Spelprogram - Pojkar Grön Division 2 (2015)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bjursås IK Johan Källberg kallbergjohan@hotmail.com 0703249080 Grön, Grön, Vit
Dala-Floda IF David Levrén levren.david@gmail.com 0703604403
Digers BK Johanna Alexandersson johanna.bjorkkvist@gmail.com Röd, Svart, Svart
Envikens IF Kenneth Björ kennethbjor@hotmail.com 070 - 740 46 41 Grön, Vit, Grön
Hälsinggårdens AIK Jens Skoog jens.g.skoog@gmail.com 073-763 87 13 Röd, svart, svart
IBF Borlänge Blå Andreas Andersson Andyy26@icloud.com 0723585606 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge Röd Andreas Andersson Andyy26@icloud.com 0723585606 Blå, Svart, Svart
IBF Borlänge Vit Andreas Andersson Andyy26@icloud.com 0723585606 Blå, Svart, Svart
IBF Falun UoB Rosa Anna Åkerstedt anna.akerstedt@ibffalunub.se 0703739666 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Svart Anna Åkerstedt anna.akerstedt@ibffalunub.se 0703739666 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Vit Anna Åkerstedt anna.akerstedt@ibffalunub.se 0703739666 Rosa, Svart, Svart
IBF Gagnef PF15 Nicklas Andersson nicklasan@outlook.com 0700555365 Orange, Svart, Svart
IBF Hedemora 1 Madeleine Gustafsson madde.gustafsson@hotmail.com 0730311503 Röd, Röd, Röd
IBF Hedemora 2 Madeleine Gustafsson madde.gustafsson@hotmail.com 0730311503 Röd, Röd, Röd
IBF Ludvika Daniel Eriksson daniel.eriksson@vbelnat.se Svart, Svart, Svart
IBF Säter 1 Martin Eriksson martin.799@hotmail.com 070 - 481 19 57 Blå med svarta ränder, Svart, Svart
IBF Säter 2 Martin Eriksson martin.799@hotmail.com 070 - 481 19 57 Blå med svarta ränder, Svart, Svart
KAIS Mora UIF Röd Anna Djos Djosen_@hotmail.com 073 - 500 92 17 Röd, Svart, Svart
KAIS Mora UIF Svart Anna Djos Djosen_@hotmail.com 073 - 500 92 17 Röd, Svart, Svart
KFUM Falun Mats Johansson mats_boda@hotmail.com 0706068138 röd, svart, svart
Krylbo AIS 1 Paul Janiak pallesauka@gmail.com 070-873 13 98 Svart, Svart, Svart
Krylbo AIS 2 Paul Janiak pallesauka@gmail.com 070-873 13 98 Svart, Svart, Svart
LI20 IBF Blå Anna Daniels annadaniels@hotmail.com 070-615 21 19 Blå, Svart, Svart
LI20 IBF FP16 Linnéa Björk linnetbjork@gmail.com Blå, Svart, Svart
LI20 IBF Grön Anna Daniels annadaniels@hotmail.com 070-615 21 19 Blå, Svart, Svart
LI20 IBF Röd Anna Daniels annadaniels@hotmail.com 070-615 21 19 Blå, Svart, Svart
Nås IF Mathias Johansson mathias_93@live.se Vit, Röd, Vit
Samuelsdals IF 1 Björn Ståhlberg Bjorn.stahlberg@hotmail.com Orange, Svarta, Svarta
Samuelsdals IF 2 Björn Ståhlberg Bjorn.stahlberg@hotmail.com Orange, Svarta, Svarta
Sundborns GOIF Magnus Englund magnus.englund1@gmail.com 0703591063 Röd, Röd, röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-21 09:30 1 IBF Falun UoB Rosa - Envikens IF Alfred Hansson, Felix Färlin Envikens Sporthall
2023-10-21 09:30 1 IBF Borlänge Vit - Samuelsdals IF 2 Theodor Eriksson, Lucas Liss Envikens Sporthall
2023-10-21 09:30 1 IBF Säter 2 - IBF Säter 1 Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Skäve Arena
2023-10-21 09:30 1 Samuelsdals IF 1 - LI20 IBF FP16 Lukas Larsson, Sara Kåks Skäve Arena
2023-10-21 10:45 1 Samuelsdals IF 2 - IBF Falun UoB Rosa Felix Färlin, Alfred Hansson Envikens Sporthall
2023-10-21 10:45 1 Envikens IF - IBF Borlänge Vit Theodor Eriksson, Lucas Liss Envikens Sporthall
2023-10-21 10:45 1 LI20 IBF FP16 - IBF Säter 2 Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Skäve Arena
2023-10-21 10:45 1 IBF Säter 1 - Samuelsdals IF 1 Sara Kåks, Lukas Larsson Skäve Arena
2023-10-21 12:00 1 Samuelsdals IF 2 - Envikens IF Felix Färlin, Alfred Hansson Envikens Sporthall
2023-10-21 12:00 1 IBF Borlänge Vit - IBF Falun UoB Rosa Theodor Eriksson, Lucas Liss Envikens Sporthall
2023-10-21 12:00 1 LI20 IBF FP16 - IBF Säter 1 Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Skäve Arena
2023-10-21 12:00 1 Samuelsdals IF 1 - IBF Säter 2 Lukas Larsson, Sara Kåks Skäve Arena
2023-10-22 09:30 1 LI20 IBF Grön - Bjursås IK Marcus Ljungh, Isac Hohl Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-22 09:30 1 IBF Gagnef PF15 - LI20 IBF Blå Albin Strömberg, August Eltin Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 09:30 1 IBF Borlänge Röd - Hälsinggårdens AIK Alexander Proos, Dexter Skoog Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 10:20 1 Nås IF - Dala-Floda IF Isac Hohl, Marcus Ljungh Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-22 10:45 1 IBF Gagnef PF15 - IBF Falun UoB Vit Albin Strömberg, August Eltin Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 10:45 1 Hälsinggårdens AIK - LI20 IBF Blå Alexander Proos, Dexter Skoog Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 11:10 1 Dala-Floda IF - LI20 IBF Grön Marcus Ljungh, Isac Hohl Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-22 12:10 1 Bjursås IK - Nås IF Marcus Ljungh, Isac Hohl Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-22 12:15 1 IBF Gagnef PF15 - IBF Borlänge Röd August Eltin, Albin Strömberg Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 12:15 1 LI20 IBF Blå - IBF Falun UoB Vit Dexter Skoog, Alexander Proos Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 13:00 1 Dala-Floda IF - Bjursås IK Marcus Ljungh, Isac Hohl Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-22 13:30 1 Hälsinggårdens AIK - IBF Gagnef PF15 August Eltin, Albin Strömberg Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 13:30 1 IBF Falun UoB Vit - IBF Borlänge Röd Dexter Skoog, Alexander Proos Mockfjärds Sporthall
2023-10-22 13:50 1 Nås IF - LI20 IBF Grön Marcus Ljungh, Isac Hohl Bjursåsskolans gymnastiksal
2023-10-29 09:30 1 KAIS Mora UIF Svart - KAIS Mora UIF Röd Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2023-10-29 09:30 1 IBF Falun UoB Svart - KFUM Falun Leo Söderberg Karlsson, Oscar Bergsten Andersson Västra skolan
2023-10-29 09:30 1 Krylbo AIS 1 - Krylbo AIS 2 Felicia Andersson, Signe Norgren Markushallen
2023-10-29 09:30 1 Sundborns GOIF - IBF Hedemora 1 Markushallen
2023-10-29 10:20 1 Digers BK - LI20 IBF Röd Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2023-10-29 10:20 1 IBF Borlänge Blå - IBF Ludvika Leo Söderberg Karlsson, Oscar Bergsten Andersson Västra skolan
2023-10-29 10:45 1 Krylbo AIS 1 - IBF Hedemora 2 Felicia Andersson, Signe Norgren Markushallen
2023-10-29 10:45 1 IBF Hedemora 1 - Krylbo AIS 2 Markushallen
2023-10-29 11:10 1 LI20 IBF Röd - KAIS Mora UIF Svart Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2023-10-29 11:10 1 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Svart Oscar Bergsten Andersson, Leo Söderberg Karlsson Västra skolan
2023-10-29 12:10 1 KFUM Falun - IBF Borlänge Blå Leo Söderberg Karlsson, Oscar Bergsten Andersson Västra skolan
2023-10-29 12:10 1 KAIS Mora UIF Röd - Digers BK Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2023-10-29 12:15 1 Krylbo AIS 1 - Sundborns GOIF Felicia Andersson, Signe Norgren Markushallen
2023-10-29 12:15 1 Krylbo AIS 2 - IBF Hedemora 2 Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Markushallen
2023-10-29 13:00 1 LI20 IBF Röd - KAIS Mora UIF Röd Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2023-10-29 13:00 1 IBF Ludvika - KFUM Falun Leo Söderberg Karlsson, Oscar Bergsten Andersson Västra skolan
2023-10-29 13:30 1 IBF Hedemora 1 - Krylbo AIS 1 Felicia Andersson, Signe Norgren Markushallen
2023-10-29 13:30 1 IBF Hedemora 2 - Sundborns GOIF Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Markushallen
2023-10-29 13:50 1 Digers BK - KAIS Mora UIF Svart Rasmus Olmats Idre Fjäll Arena B
2023-10-29 13:50 1 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Svart Oscar Bergsten Andersson, Leo Söderberg Karlsson Västra skolan
Omgång 2
2023-11-04 09:30 2 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 2 Olle Hansson, Eric Svelander Gruvrisskolan
2023-11-04 10:20 2 IBF Säter 1 - Envikens IF Olle Hansson, Eric Svelander Gruvrisskolan
2023-11-04 11:10 2 Envikens IF - IBF Falun UoB Rosa Olle Hansson, Eric Svelander Gruvrisskolan
2023-11-04 12:10 2 Samuelsdals IF 2 - IBF Säter 1 Felix Färlin, Hugo Stenkvist Gruvrisskolan
2023-11-04 13:00 2 Envikens IF - Samuelsdals IF 2 Felix Färlin, Hugo Stenkvist Gruvrisskolan
2023-11-04 13:50 2 IBF Säter 1 - IBF Falun UoB Rosa Felix Färlin, Hugo Stenkvist Gruvrisskolan
2023-11-12 09:30 2 Hälsinggårdens AIK - Sundborns GOIF Olle Hansson, Theodor Eriksson Haraldsbo Sporthall
2023-11-12 10:20 2 LI20 IBF Röd - IBF Gagnef PF15 Theodor Eriksson, Olle Hansson Haraldsbo Sporthall
2023-11-12 11:10 2 IBF Gagnef PF15 - Hälsinggårdens AIK Olle Hansson, Theodor Eriksson Haraldsbo Sporthall
2023-11-12 12:00 2 Sundborns GOIF - LI20 IBF Röd Theodor Eriksson, Olle Hansson Haraldsbo Sporthall
2023-11-12 12:50 2 IBF Gagnef PF15 - Sundborns GOIF Olle Hansson, Theodor Eriksson Haraldsbo Sporthall
2023-11-12 13:40 2 LI20 IBF Röd - Hälsinggårdens AIK Olle Hansson Haraldsbo Sporthall
2023-11-12 14:30 2 IBF Gagnef PF15 - IBF Gagnef PF15 Olle Hansson Haraldsbo Sporthall
2023-11-18 09:30 2 IBF Borlänge Röd - IBF Säter 2 Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Gyllehallen
2023-11-18 09:30 2 LI20 IBF Grön - KFUM Falun Elma Söderlund, Tindra Arvidsson Gyllehallen
2023-11-18 09:30 2 Digers BK - KAIS Mora UIF Svart Elias Nyström, Albin Nyström Orsa Sporthall
2023-11-18 10:20 2 Bjursås IK - IBF Borlänge Vit Elias Nyström, Albin Nyström Orsa Sporthall
2023-11-18 10:45 2 KFUM Falun - IBF Borlänge Röd Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Gyllehallen
2023-11-18 10:45 2 IBF Säter 2 - LI20 IBF Grön Elma Söderlund, Tindra Arvidsson Gyllehallen
2023-11-18 11:10 2 IBF Borlänge Vit - Digers BK Elias Nyström, Albin Nyström Orsa Sporthall
2023-11-18 12:00 2 KFUM Falun - IBF Säter 2 Tilde Bergfeldt, Tilde Berglund Gyllehallen
2023-11-18 12:00 2 LI20 IBF Grön - IBF Borlänge Röd Elma Söderlund, Tindra Arvidsson Gyllehallen
2023-11-18 12:10 2 KAIS Mora UIF Svart - Bjursås IK Elias Nyström, Albin Nyström Orsa Sporthall
2023-11-18 13:00 2 IBF Borlänge Vit - KAIS Mora UIF Svart Elias Nyström, Albin Nyström Orsa Sporthall
2023-11-18 13:50 2 Bjursås IK - Digers BK Elias Nyström, Albin Nyström Orsa Sporthall
2023-11-19 09:30 2 IBF Hedemora 1 - IBF Hedemora 2 Julia Kraft, Linnéa Lindevik Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 09:30 2 IBF Ludvika - IBF Borlänge Blå Jonatan Åcerclinth Ludvika Sporthall
2023-11-19 09:30 2 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF 1 Håkan Aspman Ludvika Sporthall
2023-11-19 10:20 2 IBF Falun UoB Vit - Krylbo AIS 2 Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 10:45 2 Samuelsdals IF 1 - IBF Ludvika Jonatan Åcerclinth Ludvika Sporthall
2023-11-19 10:45 2 IBF Borlänge Blå - IBF Falun UoB Svart Håkan Aspman Ludvika Sporthall
2023-11-19 11:10 2 IBF Hedemora 1 - Krylbo AIS 1 Nellie Pettersson, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 12:00 2 Samuelsdals IF 1 - IBF Borlänge Blå Jonatan Åcerclinth Ludvika Sporthall
2023-11-19 12:00 2 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika Håkan Aspman Ludvika Sporthall
2023-11-19 12:10 2 Krylbo AIS 2 - IBF Hedemora 2 Julia Kraft, Linnéa Lindevik Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 13:00 2 IBF Hedemora 1 - IBF Falun UoB Vit Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 13:50 2 IBF Hedemora 2 - Krylbo AIS 1 Nellie Pettersson, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 14:30 2 Krylbo AIS 2 - IBF Hedemora 1 Julia Kraft, Linnéa Lindevik Vikmanshyttans sporthall
2023-11-19 15:20 2 Krylbo AIS 1 - IBF Falun UoB Vit Linnéa Lindevik, Nellie Pettersson Vikmanshyttans sporthall
2023-11-25 09:00 2 LI20 IBF Blå - LI20 IBF FP16 Olle Hansson, Theodor Eriksson Leksandshallen
2023-11-25 09:00 2 Dala-Floda IF - Nås IF Eric Erlman, Tage Näslund Leksandshallen
2023-11-25 10:00 2 KAIS Mora UIF Röd - LI20 IBF Blå Olle Hansson, Theodor Eriksson Leksandshallen
2023-11-25 10:00 2 Nås IF - LI20 IBF FP16 Eric Erlman, Tage Näslund Leksandshallen
2023-11-25 11:00 2 LI20 IBF Blå - Dala-Floda IF Olle Hansson, Theodor Eriksson Leksandshallen
2023-11-25 11:00 2 LI20 IBF FP16 - KAIS Mora UIF Röd Eric Erlman, Tage Näslund Leksandshallen
2023-11-25 12:00 2 Nås IF - LI20 IBF Blå Olle Hansson, Theodor Eriksson Leksandshallen
2023-11-25 12:00 2 KAIS Mora UIF Röd - Dala-Floda IF Eric Erlman, Tage Näslund Leksandshallen
Omgång 3
2023-12-10 09:30 3 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF 2 Pelle Thunmarker, Felix Tinnerholm Gruvrisskolan
2023-12-10 10:20 3 Bjursås IK - IBF Borlänge Röd Felix Tinnerholm, Hugo Stenkvist Gruvrisskolan
2023-12-10 11:10 3 IBF Borlänge Röd - IBF Falun UoB Svart Hugo Stenkvist, Pelle Thunmarker Gruvrisskolan
2023-12-10 12:10 3 Samuelsdals IF 2 - Bjursås IK Pelle Thunmarker, Felix Tinnerholm Gruvrisskolan
2023-12-10 13:00 3 IBF Borlänge Röd - Samuelsdals IF 2 Felix Tinnerholm, Hugo Stenkvist Gruvrisskolan
2023-12-10 13:50 3 Bjursås IK - IBF Falun UoB Svart Hugo Stenkvist, Pelle Thunmarker Gruvrisskolan
2023-12-16 09:30 3 IBF Borlänge Vit - Sundborns GOIF Tilda Phaethaya, Allfons Vuori Gyllehallen
2023-12-16 09:30 3 IBF Falun UoB Vit - Nås IF Kian Carlmyren Gyllehallen
2023-12-16 09:30 3 IBF Säter 1 - IBF Säter 2 Thilde Green, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-12-16 09:30 3 IBF Borlänge Blå - Krylbo AIS 2 Alva Lindgren, Elvira Andersson Skäve Arena
2023-12-16 09:30 3 IBF Hedemora 2 - IBF Hedemora 1 Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Vikmanshyttans sporthall
2023-12-16 10:20 3 Envikens IF - IBF Ludvika Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Vikmanshyttans sporthall
2023-12-16 10:45 3 Nås IF - IBF Borlänge Vit Tilda Phaethaya, Allfons Vuori Gyllehallen
2023-12-16 10:45 3 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Vit Kian Carlmyren Gyllehallen
2023-12-16 10:45 3 IBF Säter 1 - Krylbo AIS 1 Alva Lindgren, Elvira Andersson Skäve Arena
2023-12-16 10:45 3 Krylbo AIS 2 - IBF Säter 2 Thilde Green, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-12-16 11:10 3 IBF Ludvika - IBF Hedemora 2 Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Vikmanshyttans sporthall
2023-12-16 12:00 3 Nås IF - Sundborns GOIF Tilda Phaethaya, Allfons Vuori Gyllehallen
2023-12-16 12:00 3 IBF Falun UoB Vit - IBF Borlänge Vit Kian Carlmyren Gyllehallen
2023-12-16 12:10 3 IBF Hedemora 1 - Envikens IF Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Vikmanshyttans sporthall
2023-12-16 12:15 3 IBF Säter 1 - IBF Borlänge Blå Alva Lindgren, Elvira Andersson Skäve Arena
2023-12-16 12:15 3 IBF Säter 2 - Krylbo AIS 1 Thilde Green, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-12-16 13:00 3 IBF Ludvika - IBF Hedemora 1 Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Vikmanshyttans sporthall
2023-12-16 13:30 3 Krylbo AIS 2 - IBF Säter 1 Alva Lindgren, Elma Söderlund Skäve Arena
2023-12-16 13:30 3 Krylbo AIS 1 - IBF Borlänge Blå Thilde Green, Wilma Eriksson Skäve Arena
2023-12-16 13:50 3 Envikens IF - IBF Hedemora 2 Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Vikmanshyttans sporthall
2023-12-17 09:30 3 KAIS Mora UIF Röd - KAIS Mora UIF Svart Simon Lindh, Elliott Byrberg Idre Fjäll Arena B
2023-12-17 09:30 3 Samuelsdals IF 1 - Hälsinggårdens AIK Anton Weiberth, Felix Färlin Gruvrisskolan
2023-12-17 09:30 3 LI20 IBF Röd - LI20 IBF FP16 Sixten Friberg Leksandshallen
2023-12-17 09:30 3 IBF Gagnef PF15 - Dala-Floda IF Eric Erlman Leksandshallen
2023-12-17 10:20 3 LI20 IBF Grön - KFUM Falun Neo Helgosson, Simon Lindh Idre Fjäll Arena B
2023-12-17 10:20 3 LI20 IBF Blå - IBF Falun UoB Rosa Anton Weiberth, Felix Färlin Gruvrisskolan
2023-12-17 10:30 3 LI20 IBF Röd - Digers BK Sixten Friberg Leksandshallen
2023-12-17 10:30 3 Dala-Floda IF - LI20 IBF FP16 Eric Erlman Leksandshallen
2023-12-17 11:10 3 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Röd Elliott Byrberg, Neo Helgosson Idre Fjäll Arena B
2023-12-17 11:10 3 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF 1 Anton Weiberth, Felix Färlin Gruvrisskolan
2023-12-17 11:30 3 IBF Gagnef PF15 - LI20 IBF Röd Eric Erlman Leksandshallen
2023-12-17 11:30 3 LI20 IBF FP16 - Digers BK Sixten Friberg Leksandshallen
2023-12-17 12:10 3 KAIS Mora UIF Svart - LI20 IBF Grön Simon Lindh, Elliott Byrberg Idre Fjäll Arena B
2023-12-17 12:10 3 Hälsinggårdens AIK - LI20 IBF Blå Theodor Eriksson, Olle Hansson Gruvrisskolan
2023-12-17 12:30 3 Dala-Floda IF - LI20 IBF Röd Sixten Friberg Leksandshallen
2023-12-17 12:30 3 Digers BK - IBF Gagnef PF15 Eric Erlman Leksandshallen
2023-12-17 13:00 3 KFUM Falun - KAIS Mora UIF Svart Neo Helgosson, Simon Lindh Idre Fjäll Arena B
2023-12-17 13:00 3 IBF Falun UoB Rosa - Hälsinggårdens AIK Theodor Eriksson, Olle Hansson Gruvrisskolan
2023-12-17 13:50 3 LI20 IBF Grön - KAIS Mora UIF Röd Elliott Byrberg, Neo Helgosson Idre Fjäll Arena B
2023-12-17 13:50 3 LI20 IBF Blå - Samuelsdals IF 1 Theodor Eriksson, Olle Hansson Gruvrisskolan
Omgång 4
2024-01-14 09:30 4 IBF Falun UoB Vit - Envikens IF Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 09:30 4 KAIS Mora UIF Röd - IBF Hedemora 1 Elis Clarström, Wilmer Aho Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 09:30 4 Samuelsdals IF 2 - IBF Borlänge Röd Sture Hejll, Kalle Nilsson Gruvrisskolan
2024-01-14 10:20 4 IBF Säter 1 - IBF Ludvika Kalle Nilsson, Oliwer Moberg Gruvrisskolan
2024-01-14 10:30 4 IBF Falun UoB Vit - IBF Hedemora 2 Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 10:30 4 IBF Hedemora 1 - Envikens IF Elis Clarström, Wilmer Aho Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 11:10 4 IBF Ludvika - Samuelsdals IF 2 Oliwer Moberg, Sture Hejll Gruvrisskolan
2024-01-14 11:30 4 IBF Falun UoB Vit - KAIS Mora UIF Röd Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 11:30 4 Envikens IF - IBF Hedemora 2 Elis Clarström, Wilmer Aho Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 12:10 4 IBF Borlänge Röd - IBF Säter 1 Sture Hejll, Kalle Nilsson Gruvrisskolan
2024-01-14 12:30 4 IBF Hedemora 1 - IBF Falun UoB Vit Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 12:30 4 IBF Hedemora 2 - KAIS Mora UIF Röd Elis Clarström, Wilmer Aho Haraldsbo Sporthall
2024-01-14 13:00 4 IBF Ludvika - IBF Borlänge Röd Kalle Nilsson, Oliwer Moberg Gruvrisskolan
2024-01-14 13:50 4 IBF Säter 1 - Samuelsdals IF 2 Oliwer Moberg, Sture Hejll Gruvrisskolan
2024-01-21 09:30 4 Dala-Floda IF - Nås IF Moa Törneman Ferman Syrholns gymnastiksal
2024-01-21 10:20 4 LI20 IBF Grön - IBF Gagnef PF15 Moa Törneman Ferman Syrholns gymnastiksal
2024-01-21 11:10 4 IBF Gagnef PF15 - Dala-Floda IF Moa Törneman Ferman Syrholns gymnastiksal
2024-01-21 12:10 4 Nås IF - LI20 IBF Grön Moa Törneman Ferman Syrholns gymnastiksal
2024-01-21 13:00 4 IBF Gagnef PF15 - Nås IF Moa Törneman Ferman Syrholns gymnastiksal
2024-01-21 13:50 4 LI20 IBF Grön - Dala-Floda IF Moa Törneman Ferman Syrholns gymnastiksal
2024-01-27 09:30 4 IBF Borlänge Blå - IBF Säter 2 Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Gyllehallen
2024-01-27 09:30 4 Samuelsdals IF 1 - Krylbo AIS 2 Isac Tunström Gyllehallen
2024-01-27 09:30 4 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Sundbornshallen
2024-01-27 09:30 4 Bjursås IK - Hälsinggårdens AIK Leo Söderberg Karlsson, Leo Hilbrands-Hammar Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-01-27 09:30 4 LI20 IBF FP16 - LI20 IBF Röd Julius Berglund Leksandshallen
2024-01-27 09:30 4 KAIS Mora UIF Svart - Digers BK Sixten Friberg Leksandshallen
2024-01-27 10:20 4 IBF Borlänge Vit - KFUM Falun Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Sundbornshallen
2024-01-27 10:20 4 IBF Falun UoB Svart - LI20 IBF Blå Leo Söderberg Karlsson, Leo Hilbrands-Hammar Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-01-27 10:30 4 IBF Borlänge Blå - Krylbo AIS 1 Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Gyllehallen
2024-01-27 10:30 4 Krylbo AIS 2 - IBF Säter 2 Isac Tunström Gyllehallen
2024-01-27 10:30 4 Digers BK - LI20 IBF FP16 Julius Berglund Leksandshallen
2024-01-27 10:30 4 LI20 IBF Röd - KAIS Mora UIF Svart Sixten Friberg Leksandshallen
2024-01-27 11:10 4 KFUM Falun - Sundborns GOIF Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Sundbornshallen
2024-01-27 11:10 4 LI20 IBF Blå - Bjursås IK Leo Söderberg Karlsson, Leo Hilbrands-Hammar Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-01-27 11:30 4 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF 1 Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Gyllehallen
2024-01-27 11:30 4 IBF Säter 2 - Krylbo AIS 2 Isac Tunström Gyllehallen
2024-01-27 11:30 4 Digers BK - LI20 IBF Röd Julius Berglund Leksandshallen
2024-01-27 11:30 4 KAIS Mora UIF Svart - LI20 IBF FP16 Sixten Friberg Leksandshallen
2024-01-27 12:10 4 IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Vit Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Sundbornshallen
2024-01-27 12:10 4 Hälsinggårdens AIK - IBF Falun UoB Svart Leo Söderberg Karlsson, Leo Hilbrands-Hammar Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-01-27 12:30 4 Krylbo AIS 2 - IBF Borlänge Blå Tindra Arvidsson, Moa Arvidsson Gyllehallen
2024-01-27 12:30 4 Krylbo AIS 1 - Samuelsdals IF 1 Isac Tunström Gyllehallen
2024-01-27 13:00 4 KFUM Falun - IBF Falun UoB Rosa Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Sundbornshallen
2024-01-27 13:00 4 LI20 IBF Blå - Hälsinggårdens AIK Leo Söderberg Karlsson, Leo Hilbrands-Hammar Bjursåsskolans gymnastiksal
2024-01-27 13:50 4 IBF Borlänge Vit - Sundborns GOIF Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Sundbornshallen
2024-01-27 13:50 4 IBF Falun UoB Svart - Bjursås IK Leo Söderberg Karlsson, Leo Hilbrands-Hammar Bjursåsskolans gymnastiksal
Omgång 5
2024-02-03 09:30 5 IBF Falun UoB Rosa - IBF Borlänge Vit Marcus Ljungh Slätta Sporthall
2024-02-03 10:20 5 LI20 IBF Röd - IBF Ludvika Marcus Ljungh Slätta Sporthall
2024-02-03 11:10 5 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Marcus Ljungh Slätta Sporthall
2024-02-03 12:10 5 IBF Borlänge Vit - LI20 IBF Röd Marcus Ljungh Slätta Sporthall
2024-02-03 13:00 5 IBF Ludvika - IBF Borlänge Vit Marcus Ljungh Slätta Sporthall
2024-02-03 13:50 5 LI20 IBF Röd - IBF Falun UoB Rosa Marcus Ljungh Slätta Sporthall
2024-02-11 09:30 5 KAIS Mora UIF Röd - KAIS Mora UIF Svart Manne Ydron, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2024-02-11 09:30 5 IBF Falun UoB Svart - IBF Gagnef PF15 Alfred Hansson, Lucas Liss Gruvrisskolan
2024-02-11 10:20 5 IBF Borlänge Blå - Samuelsdals IF 1 Manne Ydron, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2024-02-11 10:20 5 Dala-Floda IF - LI20 IBF FP16 Alfred Hansson, Lucas Liss Gruvrisskolan
2024-02-11 11:10 5 Samuelsdals IF 1 - KAIS Mora UIF Röd Manne Ydron, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2024-02-11 11:10 5 LI20 IBF FP16 - IBF Falun UoB Svart Alfred Hansson, Lucas Liss Gruvrisskolan
2024-02-11 12:10 5 KAIS Mora UIF Svart - IBF Borlänge Blå Manne Ydron, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2024-02-11 12:10 5 IBF Gagnef PF15 - Dala-Floda IF Alfred Hansson, Lucas Liss Gruvrisskolan
2024-02-11 13:00 5 Samuelsdals IF 1 - KAIS Mora UIF Svart Joakim Göstas, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2024-02-11 13:00 5 LI20 IBF FP16 - IBF Gagnef PF15 Alfred Hansson, Lucas Liss Gruvrisskolan
2024-02-11 13:50 5 IBF Borlänge Blå - KAIS Mora UIF Röd Manne Ydron, Joakim Göstas Idre Fjäll Arena B
2024-02-11 13:50 5 Dala-Floda IF - IBF Falun UoB Svart Alfred Hansson, Lucas Liss Gruvrisskolan
2024-02-17 09:30 5 Digers BK - LI20 IBF Blå Elliott Byrberg, Neo Helgosson Orsa Sporthall
2024-02-17 10:20 5 Nås IF - Sundborns GOIF Elliott Byrberg, Neo Helgosson Orsa Sporthall
2024-02-17 11:10 5 Sundborns GOIF - Digers BK Elliott Byrberg, Neo Helgosson Orsa Sporthall
2024-02-17 12:10 5 LI20 IBF Blå - Nås IF Elliott Byrberg, Neo Helgosson Orsa Sporthall
2024-02-17 13:00 5 Sundborns GOIF - LI20 IBF Blå Elliott Byrberg, Neo Helgosson Orsa Sporthall
2024-02-17 13:50 5 Nås IF - Digers BK Elliott Byrberg, Neo Helgosson Orsa Sporthall
2024-02-18 09:30 5 IBF Hedemora 1 - IBF Hedemora 2 Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 10:20 5 IBF Borlänge Röd - Hälsinggårdens AIK Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 11:10 5 IBF Hedemora 1 - Krylbo AIS 2 Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 12:10 5 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora 2 Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 13:00 5 IBF Hedemora 1 - IBF Borlänge Röd Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 13:50 5 IBF Hedemora 2 - Krylbo AIS 2 Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 14:40 5 Hälsinggårdens AIK - IBF Hedemora 1 Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-18 15:30 5 Krylbo AIS 2 - IBF Borlänge Röd Tuva Dahlstedt, Julia Kraft Vikmanshyttans sporthall
2024-02-24 09:30 5 Envikens IF - IBF Falun UoB Vit Nils Svensson, Nils Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 09:30 5 Bjursås IK - LI20 IBF Grön Thea Svensson, Thea Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 09:30 5 IBF Säter 1 - IBF Säter 2 Elma Söderlund, Elma Söderlund Skäve Arena
2024-02-24 09:30 5 Samuelsdals IF 2 - KFUM Falun Tindra Arvidsson, Felicia Andersson Skäve Arena
2024-02-24 10:30 5 Envikens IF - Krylbo AIS 1 Nils Svensson, Nils Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 10:30 5 LI20 IBF Grön - IBF Falun UoB Vit Thea Svensson, Thea Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 10:30 5 KFUM Falun - IBF Säter 1 Elma Söderlund, Elma Söderlund Skäve Arena
2024-02-24 10:30 5 IBF Säter 2 - Samuelsdals IF 2 Tindra Arvidsson, Felicia Andersson Skäve Arena
2024-02-24 11:30 5 Envikens IF - Bjursås IK Nils Svensson, Nils Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 11:30 5 IBF Falun UoB Vit - Krylbo AIS 1 Thea Svensson, Thea Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 11:30 5 KFUM Falun - IBF Säter 2 Elma Söderlund, Elma Söderlund Skäve Arena
2024-02-24 11:30 5 Samuelsdals IF 2 - IBF Säter 1 Tindra Arvidsson, Felicia Andersson Skäve Arena
2024-02-24 12:30 5 LI20 IBF Grön - Envikens IF Nils Svensson, Nils Svensson Envikens Sporthall
2024-02-24 12:30 5 Krylbo AIS 1 - Bjursås IK Thea Svensson, Thea Svensson Envikens Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis