Spelprogram - Flickor Grön Poolspel Fortsättning Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Billingsfors IBK Svart/röd, Svart/röd, Svart
BK Vålberg Röd, Svart, Svart
BKI Sunnanå 1 Gul, Svart, Svart
BKI Sunnanå 2 Gul, Svart, Svart
Dotteviks IF Blå Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Dotteviks IF Röd Emma Björn emmanils06@gmail.com 0738-304294 Röd, Röd, Röd
Fagerås BK Gul, Svart, svart
GS 86 AIF 1 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 2 Rosa, Svart, Svart
GS 86 AIF 3 Rosa, Svart, Svart
Hagfors IF Uddeholm Niklas Stridsberg strisse89@hotmail.com 070-2840633 blå, blå, blå
Herrhagens IF Samuel Carlsson Samuelcarlsson_89@hotmail.com 0738387530 Orange, Svart, Svart
Hertzöga BK Andreas Blomberg andreasblomberg85@gmail.com 072-9746582 Gul, Grön, Gul
IFK Heden 1 Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå, Blå, Blå
IFK Heden 2 Elin Lönnkvist elin_c@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Karlstad IBF Bredd 1 Blå , Svart, Svart
Karlstad IBF Bredd 2 Blå , Svart, Svart
Kristinehamns IBF Svart, Svart, Svart
Munkfors IBK Ulf Zetterman ulfzetterman@hotmail.com 0706812713 Orange, Svart, Svart
SK Örnen Pernilla Tärnler pernillatarnler@icloud.com 0702939770 Orange, Svart, Svart
Skoghalls IBK Utveckling Blå Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Röd Blå, Blå, Blå
Skoghalls IBK Utveckling Vit Blå, Blå, Blå
Säffle SK Orange , Marinblå , Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-29 12:20 1 Herrhagens IF - BKI Sunnanå 1 Sporthallen Gjutaren
2023-10-29 12:20 1 Hertzöga BK - BKI Sunnanå 2 Sporthallen Gjutaren
2023-10-29 13:30 1 BKI Sunnanå 1 - Munkfors IBK Sporthallen Gjutaren
2023-10-29 13:30 1 BKI Sunnanå 2 - Hagfors IF Uddeholm Sporthallen Gjutaren
2023-10-29 14:40 1 Munkfors IBK - Herrhagens IF Sporthallen Gjutaren
2023-10-29 14:40 1 Hagfors IF Uddeholm - Hertzöga BK Sporthallen Gjutaren
Omgång 2
2023-10-28 11:50 2 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 3 Hammarö Arena B
2023-10-28 11:50 2 Skoghalls IBK Utveckling Röd - SK Örnen Hammarö Arena B
2023-10-28 13:00 2 GS 86 AIF 3 - Dotteviks IF Blå Hammarö Arena B
2023-10-28 13:00 2 SK Örnen - Dotteviks IF Röd Hammarö Arena B
2023-10-28 14:10 2 Dotteviks IF Blå - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena B
2023-10-28 14:10 2 Dotteviks IF Röd - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena B
Omgång 3
2023-11-12 13:20 3 GS 86 AIF 1 - Karlstad IBF Bredd 1 Forshaga Sporthall
2023-11-12 13:20 3 GS 86 AIF 2 - Karlstad IBF Bredd 2 Forshaga Sporthall
2023-11-12 14:30 3 Karlstad IBF Bredd 1 - Säffle SK Forshaga Sporthall
2023-11-12 14:30 3 Karlstad IBF Bredd 2 - Kristinehamns IBF Forshaga Sporthall
2023-11-12 15:40 3 Säffle SK - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2023-11-12 15:40 3 Kristinehamns IBF - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
Omgång 4
2023-10-29 11:50 4 Skoghalls IBK Utveckling Vit - IFK Heden 2 Hammarö Arena B
2023-10-29 11:50 4 Fagerås BK - IFK Heden 1 Hammarö Arena B
2023-10-29 13:00 4 IFK Heden 2 - Fagerås BK Hammarö Arena B
2023-10-29 13:00 4 IFK Heden 1 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Hammarö Arena B
Omgång 5
2023-11-25 10:30 5 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit Molkoms Sporthall
2023-11-25 10:30 5 GS 86 AIF 3 - BKI Sunnanå 2 , Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2023-11-25 11:40 5 Skoghalls IBK Utveckling Vit - BKI Sunnanå 1 , Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2023-11-25 11:40 5 SK Örnen - BKI Sunnanå 2 , Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2023-11-25 12:50 5 BKI Sunnanå 1 - GS 86 AIF 3 , Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
Omgång 6
2023-11-19 14:50 6 Karlstad IBF Bredd 1 - Herrhagens IF Klubbhuset Arena
2023-11-19 14:50 6 Karlstad IBF Bredd 2 - Hertzöga BK Klubbhuset Arena
2023-11-19 16:00 6 Herrhagens IF - Dotteviks IF Blå Klubbhuset Arena
2023-11-19 16:00 6 Hertzöga BK - Dotteviks IF Röd Klubbhuset Arena
2023-11-19 17:10 6 Dotteviks IF Blå - Karlstad IBF Bredd 1 Klubbhuset Arena
2023-11-19 17:10 6 Dotteviks IF Röd - Karlstad IBF Bredd 2 Klubbhuset Arena
Omgång 7
2023-12-09 11:20 7 GS 86 AIF 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena
2023-12-09 11:20 7 GS 86 AIF 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Hammarö Arena
2023-12-09 12:20 7 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF 1 Hammarö Arena
2023-12-09 12:20 7 Skoghalls IBK Utveckling Röd - GS 86 AIF 2 Hammarö Arena
Omgång 8
2023-11-25 10:20 8 Munkfors IBK - Fagerås BK Tindra Jansson, Arvid Andersson Falk Munkfors Arena
2023-11-25 10:20 8 Kristinehamns IBF - Hagfors IF Uddeholm Lisa Persson Lunde, Milia Nilsson Munkfors Arena
2023-11-25 11:30 8 Hagfors IF Uddeholm - IFK Heden 1 Arvid Andersson Falk, Tindra Jansson Munkfors Arena
2023-11-25 11:30 8 Fagerås BK - IFK Heden 2 Milia Nilsson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2023-11-25 12:40 8 IFK Heden 1 - Munkfors IBK Arvid Andersson Falk, Tindra Jansson Munkfors Arena
2023-11-25 12:40 8 IFK Heden 2 - Kristinehamns IBF Milia Nilsson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
Omgång 9
2023-12-17 09:20 9 BKI Sunnanå 1 - Kristinehamns IBF Telma Stahre, Wilma Olsson Sannerudshallen
2023-12-17 09:20 9 BKI Sunnanå 2 - Billingsfors IBK Elsa Delvert, Ottilia Berglund Sannerudshallen
2023-12-17 10:30 9 Billingsfors IBK - IFK Heden 1 Elsa Delvert, Wilma Olsson Sannerudshallen
2023-12-17 10:30 9 Kristinehamns IBF - IFK Heden 2 Telma Stahre, Ottilia Berglund Sannerudshallen
2023-12-17 11:40 9 IFK Heden 1 - BKI Sunnanå 1 Telma Stahre, Elsa Delvert Sannerudshallen
2023-12-17 11:40 9 IFK Heden 2 - BKI Sunnanå 2 Ottilia Berglund, Wilma Olsson Sannerudshallen
Omgång 10
2023-12-17 09:20 10 Dotteviks IF Blå - Munkfors IBK Strandhallen Arvika
2023-12-17 09:20 10 Dotteviks IF Röd - Hagfors IF Uddeholm Strandhallen Arvika
2023-12-17 10:30 10 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Strandhallen Arvika
2023-12-17 10:30 10 Hagfors IF Uddeholm - Dotteviks IF Blå Strandhallen Arvika
2023-12-17 11:40 10 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Dotteviks IF Röd Strandhallen Arvika
Omgång 11
2023-12-02 09:20 11 GS 86 AIF 1 - Herrhagens IF Forshaga Sporthall
2023-12-02 09:20 11 GS 86 AIF 2 - Hertzöga BK Forshaga Sporthall
2023-12-02 10:30 11 GS 86 AIF 3 - SK Örnen Forshaga Sporthall
2023-12-02 10:30 11 Hertzöga BK - GS 86 AIF 1 Forshaga Sporthall
2023-12-02 11:40 11 SK Örnen - GS 86 AIF 2 Forshaga Sporthall
2023-12-02 11:40 11 Herrhagens IF - GS 86 AIF 3 Forshaga Sporthall
Omgång 12
2023-12-17 10:00 12 Fagerås BK - Karlstad IBF Bredd 1 , Wilma Molander Fageråshallen
2023-12-17 10:00 12 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd 2 , Alysssa Willingham Fageråshallen
2023-12-17 11:10 12 Karlstad IBF Bredd 2 - Skoghalls IBK Utveckling Blå , Alysssa Willingham Fageråshallen
2023-12-17 11:10 12 Karlstad IBF Bredd 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd , Wilma Molander Fageråshallen
2023-12-17 12:20 12 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Fagerås BK Wilma Molander, Alysssa Willingham Fageråshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis