Spelprogram - Pojkar Grön Division 3 (2016)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Johan Thörngren j.thorngren@yahoo.com Grön, Grön, Vit
IBF Borlänge Blå André Helgesson helgesson17@gmail.com Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge Vit André Helgesson helgesson17@gmail.com Blå, Svart, Svart
IBF Falun UoB Rosa Emelie Karlsson Emelie.carlsson06@gmail.com 0763373367 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Svart Emelie Karlsson Emelie.carlsson06@gmail.com 0763373367 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Vit Emelie Karlsson Emelie.carlsson06@gmail.com 0763373367 Rosa, Svart, Svart
IBF Ludvika Wictoria Johansson wictoria.johansson@gmail.com Svart, Svart, Svart
IBF Säter Fredrik Berggren 0704554958 Blå med svarta ränder, Svart, Svart
IBF Säter 2 Fredrik Berggren 0704554958 Blå med svarta ränder, Svart, Svart
KFUM Falun Peter Frid peppe.frid@gmail.com 0768545670 röd, svart, svart
KFUM Falun 2 Peter Frid peppe.frid@gmail.com 0768545670 röd, svart, svart
Krylbo AIS 1 Kristoffer Mosell kristoffer.mosell@hotmail.com 076-340 04 52 Svart, Svart, Svart
Krylbo AIS 2 Kristoffer Mosell kristoffer.mosell@hotmail.com 076-340 04 52 Svart, Svart, Svart
LI20 IBF Linnéa Björk linnetbjork@gmail.com Blå, Svart, Svart
Nås IF David Lissel lissel82@hotmail.se 070 - 369 76 66 Vit, Röd, Vit
Nås IF 2 David Lissel lissel82@hotmail.se 070 - 369 76 66 Vit, Röd, Vit
Samuelsdals IF 1 Patrik Sandström sandstroem.patrik@gmail.com 0736171774 Orange, Svarta, Svarta
Samuelsdals IF 2 Patrik Sandström sandstroem.patrik@gmail.com 0736171774 Orange, Svarta, Svarta
Sundborns GOIF Magnus Englund magnus.englund1@gmail.com 0703591063 Röd, Röd, röd
Söderbärke Goif 1 Andreas Calland storsand6@gmail.com VIT, BLÅ, VIT
Söderbärke Goif 2 Andreas Calland storsand6@gmail.com VIT, BLÅ, VIT
Vakant
Vakant 1
Vakant 2
Älvdalens IF 1 Andreas Olsson andreas@knutsbygg.se Vit, Röd, Vit
Älvdalens IF 2 Andreas Olsson andreas@knutsbygg.se Vit, Röd, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:30 1 Älvdalens IF 2 - Älvdalens IF 1 Emil Nyström, Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2023-10-21 09:30 1 LI20 IBF - KFUM Falun Moin Rajal, Nilas Skottheim Älvdalens Sporthall
2023-10-21 10:45 1 KFUM Falun - Älvdalens IF 2 Emil Nyström, Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2023-10-21 10:45 1 Älvdalens IF 1 - LI20 IBF Nilas Skottheim, Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2023-10-21 12:00 1 KFUM Falun - Älvdalens IF 1 Emil Nyström, Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2023-10-21 12:00 1 LI20 IBF - Älvdalens IF 2 Elias Nyström, Moin Rajal Älvdalens Sporthall
2023-10-28 09:30 1 IBF Säter 2 - Bjursås IK Thilde Green, Wilma Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-28 09:30 1 IBF Borlänge Blå - IBF Borlänge Vit Loui Gandhi Kungsman, Victor Breili Paradishallen
2023-10-28 09:30 1 Samuelsdals IF 1 - Sundborns GOIF Neo Lundin, Vidar Hellberg Paradishallen
2023-10-28 09:30 1 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Oliwer Moberg, Eric Svelander Lugnet A2
2023-10-28 09:30 1 Söderbärke Goif 1 - Krylbo AIS 2 Kalle Nilsson, Wilmer Aho Lugnet A3
2023-10-28 10:20 1 Söderbärke Goif 2 - IBF Säter Thilde Green, Wilma Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-28 10:45 1 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Vit Loui Gandhi Kungsman, Victor Breili Paradishallen
2023-10-28 10:45 1 Sundborns GOIF - IBF Borlänge Vit Neo Lundin, Vidar Hellberg Paradishallen
2023-10-28 10:45 1 IBF Falun UoB Rosa - Krylbo AIS 1 Oliwer Moberg, Eric Svelander Lugnet A2
2023-10-28 10:45 1 Krylbo AIS 2 - IBF Falun UoB Svart Kalle Nilsson, Wilmer Aho Lugnet A3
2023-10-28 11:10 1 IBF Säter - IBF Säter 2 Thilde Green, Wilma Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-28 12:10 1 Bjursås IK - Söderbärke Goif 2 Thilde Green, Wilma Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-28 12:15 1 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF 1 Loui Gandhi Kungsman, Victor Breili Paradishallen
2023-10-28 12:15 1 IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Vit Neo Lundin, Vidar Hellberg Paradishallen
2023-10-28 12:15 1 IBF Falun UoB Rosa - Söderbärke Goif 1 Eric Svelander, Oliwer Moberg Lugnet A2
2023-10-28 12:15 1 IBF Falun UoB Svart - Krylbo AIS 1 Kalle Nilsson, Wilmer Aho Lugnet A3
2023-10-28 13:00 1 IBF Säter - Bjursås IK Thilde Green, Wilma Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-28 13:30 1 Sundborns GOIF - IBF Borlänge Blå Loui Gandhi Kungsman, Victor Breili Paradishallen
2023-10-28 13:30 1 Samuelsdals IF 1 - IBF Falun UoB Vit Neo Lundin, Vidar Hellberg Paradishallen
2023-10-28 13:30 1 Krylbo AIS 2 - IBF Falun UoB Rosa Eric Svelander, Oliwer Moberg Lugnet A2
2023-10-28 13:30 1 Söderbärke Goif 1 - Krylbo AIS 1 Kalle Nilsson, Wilmer Aho Lugnet A3
2023-10-28 13:50 1 Söderbärke Goif 2 - IBF Säter 2 Thilde Green, Wilma Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-29 09:30 1 Nås IF 2 - IBF Ludvika Eddy Ramquist, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2023-10-29 10:20 1 Samuelsdals IF 2 - Nås IF Eddy Ramquist, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2023-10-29 11:10 1 Nås IF - Nås IF 2 Eddy Ramquist, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2023-10-29 12:10 1 IBF Ludvika - Samuelsdals IF 2 Eddy Ramquist, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2023-10-29 13:00 1 Nås IF - IBF Ludvika Eddy Ramquist, Simon Jansson Lorensbergaskolan
2023-10-29 13:50 1 Samuelsdals IF 2 - Nås IF 2 Eddy Ramquist, Simon Jansson Lorensbergaskolan
Omgång 2
2023-11-11 09:30 2 IBF Säter - IBF Borlänge Blå Tindra Arvidsson, Elma Söderlund Skäve Arena
2023-11-11 09:30 2 IBF Falun UoB Vit - Söderbärke Goif 2 Thilde Green, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-11-11 10:45 2 IBF Säter - Nås IF Tindra Arvidsson, Elma Söderlund Skäve Arena
2023-11-11 10:45 2 Söderbärke Goif 2 - IBF Borlänge Blå Thilde Green, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-11-11 12:15 2 IBF Säter - IBF Falun UoB Vit Tindra Arvidsson, Elma Söderlund Skäve Arena
2023-11-11 12:15 2 IBF Borlänge Blå - Nås IF Moa Arvidsson, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-11-11 13:30 2 Söderbärke Goif 2 - IBF Säter Tindra Arvidsson, Elma Söderlund Skäve Arena
2023-11-11 13:30 2 IBF Falun UoB Vit - Nås IF Moa Arvidsson, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-11-25 09:30 2 Älvdalens IF 1 - Älvdalens IF 2 Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2023-11-25 09:30 2 Samuelsdals IF 1 - Samuelsdals IF 2 Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2023-11-25 09:30 2 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Halle Lindberg Gahnshag, Olle Gahnshag Gruvrisskolan
2023-11-25 09:30 2 Krylbo AIS 1 - Krylbo AIS 2 Sara Kåks, Lukas Larsson Markushallen
2023-11-25 09:30 2 Bjursås IK - IBF Borlänge Vit Signe Norgren, Tuva Dahlstedt Markushallen
2023-11-25 10:20 2 LI20 IBF - Sundborns GOIF Alfred Hansson, Anton Weiberth Gruvrisskolan
2023-11-25 10:30 2 Söderbärke Goif 1 - Söderbärke Goif 2 Söderbärke Sporthall
2023-11-25 10:30 2 Nås IF 2 - IBF Ludvika Söderbärke Sporthall
2023-11-25 10:45 2 Samuelsdals IF 2 - Älvdalens IF 1 Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2023-11-25 10:45 2 Älvdalens IF 2 - Samuelsdals IF 1 Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2023-11-25 10:45 2 Krylbo AIS 2 - KFUM Falun Signe Norgren, Tuva Dahlstedt Markushallen
2023-11-25 10:45 2 Bjursås IK - Krylbo AIS 1 Sara Kåks, Lukas Larsson Markushallen
2023-11-25 11:10 2 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa Alfred Hansson, Anton Weiberth Gruvrisskolan
2023-11-25 11:45 2 IBF Ludvika - Söderbärke Goif 1 Söderbärke Sporthall
2023-11-25 11:45 2 Söderbärke Goif 2 - Nås IF 2 Söderbärke Sporthall
2023-11-25 12:00 2 Samuelsdals IF 2 - Älvdalens IF 2 Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2023-11-25 12:00 2 Samuelsdals IF 1 - Älvdalens IF 1 Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2023-11-25 12:10 2 IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF Alfred Hansson, Anton Weiberth Gruvrisskolan
2023-11-25 12:15 2 KFUM Falun - IBF Borlänge Vit Signe Norgren, Tuva Dahlstedt Markushallen
2023-11-25 12:15 2 Krylbo AIS 2 - Bjursås IK Sara Kåks, Lukas Larsson Markushallen
2023-11-25 13:00 2 IBF Ludvika - Söderbärke Goif 2 Söderbärke Sporthall
2023-11-25 13:00 2 Söderbärke Goif 1 - Nås IF 2 Söderbärke Sporthall
2023-11-25 13:00 2 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Svart Alfred Hansson, Anton Weiberth Gruvrisskolan
2023-11-25 13:30 2 Krylbo AIS 1 - IBF Borlänge Vit Signe Norgren, Tuva Dahlstedt Markushallen
2023-11-25 13:30 2 Bjursås IK - KFUM Falun Sara Kåks, Lukas Larsson Markushallen
2023-11-25 13:50 2 LI20 IBF - IBF Falun UoB Rosa Alfred Hansson, Anton Weiberth Gruvrisskolan
Omgång 3
2023-12-02 09:30 3 KFUM Falun - Bjursås IK Sixten Friberg, Tilda Phaethaya Västra skolan
2023-12-02 09:30 3 IBF Borlänge Vit - IBF Säter Elsa Öhrn, Ida Martinsson Gyllehallen
2023-12-02 10:05 3 IBF Säter - Söderbärke Goif 1 Alexander Proos, Dexter Skoog Gyllehallen
2023-12-02 10:20 3 Krylbo AIS 1 - Krylbo AIS 2 Tilda Phaethaya, Sixten Friberg Västra skolan
2023-12-02 10:40 3 Söderbärke Goif 1 - IBF Borlänge Vit Elsa Öhrn, Ida Martinsson Gyllehallen
2023-12-02 11:10 3 KFUM Falun - IBF Borlänge Blå Tilda Phaethaya, Sixten Friberg Västra skolan
2023-12-02 11:15 3 IBF Säter - IBF Borlänge Vit Alexander Proos, Dexter Skoog Gyllehallen
2023-12-02 11:50 3 Söderbärke Goif 1 - IBF Säter Elsa Öhrn, Ida Martinsson Gyllehallen
2023-12-02 12:10 3 Krylbo AIS 2 - Bjursås IK Sixten Friberg, Tilda Phaethaya Västra skolan
2023-12-02 12:25 3 IBF Borlänge Vit - Söderbärke Goif 1 Alexander Proos, Dexter Skoog Gyllehallen
2023-12-02 13:00 3 KFUM Falun - Krylbo AIS 1 Sixten Friberg, Tilda Phaethaya Västra skolan
2023-12-02 13:50 3 Bjursås IK - IBF Borlänge Blå Sixten Friberg, Tilda Phaethaya Västra skolan
2023-12-02 14:40 3 Krylbo AIS 2 - KFUM Falun Sixten Friberg, Tilda Phaethaya Västra skolan
2023-12-02 15:30 3 Krylbo AIS 2 - IBF Borlänge Blå Tilda Phaethaya, Sixten Friberg Västra skolan
2023-12-03 09:30 3 IBF Ludvika - Nås IF Nås Sporthall
2023-12-03 10:20 3 Söderbärke Goif 1 - Nås IF Nås Sporthall
2023-12-03 11:10 3 Söderbärke Goif 1 - IBF Ludvika Nås Sporthall
2023-12-03 12:10 3 Nås IF 2 - IBF Ludvika Nås Sporthall
2023-12-03 13:00 3 Nås IF 2 - Söderbärke Goif 1 Nås Sporthall
2023-12-09 09:30 3 Samuelsdals IF 2 - Samuelsdals IF 1 Tilda Phaethaya, Phichet Phaetaya Gruvrisskolan
2023-12-09 10:20 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa Tilda Phaethaya, Phichet Phaetaya Gruvrisskolan
2023-12-09 11:10 3 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 2 Tilda Phaethaya, Phichet Phaetaya Gruvrisskolan
2023-12-09 12:10 3 Samuelsdals IF 1 - IBF Falun UoB Svart Tilda Phaethaya, Phichet Phaetaya Gruvrisskolan
2023-12-09 13:00 3 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 1 Tilda Phaethaya Gruvrisskolan
2023-12-09 13:50 3 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF 2 Tilda Phaethaya Gruvrisskolan
2023-12-16 09:30 3 LI20 IBF - Sundborns GOIF Sixten Friberg, Axel Flitt Nygårds Leksandshallen
2023-12-16 09:30 3 IBF Falun UoB Vit - Älvdalens IF 1 Tage Näslund Leksandshallen
2023-12-16 10:45 3 LI20 IBF - Älvdalens IF 2 Sixten Friberg, Axel Flitt Nygårds Leksandshallen
2023-12-16 10:45 3 Älvdalens IF 1 - Sundborns GOIF Tage Näslund Leksandshallen
2023-12-16 12:15 3 LI20 IBF - IBF Falun UoB Vit Sixten Friberg, Axel Flitt Nygårds Leksandshallen
2023-12-16 12:15 3 Sundborns GOIF - Älvdalens IF 2 Tage Näslund Leksandshallen
2023-12-16 13:30 3 Älvdalens IF 1 - LI20 IBF Sixten Friberg, Axel Flitt Nygårds Leksandshallen
2023-12-16 13:30 3 IBF Falun UoB Vit - Älvdalens IF 2 Tage Näslund Leksandshallen
Omgång 4
2024-01-13 09:30 4 LI20 IBF - IBF Borlänge Blå Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2024-01-13 09:30 4 Nås IF 2 - IBF Falun UoB Vit Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-13 10:30 4 IBF Borlänge Blå - KFUM Falun Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2024-01-13 10:30 4 Nås IF 2 - LI20 IBF Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-13 11:30 4 KFUM Falun - IBF Falun UoB Vit Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2024-01-13 11:30 4 Nås IF 2 - KFUM Falun 2 Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-13 12:30 4 LI20 IBF - KFUM Falun Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2024-01-13 12:30 4 KFUM Falun 2 - IBF Falun UoB Vit Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-13 13:30 4 KFUM Falun 2 - IBF Borlänge Blå Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-20 09:30 4 Söderbärke Goif 1 - Söderbärke Goif 2 Söderbärke Sporthall
2024-01-20 09:30 4 IBF Säter 2 - IBF Säter Söderbärke Sporthall
2024-01-20 10:45 4 IBF Säter - Söderbärke Goif 1 Söderbärke Sporthall
2024-01-20 10:45 4 Söderbärke Goif 2 - IBF Säter 2 Söderbärke Sporthall
2024-01-20 12:00 4 IBF Säter - Söderbärke Goif 2 Söderbärke Sporthall
2024-01-20 12:00 4 IBF Säter 2 - Söderbärke Goif 1 Söderbärke Sporthall
2024-01-21 09:30 4 Krylbo AIS 1 - IBF Falun UoB Svart , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 10:20 4 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 11:10 4 IBF Falun UoB Svart - Krylbo AIS 2 , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 12:10 4 Sundborns GOIF - Krylbo AIS 1 , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 13:00 4 Krylbo AIS 2 - IBF Falun UoB Rosa , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 13:50 4 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 14:40 4 Krylbo AIS 1 - IBF Falun UoB Rosa , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-21 15:30 4 Sundborns GOIF - Krylbo AIS 2 , Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-27 09:30 4 Samuelsdals IF 2 - Samuelsdals IF 1 Pelle Thunmarker, Felix Tinnerholm Gruvrisskolan
2024-01-27 09:30 4 Älvdalens IF 1 - Älvdalens IF 2 Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2024-01-27 09:30 4 Nås IF - IBF Ludvika Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2024-01-27 10:20 4 IBF Borlänge Vit - Bjursås IK Felix Tinnerholm, Pelle Thunmarker Gruvrisskolan
2024-01-27 10:45 4 IBF Ludvika - Älvdalens IF 1 Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2024-01-27 10:45 4 Älvdalens IF 2 - Nås IF Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2024-01-27 11:10 4 Bjursås IK - Samuelsdals IF 2 Felix Tinnerholm, Pelle Thunmarker Gruvrisskolan
2024-01-27 12:00 4 IBF Ludvika - Älvdalens IF 2 Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2024-01-27 12:00 4 Nås IF - Älvdalens IF 1 Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2024-01-27 12:10 4 Samuelsdals IF 1 - IBF Borlänge Vit Pelle Thunmarker, Felix Tinnerholm Gruvrisskolan
2024-01-27 13:00 4 Bjursås IK - Samuelsdals IF 1 Felix Tinnerholm, Pelle Thunmarker Gruvrisskolan
2024-01-27 13:50 4 IBF Borlänge Vit - Samuelsdals IF 2 Felix Tinnerholm, Pelle Thunmarker Gruvrisskolan
2024-02-10 09:30 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Falun UoB Svart Elias Nyström, Nilas Skottheim Älvdalens Sporthall
Omgång 5
2024-02-10 09:30 5 Älvdalens IF 2 - Älvdalens IF 1 Albin Nyström Älvdalens Sporthall
2024-02-10 10:45 5 IBF Falun UoB Svart - Älvdalens IF 2 Albin Nyström, Nilas Skottheim Älvdalens Sporthall
2024-02-10 10:45 5 Älvdalens IF 1 - IBF Falun UoB Rosa Elias Nyström, Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2024-02-10 12:00 5 IBF Falun UoB Svart - Älvdalens IF 1 Nilas Skottheim, Nilas Skottheim Älvdalens Sporthall
2024-02-10 12:00 5 IBF Falun UoB Rosa - Älvdalens IF 2 Albin Nyström, Elias Nyström Älvdalens Sporthall
2024-02-24 09:30 5 Krylbo AIS 1 - Krylbo AIS 2 Wilma Eriksson, Thilde Green Markushallen
2024-02-24 09:30 5 Samuelsdals IF 1 - Sundborns GOIF Sara Kåks, Sara Kåks Markushallen
2024-02-24 10:45 5 Krylbo AIS 2 - Nås IF 2 Wilma Eriksson, Thilde Green Markushallen
2024-02-24 10:45 5 Samuelsdals IF 1 - Krylbo AIS 1 Sara Kåks, Sara Kåks Markushallen
2024-02-24 12:15 5 Nås IF 2 - Sundborns GOIF Wilma Eriksson, Thilde Green Markushallen
2024-02-24 12:15 5 Krylbo AIS 2 - Samuelsdals IF 1 Sara Kåks, Sara Kåks Markushallen
2024-02-24 13:30 5 Krylbo AIS 1 - Sundborns GOIF Wilma Eriksson, Thilde Green Markushallen
2024-02-24 13:30 5 Samuelsdals IF 1 - Nås IF 2 Sara Kåks, Sara Kåks Markushallen
2024-02-25 09:30 5 IBF Ludvika - Söderbärke Goif 2 Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Parkskolan
2024-02-25 09:30 5 Bjursås IK - IBF Falun UoB Vit Theodor Eriksson, Theodor Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 10:20 5 IBF Borlänge Vit - KFUM Falun Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Parkskolan
2024-02-25 10:20 5 IBF Borlänge Blå - Nås IF Theodor Eriksson, Alfred Hansson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 11:10 5 KFUM Falun - IBF Ludvika Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Parkskolan
2024-02-25 11:10 5 IBF Falun UoB Vit - Söderbärke Goif 1 Alfred Hansson, Theodor Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 11:30 5 IBF Säter - KFUM Falun Nelly Nilsson, Nelly Nilsson Skäve Arena
2024-02-25 11:30 5 Samuelsdals IF 2 - LI20 IBF Christer Sundberg, Christer Sundberg Skäve Arena
2024-02-25 12:10 5 Söderbärke Goif 1 - IBF Borlänge Vit Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Parkskolan
2024-02-25 12:10 5 IBF Borlänge Blå - Bjursås IK Alfred Hansson, Theodor Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 12:45 5 LI20 IBF - IBF Säter Nelly Nilsson, Nelly Nilsson Skäve Arena
2024-02-25 12:45 5 KFUM Falun - Samuelsdals IF 2 Christer Sundberg, Christer Sundberg Skäve Arena
2024-02-25 13:00 5 KFUM Falun - Söderbärke Goif 2 Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Parkskolan
2024-02-25 13:00 5 Söderbärke Goif 1 - Nås IF Alfred Hansson, Alfred Hansson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 13:50 5 IBF Borlänge Vit - IBF Ludvika Eddy Ramquist, Eddy Ramquist Parkskolan
2024-02-25 13:50 5 IBF Falun UoB Vit - IBF Borlänge Blå Alfred Hansson, Theodor Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 14:00 5 LI20 IBF - KFUM Falun Nelly Nilsson, Nelly Nilsson Skäve Arena
2024-02-25 14:00 5 Samuelsdals IF 2 - IBF Säter Christer Sundberg, Christer Sundberg Skäve Arena
2024-02-25 14:40 5 Bjursås IK - Nås IF Alfred Hansson, Theodor Eriksson Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-02-25 15:30 5 IBF Borlänge Blå - Söderbärke Goif 1 Theodor Eriksson, Alfred Hansson Bjursåsskolans gymnastiksal

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis