Spelprogram - Pojkar Röd Division 1 (2008)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBF Borlänge Fredrik Mellembråten fredrik.mellembraten@ibfborlange.se 073-833 30 28 Blå, Svart, Svart
IBF Falun Ungdom och Barn Monica Nordsten moanon96@hotmail.com 0722118826 Rosa, Svart, Svart
IBF Gagnef Magnus Isaksson fallmagnus@gmail.com 0706225522 Orange, Svart, Svart
IBF Hedemora Anders Carlsson anderscarlsson1977@gmail.com 0707933600 Röd, Röd, Röd
KAIS Mora UIF Anna Norlin a.norlin@gmail.com 073 - 577 89 44 Röd, Svart, Svart
LI20 IBF Petra Leander petraleander@gmail.com Blå, Svart, Svart
Samuelsdals IF Johan Hansson hanssons81@gmail.com 0705861914 Orange, Svarta, Svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-05 19:30 1 LI20 IBF - IBF Gagnef 7 - 9 Leksandshallen A
2023-10-28 09:30 1 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF 3 - 1 Lugnet D
Omgång 2
2023-10-14 13:30 2 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF 9 - 5 Lugnet D 75
2023-10-15 17:30 2 IBF Borlänge - IBF Falun Ungdom och Barn 1 - 3 Gyllehallen
Omgång 3
2023-10-20 19:00 3 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF 2 - 2 Guide Arena 2
2023-10-22 11:30 3 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef 13 - 6 Idre Fjäll Arena
2024-03-15 19:00 3 Samuelsdals IF - IBF Borlänge 7 - 4 Haraldsbo Sporthall 56
Omgång 4
2023-10-27 19:00 4 LI20 IBF - Samuelsdals IF 8 - 5 Leksandshallen A
2023-10-29 12:30 4 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF 6 - 7 Gyllehallen
Omgång 5
2023-10-20 19:30 5 IBF Hedemora - IBF Gagnef 7 - 4 Vikmanshyttans sporthall 35
2023-11-04 14:00 5 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora 0 - 4 Guide Arena 2
2023-12-08 19:00 5 IBF Borlänge - LI20 IBF 5 - 3 Ornäs Sporthall
2024-03-17 13:15 5 IBF Gagnef - IBF Falun Ungdom och Barn 3 - 4 Mockfjärds Sporthall
Omgång 6
2023-10-27 19:30 6 IBF Borlänge - IBF Hedemora 1 - 5 Maserhallen
2023-11-11 15:30 6 Samuelsdals IF - IBF Gagnef 4 - 3 Lugnet A 40
2024-01-18 18:30 6 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 7 - 5 Leksandshallen A
Omgång 7
2023-11-17 20:00 7 IBF Gagnef - IBF Borlänge 8 - 5 Mockfjärds Sporthall
2023-11-18 12:30 7 KAIS Mora UIF - IBF Falun Ungdom och Barn 3 - 3 Idre Fjäll Arena
2023-11-18 15:00 7 IBF Hedemora - Samuelsdals IF 11 - 1 Långshyttans Sporthall
Omgång 8
2023-11-26 10:30 8 IBF Hedemora - IBF Borlänge 6 - 1 Vasahallen 58
2023-11-26 13:00 8 IBF Gagnef - LI20 IBF 5 - 5 Mockfjärds Sporthall
2023-11-26 17:30 8 Samuelsdals IF - IBF Falun Ungdom och Barn 5 - 2 Lugnet D 108
Omgång 9
2023-12-02 14:00 9 KAIS Mora UIF - Samuelsdals IF 9 - 3 Idre Fjäll Arena 51
2023-12-03 10:30 9 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Borlänge 6 - 2 Guide Arena 2
2024-03-10 17:30 9 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora 5 - 7 Idre Fjäll Arena 57
Omgång 10
2023-12-15 19:00 10 LI20 IBF - IBF Falun Ungdom och Barn 6 - 1 Leksandshallen A
2023-12-17 11:00 10 IBF Gagnef - KAIS Mora UIF 10 - 8 Mockfjärds Sporthall
2023-12-17 16:00 10 IBF Borlänge - Samuelsdals IF 2 - 5 Ornäs Sporthall
2024-01-14 12:45 10 IBF Gagnef - IBF Hedemora 6 - 10 Mockfjärds Sporthall
2024-02-09 19:00 10 IBF Hedemora - LI20 IBF 11 - 5 Vikmanshyttans sporthall 44
Omgång 11
2024-01-13 11:30 11 KAIS Mora UIF - IBF Borlänge 5 - 4 Idre Fjäll Arena 66
2024-01-14 10:30 11 Samuelsdals IF - LI20 IBF 6 - 2 Lugnet D 40
Omgång 12
2024-01-21 10:30 12 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Gagnef 6 - 2 Lugnet A
2024-01-21 11:30 12 Samuelsdals IF - IBF Hedemora 6 - 3 Haraldsbo Sporthall 56
2024-01-21 14:00 12 LI20 IBF - IBF Borlänge 7 - 5 Leksandshallen A
Omgång 13
2024-01-27 10:30 13 KAIS Mora UIF - LI20 IBF 6 - 6 Idre Fjäll Arena 54
2024-01-27 16:30 13 IBF Gagnef - Samuelsdals IF 3 - 2 Mockfjärds Sporthall
2024-01-28 10:30 13 IBF Hedemora - IBF Falun Ungdom och Barn 13 - 3 Vasahallen 64
Omgång 14
2023-02-04 00:00 14 LI20 IBF - IBF Hedemora
2024-02-03 12:00 14 IBF Falun Ungdom och Barn - KAIS Mora UIF 3 - 6 Guide Arena 1
2024-02-04 15:00 14 IBF Borlänge - IBF Gagnef 1 - 5 Ornäs Sporthall
Omgång 15
2024-02-10 09:45 15 IBF Falun Ungdom och Barn - Samuelsdals IF 4 - 1 Guide Arena 1
2024-02-11 12:00 15 LI20 IBF - IBF Gagnef 3 - 2 Leksandshallen A
2024-02-12 19:00 15 IBF Hedemora - KAIS Mora UIF 5 - 2 Vikmanshyttans sporthall 42
2024-02-17 18:00 15 IBF Gagnef - IBF Hedemora 7 - 8 Mockfjärds Sporthall
Omgång 16
2024-02-17 13:30 16 Samuelsdals IF - KAIS Mora UIF 2 - 9 Lugnet C 100
2024-02-18 10:00 16 IBF Borlänge - IBF Falun Ungdom och Barn 2 - 3 Paradishallen
Omgång 17
2024-02-04 15:00 17 LI20 IBF - IBF Hedemora 3 - 6 Leksandshallen A
2024-02-23 19:00 17 IBF Falun Ungdom och Barn - LI20 IBF 3 - 2 Guide Arena 2
2024-02-24 10:00 17 KAIS Mora UIF - IBF Gagnef 7 - 1 Idre Fjäll Arena 69
2024-02-24 13:00 17 IBF Hedemora - LI20 IBF 10 - 2 Vasahallen 50
2024-02-24 16:30 17 Samuelsdals IF - IBF Borlänge 10 - 4 Haraldsbo Sporthall 75
Omgång 18
2024-03-03 12:30 18 IBF Borlänge - KAIS Mora UIF 1 - 7 Gyllehallen
2024-03-03 14:00 18 LI20 IBF - Samuelsdals IF 5 - 6 Leksandshallen A
2024-03-03 15:00 18 IBF Falun Ungdom och Barn - IBF Hedemora 1 - 8 Guide Arena 2
Omgång 19
2024-03-09 13:30 19 IBF Borlänge - LI20 IBF 3 - 4 Ornäs Sporthall
2024-03-10 12:30 19 KAIS Mora UIF - IBF Hedemora 7 - 5 Idre Fjäll Arena 68
2024-03-10 13:00 19 IBF Gagnef - IBF Falun Ungdom och Barn 2 - 6 Mockfjärds Sporthall
Omgång 20
2024-03-16 16:30 20 Samuelsdals IF - IBF Gagnef 7 - 6 Haraldsbo Sporthall
2024-03-17 10:30 20 IBF Hedemora - IBF Borlänge 12 - 2 Vasahallen 39
2024-03-17 14:00 20 LI20 IBF - KAIS Mora UIF 4 - 5 Leksandshallen A
Omgång 21
2024-03-23 15:00 21 IBF Hedemora - Samuelsdals IF 8 - 4 Vasahallen 134
2024-03-24 11:00 21 KAIS Mora UIF - IBF Falun Ungdom och Barn 7 - 4 Idre Fjäll Arena 52
2024-03-24 14:30 21 IBF Gagnef - IBF Borlänge 2 - 3 Mockfjärds Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis