Spelprogram - Pantamera F V Blå Gr1 -12

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Braås GoIF F12-13 Mats Svensson mats_evsvensson@hotmail.com 0722126396 Röd, Röd, Röd
FBC Ljungby F11-12 Emil Torstensson torstensson1@gmail.com Rosa, Svart, Rosa
Hovmantorps GOIF F12-13 Lovisa Annell l.annell@outlook.com 0735350742 Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F12 Johanna Gunnarsson gunnarssonsjohanna@gmail.com Blå, Blå, Blå
Hovshaga AIF F13/1 Thomas Zucconi Mazzini thomaszucconi@gmail.com Blå, Blå, Blå
Ingelstad IBK F12-13/1 Ulrika Glanshed ulrika@glanshed.com 0703613033 Röd, Svart, Röd
Olofströms IBK F12 Sara Johnsson sara.j.johnsson@gmail.com 0767671334 vit, svart, vit
Väckelsångs IK F12-13 Ola Karlsson olakarlsson82@hotmail.com 070 - 873 38 50 Grön/Svart randig, Svart, Grön
Värnamo IK F12-13 Marcus Malmhäll Frisk frisk@marcus.tc 070-9990917 VIT, SVART, VIT
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-08 10:00 1 Olofströms IBK F12 - Hovshaga AIF F13/1 Olofströms Sporthall 3-manna
2023-10-08 11:00 1 Hovshaga AIF F13/1 - Värnamo IK F12-13 Olofströms Sporthall 3-manna
2023-10-08 12:00 1 Värnamo IK F12-13 - Olofströms IBK F12 Olofströms Sporthall 3-manna
Omgång 2
2023-10-14 08:30 2 Hovshaga AIF F12 - Ingelstad IBK F12-13/1 Hovshaga Sporthall
2023-10-14 09:30 2 Ingelstad IBK F12-13/1 - Braås GoIF F12-13 Hovshaga Sporthall
2023-10-14 10:30 2 Braås GoIF F12-13 - Hovshaga AIF F12 Hovshaga Sporthall
Omgång 3
2023-10-15 13:00 3 Väckelsångs IK F12-13 - FBC Ljungby F11-12 Alexander Axelsson, Hugo Johansson Väckelsångs Idrottshall
2023-10-15 14:00 3 FBC Ljungby F11-12 - Hovmantorps GOIF F12-13 Måns Johansson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
2023-10-15 15:00 3 Hovmantorps GOIF F12-13 - Väckelsångs IK F12-13 Hugo Johansson, Måns Johansson Väckelsångs Idrottshall
Omgång 4
2023-10-29 10:00 4 Hovshaga AIF F13/1 - Väckelsångs IK F12-13 Hovshaga Sporthall
2023-10-29 11:00 4 Väckelsångs IK F12-13 - Braås GoIF F12-13 Hovshaga Sporthall
2023-10-29 12:00 4 Braås GoIF F12-13 - Hovshaga AIF F13/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 5
2023-10-28 11:00 5 Värnamo IK F12-13 - Hovshaga AIF F12 Östboskolan
2023-10-28 12:00 5 Hovshaga AIF F12 - FBC Ljungby F11-12 Östboskolan
2023-10-28 13:00 5 FBC Ljungby F11-12 - Värnamo IK F12-13 Östboskolan
Omgång 6
2023-10-21 12:00 6 Ingelstad IBK F12-13/1 - Olofströms IBK F12 Ingelstads Sporthall
2023-10-21 13:00 6 Olofströms IBK F12 - Hovmantorps GOIF F12-13 Ingelstads Sporthall
2023-10-21 14:00 6 Hovmantorps GOIF F12-13 - Ingelstad IBK F12-13/1 Ingelstads Sporthall
Omgång 7
2023-11-11 13:00 7 Braås GoIF F12-13 - Olofströms IBK F12 Braås Sporthall
2023-11-11 14:00 7 Olofströms IBK F12 - Hovshaga AIF F12 Braås Sporthall
2023-11-11 15:00 7 Hovshaga AIF F12 - Braås GoIF F12-13 Braås Sporthall
Omgång 8
2023-11-12 10:00 8 FBC Ljungby F11-12 - Hovshaga AIF F13/1 William Halvarsson, Benjamin Aronsson Innebandyhallen
2023-11-12 11:00 8 Hovshaga AIF F13/1 - Ingelstad IBK F12-13/1 William Halvarsson, Benjamin Aronsson Innebandyhallen
2023-11-12 12:00 8 Ingelstad IBK F12-13/1 - FBC Ljungby F11-12 Benjamin Aronsson, Isac Källeholm Innebandyhallen
Omgång 9
2023-11-18 10:00 9 Hovmantorps GOIF F12-13 - Väckelsångs IK F12-13 Allhallen, Hovmantorp
2023-11-18 11:15 9 Väckelsångs IK F12-13 - Värnamo IK F12-13 Allhallen, Hovmantorp
2023-11-18 12:30 9 Värnamo IK F12-13 - Hovmantorps GOIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 10
2023-12-03 11:00 10 Olofströms IBK F12 - FBC Ljungby F11-12 Olofströms Sporthall 3-manna
2023-12-03 12:00 10 FBC Ljungby F11-12 - Braås GoIF F12-13 Olofströms Sporthall 3-manna
2023-12-03 13:00 10 Braås GoIF F12-13 - Olofströms IBK F12 Olofströms Sporthall 3-manna
Omgång 11
2023-12-03 10:00 11 Hovshaga AIF F12 - Hovmantorps GOIF F12-13 Hovshaga Sporthall
2023-12-03 11:00 11 Hovmantorps GOIF F12-13 - Värnamo IK F12-13 Hovshaga Sporthall
2023-12-03 12:00 11 Värnamo IK F12-13 - Hovshaga AIF F12 Hovshaga Sporthall
Omgång 12
2023-12-02 10:00 12 Väckelsångs IK F12-13 - Hovshaga AIF F13/1 , Måns Johansson Väckelsångs Idrottshall
2023-12-02 11:00 12 Hovshaga AIF F13/1 - Ingelstad IBK F12-13/1 Måns Johansson, Hugo Johansson Väckelsångs Idrottshall
2023-12-02 12:00 12 Ingelstad IBK F12-13/1 - Väckelsångs IK F12-13 Hugo Johansson, Alexander Axelsson Väckelsångs Idrottshall
Omgång 13
2023-12-10 10:00 13 Hovmantorps GOIF F12-13 - Braås GoIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp
2023-12-10 11:15 13 Braås GoIF F12-13 - Hovshaga AIF F13/1 Allhallen, Hovmantorp
2023-12-10 12:30 13 Hovshaga AIF F13/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 14
2023-12-09 14:00 14 Värnamo IK F12-13 - Olofströms IBK F12 Park Arena
2023-12-09 15:00 14 Olofströms IBK F12 - Väckelsångs IK F12-13 Park Arena
2023-12-09 16:00 14 Väckelsångs IK F12-13 - Värnamo IK F12-13 Park Arena
Omgång 15
2023-12-16 14:15 15 Ingelstad IBK F12-13/1 - Hovshaga AIF F12 Ingelstads Sporthall
2023-12-16 15:15 15 Hovshaga AIF F12 - FBC Ljungby F11-12 Ingelstads Sporthall
2023-12-16 16:15 15 FBC Ljungby F11-12 - Ingelstad IBK F12-13/1 Ingelstads Sporthall
Omgång 16
2024-01-13 13:00 16 Braås GoIF F12-13 - Värnamo IK F12-13 Braås Sporthall
2024-01-13 14:00 16 Värnamo IK F12-13 - Ingelstad IBK F12-13/1 Braås Sporthall
2024-01-13 15:00 16 Ingelstad IBK F12-13/1 - Braås GoIF F12-13 Braås Sporthall
Omgång 17
2024-01-20 14:00 17 FBC Ljungby F11-12 - Olofströms IBK F12 Ellen Casteborn, Cedelia Östman Innebandyhallen
2024-01-20 15:00 17 Olofströms IBK F12 - Hovshaga AIF F13/1 Clara Johansson, Wilma Iversen Innebandyhallen
2024-01-20 16:00 17 Hovshaga AIF F13/1 - FBC Ljungby F11-12 Clara Johansson, Maja Johansson Innebandyhallen
Omgång 18
2024-01-21 10:00 18 Hovmantorps GOIF F12-13 - Hovshaga AIF F12 Allhallen, Hovmantorp
2024-01-21 11:15 18 Hovshaga AIF F12 - Väckelsångs IK F12-13 Allhallen, Hovmantorp
2024-01-21 12:30 18 Väckelsångs IK F12-13 - Hovmantorps GOIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp
Omgång 19
2024-01-28 12:00 19 Olofströms IBK F12 - Ingelstad IBK F12-13/1 Olofströms Sporthall 3-manna
2024-01-28 13:00 19 Ingelstad IBK F12-13/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Olofströms Sporthall 3-manna
2024-01-28 14:00 19 Hovmantorps GOIF F12-13 - Olofströms IBK F12 Olofströms Sporthall 3-manna
Omgång 20
2024-02-10 09:00 20 Hovshaga AIF F12 - Värnamo IK F12-13 Hovshaga Sporthall
2024-02-10 10:00 20 Värnamo IK F12-13 - Braås GoIF F12-13 Hovshaga Sporthall
2024-02-10 11:00 20 Braås GoIF F12-13 - Hovshaga AIF F12 Hovshaga Sporthall
Omgång 21
2024-02-10 10:00 21 Väckelsångs IK F12-13 - Hovshaga AIF F13/1 Hampus Jonsson, Emanuel Thörn Väckelsångs Idrottshall
2024-02-10 11:00 21 Hovshaga AIF F13/1 - FBC Ljungby F11-12 Emanuel Thörn, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
2024-02-10 12:00 21 FBC Ljungby F11-12 - Väckelsångs IK F12-13 Emanuel Thörn, Hampus Jonsson Väckelsångs Idrottshall
Omgång 22
2024-03-02 08:30 22 Hovshaga AIF F13/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Hovshaga Sporthall
2024-03-02 09:30 22 Hovmantorps GOIF F12-13 - Braås GoIF F12-13 Hovshaga Sporthall
2024-03-02 10:30 22 Braås GoIF F12-13 - Hovshaga AIF F13/1 Hovshaga Sporthall
Omgång 23
2024-03-02 11:00 23 Värnamo IK F12-13 - FBC Ljungby F11-12 Park Arena
2024-03-02 12:00 23 FBC Ljungby F11-12 - Olofströms IBK F12 Park Arena
2024-03-02 13:00 23 Olofströms IBK F12 - Värnamo IK F12-13 Park Arena
Omgång 24
2024-02-17 12:00 24 Ingelstad IBK F12-13/1 - Hovshaga AIF F12 Ingelstads Sporthall
2024-02-17 13:00 24 Hovshaga AIF F12 - Väckelsångs IK F12-13 Ingelstads Sporthall
2024-02-17 14:00 24 Väckelsångs IK F12-13 - Ingelstad IBK F12-13/1 Ingelstads Sporthall
Omgång 25
2024-03-09 13:00 25 Braås GoIF F12-13 - Väckelsångs IK F12-13 Omar Kresha, Jonatan Åkesson Braås Sporthall
2024-03-09 14:00 25 Väckelsångs IK F12-13 - Hovshaga AIF F13/1 Omar Kresha, Jonatan Åkesson Braås Sporthall
2024-03-09 15:00 25 Hovshaga AIF F13/1 - Braås GoIF F12-13 Omar Kresha, Jonatan Åkesson Braås Sporthall
Omgång 26
2024-03-16 14:00 26 FBC Ljungby F11-12 - Olofströms IBK F12 Benjamin Aronsson, Isac Källeholm Innebandyhallen
2024-03-16 15:00 26 Olofströms IBK F12 - Värnamo IK F12-13 William Halvarsson, Erik Gamberg Innebandyhallen
2024-03-16 16:00 26 Värnamo IK F12-13 - FBC Ljungby F11-12 William Halvarsson, Erik Gamberg Innebandyhallen
Omgång 27
2024-03-10 10:00 27 Hovmantorps GOIF F12-13 - Hovshaga AIF F12 Allhallen, Hovmantorp
2024-03-10 11:15 27 Hovshaga AIF F12 - Ingelstad IBK F12-13/1 Allhallen, Hovmantorp
2024-03-10 12:30 27 Ingelstad IBK F12-13/1 - Hovmantorps GOIF F12-13 Allhallen, Hovmantorp

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis