Spelprogram - Damer division 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Halna Dam A Daniel Lindblad dlindblad9@gmail.com Blå, Blå, Blå
Fristads GoIF D1 Josefin Åhman Ylving josefinahman@live.se 076-926 96 26 Grön, Röd, Grön
Fröjereds IBF Dam Marcus Filipsson marcus-filipsson@hotmail.com 073-0873961 Blå, Blå, Blå
IBK Alingsås Dam Div1 Martin Rosén martin27rosen@hotmail.com 0709-734061 Blå, Blå, Vit
IBK Lidköping Dam Jonas Antonsson jantonsson1980@gmail.com 0702-941 577 Röd, Röd, Vita
IBK Lockerud Mariestad D1 Fredrik Kampe fredrik.kampe@gmail.com 070-7982025 Röd, Röd, Röd
IBK Tygriket 99 Damer Fredrik Emtervall fredrikemtervall@gmail.com 0763479974 Svart/Blå/Svart/Svart
IBK Vänersborg Mattias Edling mattias.edling@gmail.com 0704-521865 Röd, Röd, Röd
Mullsjö AIS D1 Fredrik Bergman carlssonfredrik@me.com 076-898 47 88 Mörkblå, Mörklå, Mörkblå
Skövde IBF DAM Magnus Kjellström mengank@gmail.com 0703021621 Röd, Svart, Svart
Wårgårda IBK Paulina Arvidsson Vinröd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-17 15:00 1 Mullsjö AIS D1 - IBK Alingsås Dam Div1 6 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2023-09-22 19:30 1 Fristads GoIF D1 - Skövde IBF DAM 2 - 2 e.förl. Nya Fristadshallen 62
2023-09-22 19:30 1 Wårgårda IBK - IBK Tygriket 99 Damer 4 - 5 e.förl. Sporthallen, Vårgårda
2023-09-24 12:00 1 IBK Lidköping Dam - IBK Vänersborg 7 - 3 Idrottens hus i Lidköping 145
2023-09-24 16:00 1 IBK Lockerud Mariestad D1 - Fröjereds IBF Dam 6 - 8 ICA-kvantum hallen, Mariestad 126
Omgång 2
2023-09-27 19:00 2 IBK Alingsås Dam Div1 - Fristads GoIF D1 2 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-09-30 15:00 2 BK Halna Dam A - IBK Lidköping Dam 6 - 5 Idrottshallen, Töreboda 147
2023-09-30 16:00 2 Fröjereds IBF Dam - Wårgårda IBK 19 - 0 Sparbankshallen, T-holm 144
2023-09-30 16:00 2 Skövde IBF DAM - IBK Lockerud Mariestad D1 1 - 7 Kavelbro Arena, Skövde 65
2023-10-01 14:00 2 IBK Vänersborg - Mullsjö AIS D1 1 - 11 Idrottshuset, Vänersborg 85
Omgång 3
2023-10-04 19:30 3 IBK Lockerud Mariestad D1 - IBK Alingsås Dam Div1 5 - 3 ICA-kvantum hallen, Mariestad
2023-10-06 19:30 3 Wårgårda IBK - Skövde IBF DAM 3 - 1 Sporthallen, Vårgårda
2023-10-07 15:00 3 IBK Tygriket 99 Damer - Fröjereds IBF Dam 0 - 8 Lyckehallen, Kinna
2023-10-08 12:00 3 Fristads GoIF D1 - IBK Vänersborg 6 - 3 Nya Fristadshallen 41
2023-10-08 14:30 3 Mullsjö AIS D1 - BK Halna Dam A 8 - 5 Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 4
2023-10-14 16:00 4 IBK Alingsås Dam Div1 - Wårgårda IBK 5 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås 150
2023-10-15 12:00 4 IBK Lidköping Dam - Mullsjö AIS D1 5 - 3 Idrottens hus i Lidköping 75
2023-10-15 13:00 4 Skövde IBF DAM - IBK Tygriket 99 Damer 4 - 5 Kavelbro Arena, Skövde 53
2023-10-15 14:00 4 IBK Vänersborg - IBK Lockerud Mariestad D1 2 - 3 Idrottshuset, Vänersborg 95
2023-12-13 19:30 4 BK Halna Dam A - Fristads GoIF D1 4 - 2 Idrottshallen, Töreboda 92
Omgång 5
2023-10-20 19:30 5 Wårgårda IBK - IBK Vänersborg 4 - 7 Sporthallen, Vårgårda
2023-10-21 12:00 5 IBK Tygriket 99 Damer - IBK Alingsås Dam Div1 1 - 4 Öxabäckshallen 22
2023-10-21 12:30 5 IBK Lockerud Mariestad D1 - BK Halna Dam A 4 - 2 ICA-kvantum hallen, Mariestad 251
2023-10-21 15:00 5 Fröjereds IBF Dam - Skövde IBF DAM 18 - 2 Sparbankshallen, T-holm 137
2023-10-22 12:00 5 Fristads GoIF D1 - IBK Lidköping Dam 7 - 6 Nya Fristadshallen 69
Omgång 6
2023-10-25 19:30 6 IBK Alingsås Dam Div1 - Fröjereds IBF Dam 2 - 12 Stadsskogshallen, Alingsås 80
2023-10-27 19:30 6 IBK Vänersborg - IBK Tygriket 99 Damer 5 - 3 Idrottshuset, Vänersborg 92
2023-10-27 20:00 6 BK Halna Dam A - Wårgårda IBK 6 - 7 Idrottshallen, Töreboda 108
2023-10-29 12:00 6 IBK Lidköping Dam - IBK Lockerud Mariestad D1 2 - 7 Idrottens hus i Lidköping 72
2024-02-29 19:15 6 Mullsjö AIS D1 - Fristads GoIF D1 Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 7
2023-11-01 19:30 7 Skövde IBF DAM - IBK Alingsås Dam Div1 5 - 9 Kavelbro Arena, Skövde 58
2023-11-03 19:30 7 Wårgårda IBK - IBK Lidköping Dam 3 - 5 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-04 12:00 7 IBK Tygriket 99 Damer - BK Halna Dam A 1 - 10 Lyckehallen, Kinna 102
2023-11-05 14:00 7 IBK Lockerud Mariestad D1 - Mullsjö AIS D1 3 - 4 ICA-kvantum hallen, Mariestad
2023-11-28 20:00 7 Fröjereds IBF Dam - IBK Vänersborg 13 - 1 Sparbankshallen, T-holm 158
Omgång 8
2023-11-10 19:15 8 Mullsjö AIS D1 - Wårgårda IBK 13 - 0 Nyhemshallen - Mullsjö
2023-11-11 15:00 8 BK Halna Dam A - Fröjereds IBF Dam 1 - 5 Idrottshallen, Töreboda
2023-11-12 12:00 8 IBK Lidköping Dam - IBK Tygriket 99 Damer 5 - 2 Idrottens hus i Lidköping 65
2023-11-12 14:00 8 IBK Vänersborg - Skövde IBF DAM 4 - 1 Idrottshuset, Vänersborg 81
2023-11-12 17:00 8 Fristads GoIF D1 - IBK Lockerud Mariestad D1 4 - 3 Nya Fristadshallen 69
Omgång 9
2023-11-17 19:30 9 IBK Tygriket 99 Damer - Mullsjö AIS D1 2 - 14 Lyckehallen, Kinna 89
2023-11-18 12:30 9 Skövde IBF DAM - BK Halna Dam A 3 - 8 Kavelbro Arena, Skövde 90
2023-11-18 14:00 9 IBK Alingsås Dam Div1 - IBK Vänersborg 5 - 2 Stadsskogshallen, Alingsås
2023-11-18 19:30 9 Wårgårda IBK - Fristads GoIF D1 3 - 7 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-19 13:00 9 Fröjereds IBF Dam - IBK Lidköping Dam 12 - 0 Sparbankshallen, T-holm
Omgång 10
2023-11-24 19:30 10 Mullsjö AIS D1 - Fröjereds IBF Dam 3 - 5 Nyhemshallen - Mullsjö
2023-11-24 19:45 10 Fristads GoIF D1 - IBK Tygriket 99 Damer 6 - 4 Nya Fristadshallen 62
2023-11-26 16:00 10 IBK Lockerud Mariestad D1 - Wårgårda IBK 8 - 4 ICA-kvantum hallen, Mariestad 75
2023-12-20 19:30 10 BK Halna Dam A - IBK Alingsås Dam Div1 1 - 2 Idrottshallen, Töreboda 98
2024-01-15 18:45 10 IBK Lidköping Dam - Skövde IBF DAM 7 - 5 Idrottens hus i Lidköping 52
Omgång 11
2023-12-02 12:30 11 Skövde IBF DAM - Mullsjö AIS D1 3 - 4 e.förl. Kavelbro Arena, Skövde 60
2023-12-02 13:00 11 IBK Tygriket 99 Damer - IBK Lockerud Mariestad D1 2 - 6 Öxabäckshallen
2023-12-02 16:00 11 IBK Vänersborg - BK Halna Dam A 8 - 5 Idrottshuset, Vänersborg 72
2023-12-03 16:30 11 IBK Alingsås Dam Div1 - IBK Lidköping Dam 5 - 6 Stadsskogshallen, Alingsås 50
2024-02-06 20:00 11 Fröjereds IBF Dam - Fristads GoIF D1 9 - 0 Sparbankshallen, T-holm 116
Omgång 12
2023-12-08 19:30 12 Wårgårda IBK - Fröjereds IBF Dam 2 - 14 Sporthallen, Vårgårda
2023-12-08 19:45 12 Fristads GoIF D1 - IBK Alingsås Dam Div1 6 - 4 Nya Fristadshallen 41
2023-12-10 12:00 12 IBK Lidköping Dam - BK Halna Dam A 5 - 7 Idrottens hus i Lidköping 75
2023-12-10 12:30 12 IBK Lockerud Mariestad D1 - Skövde IBF DAM 8 - 3 ICA-kvantum hallen, Mariestad
2024-03-03 14:30 12 Mullsjö AIS D1 - IBK Vänersborg Nyhemshallen - Mullsjö
Omgång 13
2023-12-15 19:00 13 IBK Tygriket 99 Damer - Wårgårda IBK 1 - 3 Lyckehallen, Kinna
2023-12-16 12:00 13 Skövde IBF DAM - Fristads GoIF D1 5 - 2 Kavelbro Arena, Skövde 35
2023-12-16 15:00 13 Fröjereds IBF Dam - IBK Lockerud Mariestad D1 7 - 4 Sparbankshallen, T-holm 132
2023-12-17 14:00 13 IBK Vänersborg - IBK Lidköping Dam 2 - 3 Idrottshuset, Vänersborg 110
2023-12-17 16:00 13 IBK Alingsås Dam Div1 - Mullsjö AIS D1 5 - 4 e.förl. Stadsskogshallen, Alingsås 65
Omgång 14
14 BK Halna Dam A - Mullsjö AIS D1 Idrottshallen, Töreboda
2024-01-12 19:00 14 IBK Alingsås Dam Div1 - IBK Lockerud Mariestad D1 7 - 3 Stadsskogshallen, Alingsås
2024-01-13 12:00 14 Skövde IBF DAM - Wårgårda IBK 3 - 1 Kavelbro Arena, Skövde 70
2024-01-13 15:30 14 Fröjereds IBF Dam - IBK Tygriket 99 Damer 15 - 2 Sparbankshallen, T-holm 173
2024-01-14 14:00 14 IBK Vänersborg - Fristads GoIF D1 2 - 4 Idrottshuset, Vänersborg 83
Omgång 15
2024-01-19 19:15 15 Mullsjö AIS D1 - IBK Lidköping Dam 7 - 3 Nyhemshallen - Mullsjö
2024-01-19 20:00 15 Fristads GoIF D1 - BK Halna Dam A 1 - 7 Nya Fristadshallen 28
2024-01-20 12:30 15 IBK Tygriket 99 Damer - Skövde IBF DAM 3 - 5 Lyckehallen, Kinna
2024-01-20 16:30 15 Wårgårda IBK - IBK Alingsås Dam Div1 6 - 5 e.förl. Sporthallen, Vårgårda
2024-01-20 17:00 15 IBK Lockerud Mariestad D1 - IBK Vänersborg 4 - 3 ICA-kvantum hallen, Mariestad 57
Omgång 16
2024-01-27 15:00 16 BK Halna Dam A - IBK Lockerud Mariestad D1 4 - 3 Idrottshallen, Töreboda 230
2024-01-27 16:00 16 Skövde IBF DAM - Fröjereds IBF Dam 0 - 14 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-28 12:00 16 IBK Lidköping Dam - Fristads GoIF D1 7 - 2 Idrottens hus i Lidköping 52
2024-01-28 14:00 16 IBK Vänersborg - Wårgårda IBK 8 - 3 Idrottshuset, Vänersborg 89
2024-01-28 16:00 16 IBK Alingsås Dam Div1 - IBK Tygriket 99 Damer 5 - 1 Stadsskogshallen, Alingsås 75
Omgång 17
2024-02-02 19:30 17 Fristads GoIF D1 - Mullsjö AIS D1 5 - 6 Nya Fristadshallen 43
2024-02-03 12:00 17 IBK Tygriket 99 Damer - IBK Vänersborg 2 - 3 e.förl. Lyckehallen, Kinna
2024-02-03 15:30 17 Wårgårda IBK - BK Halna Dam A 4 - 6 Sporthallen, Vårgårda
2024-02-04 16:00 17 IBK Lockerud Mariestad D1 - IBK Lidköping Dam 6 - 2 ICA-kvantum hallen, Mariestad 73
2024-03-05 20:00 17 Fröjereds IBF Dam - IBK Alingsås Dam Div1 Sparbankshallen, T-holm
Omgång 18
2024-02-09 19:15 18 Mullsjö AIS D1 - IBK Lockerud Mariestad D1 4 - 3 e.förl. Nyhemshallen - Mullsjö
2024-02-10 13:00 18 BK Halna Dam A - IBK Tygriket 99 Damer 7 - 4 Idrottshallen, Töreboda 152
2024-02-11 12:00 18 IBK Lidköping Dam - Wårgårda IBK 9 - 6 Idrottens hus i Lidköping 75
2024-02-11 14:00 18 IBK Vänersborg - Fröjereds IBF Dam 0 - 13 Idrottshuset, Vänersborg 74
2024-02-27 19:30 18 IBK Alingsås Dam Div1 - Skövde IBF DAM Stadsskogshallen, Alingsås
Omgång 19
2024-02-16 19:30 19 IBK Tygriket 99 Damer - IBK Lidköping Dam 2 - 4 Lyckehallen, Kinna 82
2024-02-16 19:30 19 Wårgårda IBK - Mullsjö AIS D1 2 - 9 Sporthallen, Vårgårda
2024-02-17 12:00 19 Skövde IBF DAM - IBK Vänersborg 1 - 4 Kavelbro Arena, Skövde 60
2024-02-17 16:00 19 Fröjereds IBF Dam - BK Halna Dam A 14 - 1 Sparbankshallen, T-holm 119
2024-03-01 20:00 19 IBK Lockerud Mariestad D1 - Fristads GoIF D1 ICA-kvantum hallen, Mariestad
Omgång 20
2024-02-23 19:15 20 Mullsjö AIS D1 - IBK Tygriket 99 Damer Nyhemshallen - Mullsjö
2024-02-23 20:00 20 BK Halna Dam A - Skövde IBF DAM Idrottshallen, Töreboda
2024-02-24 14:00 20 IBK Vänersborg - IBK Alingsås Dam Div1 Idrottshuset, Vänersborg
2024-02-24 17:00 20 Fristads GoIF D1 - Wårgårda IBK Nya Fristadshallen
2024-02-25 12:00 20 IBK Lidköping Dam - Fröjereds IBF Dam Idrottens hus i Lidköping
Omgång 21
2024-03-02 12:00 21 Skövde IBF DAM - IBK Lidköping Dam Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-02 12:00 21 IBK Tygriket 99 Damer - Fristads GoIF D1 Lyckehallen, Kinna
2024-03-02 16:00 21 Fröjereds IBF Dam - Mullsjö AIS D1 Sparbankshallen, T-holm
2024-03-03 16:00 21 IBK Alingsås Dam Div1 - BK Halna Dam A Stadsskogshallen, Alingsås
2024-03-03 16:00 21 Wårgårda IBK - IBK Lockerud Mariestad D1 Sporthallen, Vårgårda
Omgång 22
2024-03-10 14:00 22 IBK Lockerud Mariestad D1 - IBK Tygriket 99 Damer ICA-kvantum hallen, Mariestad
2024-03-10 14:00 22 Mullsjö AIS D1 - Skövde IBF DAM Nyhemshallen - Mullsjö
2024-03-10 14:00 22 IBK Lidköping Dam - IBK Alingsås Dam Div1 Idrottens hus i Lidköping
2024-03-10 14:00 22 BK Halna Dam A - IBK Vänersborg Idrottshallen, Töreboda
2024-03-10 16:45 22 Fristads GoIF D1 - Fröjereds IBF Dam Nya Fristadshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis