Poängliga - Bäst i Stan Damjuniorer



Plac. Spelare Lag Matcher Mål Pass Totalt Utv.min.
1. Ida Petrén-Lantz Huddinge IBS Dj19 2S 3 3 1 4 0
2. Amanda Lönnqvist Huddinge IBS Dj19 2S 3 2 2 4 2
3. Ida Hansson Vendelsö IK 3 1 3 4 0
4. Linnea Lindgren Värmdö IF 2 3 0 3 0
5. Veronica Jansson Hässelby SK IBK 3 3 0 3 0
6. Ida Hultman Nacka Wallenstam IBK 2 2 1 3 0
7. Isabella Sundman Nacka Wallenstam IBK 3 2 1 3 0
8. Sandra Lundström Rotebro IS IBK 2 2 0 2 0
9. Wilma Engdahl Rotebro IS IBK 2 2 0 2 0
10. Hanna Lagemyr Vendelsö IK 3 2 0 2 0
11. Julia Lundgren Sköndals IK 2 2 0 2 0
12. Melinda Berggren Åkersberga IBF 2 2 0 2 0
13. Ellen Wistedt Hässelby SK IBK 3 1 1 2 0
14. Ida Andersson Täby FC 2 1 1 2 0
15. Petra Friedmann Hässelby SK IBK 3 1 1 2 0
16. Nova Lundell Hässelby SK IBK 3 1 1 2 0
17. Caroline Sjöqvist Sköndals IK 2 1 1 2 0
18. Isabel Balzano Åkersberga IBF 2 1 1 2 0
19. Rebecca De Land Vendelsö IK 3 1 1 2 0
20. Linnea Ferringmark Värmdö IF 3 1 1 2 0
21. Alva Palmedal Vendelsö IK 3 1 1 2 0
22. Beata Henriksson Hässelby SK IBK 3 1 1 2 0
23. Cecilia Lindström Täby FC 2 1 1 2 0
24. Malin Heige Täby FC 2 1 1 2 2
25. Tilde Lundholm Värmdö IF 1 0 2 2 0
26. Jennifer Hallander Hässelby SK IBK 3 0 2 2 0
27. Rebecka Öhr Vendelsö IK 3 0 2 2 2
28. Lisa Tystrand Sköndals IK 2 0 2 2 2
29. Alva Lundin Huddinge IBS Dj19 2S 3 1 0 1 0
30. Josefin Westin AIK IBF 3 1 0 1 0
31. Fanny Långström Hässelby SK IBK 3 1 0 1 0
32. Felicia Gratschev Värmdö IF 1 1 0 1 0
33. Tilde Sandlund Åkersberga IBF 2 1 0 1 0
34. Josefine Strid Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 0
35. Linnea Olsson Värmdö IF 3 1 0 1 0
36. Christine Lindberg Vendelsö IK 3 1 0 1 0
37. Klara Gard Nacka Wallenstam IBK 2 1 0 1 0
38. Linnea Kraft AIK IBF 2 1 0 1 0
39. Kajsa Alexandersson Rotebro IS IBK 2 1 0 1 0
40. Alva Idestål Bele Barkarby IF IBF 3 1 0 1 0
41. Tilde Goodliffe Täby FC 2 1 0 1 0
42. Tilda Kleresjö Huddinge IBS Dj19 2S 3 1 0 1 0
43. Joanna Krokbäck Rotebro IS IBK 2 1 0 1 0
44. Alma Pethrus Täby FC 2 1 0 1 0
45. Tilda Määttälä Täby FC 2 1 0 1 0
46. Jennifer Arvidsson Huddinge IBS Dj19 2S 3 1 0 1 0
47. Philippa Blom Nacka Wallenstam IBK 1 1 0 1 0
48. Hanna Edvardsson Värmdö IF 2 1 0 1 2
49. Stina Westerlund Vendelsö IK 3 1 0 1 2
50. Fanny Virgin Täby FC 2 1 0 1 2
51. Ebba Kronwall Hässelby SK IBK 3 1 0 1 4
52. Moa Lindqvist Nacka Wallenstam IBK 1 0 1 1 0
53. Kajsa Almåsen Täby FC 2 0 1 1 0
54. Vilma Rydberg Hässelby SK IBK 3 0 1 1 0
55. Mira Egnell AIK IBF 3 0 1 1 0
56. Juliet Waldenfjord Bele Barkarby IF IBF 2 0 1 1 0
57. Johanna Myrvoll Täby FC 2 0 1 1 0
58. Tilde Härtfelder Nacka Wallenstam IBK 2 0 1 1 0
59. Emma Nilsson AIK IBF 3 0 1 1 0
60. Jovana Zivojinovic Värmdö IF 3 0 1 1 0
61. Johanna Anderzen Täby FC 2 0 1 1 0
62. Mina Lyth Täby FC 2 0 1 1 0
63. Josefine Oldenburg Landin Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 1 1 0
64. Kajsa Garpenbeck Värmdö IF 3 0 1 1 0
65. Anna Wessberger Rotebro IS IBK 2 0 1 1 0
66. Alicia Berggren Åkersberga IBF 2 0 1 1 0
67. Demi Selemark Nacka Wallenstam IBK 3 0 1 1 0
68. Sandra Lundblad Rotebro IS IBK 2 0 1 1 2
69. Sara Härdling Åkersberga IBF 2 0 1 1 2
70. Emilia Blomqvist Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 1 1 2
71. Tilde Åström Hässelby SK IBK 3 0 1 1 2
72. Linda Fernberg Åkersberga IBF 2 0 0 0 0
73. Lina Ahlsén Sköndals IK 2 0 0 0 0
74. Mathilda Ågren Värmdö IF 3 0 0 0 0
75. Hanna Nilsson Värmdö IF 2 0 0 0 0
76. Frida Nilsson Åkersberga IBF 1 0 0 0 0
77. Ebba Karlsson Åkersberga IBF 2 0 0 0 0
78. Maja Lideborg AIK IBF 3 0 0 0 0
79. Astrid Haglind Nacka Wallenstam IBK 1 0 0 0 0
80. Hanna Englund Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
81. Maja Lloyd Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
82. Maja Lundh Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
83. Sandra Ekelund Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
84. Klara Hahne Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
85. Emma Fransman Rotebro IS IBK 1 0 0 0 0
86. Elin Brolin AIK IBF 3 0 0 0 0
87. Alice Ekstrand Värmdö IF 3 0 0 0 0
88. Minna Skantz Täby FC 2 0 0 0 0
89. Hanna Mörk Hässelby SK IBK 3 0 0 0 0
90. Theresia Wikström Sköndals IK 2 0 0 0 0
91. Julia Eibladh AIK IBF 3 0 0 0 0
92. Lovisa Landahl Vendelsö IK 1 0 0 0 0
93. Mathilda Pohly Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
94. Elsa Larsson Hässelby SK IBK 3 0 0 0 0
95. Clara Dahlberg Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
96. Dina Eklöf Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
97. Louise Mattson Sköndals IK 1 0 0 0 0
98. Tuva Egman AIK IBF 3 0 0 0 0
99. Carolina Högling Hässelby SK IBK 3 0 0 0 0
100. Jonna Karlsson Sköndals IK 1 0 0 0 0
101. Felicia Holst Lindén AIK IBF 3 0 0 0 0
102. Hanna Othberg Bele Barkarby IF IBF 1 0 0 0 0
103. Tova Edman Jangbratt Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
104. Tindra Bringefors Vendelsö IK 1 0 0 0 0
105. Emma Hallin Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
106. Iza Ignberg Ekerbring Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
107. Michelle Lindahl AIK IBF 3 0 0 0 0
108. Mathilda Ekenlinde Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
109. Elsa Sjögren Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
110. Ida Bergman Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
111. Filippa Bergman Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
112. Frida Piehl Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
113. Felizia Lundgren Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
114. Amanda Klevbo Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
115. Ida Johansson Täby FC 2 0 0 0 0
116. Zita Holmsved Thott Nacka Wallenstam IBK 1 0 0 0 0
117. Linnea Eriksson Nacka Wallenstam IBK 3 0 0 0 0
118. Sanna Sjöman Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
119. Hanna Modigh Täby FC 2 0 0 0 0
120. Maja Junell Täby FC 2 0 0 0 0
121. Andjela Milic Värmdö IF 1 0 0 0 0
122. Alexandra Barragan Vendelsö IK 3 0 0 0 0
123. Izabella Holmér Värmdö IF 2 0 0 0 0
124. Amanda Johansson Sköndals IK 2 0 0 0 0
125. Emelie Lindberg Åkersberga IBF 2 0 0 0 0
126. Leah Svensson AIK IBF 3 0 0 0 0
127. Elin Ek AIK IBF 3 0 0 0 0
128. Vilma Andersson Sköndals IK 2 0 0 0 0
129. Hanna Parri Kronstrand Nacka Wallenstam IBK 3 0 0 0 0
130. Elin Bynke Nacka Wallenstam IBK 1 0 0 0 0
131. Nathalie Jelgard Hässelby SK IBK 1 0 0 0 0
132. Noa Martin Bele Barkarby IF IBF 1 0 0 0 0
133. Hanna Berglind Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
134. Kajsa Sundquist Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
135. Matilda Axelsson Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
136. Tilde Lindesjö Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
137. Elvira Österlund Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
138. Emma Strid Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
139. Martina Nilsén Larsson Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
140. Hanna Olsson Sköndals IK 2 0 0 0 0
141. Sara Hekkelstrand Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
142. Rebecka Robertsson AIK IBF 3 0 0 0 0
143. Jonna Nilsson Vendelsö IK 3 0 0 0 0
144. Anna Jansmarker Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
145. Hanna Nordstrand Åkersberga IBF 1 0 0 0 0
146. Filippa Juserius AIK IBF 3 0 0 0 0
147. Linn Reher Täby FC 2 0 0 0 0
148. Madeleine Fjärdsjö Sköndals IK 1 0 0 0 0
149. Frida Skjönsberg-Bamegård Åkersberga IBF 1 0 0 0 0
150. Isabella Hagopian Täby FC 2 0 0 0 0
151. Maja Waldenström Värmdö IF 3 0 0 0 0
152. Sara Hemmingberg Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
153. Sara Bodin- Carlsson Vendelsö IK 3 0 0 0 0
154. Emma Nylén Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
155. Cassandra Karlsson Bele Barkarby IF IBF 2 0 0 0 0
156. Amanda Eklund Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
157. Emilia Lassfolk Åkersberga IBF 2 0 0 0 0
158. Sandra Dahlberg Arndt Sköndals IK 1 0 0 0 0
159. Isa Marie Carsbo Åkersberga IBF 2 0 0 0 0
160. Malin Alexandersson Rotebro IS IBK 2 0 0 0 0
161. Mollie Olsson Åkersberga IBF 1 0 0 0 0
162. Klara Strömqvist Värmdö IF 2 0 0 0 0
163. Linn Ljungh Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
164. Isabelle Björk Vendelsö IK 3 0 0 0 0
165. Erica Klevbo Nacka Wallenstam IBK 1 0 0 0 0
166. Linnea Braatz Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
167. Felicia Altis AIK IBF 3 0 0 0 0
168. Jill Ivung Hässelby SK IBK 3 0 0 0 0
169. Cassandra Pegestam Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
170. Julia Rönnkvist Sköndals IK 2 0 0 0 0
171. Augusta Gullberg Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
172. Emma Samuelsson Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
173. Johanna Käck Rotebro IS IBK 1 0 0 0 0
174. Clara Waldenström Värmdö IF 1 0 0 0 0
175. Linn Maxen Jordal Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 0
176. Denise Bruce Nacka Wallenstam IBK 2 0 0 0 0
177. Ellen Todd Värmdö IF 3 0 0 0 0
178. Kajsa Malmsten Täby FC 2 0 0 0 0
179. Madeleine Schedin Nacka Wallenstam IBK 1 0 0 0 0
180. Emilia Nordgren Åkersberga IBF 3 0 0 0 0
181. Milla Bergman AIK IBF 3 0 0 0 0
182. Maja Bergbom Nacka Wallenstam IBK 1 0 0 0 0
183. Rebecka Jangel Täby FC 2 0 0 0 0
184. Jennifer Österwall Sköndals IK 2 0 0 0 0
185. Maja Gårdh Sköndals IK 2 0 0 0 0
186. Hanna Boberg AIK IBF 3 0 0 0 0
187. Linnéa Roos Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 0
188. Ella Lindell Sköndals IK 2 0 0 0 0
189. Agnes Moquist Sköndals IK 1 0 0 0 0
190. Rebecka Lundkvist Bele Barkarby IF IBF 2 0 0 0 0
191. Ida Österlund Bele Barkarby IF IBF 2 0 0 0 0
192. Tiffany Saffo Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 2
193. Nora Jönsson Rotebro IS IBK 2 0 0 0 2
194. Tiffany Risshall Huddinge IBS Dj19 2S 3 0 0 0 2
195. Vilma Carlsson Rotebro IS IBK 2 0 0 0 2
196. Julia Dahlberg Bele Barkarby IF IBF 3 0 0 0 2
197. Elin Backlund Vendelsö IK 3 0 0 0 2
198. Evelinn Hallström Vendelsö IK 3 0 0 0 2
199. Hanna Knutsson AIK IBF 3 0 0 0 2
200. Johanna Spetz Åkersberga IBF 2 0 0 0 4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis