Spelprogram - Flickor Grön Division 1 (2014)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Borlänge Elin Gabrielli elingabrielli@hotmail.com Blå, Svart, Svart
IBF Falun UoB Rosa Jenny Thorén thoren.j.e@gmail.com 0736585010 Rosa, Svart, Svart
IBF Falun UoB Svart Jenny Thorén thoren.j.e@gmail.com 0736585010 Rosa, Svart, Svart
IBF Ludvika Hanna Ek hannaek_hill@hotmail.com Svart, Svart, Svart
IBF Säter Ingela Candell ingela.candell@gmail.com 0706955176 Blå med svarta ränder, Svart, Svart
KFUM Falun Sandra Reblin sandra_pahlsson@hotmail.com 0704671018 röd, svart, svart
Samuelsdals IF Jenny Ädel jenny.adel@outlook.com 0739976225 Orange, Svarta, Svarta
Sundborns GOIF Emelie Buvall emelie_buvall@hotmail.com 070-499 15 80 Röd, Röd, röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-28 09:30 1 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Håkan Aspman, Lukas Larsson Gyllehallen
2023-10-28 09:30 1 Sundborns GOIF - KFUM Falun Elsa Öhrn, Ida Martinsson Gyllehallen
2023-10-28 10:45 1 KFUM Falun - Samuelsdals IF Håkan Aspman, Lukas Larsson Gyllehallen
2023-10-28 10:45 1 IBF Borlänge - Sundborns GOIF Elsa Öhrn, Ida Martinsson Gyllehallen
2023-10-28 12:00 1 KFUM Falun - IBF Borlänge Håkan Aspman, Lukas Larsson Gyllehallen
2023-10-28 12:00 1 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Ida Martinsson, Elsa Öhrn Gyllehallen
2023-10-29 09:30 1 IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa Theodor Eriksson, Lucas Liss Lugnet A2
2023-10-29 09:30 1 IBF Ludvika - IBF Säter Felix Tinnerholm, Isac Tunström Lugnet A3
2023-10-29 10:45 1 IBF Säter - IBF Falun UoB Svart Theodor Eriksson, Lucas Liss Lugnet A2
2023-10-29 10:45 1 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Isac Tunström, Felix Tinnerholm Lugnet A3
2023-10-29 12:00 1 IBF Säter - IBF Falun UoB Rosa Theodor Eriksson, Lucas Liss Lugnet A2
2023-10-29 12:00 1 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Svart Isac Tunström, Felix Tinnerholm Lugnet A3
Omgång 2
2023-11-18 09:30 2 KFUM Falun - Samuelsdals IF , Olle Hansson Gruvrisskolan
2023-11-18 10:20 2 IBF Falun UoB Svart - IBF Falun UoB Rosa Olle Hansson Gruvrisskolan
2023-11-18 11:10 2 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Olle Hansson Gruvrisskolan
2023-11-18 12:10 2 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Svart Olle Hansson Gruvrisskolan
2023-11-18 13:00 2 IBF Falun UoB Rosa - Samuelsdals IF Lina Croner Gruvrisskolan
2023-11-18 13:50 2 IBF Falun UoB Svart - KFUM Falun Lina Croner Gruvrisskolan
2023-11-25 09:30 2 IBF Borlänge - IBF Ludvika Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Parkskolan
2023-11-25 10:20 2 Sundborns GOIF - IBF Säter Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Parkskolan
2023-11-25 11:10 2 IBF Säter - IBF Borlänge Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Parkskolan
2023-11-25 12:10 2 IBF Ludvika - Sundborns GOIF Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Parkskolan
2023-11-25 13:00 2 IBF Säter - IBF Ludvika Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Parkskolan
2023-11-25 13:50 2 Sundborns GOIF - IBF Borlänge Phichet Phaetaya, Tilda Phaethaya Parkskolan
Omgång 3
2023-12-16 09:30 3 Samuelsdals IF - IBF Falun UoB Rosa Loui Gandhi Kungsman Haraldsbo Sporthall
2023-12-16 09:30 3 IBF Ludvika - Sundborns GOIF Marcus Ljungh, Victor Breili Haraldsbo Sporthall
2023-12-16 10:45 3 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Loui Gandhi Kungsman Haraldsbo Sporthall
2023-12-16 10:45 3 IBF Falun UoB Rosa - IBF Ludvika Marcus Ljungh, Victor Breili Haraldsbo Sporthall
2023-12-16 12:00 3 Sundborns GOIF - IBF Falun UoB Rosa Loui Gandhi Kungsman Haraldsbo Sporthall
2023-12-16 12:00 3 IBF Ludvika - Samuelsdals IF Marcus Ljungh, Victor Breili Haraldsbo Sporthall
2023-12-17 11:30 3 IBF Borlänge - IBF Säter Lukas Larsson Skäve Arena
2023-12-17 11:30 3 IBF Falun UoB Svart - KFUM Falun Christer Sundberg Skäve Arena
2023-12-17 12:45 3 KFUM Falun - IBF Borlänge Lukas Larsson Skäve Arena
2023-12-17 12:45 3 IBF Säter - IBF Falun UoB Svart Christer Sundberg Skäve Arena
2023-12-17 14:00 3 KFUM Falun - IBF Säter Lukas Larsson Skäve Arena
2023-12-17 14:00 3 IBF Falun UoB Svart - IBF Borlänge Christer Sundberg Skäve Arena
Omgång 4
2024-01-07 09:30 4 IBF Ludvika - IBF Borlänge Kian Carlmyren, Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-07 09:30 4 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF Albin Strömberg, August Eltin Gyllehallen
2024-01-07 10:45 4 Samuelsdals IF - IBF Ludvika Kian Carlmyren, Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-07 10:45 4 IBF Borlänge - IBF Falun UoB Svart Albin Strömberg, August Eltin Gyllehallen
2024-01-07 12:00 4 Samuelsdals IF - IBF Borlänge Kian Carlmyren, Håkan Aspman Gyllehallen
2024-01-07 12:00 4 IBF Falun UoB Svart - IBF Ludvika Albin Strömberg, August Eltin Gyllehallen
2024-01-13 09:30 4 IBF Falun UoB Rosa - Sundborns GOIF Tilda Phaethaya, Ville Andersson Sundbornshallen
2024-01-13 10:20 4 KFUM Falun - IBF Säter Ville Andersson, Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-13 11:10 4 IBF Säter - IBF Falun UoB Rosa Tilda Phaethaya, Ville Andersson Sundbornshallen
2024-01-13 12:10 4 Sundborns GOIF - KFUM Falun Tilda Phaethaya, Ville Andersson Sundbornshallen
2024-01-13 13:00 4 IBF Säter - Sundborns GOIF Ville Andersson, Tilda Phaethaya Sundbornshallen
2024-01-13 13:50 4 KFUM Falun - IBF Falun UoB Rosa Tilda Phaethaya, Ville Andersson Sundbornshallen
Omgång 5
2024-02-10 09:30 5 Samuelsdals IF - IBF Säter Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Skäve Arena
2024-02-10 09:30 5 IBF Falun UoB Svart - Sundborns GOIF Emil Lundström, Linnéa Lindevik Skäve Arena
2024-02-10 10:45 5 Sundborns GOIF - Samuelsdals IF Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Skäve Arena
2024-02-10 10:45 5 IBF Säter - IBF Falun UoB Svart Emil Lundström, Linnéa Lindevik Skäve Arena
2024-02-10 12:00 5 Sundborns GOIF - IBF Säter Moa Arvidsson, Tindra Arvidsson Skäve Arena
2024-02-10 12:00 5 IBF Falun UoB Svart - Samuelsdals IF Emil Lundström, Linnéa Lindevik Skäve Arena
2024-02-11 09:30 5 IBF Falun UoB Rosa - KFUM Falun Christer Sundberg, Christer Sundberg Haraldsbo Sporthall
2024-02-11 09:30 5 IBF Borlänge - IBF Ludvika Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall
2024-02-11 10:45 5 IBF Ludvika - IBF Falun UoB Rosa Christer Sundberg, Christer Sundberg Haraldsbo Sporthall
2024-02-11 10:45 5 KFUM Falun - IBF Borlänge Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall
2024-02-11 12:00 5 IBF Ludvika - KFUM Falun Christer Sundberg, Christer Sundberg Haraldsbo Sporthall
2024-02-11 12:00 5 IBF Borlänge - IBF Falun UoB Rosa Hugo Gudmunds, Oscar Bergsten Andersson Haraldsbo Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis