Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lättlätt D

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF (A ) Andreas Nicander andreas@nicanders.com Svart/Svart/Svart
Djurgårdens IF IBS Fredrik Schubert fredrik.schubert@mbcc-group.com 0708161097 Röd tröja Vita shorts
Duvbo IK Tobias Seitamaa tobias.seitamaa@gmail.com 0701445927 Röd/Röd/Svart
Ekerö IK Johanna Eed johanna@eed.se 070-336 76 58 Blå/Blå/Blå
Hammarby IF IBF (B) Mårten Engström marten@hammarbyinnebandy.se 070-489 32 83 Grön, Vit, Vit
Hässelby SK IBK (B) Andreas Maelum andreas.maelum@gmail.com 0736-660037 Röd/Svart/Svart
Kungsängens IF (B) Fredrik Bothén f.bothen@gmail.com 0739034533 Blå/Blå/Blå
Mariebergs SK Joakim Grunander brommabandy@hotmail.com 0761743558 röd/blå/röda
Silverdals IF (B) Erik Forssell Westling aegwestling@gmail.com 070-353 20 60 Vit, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-01 16:00 1 Hammarby IF IBF (B) - Duvbo IK Sjöstadshallen
2022-10-02 12:30 1 Kungsängens IF (B) - Ekerö IK Kungshallen Sporthallen
Omgång 2
2022-10-08 11:00 2 Hässelby SK IBK (B) - Kungsängens IF (B) Riddersvik
2022-10-08 12:15 2 Mariebergs SK - Silverdals IF (B) S:t Erikshallen
2022-10-09 12:00 2 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS Tappströms Bollhall
Omgång 3
2022-10-15 14:15 3 Djurgårdens IF IBS - Hässelby SK IBK (B) Engelbrektshallen
2022-11-20 16:00 3 Hammarby IF IBF (B) - Mariebergs SK S:t Erikshallen
Omgång 4
2022-10-22 09:00 4 Silverdals IF (B) - Kungsängens IF (B) Silverdalshallen
2022-10-22 10:00 4 Hässelby SK IBK (B) - Ekerö IK Riddersvik
2022-10-22 10:00 4 Djurgårdens IF IBS - Hammarby IF IBF (B) Sjöstadshallen
2022-10-22 14:00 4 Mariebergs SK - Duvbo IK S:t Erikshallen
Omgång 5
2022-10-29 11:00 5 Hammarby IF IBF (B) - Kungsängens IF (B) Sjöstadshallen
2022-10-29   Uppskj. 5 Djurgårdens IF IBS - Silverdals IF (B) Hjorthagshallen
2022-10-30 16:00 5 Bele Barkarby IF IBF (A ) - Hässelby SK IBK (B) Björkebyhallen
Omgång 6
2022-12-04 09:00 6 Duvbo IK - Kungsängens IF (B) Löthallen
Omgång 7
2022-11-19 09:00 7 Hässelby SK IBK (B) - Silverdals IF (B) Riddersvik
2022-11-19 13:15 7 Djurgårdens IF IBS - Duvbo IK Hjorthagshallen
2022-11-20 14:15 7 Ekerö IK - Bele Barkarby IF IBF (A ) Tappströms Bollhall
2022-12-17 11:30 7 Ekerö IK - Hammarby IF IBF (B) Mälaröhallen
Omgång 8
2022-11-26 12:00 8 Hammarby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (B) Sjöstadshallen
2022-11-27 10:00 8 Duvbo IK - Ekerö IK Löthallen
2022-11-27 13:15 8 Bele Barkarby IF IBF (A ) - Djurgårdens IF IBS Björkebyhallen
2022-11-27 14:00 8 Kungsängens IF (B) - Mariebergs SK Kungshallen Sporthallen
Omgång 9
2022-12-03 10:00 9 Hässelby SK IBK (B) - Duvbo IK Hässelbyhallen
2022-12-03 12:15 9 Mariebergs SK - Djurgårdens IF IBS S:t Erikshallen
2022-12-04 09:00 9 Bele Barkarby IF IBF (A ) - Silverdals IF (B) Björkebyhallen
Omgång 10
2022-12-10 09:30 10 Silverdals IF (B) - Hammarby IF IBF (B) Silverdalshallen
2022-12-10 10:00 10 Ekerö IK - Mariebergs SK Mälaröhallen
2022-12-11 14:15 10 Kungsängens IF (B) - Bele Barkarby IF IBF (A ) Kungshallen Sporthallen
Omgång 11
2022-12-18 15:00 11 Duvbo IK - Silverdals IF (B) Löthallen
2022-12-18 16:00 11 Mariebergs SK - Hässelby SK IBK (B) S:t Erikshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis