Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs Innebandyklubb (IK) Navid Khan navid73@hotmail.se 070 937 52 53 Gul/Svart/Svart
FBC Partille / IBK Alingsås Josef Aruvald aruvald.josef@gmail.com 0707610102 Vit/Vit/Vit
Hagunda IF Kent Löfberg kent@klbygg.se 0708-84 96 01 Blå/Svart/Blå
Hammarby IF IBF Lotta Bringnäs lotta.bringnas@hotmail.com 0704-126320 Grönvit/Vit/Vit
Hässelby SK IBK Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd/Svart/Svart
Karlstad IBF Ungdom Niclas Olsson niclas.olsson@tele2.com 0730775555 Blå/svart/svart
Kärra IBK Daniel Lundin dany_innebandy@hotmail.com 0705217743 Svart/Röd/Svart/Vit
Sundsvall FBC Ungdom Peter Palander peter.palander@innebandy.se 0702-20 18 34 Svart, svart, svart
Warberg IBF Ludwig Bengtsson bengtsson_ludwig@hotmail.com 0708739243 Blå/Blå/Blå
Växjö IBK Utveckling Hugo Suurna hugo.suurna@vaxjovipers.se 073-683 72 82 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-03-24 19:30 1 Hässelby SK IBK - Hammarby IF IBF 1 - 2 Hässelbyhallen 300
2023-03-25 16:00 1 Växjö IBK Utveckling - Warberg IBF 3 - 9 Fortnox Arena A-hall 368
2023-03-26 16:00 1 Sundsvall FBC Ungdom - Hagunda IF 8 - 5 Sundsvalls Sporthall-A 175
2023-03-26 17:00 1 Karlstad IBF Ungdom - Bergs Innebandyklubb (IK) 11 - 1 Colorama Arena 238
2023-03-26 18:30 1 Kärra IBK - FBC Partille / IBK Alingsås 3 - 7 Kärra Sporthall 249

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis