Spelprogram - Flickor Blå Serie 2 Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
GS 86 AIF Martin Fredriksson fredriksson81@hotmail.com 0706408348 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IF Uddeholm Jan Westerlund jan@nestas.se 0705387394 Svart/svart/svart
Karlskoga IBF Tony Roos tony.roos73@gmail.com 073-4462488 Blå tröja/blå byxa/blå strumpa
Kristinehamns IBF Svart, Svart, Svart
SK Örnen Magnus Häggqvist magnus_haggqvist@hotmail.com orange/svart/svart
Skattkärrs IK Maria Mellqvist maria.mellqvist67@gmail.com 070-2139629 Blå/ Blå/ Blå
Skoghalls IBK Utveckling Fredrik Lawner fredrik.lawner@gmail.com 0702596637 Tröja Ljusblå Byxa Mörkblå Strumpa Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 09:00 1 Kristinehamns IBF - Karlskoga IBF Brogårdshallen
2020-10-17 10:00 1 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Molkoms Sporthall
2020-10-17 10:15 1 Skattkärrs IK - GS 86 AIF Väse Sporthall
Omgång 2
2020-10-24 10:00 2 SK Örnen - Skattkärrs IK Molkoms Sporthall
2020-10-24 12:00 2 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF Forshaga Sporthall
2020-10-25 14:30 2 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Uddeholm Arena
Omgång 3
2020-11-07 10:00 3 Kristinehamns IBF - SK Örnen Brogårdshallen
2020-11-08 10:00 3 Skoghalls IBK Utveckling - GS 86 AIF Hammarö Arena
2021-03-07 00:00 3 Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 4
2020-11-15 15:00   Uppskj. 4 Skoghalls IBK Utveckling - Kristinehamns IBF Hammarö Arena B
2021-03-06 10:00   Uppskj. 4 Skattkärrs IK - Hagfors IF Uddeholm Väse Sporthall
2021-03-07 00:00 4 GS 86 AIF - Karlskoga IBF Forshaga Sporthall
Omgång 5
2020-11-21 10:00   Uppskj. 5 Karlskoga IBF - SK Örnen Karlbergshallen A Karlskoga
2020-11-22 10:00   Uppskj. 5 Hagfors IF Uddeholm - GS 86 AIF Uddeholm Arena
2021-03-28 12:00   Uppskj. 5 Skattkärrs IK - Skoghalls IBK Utveckling Väse Sporthall
Omgång 6
2020-11-28 09:00   Uppskj. 6 Kristinehamns IBF - Skattkärrs IK Brogårdshallen
2020-11-28 12:00   Uppskj. 6 SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm Molkoms Sporthall
2020-11-29 11:00   Uppskj. 6 Skoghalls IBK Utveckling - Karlskoga IBF Hammarö Arena B
Omgång 7
2020-12-12 10:00   Uppskj. 7 Karlskoga IBF - Skattkärrs IK Karlbergshallen A Karlskoga
2020-12-12 10:30   Uppskj. 7 Hagfors IF Uddeholm - Kristinehamns IBF Uddeholm Arena
2020-12-13 09:00   Uppskj. 7 GS 86 AIF - SK Örnen Forshaga Sporthall
Omgång 8
2020-12-19 09:00   Uppskj. 8 GS 86 AIF - Skattkärrs IK Forshaga Sporthall
2020-12-19 10:00   Uppskj. 8 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Molkoms Sporthall
2020-12-19 10:00   Uppskj. 8 Karlskoga IBF - Kristinehamns IBF Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 16
2021-03-13 10:00 16 SK Örnen - Skattkärrs IK Molkoms Sporthall
2021-03-13 14:30 16 GS 86 AIF - Kristinehamns IBF Grossbolshallen
2021-03-14 10:30 16 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Uddeholm Arena
Omgång 17
2021-03-20 11:00 17 Karlskoga IBF - Hagfors IF Uddeholm Karlbergshallen A Karlskoga

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis