Spelprogram - Flickor Grön Poolspel Fortsättning Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BKI Sunnanå 1 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF Blå Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF Röd Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Eda IF röd, röd, röd
Fagerås BK 1 Gul, Svart, svart
Fagerås BK 2 Gul, Svart, svart
GS 86 AIF 1 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 3 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IF Uddeholm Niklas Stridsberg strisse89@hotmail.com 070-2840633 blå, blå, blå
Herrhagens IF Samuel Carlsson Samuelcarlsson_89@hotmail.com 0738387530 Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Andreas Blomberg andreasblomberg85@gmail.com 072-9746582 Gul, Grön, Gul
IFK Heden 1 Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Karlskoga IBF 1 Blå, Blå, Vit
Karlskoga IBF 2 Blå, Blå, Vit
Karlstad IBF Bredd 1 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd 2 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd 3 Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF Svart, Svart, Svart
Munkfors IBK 1 Ulf Zetterman ulfzetterman@hotmail.com 0706812713 Orange, Svart, Svart
Munkfors IBK 2 Ulf Zetterman ulfzetterman@hotmail.com 0706812713 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Orange Pernilla Tärnler pernillatarnler@icloud.com 0702939770 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Svart Orange, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2024-01-14 11:50 1 Skoghalls IBK Utveckling Röd - BKI Sunnanå 1 Hammarö Arena B
2024-01-14 11:50 1 Skoghalls IBK Utveckling Blå - BKI Sunnanå 2 Hammarö Arena B
2024-01-14 13:00 1 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hagfors IF Uddeholm Hammarö Arena B
2024-01-14 13:00 1 BKI Sunnanå 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
2024-01-14 14:10 1 BKI Sunnanå 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
2024-01-14 14:10 1 Hagfors IF Uddeholm - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
Omgång 2
2024-01-14 09:20 2 GS 86 AIF 1 - Dotteviks IF Blå Forshaga Sporthall
2024-01-14 09:20 2 GS 86 AIF 2 - Dotteviks IF Röd Forshaga Sporthall
2024-01-14 10:30 2 GS 86 AIF 3 - Kristinehamns IBF Forshaga Sporthall
2024-01-14 10:30 2 Dotteviks IF Röd - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2024-01-14 11:40 2 Dotteviks IF Blå - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
2024-01-14 11:40 2 Kristinehamns IBF - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 3
2024-01-20 10:30 3 Karlstad IBF Bredd 1 - IFK Heden 1 Klubbhuset Arena
2024-01-20 10:30 3 Karlstad IBF Bredd 2 - IFK Heden 2 Klubbhuset Arena
2024-01-20 11:40 3 IFK Heden 1 - Karlskoga IBF 1 Klubbhuset Arena
2024-01-20 11:40 3 IFK Heden 2 - Karlskoga IBF 2 Klubbhuset Arena
2024-01-20 12:50 3 Karlskoga IBF 1 - Karlstad IBF Bredd 1 Klubbhuset Arena
2024-01-20 12:50 3 Karlskoga IBF 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Klubbhuset Arena
Omgång 4
2024-01-13 10:30 4 Herrhagens IF - Eda IF Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 10:30 4 Hertzöga BK - Fagerås BK 1 Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 11:40 4 Eda IF - Hertzöga BK Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 11:40 4 Fagerås BK 1 - Karlstad IBF Bredd 3 Sporthallen Gjutaren
2024-01-13 12:50 4 Karlstad IBF Bredd 3 - Herrhagens IF Sporthallen Gjutaren
Omgång 5
2024-01-14 10:30 5 SK Örnen Orange - Munkfors IBK 1 , Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2024-01-14 10:30 5 SK Örnen Svart - Munkfors IBK 2 , Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-01-14 11:40 5 Munkfors IBK 1 - SK Örnen Svart , Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2024-01-14 11:40 5 Munkfors IBK 2 - SK Örnen Orange , Linnea Löfman Molkoms Sporthall
Omgång 6
2024-02-11 12:20 6 Hagfors IF Uddeholm - Karlstad IBF Bredd 3 Mira Kihl, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2024-02-11 12:20 6 Munkfors IBK 1 - Karlstad IBF Bredd 2 Ester Kjellvang, Maya Steorn Älvstrandshallen
2024-02-11 13:30 6 Munkfors IBK 2 - Karlstad IBF Bredd 1 Mira Kihl, Ester Kjellvang Älvstrandshallen
2024-02-11 13:30 6 Karlstad IBF Bredd 3 - Munkfors IBK 1 Elsa Höglund, Maya Steorn Älvstrandshallen
2024-02-11 14:40 6 Karlstad IBF Bredd 1 - Hagfors IF Uddeholm Elsa Höglund, Tyra Lehikoinen Älvstrandshallen
2024-02-11 14:40 6 Karlstad IBF Bredd 2 - Munkfors IBK 2 Yasmin Hammoud, Mira Kihl Älvstrandshallen
Omgång 7
2024-02-11 14:20 7 BKI Sunnanå 1 - GS 86 AIF 1 , Wilma Molander Sannerudshallen
2024-02-11 14:20 7 BKI Sunnanå 2 - GS 86 AIF 2 , Alicia Magnusson Sannerudshallen
2024-02-11 15:30 7 Fagerås BK 1 - GS 86 AIF 3 , Wilma Molander Sannerudshallen
2024-02-11 15:30 7 GS 86 AIF 1 - BKI Sunnanå 2 , Alicia Magnusson Sannerudshallen
2024-02-11 16:40 7 GS 86 AIF 2 - Fagerås BK 1 , Alicia Magnusson Sannerudshallen
2024-02-11 16:40 7 GS 86 AIF 3 - BKI Sunnanå 1 , Wilma Molander Sannerudshallen
Omgång 8
2024-02-11 10:20 8 IFK Heden 1 - Kristinehamns IBF , Julia Lind Väse Sporthall
2024-02-11 10:20 8 IFK Heden 2 - Herrhagens IF , Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-02-11 11:30 8 Hertzöga BK - IFK Heden 1 , Julia Lind Väse Sporthall
2024-02-11 11:30 8 Kristinehamns IBF - IFK Heden 2 , Alva Johnsson Väse Sporthall
2024-02-11 12:40 8 Herrhagens IF - Hertzöga BK Julia Lind, Alva Johnsson Väse Sporthall
Omgång 9
2024-02-10 09:20 9 Dotteviks IF Blå - Skoghalls IBK Utveckling Röd Strandhallen Arvika
2024-02-10 09:20 9 Dotteviks IF Röd - Skoghalls IBK Utveckling Blå Strandhallen Arvika
2024-02-10 10:30 9 Eda IF - Skoghalls IBK Utveckling Vit Strandhallen Arvika
2024-02-10 10:30 9 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Dotteviks IF Blå Strandhallen Arvika
2024-02-10 11:40 9 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF Röd Strandhallen Arvika
2024-02-10 11:40 9 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Eda IF Strandhallen Arvika
Omgång 10
2024-02-11 11:00 10 Karlskoga IBF 1 - SK Örnen Orange Astrid Fridholm, Max Sjöborg Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 11:00 10 Karlskoga IBF 2 - SK Örnen Svart August Bergström, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 12:10 10 SK Örnen Orange - Karlskoga IBF 2 August Bergström, Astrid Fridholm Karlbergshallen A Karlskoga
2024-02-11 12:10 10 SK Örnen Svart - Karlskoga IBF 1 Max Sjöborg, Linn Andersson Karlbergshallen A Karlskoga
Omgång 11
2024-03-10 10:30 11 SK Örnen Orange - Herrhagens IF Elis Kronberg, Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-03-10 10:30 11 SK Örnen Svart - Hertzöga BK Nora Häggkvist, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
2024-03-10 11:40 11 Herrhagens IF - Dotteviks IF Blå Elis Kronberg, Linnea Löfman Molkoms Sporthall
2024-03-10 11:40 11 Hertzöga BK - Dotteviks IF Röd Nora Häggkvist, Tyra Johansson Molkoms Sporthall
2024-03-10 12:50 11 Dotteviks IF Blå - SK Örnen Orange Linnea Löfman, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2024-03-10 12:50 11 Dotteviks IF Röd - SK Örnen Svart Tyra Johansson, Nora Häggkvist Molkoms Sporthall
Omgång 12
2024-03-09 09:20 12 Kristinehamns IBF - Karlskoga IBF 1 , Noah Porter Stenstalidshallen
2024-03-09 09:20 12 Hagfors IF Uddeholm - Karlskoga IBF 2 , Folke Englund Stenstalidshallen
2024-03-09 10:30 12 Karlskoga IBF 1 - Munkfors IBK 1 , Noah Porter Stenstalidshallen
2024-03-09 10:30 12 Karlskoga IBF 2 - Munkfors IBK 2 , Folke Englund Stenstalidshallen
2024-03-09 11:40 12 Munkfors IBK 1 - Kristinehamns IBF , Noah Porter Stenstalidshallen
2024-03-09 11:40 12 Munkfors IBK 2 - Hagfors IF Uddeholm , Folke Englund Stenstalidshallen
Omgång 13
2024-03-17 10:20 13 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Forshaga Sporthall
2024-03-17 10:20 13 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Forshaga Sporthall
2024-03-17 11:30 13 GS 86 AIF 3 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Forshaga Sporthall
2024-03-17 11:30 13 Skoghalls IBK Utveckling Vit - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2024-03-17 12:40 13 Skoghalls IBK Utveckling Röd - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
2024-03-17 12:40 13 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
Omgång 14
2024-03-17 10:00 14 Fagerås BK 1 - IFK Heden 1 , Casper Möller Fageråshallen
2024-03-17 10:00 14 Fagerås BK 2 - IFK Heden 2 , Adrian Koka Larsson Fageråshallen
2024-03-17 11:10 14 IFK Heden 1 - Fagerås BK 2 , Casper Möller Fageråshallen
2024-03-17 11:10 14 IFK Heden 2 - Fagerås BK 1 , Adrian Koka Larsson Fageråshallen
Omgång 15
2024-03-09 12:00 15 BKI Sunnanå 1 - Karlstad IBF Bredd 1 , Casper Möller Vikstahallen
2024-03-09 12:00 15 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd 2 , Adrian Koka Larsson Vikstahallen
2024-03-09 13:10 15 Eda IF - Karlstad IBF Bredd 3 , Casper Möller Vikstahallen
2024-03-09 13:10 15 Karlstad IBF Bredd 2 - BKI Sunnanå 1 , Adrian Koka Larsson Vikstahallen
2024-03-09 14:20 15 Karlstad IBF Bredd 3 - BKI Sunnanå 2 , Casper Möller Vikstahallen
2024-03-09 14:20 15 Karlstad IBF Bredd 1 - Eda IF , Adrian Koka Larsson Vikstahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis