Spelprogram - Pantamera F N Blå Gr2 -12

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Christian Bergklint christian.bergklint@gmail.com 0736242469 Röd, Svarta, Svarta
FBC Ljungby F13/2 Tobias Narvén tobias@narvensbygg.se 0768193512 Rosa, Svart, Rosa
Gnosjö IBK F12-13 Elisabeth Andersson Diesel_bettan6@hotmail.com 0703509816 Svart, Svart, Svart
Hestra Skid O SK F11-12 Marina Heins Schultz marina.heins1@telia.com 070-4579627 Blå, Vit, Blå
Hovslätts IK F13 Jakob Malm jakob.malm@gmail.com 0730357123 Röd, Vit, Vit
Husqvarna IK F13 Josefin Ylenstrand Jossanylen@hotmail.se 0704322118 Svart, Svart, Svart
Jönköpings IK F13 Andreas Berglund andreas8005@yahoo.se 0760200531 Röd, Röd, Röd
Månsarps IBK F12-13/2 Daniel Eriksson tipsoraklet@hotmail.com 0766-432701 Lila, Vit, Vit
Nässjö IBF F12-13 Johan Carlstén johan.carlsten@gmail.com Svart, Svart, Svart
Skillingaryds IK F12-13 Mathias Karlsson 34ehvrekryt@gmail.com 0727028234 Röd, Svart, Svart
Vetlanda IBF F13/1 Johan Ekvall johan.ekvall@vetlanda.se 0733888903 Blå, Blå, Blå
Vetlanda IBF F13/2 Johan Ekvall johan.ekvall@vetlanda.se 0733888903 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-15 13:30 1 Nässjö IBF F12-13 - Gnosjö IBK F12-13 Alma Tjärnström, Emilia Säll Nässjö Sporthall
2023-10-15 14:30 1 Gnosjö IBK F12-13 - FBC Ljungby F13/2 Ester Cantby, Alma Tjärnström Nässjö Sporthall
2023-10-15 15:30 1 FBC Ljungby F13/2 - Nässjö IBF F12-13 Emilia Säll, Ester Cantby Nässjö Sporthall
Omgång 2
2023-10-08 12:00 2 Vetlanda IBF F13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-08 13:30 2 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Hovslätts IK F13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-10-08 15:00 2 Hovslätts IK F13 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 3
2023-10-08 14:00 3 Månsarps IBK F12-13/2 - Vetlanda IBF F13/2 Olle Id, Melker Stark Hisingstorp Sporthall
2023-10-08 15:00 3 Vetlanda IBF F13/2 - Jönköpings IK F13 Stella Johannesson, Lovisa Henriksson Hisingstorp Sporthall
2023-10-08 16:00 3 Jönköpings IK F13 - Månsarps IBK F12-13/2 Stella Johannesson, Lovisa Henriksson Hisingstorp Sporthall
Omgång 4
2023-10-14 13:15 4 Husqvarna IK F13 - Hestra Skid O SK F11-12 Joel Jacobsson, Filip Jacobsson Fagerslätt Idrottshall
2023-10-14 14:30 4 Hestra Skid O SK F11-12 - Skillingaryds IK F12-13 Filip Jacobsson, Dag Wennbladh Fagerslätt Idrottshall
2023-10-14 15:45 4 Skillingaryds IK F12-13 - Husqvarna IK F13 Dag Wennbladh, Joel Jacobsson Fagerslätt Idrottshall
Omgång 5
2023-10-21 10:00 5 Gnosjö IBK F12-13 - Vetlanda IBF F13/1 Töllstorpshallen
2023-10-21 11:00 5 Vetlanda IBF F13/1 - Månsarps IBK F12-13/2 Töllstorpshallen 3-manna
2023-10-21 12:00 5 Månsarps IBK F12-13/2 - Gnosjö IBK F12-13 Töllstorpshallen
Omgång 6
6 Husqvarna IK F13 - Vetlanda IBF F13/2 Innebandyhallen
2023-10-28 15:00 6 FBC Ljungby F13/2 - Husqvarna IK F13 Ellen Casteborn, Emmy Ellbring Innebandyhallen
2023-10-28 17:00 6 Vetlanda IBF F13/2 - FBC Ljungby F13/2 Maja Johansson, Amanda Johansson Innebandyhallen
Omgång 7
2023-10-21 12:00 7 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Nässjö IBF F12-13 Alléhallen
2023-10-21 13:00 7 Nässjö IBF F12-13 - Jönköpings IK F13 Alléhallen
2023-10-21 14:00 7 Jönköpings IK F13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Alléhallen
Omgång 8
2023-10-21 13:30 8 Hovslätts IK F13 - Hestra Skid O SK F11-12 Molly Kindbom, Ebba Arvidsson Stadsgården, Råslätt
2023-10-21 14:30 8 Hestra Skid O SK F11-12 - Skillingaryds IK F12-13 Nova Åström, Elina Kylberg Stadsgården, Råslätt
2023-10-21 15:30 8 Skillingaryds IK F12-13 - Hovslätts IK F13 Ebba Skogsmo Casell, Ellen Wetter-Viscovich Stadsgården, Råslätt
Omgång 9
2023-11-18 11:00 9 Vetlanda IBF F13/2 - Nässjö IBF F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-11-18 12:30 9 Nässjö IBF F12-13 - Hovslätts IK F13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-11-18 14:00 9 Hovslätts IK F13 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 10
2023-11-11 13:30 10 Jönköpings IK F13 - Vetlanda IBF F13/1 Anton Alderhammar, Rasmus Karlsson Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-11-11 14:30 10 Vetlanda IBF F13/1 - Husqvarna IK F13 Anton Alderhammar, Elliot Johansson Jönköpings Idrottshus B-hall
2023-11-11 15:30 10 Husqvarna IK F13 - Jönköpings IK F13 Anton Alderhammar, Adam Lindrud Jönköpings Idrottshus B-hall
Omgång 11
2023-11-11 10:00 11 Hestra Skid O SK F11-12 - Månsarps IBK F12-13/2 Gustav Lindqvist, Noel Feiff Hestra Sporthall
2023-11-11 11:00 11 Månsarps IBK F12-13/2 - FBC Ljungby F13/2 Gustav Lindqvist, Noel Feiff Hestra Sporthall
2023-11-11 12:00 11 FBC Ljungby F13/2 - Hestra Skid O SK F11-12 Gustav Lindqvist, Noel Feiff Hestra Sporthall
Omgång 12
2023-11-11 10:00 12 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Skillingaryds IK F12-13 Jakob Gustavsson, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2023-11-11 11:00 12 Gnosjö IBK F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Arvid Albertsson, Jakob Gustavsson Skillingaryds Arena
2023-11-11 12:00 12 Skillingaryds IK F12-13 - Gnosjö IBK F12-13 Arvid Albertsson, Jakob Gustavsson Skillingaryds Arena
Omgång 13
2023-12-03 10:30 13 Nässjö IBF F12-13 - Hestra Skid O SK F11-12 Alma Tjärnström, William Idh Nässjö Sporthall
2023-12-03 11:30 13 Hestra Skid O SK F11-12 - Gnosjö IBK F12-13 Alma Tjärnström, Lukas Sjökvist Nässjö Sporthall
2023-12-03 12:30 13 Gnosjö IBK F12-13 - Nässjö IBF F12-13 Lukas Sjökvist, William Idh Nässjö Sporthall
Omgång 14
2023-12-03 10:45 14 Vetlanda IBF F13/1 - FBC Ljungby F13/2 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-12-03 12:15 14 FBC Ljungby F13/2 - Skillingaryds IK F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2023-12-03 13:45 14 Skillingaryds IK F12-13 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 15
2023-12-02 12:15 15 Månsarps IBK F12-13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Amelia Hall, Mikaela Bossius Norrahammars Sporthall
2023-12-02 13:15 15 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Hovslätts IK F13 Amelia Hall, Mikaela Bossius Norrahammars Sporthall
2023-12-02 14:15 15 Hovslätts IK F13 - Månsarps IBK F12-13/2 Amelia Hall, Mikaela Bossius Norrahammars Sporthall
Omgång 16
2023-12-03 13:00 16 Husqvarna IK F13 - Vetlanda IBF F13/2 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-03 14:15 16 Vetlanda IBF F13/2 - Jönköpings IK F13 Fagerslätt Idrottshall
2023-12-03 15:30 16 Jönköpings IK F13 - Husqvarna IK F13 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 17
2023-12-09 10:00 17 Gnosjö IBK F12-13 - Husqvarna IK F13 Töllstorpshallen
2023-12-09 11:00 17 Husqvarna IK F13 - Månsarps IBK F12-13/2 Töllstorpshallen
2023-12-09 12:00 17 Månsarps IBK F12-13/2 - Gnosjö IBK F12-13 Töllstorpshallen
Omgång 18
2023-12-09 12:00 18 FBC Ljungby F13/2 - Jönköpings IK F13 Clara Johansson, Wilma Iversen Innebandyhallen
2023-12-09 13:00 18 Jönköpings IK F13 - Hestra Skid O SK F11-12 Cedelia Östman, Maja Nilsson Innebandyhallen
2023-12-09 14:00 18 Hestra Skid O SK F11-12 - FBC Ljungby F13/2 Wilma Salomonsson, Emilia Palm Innebandyhallen
Omgång 19
2023-12-16 12:00 19 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Vetlanda IBF F13/2 Hugo Björnquist, Sigge Danielsson Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-12-16 13:00 19 Vetlanda IBF F13/2 - Skillingaryds IK F12-13 Hugo Björnquist, Sigge Danielsson Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2023-12-16 14:00 19 Skillingaryds IK F12-13 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Sigge Danielsson, Hugo Björnquist Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 20
2023-12-16 13:30 20 Hovslätts IK F13 - Nässjö IBF F12-13 Leo Fransson, Aron Hesse Stadsgården, Råslätt
2023-12-16 14:30 20 Nässjö IBF F12-13 - Vetlanda IBF F13/1 Melwin Berner, Leo Fransson Stadsgården, Råslätt
2023-12-16 15:30 20 Vetlanda IBF F13/1 - Hovslätts IK F13 Aron Hesse, Melwin Berner Stadsgården, Råslätt
Omgång 21
2024-01-13 10:00 21 Vetlanda IBF F13/2 - Gnosjö IBK F12-13 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2024-01-13 11:30 21 Gnosjö IBK F12-13 - Hovslätts IK F13 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2024-01-13 13:00 21 Hovslätts IK F13 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
Omgång 22
2024-01-20 09:30 22 Jönköpings IK F13 - Nässjö IBF F12-13 Benjamin Bernhardsson, Alfons Dalteg Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-01-20 10:30 22 Nässjö IBF F12-13 - Månsarps IBK F12-13/2 , Benjamin Bernhardsson Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-01-20 11:30 22 Månsarps IBK F12-13/2 - Jönköpings IK F13 Erik Krantz, Gordon Vikor Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 23
2024-01-20 11:00 23 Hestra Skid O SK F11-12 - Vetlanda IBF F13/1 Elias Åberg, Axel Larsson Hestra Sporthall
2024-01-20 12:00 23 Vetlanda IBF F13/1 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Elias Åberg, Axel Larsson Hestra Sporthall
2024-01-20 13:00 23 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Hestra Skid O SK F11-12 Axel Larsson, Elias Åberg Hestra Sporthall
Omgång 24
2024-01-14 10:00 24 Skillingaryds IK F12-13 - Husqvarna IK F13 Jakob Gustavsson, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2024-01-14 11:00 24 Husqvarna IK F13 - FBC Ljungby F13/2 Jakob Gustavsson, Arvid Albertsson Skillingaryds Arena
2024-01-14 12:00 24 FBC Ljungby F13/2 - Skillingaryds IK F12-13 Arvid Albertsson, Jakob Gustavsson Skillingaryds Arena
Omgång 25
2024-02-04 12:30 25 Nässjö IBF F12-13 - Skillingaryds IK F12-13 Molly Johansson, Thea Sahlin Nässjö Sporthall
2024-02-04 13:30 25 Skillingaryds IK F12-13 - Vetlanda IBF F13/2 Molly Johansson, Emilia Säll Nässjö Sporthall
2024-02-04 14:30 25 Vetlanda IBF F13/2 - Nässjö IBF F12-13 Thea Sahlin, Emilia Säll Nässjö Sporthall
Omgång 26
2024-01-28 14:00 26 Vetlanda IBF F13/1 - Gnosjö IBK F12-13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-28 15:30 26 Gnosjö IBK F12-13 - Jönköpings IK F13 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
2024-01-28 17:00 26 Jönköpings IK F13 - Vetlanda IBF F13/1 Hasses Sportcenter OBOS, Vetlanda
Omgång 27
2024-02-11 13:15 27 Månsarps IBK F12-13/2 - FBC Ljungby F13/2 Frida Lesse, Lovisa Henriksson Norrahammars Sporthall
2024-02-11 14:30 27 FBC Ljungby F13/2 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Saga Odeen, Selma Lidén Norrahammars Sporthall
2024-02-11 15:45 27 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Månsarps IBK F12-13/2 Selma Lidén, Saga Odeen Norrahammars Sporthall
Omgång 28
2024-02-10 13:30 28 Husqvarna IK F13 - Hovslätts IK F13 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-10 14:45 28 Hovslätts IK F13 - Hestra Skid O SK F11-12 Fagerslätt Idrottshall
2024-02-10 16:00 28 Hestra Skid O SK F11-12 - Husqvarna IK F13 Fagerslätt Idrottshall
Omgång 29
2024-03-02 10:00 29 Gnosjö IBK F12-13 - Husqvarna IK F13 Töllstorpshallen
2024-03-02 11:00 29 Husqvarna IK F13 - Nässjö IBF F12-13 Töllstorpshallen
2024-03-02 12:00 29 Nässjö IBF F12-13 - Gnosjö IBK F12-13 Töllstorpshallen
Omgång 30
2024-03-02 12:00 30 FBC Ljungby F13/2 - Vetlanda IBF F13/1 Elsa Salomonsson, Clara Johansson Innebandyhallen
2024-03-02 13:00 30 Vetlanda IBF F13/1 - Månsarps IBK F12-13/2 Maja Johansson, Maja Nilsson Innebandyhallen
2024-03-02 14:00 30 Månsarps IBK F12-13/2 - FBC Ljungby F13/2 Maja Nilsson, Maja Johansson Innebandyhallen
Omgång 31
2024-02-24 12:00 31 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Vetlanda IBF F13/2 Mille Thelin, Elis Mellström Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-24 13:00 31 Vetlanda IBF F13/2 - Hestra Skid O SK F11-12 Elis Mellström, Mille Thelin Fagerhus, Fagerhult 3-manna
2024-02-24 14:00 31 Hestra Skid O SK F11-12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Elis Mellström, Mille Thelin Fagerhus, Fagerhult 3-manna
Omgång 32
2024-03-03 09:30 32 Hovslätts IK F13 - Jönköpings IK F13 Ebba Skogsmo Casell, Elina Kylberg Stadsgården, Råslätt
2024-03-03 10:30 32 Jönköpings IK F13 - Skillingaryds IK F12-13 Ebba Skogsmo Casell, Elina Kylberg Stadsgården, Råslätt
2024-03-03 11:30 32 Skillingaryds IK F12-13 - Hovslätts IK F13 Ellen Wetter-Viscovich, Edit Glifford Stadsgården, Råslätt
Omgång 33
2024-03-09 09:15 33 Vetlanda IBF F13/2 - Nässjö IBF F12-13 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2024-03-09 10:30 33 Nässjö IBF F12-13 - Gnosjö IBK F12-13 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
2024-03-09 11:45 33 Gnosjö IBK F12-13 - Vetlanda IBF F13/2 Hasses Sportcenter LF, Vetlanda
Omgång 34
2024-03-16 09:30 34 Jönköpings IK F13 - Vetlanda IBF F13/1 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-03-16 10:30 34 Vetlanda IBF F13/1 - Husqvarna IK F13 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
2024-03-16 11:30 34 Husqvarna IK F13 - Jönköpings IK F13 Jönköpings Idrottshus Nya A-hallen
Omgång 35
2024-03-09 12:00 35 Hestra Skid O SK F11-12 - Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 Hestra Sporthall
2024-03-09 13:00 35 Fagerhult Habo IBK Ungdom F12-13 - Månsarps IBK F12-13/2 Hestra Sporthall
2024-03-09 14:00 35 Månsarps IBK F12-13/2 - Hestra Skid O SK F11-12 Hestra Sporthall
Omgång 36
36 Skillingaryds IK F12-13 - FBC Ljungby F13/2
36 FBC Ljungby F13/2 - Hovslätts IK F13
36 Hovslätts IK F13 - Skillingaryds IK F12-13

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis