Spelprogram - Flickor Blå Gävleborg Svår (10-12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andersbergs IBK F09-10 Tomas Nyström tompanystrom@hotmail.com 0703658575 Svart/Svart/Svart
FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) Hanna Sävenäs Hanna.savenas@gmail.com 070-5658895 Vit/Svart/Vit
Gävle GIK F11 Blå Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Gävle GIK F11 Röd Peter Cargerman Pcargerman@gmail.com 0705952770 Blå/Blå/Blå
Hudik/Björkberg IBK F09-11 Daniel Holm daniel.holm@innebandy.se 073-804 44 24 Blå/Blå/Blå
IK Huge F10 Gustav Alpe gustav.alpe@gmentreprenader.se 0705401430 Blå/Blå
Storviks IF F10/11 Michael Hjulström Michael.hjulstrom@gmail.com 0707331387 Grön/Svart/Svart
Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Lovisa Edblad loviisaedblad@hotmail.com 076-7775942 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 10:15 1 Gävle GIK F11 Blå - IK Huge F10 Elias Parment, Ellioth Stade Vallbackskolan
2021-10-10 15:30 1 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Storviks IF F10/11 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Höghammarhallen, Bollnäs
2021-12-18 09:45 1 Gävle GIK F11 Röd - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Gustav Lundberg, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2022-04-02 1 Andersbergs IBK F09-10 - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Hedviglundshallen
Omgång 2
2021-10-16 12:00 2 Storviks IF F10/11 - Andersbergs IBK F09-10 Astrid Haglund, Johan Andersson Parkhallen
2021-10-17 10:00 2 Gävle GIK F11 Röd - Andersbergs IBK F09-10 Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Novahallen - Gavlehov
2021-10-17 12:30 2 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) Adam Hoek, Mats Sjöqvist OilQuick Arena
2021-10-17 14:00 2 IK Huge F10 - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Tilda Nilsson, Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
Omgång 3
2021-10-23 12:30 3 IK Huge F10 - Andersbergs IBK F09-10 Daniel Blomkvist, Elias Parment Sjöängsskolan
2021-10-23 15:00 3 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Gävle GIK F11 Blå Anna Lindgren, Joakim Lindgren Bollnäs Sporthall B
2021-10-23 15:30 3 Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 - Gävle GIK F11 Röd Melwin Söderberg, Johnas Hallin Idrottshallen, Söderhamn
2021-10-24 13:00 3 Storviks IF F10/11 - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Johan Andersson, Pär Hedlund Parkhallen
Omgång 4
2021-10-30 10:15 4 Gävle GIK F11 Blå - Storviks IF F10/11 Gustav Lundberg, Oscar Lundberg Vallbackskolan
2021-10-30 10:45 4 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - Andersbergs IBK F09-10 Adam Hoek, Aarre Hietanen OilQuick Arena
2021-10-30 11:45 4 Gävle GIK F11 Röd - IK Huge F10 Gustav Lundberg, Oscar Lundberg Vallbackskolan
2021-10-31 10:00 4 Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 - FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) Anna Lindgren, Joakim Lindgren Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 5
2021-11-13 5 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - Gävle GIK F11 Blå OilQuick Arena
2021-11-14 12:30 5 Andersbergs IBK F09-10 - Gävle GIK F11 Röd Elias Parment, Ellioth Stade Hedviglundshallen
2021-11-14 14:00 5 IK Huge F10 - FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) Joppe Granath, Oskar Pettersson Sjöängsskolan
2022-03-26 12:00 5 Storviks IF F10/11 - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Ali Maghsudi, Viggo Widberg Parkhallen
Omgång 6
2021-11-21 09:00 6 Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Anna Lindgren, Joakim Lindgren Ljusne Idrottshall
2021-11-21 14:00 6 Storviks IF F10/11 - IK Huge F10 Johan Andersson, Pär Hedlund Parkhallen
2021-12-11 12:30 6 Gävle GIK F11 Blå - Gävle GIK F11 Röd Daniel Blomkvist Stigslunds Idrottshall
2022-02-19 6 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Gävle GIK F11 Röd Anna Lindgren, Joakim Lindgren Höghammarhallen, Bollnäs
Omgång 7
2021-11-27 12:00 7 Andersbergs IBK F09-10 - FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) Torbjörn Ström, Mattias Dahlqvist Hedviglundshallen
2021-11-28 7 Gävle GIK F11 Blå - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Ellioth Stade, Jaad Abou Chaaya Nynäshallen
2021-11-28 16:15 7 Gävle GIK F11 Röd - Storviks IF F10/11 Alfons Eriksson, Ellioth Stade Nynäshallen
2022-03-12 16:15 7 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - IK Huge F10 Tomas Eriksson OilQuick Arena
Omgång 8
2021-10-30 13:00 8 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Melwin Söderberg, Oskar Pettersson Bollnäs Sporthall A
2021-12-05 09:15 8 Gävle GIK F11 Röd - IK Huge F10 Ida Lundin, Tilda Nilsson Novahallen - Gavlehov
2021-12-05 12:00 8 Andersbergs IBK F09-10 - Gävle GIK F11 Blå Elias Parment, Ellioth Stade Hedviglundshallen
Omgång 9
2021-10-09 9 Gävle GIK F11 Blå - Gävle GIK F11 Röd Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Vallbackskolan
2021-12-18 11:15 9 Storviks IF F10/11 - Andersbergs IBK F09-10 Anders Löfgren, Magnus Nordahl Parkhallen
2022-02-19 11:00 9 Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Tomas Eriksson Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 10
2022-01-15 09:30 10 Andersbergs IBK F09-10 - IK Huge F10 Daniel Blomkvist, Faraz Arabshoorabi Hedviglundshallen
2022-01-15 10:00 10 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) William Nordqvist, William Flyrén OilQuick Arena
2022-01-16 09:15 10 Gävle GIK F11 Blå - Storviks IF F10/11 Leo Norell, Jaad Abou Chaaya Alfahallen - Gavlehov
Omgång 11
2022-01-23 12:30 11 IK Huge F10 - Storviks IF F10/11 Anton Rapp, Ellioth Stade Sjöängsskolan
2022-01-23 13:15 11 Gävle GIK F11 Röd - Andersbergs IBK F09-10 Fabian Laurin, Ida Markusson Vallbackskolan
2022-02-06 12:30 11 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Johnny Sundberg Bollnäs Sporthall A
Omgång 12
2022-01-29 12:15 12 IK Huge F10 - Gävle GIK F11 Blå Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
2022-01-30 12 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 OilQuick Arena
2022-02-12 12:30 12 Storviks IF F10/11 - Gävle GIK F11 Röd Tilda Nilsson, Anton Rapp Novahallen - Gavlehov
Omgång 13
2022-02-05 13:00 13 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Matchledare ML Bollnäs Sporthall A
2022-02-06 13:15 13 Gävle GIK F11 Blå - Andersbergs IBK F09-10 Melvin Persson, Vincent Lind Vallbackskolan
2022-02-06 14:00 13 IK Huge F10 - Gävle GIK F11 Röd Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
Omgång 14
2022-02-12 09:30 14 Andersbergs IBK F09-10 - Storviks IF F10/11 Fabian Laurin, Leo Norell Hedviglundshallen
2022-02-12 11:30   Uppskj. 14 Gävle GIK F11 Röd - Gävle GIK F11 Blå Alfahallen - Gavlehov
2022-02-13 16:30 14 FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) - Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 Oskar Pettersson, Johnas Hallin Bollnäs Sporthall B
Omgång 15
2022-02-19 14:00 15 IK Huge F10 - Andersbergs IBK F09-10 Ida Markusson, Fabian Laurin Sjöängsskolan
2022-02-20 12:00 15 Storviks IF F10/11 - Gävle GIK F11 Blå Molly Ek, Mikael Nilsson Parkhallen
2022-02-26 10:00 15 Söderhamns IBF Flickor 2009/2010 - Hudik/Björkberg IBK F09-11 Joppe Granath, Oskar Pettersson Idrottshallen, Söderhamn
Omgång 16
2022-02-06 16 Hudik/Björkberg IBK F09-11 - FBC Bollnäs F09-11 (Blå Div2) OilQuick Arena
2022-02-26 12:00 16 Storviks IF F10/11 - IK Huge F10 Molly Ek, Astrid Gailleton Tänglander Parkhallen
2022-02-26 13:00 16 Andersbergs IBK F09-10 - Gävle GIK F11 Röd Leo Norell, Gustav Åström Hedviglundshallen
Omgång 17
2022-03-13 15:30 17 Storviks IF F10/11 - Gävle GIK F11 Röd Isabella Bambrick, Molly Ek Parkhallen
2022-03-27 13:30 17 Gävle GIK F11 Blå - IK Huge F10 Tilda Nilsson, Ida Lundin Vallbackskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis