Karlstad IBF Bredd - Kristinehamns IBF 2 , Olle Karlsson Brogårdshallen
Omgång 3
2023-10-22 11:00 3 Munkfors IBK - Hagfors IF Uddeholm Tindra Jansson, Milia Nilsson Munkfors Arena
2023-10-22 12:10 3 Hagfors IF Uddeholm - BKI Sunnanå Tindra Jansson, Milia Nilsson Munkfors Arena
2023-10-22 13:20 3 BKI Sunnanå - Munkfors IBK Lisa Persson Lunde, Lea Törnkvist Munkfors Arena
Omgång 4
2023-11-12 14:50 4 Karlstad IBF Bredd - Eda IF Klubbhuset Arena
2023-11-12 16:00 4 Eda IF - Nordmarkens IBF Klubbhuset Arena
2023-11-12 17:10 4 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Bredd Klubbhuset Arena
Omgång 5
2023-11-18 09:20 5 BKI Sunnanå - Dotteviks IF Blå Ester Wallin, Hilda Backman ECG Arena
2023-11-18 09:20 5 Munkfors IBK - Dotteviks IF Röd Telma Stahre, Ottilia Berglund ECG Arena
2023-11-18 10:30 5 Dotteviks IF Blå - Munkfors IBK Ottilia Berglund, Telma Stahre ECG Arena
2023-11-18 10:30 5 Dotteviks IF Röd - BKI Sunnanå Ester Wallin, Hilda Backman ECG Arena
Omgång 6
2023-11-12 10:00 6 Karlskoga IBF 1 - Kristinehamns IBF 2 Gustav Zetterquist, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-12 10:00 6 Kristinehamns IBF 1 - Hagfors IF Uddeholm Ernst Fahlström, August Bergström Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-12 11:10 6 Kristinehamns IBF 2 - Hagfors IF Uddeholm Jakob Sennerblom, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2023-11-12 11:10 6 Karlskoga IBF 1 - Kristinehamns IBF 1 Hampus Alm, Lovisa Roos Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 7
2023-12-09 09:20 7 Dotteviks IF Blå - Eda IF Strandhallen Arvika
2023-12-09 09:20 7 Dotteviks IF Röd - Nordmarkens IBF Strandhallen Arvika
2023-12-09 10:30 7 Eda IF - Kristinehamns IBF 1 Strandhallen Arvika
2023-12-09 10:30 7 Nordmarkens IBF - Kristinehamns IBF 2 Strandhallen Arvika
2023-12-09 11:40 7 Kristinehamns IBF 1 - Dotteviks IF Blå Strandhallen Arvika
2023-12-09 11:40 7 Kristinehamns IBF 2 - Dotteviks IF Röd Strandhallen Arvika
Omgång 9
2023-12-03 12:20 9 Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF 2 Elsa Höglund, Ester Kjellvang Älvstrandshallen
2023-12-03 12:20 9 Karlstad IBF Bredd - Karlskoga IBF 1 Elsa Eriksson, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2023-12-03 13:30 9 Karlstad IBF Bredd - Munkfors IBK Maja Stefansson, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2023-12-03 13:30 9 BKI Sunnanå - Karlskoga IBF 1 Elsa Eriksson, Elsa Höglund Älvstrandshallen
2023-12-03 14:40 9 BKI Sunnanå - Hagfors IF Uddeholm Ester Kjellvang, Maja Stefansson Älvstrandshallen
2023-12-03 14:40 9 Karlskoga IBF 2 - Munkfors IBK Elsa Höglund, Elsa Eriksson Älvstrandshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis