Spelprogram - Flickor Blå C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Hölö-Mörkö IF Mattias Ahrnéll mattias.ahrnell@gmail.com 0706092797 Kornblå, Kornblå, Kornblå
IK Standard Daniel Wallin danne7404@yahoo.se 070-551 72 89 Svart, Svart, Svart
Listonhill IBK
Malmköpings IBF Terese Håkansson terese.hakansson@gmail.com 073-0400908 Röd, (Röd/Svart HJ), Vit, (Svart HJ och Flicklag), Vit, (Svart HJ)
Nykvarns IF Svart Magnus Högqvist magnus.hogqvist@gmail.com Svart, Svart, Svart
Nykvarns IF Vit Madeleine Källström madeleine.kallstrom@live.se 0704052024 Svart, Svart, Svart
Onyx IBS Fredrik Åberg f_aberg@telia.com 0703955503 Orange, Svart, Svart
Strängnäs IBK Linda Hellström linda.eriksson80@gmail.com 070-5419523 Röd, Röd, Röd
Telge SIBK Lisa Hedh lisa.hedh@gmail.com 0703131566 Röd, Röd, Vita
Trosa Edanö IBK Christian Österberg Cribbe.leksand@gmail.com SVART, SVART, SVART
Vakant plats
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-18 14:00 1 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Vit Alice Grafford, Emma Norén Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 15:15 1 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Vit Alice Grafford, Emma Norén Hölö Allaktivitetshall
2020-10-18 16:30 1 Malmköpings IBF - Hölö-Mörkö IF Alice Grafford, Emma Norén Hölö Allaktivitetshall
Omgång 2
2020-10-17 09:30 2 IK Standard - Strängnäs IBK Lova Broberg, Johanna Jokinen Hållstahallen
2020-10-17 10:45 2 Strängnäs IBK - Nykvarns IF Svart Hållstahallen
2020-10-17 12:00 2 IK Standard - Nykvarns IF Svart Hållstahallen
Omgång 3
2020-10-25 10:00 3 Listonhill IBK - Telge SIBK Vingåkers Sporthall
2020-10-25 11:15 3 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK Vingåkers Sporthall
2020-10-25 12:30 3 Trosa Edanö IBK - Listonhill IBK Vingåkers Sporthall
Omgång 4
2020-11-14 09:00 4 Vakant plats - IK Standard Duveholmshallen A
2020-11-14 09:45 4 Listonhill IBK - Hölö-Mörkö IF Duveholmshallen A
2020-11-14 10:30 4 Vakant plats - Hölö-Mörkö IF Duveholmshallen A
2020-11-14 11:15 4 IK Standard - Listonhill IBK Duveholmshallen A
2020-11-14 12:00 4 Hölö-Mörkö IF - IK Standard Duveholmshallen A
2020-11-14 12:45 4 Listonhill IBK - Vakant plats Duveholmshallen A
Omgång 5
2020-11-08 5 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Svart Malmköpings Sporthall
2020-11-08 5 Nykvarns IF Svart - Telge SIBK Malmköpings Sporthall
2020-11-08 5 Telge SIBK - Malmköpings IBF Malmköpings Sporthall
Omgång 6
2020-11-08 6 Nykvarns IF Vit - Strängnäs IBK Björkestahallen
2020-11-08 6 Strängnäs IBK - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
2020-11-08 6 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Vit Björkestahallen
Omgång 7
2020-12-06 09:30 7 Nykvarns IF Svart - Hölö-Mörkö IF Björkestahallen
2020-12-06 10:15 7 Hölö-Mörkö IF - Trosa Edanö IBK Björkestahallen
2020-12-06 11:00 7 Nykvarns IF Svart - IK Standard Björkestahallen
2020-12-06 11:45 7 IK Standard - Hölö-Mörkö IF Björkestahallen
2020-12-06 12:30 7 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2020-12-06 13:15 7 Trosa Edanö IBK - IK Standard Björkestahallen
Omgång 8
2020-12-05 10:00 8 Onyx IBS - Listonhill IBK Gripenskolan
2020-12-05 11:15 8 Listonhill IBK - Nykvarns IF Vit Gripenskolan
2020-12-05 12:30 8 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Gripenskolan
Omgång 9
2020-12-12 09:30 9 Strängnäs IBK - Malmköpings IBF Thomas Arena
2020-12-12 10:45 9 Malmköpings IBF - Telge SIBK Thomas Arena
2020-12-12 12:00 9 Telge SIBK - Strängnäs IBK Thomas Arena
Omgång 10
2021-01-17 10:00 10 Telge SIBK - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2021-01-17 10:45 10 Hölö-Mörkö IF - Nykvarns IF Vit Västergård Arena A
2021-01-17 11:30 10 Telge SIBK - IK Standard Västergård Arena A
2021-01-17 12:15 10 IK Standard - Hölö-Mörkö IF Västergård Arena A
2021-01-17 13:00 10 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Västergård Arena A
2021-01-17 13:45 10 Nykvarns IF Vit - IK Standard Västergård Arena A
Omgång 11
2021-01-31 09:30 11 Trosa Edanö IBK - Nykvarns IF Svart Hedebyhallen
2021-01-31 10:45 11 Malmköpings IBF - Nykvarns IF Svart Hedebyhallen
2021-01-31 12:00 11 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK Hedebyhallen
Omgång 13
2021-02-06 14:00 13 Hölö-Mörkö IF - Malmköpings IBF Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 15:15 13 Trosa Edanö IBK - Malmköpings IBF Hölö Allaktivitetshall
2021-02-06 16:30 13 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Hölö Allaktivitetshall
Omgång 14
2021-02-13 09:30 14 IK Standard - Strängnäs IBK Hållstahallen
2021-02-13 10:45 14 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK Hållstahallen
2021-02-13 12:00 14 IK Standard - Nykvarns IF Svart Hållstahallen
Omgång 15
2021-02-07 13:30 15 Listonhill IBK - Nykvarns IF Vit Vingåkers Sporthall
2021-02-07 14:45 15 Telge SIBK - Nykvarns IF Vit Vingåkers Sporthall
2021-02-07 16:00 15 Listonhill IBK - Telge SIBK Vingåkers Sporthall
Omgång 16
2021-03-28 09:00 16 Vakant plats - Strängnäs IBK Valla Sporthall
2021-03-28 09:45 16 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Valla Sporthall
2021-03-28 10:30 16 Vakant plats - Telge SIBK Valla Sporthall
2021-03-28 11:15 16 Strängnäs IBK - Hölö-Mörkö IF Valla Sporthall
2021-03-28 12:00 16 Telge SIBK - Strängnäs IBK Valla Sporthall
2021-03-28 12:45 16 Hölö-Mörkö IF - Vakant plats Valla Sporthall
Omgång 17
2021-03-13 10:00 17 Malmköpings IBF - IK Standard Malmköpings Sporthall
2021-03-13 10:45 17 IK Standard - Listonhill IBK Malmköpings Sporthall
2021-03-13 11:30 17 Malmköpings IBF - Trosa Edanö IBK Malmköpings Sporthall
2021-03-13 12:15 17 Trosa Edanö IBK - IK Standard Malmköpings Sporthall
2021-03-13 13:00 17 Listonhill IBK - Malmköpings IBF Malmköpings Sporthall
2021-03-13 13:45 17 Listonhill IBK - Trosa Edanö IBK Malmköpings Sporthall
Omgång 18
2021-03-28 09:30 18 Nykvarns IF Vit - Nykvarns IF Svart Björkestahallen
2021-03-28 10:45 18 Nykvarns IF Svart - Onyx IBS Björkestahallen
2021-03-28 12:00 18 Nykvarns IF Vit - Onyx IBS Björkestahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis