Spelprogram - Pantamera Flickor Röd serie 3

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Fristads GoIF F10-12 Maria Persson Persson_martenson@hotmail.com 070-948 85 74 Grön, Röd, Grön
Fröjereds IBF F10/11 Lena Rosic rosiclena@hotmail.com 070-574 93 35 Blå, Blå, Blå
IBK Lidköping F11/12 Maria Stålknapp-Löfgren mariastalknapp@gmail.com 0734-262989 Röd, Röd, Vita
IBK Lockerud Mariestad F11/12 Anders Jerenvik anders@jerenvik.se 0705535653 Röd, Röd, Röd
Sandareds IBS F09/10 Lina Oscarsson lina.oscarsson@sandaredsinnebandy.se 0706834935 Svart/Svart/Svart
Skövde IBF F10/11 (F12) Sören Eliasson Soreneliasson@yahoo.se Röd, Svart, Svart
Stöpen IBK F2010-2012 Maria Eriksson Lillan4321@hotmail.com 0768568382 Svart, Svart, Röd
Vara IBK F 2010-2013 Lina Jonsson lina.persson1985@outlook.com Rosa, Svart, Svart
Wårgårda IBK F10/11 (2) Linda Grundroth linda.grundroth@magna.com 0703-785548 Vinröd, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-14 11:15 1 IBK Lidköping F11/12 - Vara IBK F 2010-2013 3 - 11 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-10-14 12:00 1 Skövde IBF F10/11 (F12) - IBK Lockerud Mariestad F11/12 8 - 3 Kavelbrohallen, Skövde 137
2023-10-14 14:00 1 Fröjereds IBF F10/11 - Sandareds IBS F09/10 9 - 2 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-15 15:30 1 Stöpen IBK F2010-2012 - Fristads GoIF F10-12 13 - 6 Stöpenhallen, Skövde
Omgång 2
2023-10-21 08:30 2 Wårgårda IBK F10/11 (2) - IBK Lidköping F11/12 6 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2023-10-21 12:00 2 Fristads GoIF F10-12 - Skövde IBF F10/11 (F12) 3 - 6 Nya Fristadshallen
2023-10-21 13:00 2 Sandareds IBS F09/10 - Stöpen IBK F2010-2012 7 - 1 Sandaredshallen
2023-10-22 12:00 2 Vara IBK F 2010-2013 - Fröjereds IBF F10/11 1 - 5 Vara IBK Arena
Omgång 3
2023-10-28 13:30 3 Fröjereds IBF F10/11 - Wårgårda IBK F10/11 (2) 5 - 8 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-10-28 14:30 3 Skövde IBF F10/11 (F12) - Sandareds IBS F09/10 7 - 2 Kavelbro Arena, Skövde
2023-10-29 14:00 3 Stöpen IBK F2010-2012 - Vara IBK F 2010-2013 3 - 2 Stöpenhallen, Skövde
2023-10-29 15:00 3 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Fristads GoIF F10-12 9 - 4 UW-Elasthallen, Mariestad 44
Omgång 4
2023-11-11 09:30 4 Wårgårda IBK F10/11 (2) - Stöpen IBK F2010-2012 8 - 3 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-11 13:00 4 Sandareds IBS F09/10 - IBK Lockerud Mariestad F11/12 7 - 5 Sandaredshallen
2023-11-11 13:15 4 IBK Lidköping F11/12 - Fröjereds IBF F10/11 1 - 3 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-11-12 09:30 4 Vara IBK F 2010-2013 - Skövde IBF F10/11 (F12) 1 - 1 Vara IBK Arena
Omgång 5
2023-11-17 19:00 5 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Vara IBK F 2010-2013 7 - 2 UW-Elasthallen, Mariestad
2023-11-18 13:30 5 Skövde IBF F10/11 (F12) - Wårgårda IBK F10/11 (2) 1 - 17 Kavelbrohallen, Skövde
2023-11-18 14:30 5 Fristads GoIF F10-12 - Sandareds IBS F09/10 3 - 2 Nya Fristadshallen 67
2023-11-19 17:00 5 Stöpen IBK F2010-2012 - IBK Lidköping F11/12 6 - 8 Stöpenhallen, Skövde
Omgång 6
2023-11-19 18:00 6 Wårgårda IBK F10/11 (2) - IBK Lockerud Mariestad F11/12 9 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2023-11-25 11:15 6 IBK Lidköping F11/12 - Skövde IBF F10/11 (F12) 1 - 4 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-13 18:30 6 Fröjereds IBF F10/11 - Stöpen IBK F2010-2012 14 - 2 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm 56
2024-02-24 14:00 6 Vara IBK F 2010-2013 - Fristads GoIF F10-12 7 - 3 Vara IBK Arena
Omgång 7
2023-12-02 13:00 7 Sandareds IBS F09/10 - Vara IBK F 2010-2013 4 - 2 Sandaredshallen
2023-12-03 09:30 7 Skövde IBF F10/11 (F12) - Fröjereds IBF F10/11 6 - 6 Kavelbro Arena, Skövde
2023-12-03 12:00 7 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - IBK Lidköping F11/12 12 - 5 UW-Elasthallen, Mariestad
2024-02-03 11:00 7 Fristads GoIF F10-12 - Wårgårda IBK F10/11 (2) 0 - 11 Nya Fristadshallen 57
Omgång 8
2023-12-09 10:00 8 Fröjereds IBF F10/11 - IBK Lockerud Mariestad F11/12 6 - 3 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2023-12-09 11:15 8 IBK Lidköping F11/12 - Fristads GoIF F10-12 6 - 0 Idrottens hus T2, Lidköping
2023-12-09 15:00 8 Stöpen IBK F2010-2012 - Skövde IBF F10/11 (F12) 1 - 1 Stöpenhallen, Skövde
2023-12-10 17:30 8 Wårgårda IBK F10/11 (2) - Sandareds IBS F09/10 6 - 3 Sporthallen, Vårgårda
Omgång 9
2023-12-16 10:00 9 Vara IBK F 2010-2013 - Wårgårda IBK F10/11 (2) 1 - 7 Vara IBK Arena
2023-12-16 14:00 9 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Stöpen IBK F2010-2012 6 - 2 UW-Elasthallen, Mariestad
2023-12-16 15:00 9 Sandareds IBS F09/10 - IBK Lidköping F11/12 2 - 3 Sandaredshallen
2023-12-17 11:00 9 Fristads GoIF F10-12 - Fröjereds IBF F10/11 3 - 6 Nya Fristadshallen
Omgång 10
2024-01-13 11:00 10 Fröjereds IBF F10/11 - Vara IBK F 2010-2013 7 - 0 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-01-13 11:15 10 IBK Lidköping F11/12 - Wårgårda IBK F10/11 (2) 1 - 12 Idrottens hus T2, Lidköping 35
2024-01-14 12:00 10 Skövde IBF F10/11 (F12) - Fristads GoIF F10-12 7 - 3 Kavelbro Arena, Skövde
2024-01-14 16:00 10 Stöpen IBK F2010-2012 - Sandareds IBS F09/10 6 - 2 Stöpenhallen, Skövde
Omgång 11
2024-01-19 19:00 11 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Skövde IBF F10/11 (F12) 8 - 0 UW-Elasthallen, Mariestad
2024-01-20 15:00 11 Sandareds IBS F09/10 - Fröjereds IBF F10/11 2 - 9 Sandaredshallen
2024-01-20 16:00 11 Vara IBK F 2010-2013 - IBK Lidköping F11/12 2 - 1 Vara IBK Arena
2024-01-21 14:30 11 Fristads GoIF F10-12 - Stöpen IBK F2010-2012 6 - 9 Fristadhallen, Fristad
Omgång 12
2024-01-27 10:00 12 Vara IBK F 2010-2013 - Stöpen IBK F2010-2012 3 - 4 Vara IBK Arena
2024-01-27 12:00 12 Wårgårda IBK F10/11 (2) - Fröjereds IBF F10/11 8 - 4 Sporthallen, Vårgårda
2024-01-27 13:00 12 Sandareds IBS F09/10 - Skövde IBF F10/11 (F12) 2 - 2 Sandaredshallen
2024-01-27 13:00 12 Fristads GoIF F10-12 - IBK Lockerud Mariestad F11/12 3 - 11 Nya Fristadshallen 48
Omgång 13
2024-02-03 14:00 13 Fröjereds IBF F10/11 - IBK Lidköping F11/12 11 - 0 Sparbankshallen, T-holm
2024-02-03 14:00 13 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Sandareds IBS F09/10 7 - 0 UW-Elasthallen, Mariestad
2024-02-03 15:00 13 Skövde IBF F10/11 (F12) - Vara IBK F 2010-2013 4 - 0 Kavelbro Arena, Skövde
2024-02-17 13:00 13 Stöpen IBK F2010-2012 - Wårgårda IBK F10/11 (2) 2 - 9 Stöpenhallen, Skövde 29
Omgång 14
2024-02-07 19:00 14 Sandareds IBS F09/10 - Fristads GoIF F10-12 5 - 4 Sandaredshallen
2024-02-10 10:00 14 Vara IBK F 2010-2013 - IBK Lockerud Mariestad F11/12 2 - 11 Vara IBK Arena
2024-02-25 10:00 14 Wårgårda IBK F10/11 (2) - Skövde IBF F10/11 (F12) 6 - 2 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-08 18:30 14 IBK Lidköping F11/12 - Stöpen IBK F2010-2012 Idrottens hus T2, Lidköping
Omgång 15
2024-03-02 09:30 15 Skövde IBF F10/11 (F12) - IBK Lidköping F11/12 Kavelbro Arena, Skövde
2024-03-02 15:30 15 Stöpen IBK F2010-2012 - Fröjereds IBF F10/11 Stöpenhallen, Skövde
2024-03-03 12:00 15 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Wårgårda IBK F10/11 (2) UW-Elasthallen, Mariestad
2024-03-03 14:45 15 Fristads GoIF F10-12 - Vara IBK F 2010-2013 Nya Fristadshallen
Omgång 16
2024-02-24 13:00 16 Fröjereds IBF F10/11 - Skövde IBF F10/11 (F12) 6 - 1 Sparbankshallen, T-holm
2024-03-10 10:00 16 Vara IBK F 2010-2013 - Sandareds IBS F09/10 Vara IBK Arena
2024-03-10 11:15 16 IBK Lidköping F11/12 - IBK Lockerud Mariestad F11/12 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-10 14:30 16 Wårgårda IBK F10/11 (2) - Fristads GoIF F10-12 Sporthallen, Vårgårda
Omgång 17
2024-03-15 19:00 17 IBK Lockerud Mariestad F11/12 - Fröjereds IBF F10/11 UW-Elasthallen, Mariestad
2024-03-16 12:00 17 Skövde IBF F10/11 (F12) - Stöpen IBK F2010-2012 Kavelbrohallen, Skövde
2024-03-17 12:15 17 Fristads GoIF F10-12 - IBK Lidköping F11/12 Nya Fristadshallen
2024-03-17 16:00 17 Sandareds IBS F09/10 - Wårgårda IBK F10/11 (2) Sandaredshallen
Omgång 18
2024-03-23 12:00 18 Fröjereds IBF F10/11 - Fristads GoIF F10-12 Rosenbergs Idrottshall, Tidaholm
2024-03-23 13:00 18 IBK Lidköping F11/12 - Sandareds IBS F09/10 Idrottens hus T2, Lidköping
2024-03-23 17:00 18 Wårgårda IBK F10/11 (2) - Vara IBK F 2010-2013 Sporthallen, Vårgårda
2024-03-24 16:30 18 Stöpen IBK F2010-2012 - IBK Lockerud Mariestad F11/12 Stöpenhallen, Skövde

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis